Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49
do kasy suma: 0,00 zł
PROMOCJA: z kodem "DDPREZENT" 15% rabatu przy zakupie 2 lub więcej dowolnych urządzeń
00 dni 00 godz. 00 min. 00 sek.

Locon Watch Lite Zegarek z GPS dla dziecka, wodoodporny smartwatch GPS z nielimitowanymi połączeniami telefonicznymi

Najwyższa jakość obsługi!
(4.7) 559 recenzji

Pierwszy telefon Twojego dziecka w zegarku

 • nielimitowane rozmowy dla dziecka
 • nielimitowana lokalizacja w aplikacji na Twoim telefonie
 • wbudowana karta SIM — BEZ UMOWY
 • nielimitowane alerty SOS
Cena urządzenia:
229 zł 229.00
Cena urządzenia:
229 zł Do wyczerpania asortymentu
- +

Zobacz pełny opis

 

 

Zegarek dla dzieci z GPS i nielimitowanymi połączeniami na rozmowy

Stały kontakt i poczucie bezpieczeństwa dla całej rodziny

 • zegarek dla dzieci z GPS odbiera i wykonuje połączenia głosowe bez limitu
 • funkcja „Przyjaciel” — idealna dla rodzeństwa! Dzieci mogą bez limitu kontaktować się ze sobą, jeśli mają takie same zegarki
 • wygodnie lokalizujesz kilkulatka w polskiej aplikacji 24/7
 • odbierasz alerty SOS, gdy dziecko potrzebuje Twojej pomocy

Smartwatch GPS dla dziecka z nową funkcją „Przyjaciel”

Zegarek dla dzieci z GPS LocoWatch Lite S to udoskonalony o funkcję „Przyjaciel” i nowe, kolorowe menu wielofunkcyjny smartwatch, dzięki któremu jesteś w stałym kontakcie ze swoją pociechą. Możecie nie tylko bez limitu do siebie dzwonić, ale także wysyłać sobie nawzajem wiadomości głosowe. Nie musisz martwić się o to, gdzie w danej chwili przebywa Twoje dziecko — aby zlokalizować malucha, wystarczy Ci jedno spojrzenie w naszą aplikację. Kiedy natomiast Twój syn lub córka będą nagle potrzebować Twojej pomocy, powiadomią Cię o tym wysyłając natychmiastowy alert SOS.

Smartwatch dla dziecka z GPS — najważniejsze funkcje

„Przyjaciel”

Twoje dziecko może uruchomić czat głosowy ze swoim przyjacielem, który posiada ten sam model zegarka

Lokalizacja i funkcja telefonu

Aby dowiedzieć się, gdzie w czasie rzeczywistym jest Twoje dziecko, wystarczy, że uruchomisz aplikację, lub zadzwonisz na zegarek

Powiadomienia SOS

Smartwatch posiada przycisk SOS — dziecko da Ci znać, kiedy będzie potrzebować Twojej pomocy

Aparat fotograficzny

Zegarek wykonuje zdjęcia — maluch może w każdej chwili wysłać fotografię na telefon rodzica

Kontakt za granicą

Produkty GPS dostępne w Bezpiecznej Rodzinie działają na terenie Unii Europejskiej. Możliwe jest lokalizowanie urządzeń, odbieranie na nich połączeń przychodzących oraz wysyłanie powiadomień SOS.

Smartwatch dla dziecka z GPS — najważniejsze funkcje

„Przyjaciel”

Twoje dziecko może uruchomić czat głosowy ze swoim przyjacielem, który posiada ten sam model zegarka

Lokalizacja i funkcja telefonu

Aby dowiedzieć się, gdzie w czasie rzeczywistym jest Twoje dziecko, wystarczy, że uruchomisz aplikację, lub zadzwonisz na zegarek

Powiadomienia SOS

Smartwatch posiada przycisk SOS — dziecko da Ci znać, kiedy będzie potrzebować Twojej pomocy

Aparat fotograficzny

Zegarek wykonuje zdjęcia — maluch może w każdej chwili wysłać fotografię na telefon rodzica

Kontakt za granicą

Produkty GPS dostępne w Bezpiecznej Rodzinie działają na terenie Unii Europejskiej. Możliwe jest lokalizowanie urządzeń, odbieranie na nich połączeń przychodzących oraz wysyłanie powiadomień SOS.

 

Zegarek dla dzieci z GPS — nielimitowane rozmowy i doskonała zabawa

Oprócz nielimitowanych połączeń, stałego kontaktu, funkcji SOS, czy nielimitowanej funkcji lokalizowania, smartwatch z GPS dla dzieci, gwarantuje najmłodszym także doskonałą rozrywkę. Kilkulatek, dzięki zegarkowi, może wykonywać zdjęcia i wysyłać je na telefon rodzica, a dzięki nowej funkcji „Przyjaciel”, porozmawiać za pomocą czatu ze swoim kolegą lub koleżanką. Smartwatch posiada kolorowy, dotykowy wyświetlacz i wbudowany krokomierz pozwalający na codzienne bicie własnych rekordów. Maluch znajdzie tu także grę matematyczną, dzięki której nigdy nie będzie się nudził.

 

Wymiary urządzenia

Wygodny zegarek, który dziecko zawsze ma przy sobie

Co znajdziesz w pudełku?

Zestaw pełen bezpieczeństwa

| Smartwatch GPS z funkcją telefonu | Fabrycznie zainstalowaną kartę SIM z wybranym pakietem minut | Gwarancję na 24 miesiące | Kabel USB |

Aplikacja Bezpieczna Rodzina

Jedyna w Polsce aplikacja na smartfon monitorująca miejsce pobytu w czasie rzeczywistym. Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji na dowolnym urządzeniu. Dlaczego warto kupić SMARTWATCH Z APLIKACJĄ?

 • Zyskujesz ochronę i kontrolę w jednej usłudze
 • Otrzymujesz precyzyjną lokalizację przez 24/7
 • Dostajesz kartę SIM zainstalowaną w urządzeniu i aktywację one click
 • Masz gwarancję dostępu do profesjonalnej polskiej aplikacji

Pakiety Bezpieczna Rodzina

Nasze rodzinne pakiety pozwolą Ci na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności urządzania.

Aplikacja, z którą nie martwisz się o swoje dziecko

Lokalizacja 24/7

Na mapie, w czasie rzeczywistym widzisz, gdzie dokładnie przebywa Twoje dziecko

Powiadomienia SOS

W kilka sekund dowiesz się, że dziecko potrzebuje pomocy. Masz czas na szybką reakcję

Strefy bezpieczeństwa

Odbierasz powiadomienia, gdy dziecko wyjdzie lub wróci do określonej przez Ciebie strefy

Historia lokalizacji

W aplikacji wygodnie sprawdzasz miejsca, w których dziecko przebywało w przeszłości

Pobierz aplikację

Smartwatch z GPS dla dziecka Locon Watch Lite i dedykowana aplikacja Bezpieczna Rodzina

Jak każdy rodzic z pewnością martwisz się o to, co dzieje się z Twoim dzieckiem, kiedy nie ma go w domu. Chcesz zawsze wiedzieć, gdzie jest Twoje pociecha? Martwisz się o to, kto się z nią kontaktuje w czasie jego pobytu w szkole bądź na podwórku? Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez Bezpieczną Rodzinę możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami, nie martwiąc się o to, co w danej chwili robi Twoje dziecko.

Zegarek GPS dla dziecka Locon Watch Lite i aplikacja Bezpieczna Rodzina to pewność, że wreszcie w pełni możesz troszczyć się o swoje dziecko także wtedy, gdy dzieli Was odległość. Precyzyjna lokalizacja, stały kontakt telefoniczny, czy natychmiastowe powiadomienia SOS — w naszej usłudze każdy rodzic znajdzie funkcje, które codziennie będą wspierać go w opiece nad jego kilkulatkiem. Sam smartwatch z GPS dla dziecka jest zaś rewelacyjnym gadżetem, który z chęcią nosić będzie każdy chłopiec i każda dziewczynka.
 

Locon Watch Lite — funkcje smartwatcha

Smartwatch dla dzieci na kartę SIM Locon Watch Lite to zminiaturyzowany telefon, który dzwoni i odbiera połączenia przychodzące wyłącznie od numerów, które rodzic zapisze w aplikacji Bezpieczna Rodzina. Masz więc pewność, że na urządzenie dodzwonią się wyłącznie numery znane Twojemu maluchowi, a kilkulatek nie będzie narażony na kontakt ze strony obcych ludzi czy marketerów. Nasz zegarek z GPS dla dziecka posiada wbudowany guzik SOS — jeśli Twoja pociecha źle się poczuje, ktoś ją zaczepi, lub czegokolwiek się wystraszy, używając przycisku na smartwatchu, wyśle do Ciebie alert z prośbą o pomoc.

W takiej sytuacji możesz natychmiast zareagować i pospieszyć swojemu dziecku z pomocą albo powiadomić odpowiednie osoby czy wezwać służby. Zegarek dla dziecka z GPS to najszybszy i najprostszy sposób na to, aby na bieżąco reagować, gdy pociecha znajdzie się w miejscu, w którym nie powinna być.
 

Zegarek z GPS dla dziecka — idealny gadżet dla każdego kilkulatka

Zegarek dla dzieci z GPS Locon Watch Lite to rewelacyjny gadżet wyposażony w aparat fotograficzny, grę i krokomierz. Smartwatch GPS posiada kolorowy, dotykowy ekran z wielobarwnym menu i umożliwia wysyłanie do rodzica zrobionego z zegarka zdjęcia. W jego opcjach Twoja pociecha znajdzie także funkcję „Przyjaciel”, umożliwiającą rozmowę na czacie głosowym między dwoma takimi samymi urządzeniami.

Wszystkie wymienione cechy i funkcje sprawiają, że smartwatch dziecięcy z GPS Locon Watch Lite jest doskonałym pomysłem na prezent dla malucha na każdą okazję. Taki gadżet nie tylko ucieszy każdego kilkulatka, ale też zapewni spokój jego rodzicom, którzy w prosty i szybki sposób będą mogli zdalnie opiekować się swoim dzieckiem.
 

Zegarek z GPS dla dziecka — zawsze wiesz, gdzie jest Twoja pociecha

Nasz smartwatch z GPS dla dziecka i dedykowana do niego aplikacja Bezpieczna Rodzina umożliwią Ci natychmiastowe ustalenie aktualnego miejsca pobytu Twojej pociechy. Jedno spojrzenie w telefon wystarczy, aby dowiedzieć się, czy Twój syn lub córka są w szkole, czekają już na Ciebie w domu, lub spędzają czas na pobliskim placu zabaw ze swoimi przyjaciółmi. Nie musisz już nerwowo dzwonić do swojego kilkulatka. Smartwatch dziecięcy z GPS i na kartę SIM pozwoli Ci w każdej sytuacji odnaleźć swoje dziecko, a w razie konieczności udzielenia mu jakiejś pomocy, udać się bezpośrednio do miejsca, w którym Twoja pociecha aktualnie się znajduje.
 

Lokalizator GPS dla dziecka z aplikacją — pilnuj każdego kroku kilkulatka

Smartwatch z GPS dla dziecka i aplikacja Bezpieczna Rodzina to pełnia możliwości w dyskretnej kontroli rodzicielskiej. W naszej dedykowanej usłudze nie tylko lokalizujesz malucha i odbierasz od niego alarmy SOS — możesz znacznie więcej! Funkcja historii lokalizacji zapewni Ci podgląd miejsc, w których maluch przebywał w przeszłości — widzisz, czy dziecko nie wagarowało i nie spędzało czasu w lokalizacjach, w których nie powinno. Dzięki wyznaczeniu stref bezpieczeństwa takich jak dom, szkoła, plac zabaw, kino czy dom dziadków, zawsze, bez potrzeby dzwonienia, dowiesz się, czy maluch pojawił się w danym miejscu lub czy już je opuścił.

Smartwatch dla dzieci z GPS – zabawa i bezpieczeństwo 

Dzieci uwielbiają nowe technologie i posługują się nimi bardzo swobodnie. Podarowując swojemu maluchowi smartwatch dla dziecka z GPS, sprawisz mu radość i dasz możliwość zajęcia się czymś ciekawym np. w czasie jazdy autobusem do szkoły. Jako rodzic poczujesz się znacznie bardziej komfortowo, wiedząc, że Twoje dziecko jest w danej chwili bezpieczne i nic mu nie grozi. Wybierz zegarek dla dzieci GPS już teraz!

Zapoznając się z funkcjami smartwatcha dla dzieci z GPS i poznając wszystkie zalety korzystania z tego rozwiązania, masz pewność, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, żeby zapewnić kilkulatkowi maksymalne bezpieczeństwo także wtedy, kiedy nie możesz być przy nim bezpośrednio.

Dane techniczne

Procesor MTK2503
Wiek dziecka 6-12
Sposoby lokalizacji GSM + Wi-Fi + GPS
Dokładność lokalizacji GSM >200m
Dokładność lokalizacji Wi-Fi 20-100m
Dokładność lokalizacji GPS 5-15m
Zakres częstotliwości GSM 850/900/1800/1900 MHz
Pomiar temperatury Nie
Pomiar saturacji Nie
Standard karty SIM microSIM
Akumulator 400mAh
Sposób ładowania Złącze POGO
Ładowanie Zalecamy codzienne ładowanie baterii ze względu na bardzo aktywne wykorzystywanie zegarków przez dzieci.
Czas rozmów telefonicznych 4,5h
Czas pracy (aktywne użytkowanie) do 24h
Czas działania (standby) do 48h
Czas ładowania 2h
Wyświetlacz Tak
Typ i rozmiar wyświetlacza IPS, dotykowy, 1,3" 240x240px
Menu w języku angielskim Nie
Waga 46g
Materiał wykonania silikon, plastik
Długość paska 25cm
Dostępne kolory niebieski, różowy, czarny
Gwarancja 24 msc
Karta SIM Tak
Aparat Tak
Krokomierz Tak
Gra Tak
Latarka Nie
Czujnik upadku Nie
Pulsometr Nie
Nasłuch Tak
Przycisk SOS Tak
Wykonywanie połączeń głosowych Tak
Odbieranie połączeń głosowych Tak
Czat głosowy (możliwość wysłania 15-sekundowej wiadomości) Tak
Blokada połączeń od nieznanych numerów Tak
Tryb "nie przeszkadzać" Tak

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (559)

radekn
4 grudnia 2018

Wybraliśmy ten, bo naszym zdaniem lepiej wygląda - chodzi o wyświetlasz, a poza tym - wodoodporność. Po prostu wiemy, jak nasze dziecko uważa i dobrze zrobiliśmy - już pierwszego dnia wszedł w nim do wanny. Wszystkie parametry/funkcje takie jak w opisie.

arielos
6 grudnia 2018

Córka go chciał - mówi że lepiej wygląda od tego drugiego i jest wodoodporny. Dobra bateria, no i fajnie wymyślone z tym dzwonieniem. tylko dajcie więcej kolorów do wyboru

piotrek
10 grudnia 2018

Z opisu najlepszy jaki znalazłem. Zamówione, czeka na dostawę.

izyda
9 stycznia 2019

przetrwał kąpiel w wannie - zauważyłam dopiero po kilku minutach, więc faktycznie jest wodoodporny.

sakoda
18 stycznia 2019

U nas był już kontakt z deszczem i faktycznie nic się nie stało. dajcie coś więcej niż różowy i niebieski jeśli chodzi o funkcje to wszystko działa

kamper
22 stycznia 2019

O taki mi właśnie chodziło dla dziecka. Dzięki.

robertg
15 lutego 2019

Córka miała wasz GJD.03, ale ten taki ładny, no i różowy. Dałem się. Mam nadzieję, że z funkcji będzie zadowolona. Napiszę więce za jakiś czas.

ewea
1 marca 2019

Mamy poprzedni model, teraz czas na nowy. Na razie jeszcze w pudełku. Wygląda ładnie, szkoda że nie ma więcej kolorów np. fioletowy :) Przetestujemy i dodamy opinię bardziej pomocną.

michal pawlik
12 marca 2019

dziecko go nosi, zegarek raczej spełnił oczekiwania córka go dostała w momencie kiedy zaczęła chodzić sama co szkoły po prostu - jesteśmy spokojniejsi

Agnieszka b
14 marca 2019

zegarek nowoczesny, dotykowy, kolorowy,lokalizuje całkiem dokładnie, kupilam dla syna, jest bardzo zadowolony. Mam pytanie, czy będą inne kolory?

marecki
15 marca 2019

Trafiony prezent dla dziecka. Nosi go, można dzwonić, widać, jaką przechodzi trasę bardzo przydatny - przynajmniej jak na razie. no i dobra cena. już zdarzyło się, że został zamoczony i nic się nie stało. póki co jesteśmy zadowoleni

piotrb
15 marca 2019

Dziecko sąsiada ma i sobie chwali, ale mojemu synowi nie pasuje ten kolor - macie inne? w sumie zdecydowaliśmy się już na wasz zegarek - tylko ten kolor ;-)

bartek l
16 marca 2019

Sprawdzalem lokalizacje w miescie i w lesie, jest ok. Przetestowałem tez inne funkcje, wszystko dziala sprawnie. Duży plus za kolorowy, dotykowy wyświetlacz. Kupiłem córce różowy, a synowi niebieski, są zadowoleni z prezentów.

Aleksandra Diyon
17 marca 2019

ogólnie syn jest zadowolony z prezentu, prosta obsługa, dobra jakość dźwięku podczas rozmowy. Minusy: - nie wszystkie funkcjonalności działają na iOSie (wiadomość głosowa)! Dla mnie jest to wprowadzanie klienta w błąd - aplikacja została ewidentnie zrobiona na androida i firma powinna o tym informować.Czekam z niecierpliwością na obiecaną aktualizację. - lokalizacja nie działa zbyt poprawnie - nie ma możliwości dodania jednego urządzenia do 2 administratorów.. - trochę krótki pasek - sprawdzanie stanu konta poprzez przekładanie karty do innego telefonu jest kłopotliwe i niewygodne

genda
18 marca 2019

Jak na razie jesteśmy zadowoleni podoba mi się, że ekran jest dotykowy - tak powinno być opisane funkcje działają no i plus za dobrze działający support

tadek
18 marca 2019

Fajnie zrobiony zegarek, dobrze wygląda. moje dziecko nosi go na podwórko gdzie robi w zasadzie wszystko i jak na razie wszystko działa myślę, że moja ocena to 9/10

Krzysiek
19 marca 2019

Od czego by tu zacząć! Kupiliśmy ten zegarek dla synka na urodziny - fajnie, że był dostępny w niebieskim kolorze, bardzo spodobał się dla 9-latka :) Dodatkowo kolorowy wyświetlacz i pełna wodoodporność sprawiły, że syn nie musi się przejmować zdejmowaniem zegarka nawet, gdy jest na basenie. Zegarek w pełni spełnia swoje najważniejsze (moim zdaniem) funkcje. Lokalizacja jest mega dokładna, a funkcja telefonu działa jak należy :) No i przede wszystkim - poczucie, że Twoje dziecko jest bezpieczne nawet gdy nie masz go na swoich oczach jest absolutnie bezcenne :) Polecam każdemu rodzicowi!

robert
20 marca 2019

Pozytywne zaskoczenie, bo już mieliśmy inny i się nie sprawdził. Problem mieliśmy wcześniej z szybko padającą baterią i dokładnością lokalizacji - tutaj tego nie ma. Bateria bez ładowania wytrzymuje do 3 dni, a lokalizacja jest dokładna. Zegarek sensownie wygląda i jak na razie ułatwia nam załatwianie wielu spraw.

mariusz
20 marca 2019

Dokładnie pokazuje trasę jaką mój syn pokonuje do szkoły SOS działa, rozmawia się normalnie, nasłuch też jest OK. Na tych funkcjach nam najbardziej zależało i one działają

ania
20 marca 2019

Fajny zegarek z lokalizacją, synowi kupiłam niebieski, a córce różowy, strefy bezpieczeństwa, nasłuchiwanie i dzwonienie działa bez zarzutu. Szybka wysyłka, bezproblemowa obsługa.

markus
21 marca 2019

Ważne - prosty w obsłudze, córka nauczyła się jednego dnia korzystania ze wszystkich funkcji Bateria 2-3 dni, lokalizacja dosyć precyzyjna. Jest lepszy od poprzedniego modelu, który ma starszy syn - ciekawsze wykonanie, wygląd, no i więcej możliwości.

hubertos
21 marca 2019

Nasze dzieci noszą go i zegarek im się podoba. ze swojej strony mogę napisać tyle, że kiedy sprawdzam gdzie są, to mi to faktycznie pokazuje. Nie wiem czy bardzo dokładnie, ale orientacyjnie miejsca się potwierdzają.

ola
25 marca 2019

Kupiłam niebieski i różowy dla dzieciaków. Mamy je od dwóch tygodni, kolorowy, dotykowy, dzwoni bez problemu, całkiem nieźle lokalizuje po gps-ie. Dużym plusem zegarka jest aplikacja mobilna, która ma bardzo dużo ciekawych funkcji. Szybka wysyłka.

masks
26 marca 2019

Testowany w różnych warunkach i wszystko działa niezawodnie. Był pochlapany, upadał też na ziemię - pod tym względem OK. Fakt - więcej opcji zmiany wyglądu mile widziane, ale nie jest to aż tak istotne. Bateria - średnio koło 2 dni.

marma
26 marca 2019

Prezent urodzinowy dla dziecka okazał się dobrym pomysłem. Córka go nosi, a my mogliśmy na razie odpuścić zakup telefonu.

sanko
27 marca 2019

Dacie więcej kolorów? Prośba od syna! Chcemy mu kupić dokładnie ten model, ale marudzi na kolor Da się załatwić zieleń?

belfer
27 marca 2019

Dzięki. Ma w zasadzie wszystko, czego szukaliśmy

penkow
28 marca 2019

Dokładnie tak to sobie wyobrażaliśmy. Mnóstwo funkcji, bardzo prosty w obsłudze - córka sobie bardzo dobrze z nim radzi. A nam jest po prostu łatwiej.

kargo
28 marca 2019

Dobry zakup. Jeśli chodzi o funkcje zegarka to wszystko bardzo łatwo poszło i to ogarnęliśmy. Syn też sobie ze wszystkim radzi.

wiolka i paweł
29 marca 2019

Syn i córka zadowoleni. Sami wybierali kolory, korzystamy z większości funkcji. Bardzo pomocny na co dzień

mikołaj
29 marca 2019

Coś tam bym do niego jeszcze dodał, ale na pewno szacun za jakość rozmów i dokładność lokalizacji Po tej cenie spodziewaliśmy się gorszej jakości

bajkon
1 kwietnia 2019

Testujemy go od miesiąca i jak na razie nie zauważyliśmy żadnych problemów.

ewapiotrek
1 kwietnia 2019

Od kiedy nasza córka ma ten zegarek jest nam łatwiej z kontrolą i kontaktem. Dopiero w tym roku zaczęłą wychodzić sama. Uważam, że na takim etapie jest to po prostu potrzebne.

pedros
2 kwietnia 2019

Nie te kolory, ale sam zegarek działa całkiem spoko

rudzki
2 kwietnia 2019

Nieźle. Telefon, lokalizator i aparat w zegarku za taką kasę. Bardzo pozytywne zaskoczenie możliwościami.

pempe
4 kwietnia 2019

Naszym zdaniem najlepszy z tych, jakie porównywaliśmy. Dużo funkcji i przede wszystkim całość działa zgodnie z opisem.

drako
8 kwietnia 2019

Bardzo duża ilośc funkcji jak na zegarek za taką kasę - córce się podoba, chociaż wymyśliła sobie kolor, którego nie macie To co przetestowaliśmy, to faktycznie działa.

marcel
9 kwietnia 2019

Obsługa dosyć prosta - nasze dziecko sobie radzi. raczej wszystkie funkcje działają zgodnie z opisem bateria ok - 2-3 dni. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.

malgosia
10 kwietnia 2019

Jesteśmy naprawdę zadowoleni - przynajmniej jak na razie nad to nie zawiodło lokalizacja dosyć dokładna, widać przebywaną trasę, nie mieliśmy żadnych komplikacji generalnie - polecamy. Ten zegarek ma nawet opcję robienia zdjęć

Ewa
11 kwietnia 2019

Ten zegarek to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Polecam go wszystkim rodzicom, których dzieci stale proszą o telefon. Dzięki niemu każdy w naszej rodzinie jest zadowolony a ja zawsze wiem gdzie obecnie znajduje się dziecko.

Jan Gapowicz
11 kwietnia 2019

Jest ok! Dotykowy, kolorowy, lokalizacja działa dobrze, nowoczesny, dzieciaki zadowolone.

Mateusz Lewicki
11 kwietnia 2019

Zakup tego zegarka to bardzo dobry wybór! Córuchna zadowolona bo ma bardzo fajny zegarek, a my z żoną nie musimy się już o nią martwić - zawsze możemy szybko zerknąć w aplikacji gdzie się teraz znajduje, a w razie potrzeby łatwo do niej zadzwonić (z pomocą zegarka!) i zapytać czy nic złego się nie dzieje :) W stu procentach polecam!

Patryk
11 kwietnia 2019

Super produkt, polecam wszystkim zmartwionym rodzicom o swoje pociechy. Lokalizacja produktu jest GENIALNA! Sprzęt spełnia wszystkie funkcjonalności opisane i przedstawione przed zakupem. Polecam! Produkt 10/10

markus
12 kwietnia 2019

Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich jakie porównywaliśmy - pod względem stosunku ceny do jakości. Fajnie, że ma też robienie zdjęć. Córka zadowolona - my też.

karolp
17 kwietnia 2019

9/10 ze względu na mały wybór kolorów. Bo jeśli chodzi o funkcje czy wykonanie, to nie mieliśmy najmniejszych problemów. Ogólnie - wszystko w najlepszym porządku.

pajkot
26 kwietnia 2019

Dzieci zadowolone, codziennie je noszą, a my faktycznie z nich korzystamy. Bardzo fajne rozwiązania.

ptysiowa
29 kwietnia 2019

Kupienie tego zegarka to byla jedna z lepszych decyzji. Bezpieczenstwo moich dzieci to dla mnie podstawa a ten zegarek umozliwia mi bycie na bieżąco z tym gdzie dziecko jest i gdzie było. Ocena pełne 5/5

Kamila
29 kwietnia 2019

No zegarek bardzo fajny, cena dobra, na każda kieszeń. Ponadto, naprawdę mamy pewność teraz, że nasze dzieci są bezpieczne i kiedy sa w szkole a kiedy nie. No i bateria bardzo długo trzyma, a to ogromnie na plus :)

patrycja
3 maja 2019

Kupiłam z polecenia siostry (ona ma dla synka), a ja kupiłam dla córki :) ona woli takie kolory. Ale zegarek bardzo dobry, sporo ciekawych i przydatnych funkcji

Oleńka
4 maja 2019

Super - zegarek jest naprawdę fajny, ładny, nowoczesny design, który podoba się zarówno dzieciakom jak i młodzieży. Jestem zadowolona z zakupu, a nawet planuje kupić taki sam model dla drugiego dziecka

Tutko
4 maja 2019

Latwy w obsludze, bardzo intuicyjny. Do tego super wyglada i ma dobre wykonanie. Dziala nienagannie

kondzia
4 maja 2019

Ekstra zegarek ktory syn dostal w prezencie. Bardzo przydatny dla niego i dla nas bo zapewnia mu bezpieczenstwo. Funkcje wszystkie sprawne, wyglad ładny, bateria wytrzymala. Polecam

marcel
6 maja 2019

Bardzo nam się podoba. Dużo funkcji i wszystko normalnie działa. Obawialiśmy się trochę dokładności lokalizacji, ale jest ok. Co do baterii - zależy od tego, ile się korzysta z zegarka. U nas jak na razie min. 2 dni trzyma.

Milena
6 maja 2019

W końcu mam na dla dziecka coś, dzięki czemu nie wagaruje idzie do szkoły, tego mu było trzeba, do tego zegarek jest solidnie i elegancko wykonany

Muńka
6 maja 2019

Zegarek zdecydowanie warty zakupu !! Ciesze sie ze go mamy. Polecamy

Anka M
6 maja 2019

Rewelacja, funkcjonalny, fajny, syn zadowolony :D

Aleksandra
6 maja 2019

Córce bardzo się podobał kolor różowy. Więc kupiliśmy jej własnie ten różowy zegarek :) Jest bardzo z niego zadowolona i nosi go codziennie, a my jesteśmy spokojni, bo mamy z nią stały kontakt i nadzór.

kaks
7 maja 2019

Ja na tę cenę naprawdę fajne funkcje. Ważne że z czasem bateria nie siada - przynajmniej jak na razie. Wymienione w opisie funkcje działają

mekos
8 maja 2019

Bardzo dobry zegarek - szukałem w zasadzie tych samych funkcji, które w nim dajecie. Ważne, że wszystko działa. Lokalizacja dosyć dokładka.

radek wolski
9 maja 2019

Zastanawialiśmy się, czy kupić wyższy model, ale z tego jesteśmy zadowoleni. Ma te funkcje, których chcieliśmy - a głównie zależało nam na lokalizacji.

Michał
4 lipca 2019

Wszystkie funkcje działają dobrze. Jedynie bateria maks 2dni Przy kilku telefonach i ustawieniu lokalizacji co 5min. to powinno być w standardzie bateria trzyma dzien

Michał
20 lipca 2019

Dzisiaj kupuję :)

Michał
16 sierpnia 2019

Kupiliśmy ten zegarek przed urlopem. Teraz jesteśmy po 3 tygodniach "field testów" :). Wszystkie funkcje działają jak w opisie. Korzystanie z zegarka jest inticyjnie i po kilku minutach nie stanowiło żadnego problemu dla naszego syna. Dodatkowo aplikacja dała nam - rodzicom jasną informację gdzie znajduje się nasza pociecha. Było to otyle ważne, że byliśmy w lesie pod niamiotem a syn razem z kolegami "znikali" na większość dnia. Jedyny minus jaki zaobserwowaliśmy do bateria. W terenie gdzie jest słaby zasięg telefoni komórkowej bateria starcza max na 1 dzień i to przy oszczędnym korzystaniu z finkcji dzwonienia. Przypuszczam, że powodem jest logowanie się zegark do sieci komórkowej. W tym konkretnym temacie producent mógłby popracować nad lepszym rozwiązaniem. Jeżeli nie ma zasięgu to opcja lokalizacji nie działa. Generalnie zegarek się sprawdził i jesteśmy zadowoleni z zakupu.

Ewa
6 września 2019

Dobrze, że wodoodporny. Z dziećmi różnie bywa. Posiada jak dla mnie wszystkie niezbędne funkcje. Działa bez uwag.

Ula
9 września 2019

Naprawdę polecam - wodoodporność jest ogromną zaletą (wiadomo, jak to z dzieciakami bywa).

Jakub
11 września 2019

Szczerze polecam - my wiemy, gdzie znajduje się nasz syn, a on sam jest bardzo zadowolony, bo jest zafascynowany "małymi agentami" i w chwili obecnej marzy o tym, aby w przyszłości sam takowym zostać. Szkoda, że tak mało kolorów..

Monika
12 września 2019

Uważam, że w dzisiejszych czasach taki zegarek jest niezbędny! Nigdy nie wiadomo co czai się za rogiem. Ten zegarek umożliwia szybkie zlokalizowanie dziecka w razie "W".

Martyna Woźniak
14 września 2019

Dla mnie dużo większy spokój, a dla syna super gadżet. Bardzo chętnie go nosi. Łatwy w obsłudze, do tego fajnie wygląda.

Kinga
15 września 2019

O coś takiego mi chodziło, cieszę się że właśnie tu kupiłam zegarek dla córki. Córa nosi chętnie a ja wiem gdzie zawsze jest. Plus też za szybką wysyłkę.

janek
16 września 2019

Będzie większa kontrola nad młodym. W takim celu zegarek kupiony.

Tymon K
17 września 2019

Fajna sprawa. Syn już jest w takim wieku, że coraz częściej bawi się z kolegami poza domem. Teraz wiem gdzie on jest. Aplikacja też daje radę.

Ewelina K.
24 września 2019

Muszę przyznać, że z takim sprzętem znacznie chętniej pozwalam córce na wyjście z domu z koleżankami. Ze szkoły też już sama wraca. W końcu też musi się powoli usamodzielniać.

Kacper
27 września 2019

Wiadomo małe dziecko nie potrafi uszanować (zadbać) swoich rzeczy, ale kiedy zapoznałem się funkcjami jakie ten smartwatch posiada uważam że to dobry sprzęt.

justyna
7 października 2019

ok, fajny jest

Marlena
11 października 2019

jest ok, dobry

amadeusz
14 października 2019

Nareszcie mam coś dzięki czemu mogę wiedzieć gdzie przebywa mój syn. On jest strasznie ruchliwy i trudno opanować co robi.Teraz dzieki lokalizacji wiem gdzie jest,moge zadzwonic do niego w każdej chwili bo wiem że dzięki zegarkowi odbierze połaczenie albo sms.To bardzo wygodna rzecz. Jest wodoodporny co musiało być brane pod uwage przy zakupie ;-) Spełnia wszystkie swoje funkcje.

Michalina D
19 października 2019

Kupiłam taki zegarek mojej młodszej siostrze,ma mnóstwo różnych zajęć po lekcjach a dzięki niemu mamy z nią stały kontakt i wiemy gdzie jest w danej chwili. To bardzo wygodne dla obu stron.

danusia d
21 października 2019

Zdecydowanie lepszy jest taki zegarek niz telefon.Dziecko ma ciągle zegarek na ręce co umożliwia mi częstszy kontakt i co najważniejsze wiem gdzie jest. Doskonale współgra z aplikacją.

mezzot
23 października 2019

Połaczenie zegark i telefonu.Super sprawa.Wiadomo ze dziecko kiedy ma sięgnąć po telefon to tego nie robi..A tu zegarek ma zawsze na ręce i zawsze mam z nim kontakt. Działa bez zarzutu ,wszystkie funkcje sprawdzałem osobiście i testowany był non stop przez dwa dni ;-)

Teresa
26 października 2019

Dobry zakup,zegarek bardzo ładny z wieloma funkcjami,można połączyć z aplikacją, szybka wysyłka.

Mariolka
28 października 2019

Bardzo ładny smartwatch kupiłam siostrzeńcowi bo on jest w ciągłym ruchu ;-) A tak rodzice mają z nim kontakt i wiedza gdzie jest. Bardzo dobra przydająca się w życiu codziennym rzecz.

Katarzyna
29 października 2019

Wodoodporny w ciekawej kolorystyce. Długi czas działania ,ładuje się ok 2h. Posiada kartę SIM.Dziecku bardzo się spodobał

michalo
8 listopada 2019

Wybrałem dla syna czarny ,bardzo mu przypadł do gustu.Zegarek ładny ,funkcje mega praktyczne,działa bez zarzutu.Szybka wysyłka.

Pelagia
12 listopada 2019

Zegarek to był udany prezent.Wodoodporny z kartą sim to bardzo duzy plus.Zegarek jest od razu gotowy do użycia nie trzeba nic aktywować.

Betka
15 listopada 2019

Bardzo Fajny smartwatch,wazne ze wodoodporny ,kolor też bardzo ładny.Wszystko zgodne z opisem w ulotce,działa bez zarzutu.

Karola z
18 listopada 2019

Ładny, wodoodporny smartwatch dla dzieci, ma dużo funkcji, aparat,krokomierz,nasłuch, wifi,telefon.Swietny jako prezent

banka
19 listopada 2019

Bardzo dobry zakupo. Zegarek wodoodporny, fajne funkcje ,nielimitowany transfer danych,ma aparat, dla dziecka idealny

Dolores
22 listopada 2019

Zegarek kupiłam na prezent. Bardzo sie spodobał. Bardzo dobrze wykonany i funkcjonalny pod każdym względem

karenna
22 listopada 2019

Funkcjonalny i dobrze wykonany smartwatch. Funkcje które posiada sa udogodnieniem dla rodzica i dla dziecka.

Fredek
23 listopada 2019

Zegarek kupiliśmy synowi, mega trafiony prezent.Dzięki niemu mamy możliwość ciągłego kontaktu,moze z niego prowadzić rozmowy, wysyłac smsy. Dodatkowo działa z polska aplikacją,posiada GPS.

henryk
24 listopada 2019

Wodoodporny zegarek z funkcją telefonu.dobry wybor

emillena
24 listopada 2019

Zegarek posiadający wszystkie możliwe funkcje ułatwiające rodzicom kontakt z dzieckiem, ponadto jest wodoodporny to duza zaleta

Dagmara
25 listopada 2019

jest ok, dobry sprzet

Maria Z
27 listopada 2019

Zegarek kupiłam dla wnusi ,bardzo ładny ,jej też przypadł do gustu. Ma wiele przydatnych funkcji, dziecko może dzwonić i wysyłać wiadomości. Poza tym rodzice mają ciągły kontakt własnie dzięki temu zegarkowi. Szkoda tylko, że nie ma innych kolorów.

Serena
28 listopada 2019

Bardzo ładny smartwatch dzięki niemu mam ciągły kontakt z dzieckiem, zegarek ma aparat co jest duża frajdą dla dziecka.

zbobrowski
28 listopada 2019

Zegarek posiada wiele ciekawych funkcji. Jest wodoodporny. Posiada GPS,GSM,WIFI. synowi przypadł do gustu.

Sabina S
29 listopada 2019

Zegarek akurat w kolorystyce dla chłopca. Działa bez zarzutu ,wodoodporny co przy chłopcach jest bardzo istotne. Udany zakup. Szybka przesyłka.

Franek F
4 grudnia 2019

Zegarek otrzymałem w dwa dni,wszystko jest ok, wygląda lepiej w realu niż na zdjęciu.

danusia M
5 grudnia 2019

syn sie uczieszyl, zobaczymy jak dlugo wytrzyma

Grzegorz
5 grudnia 2019

Smartwatch spoko,dobrze ze jest wodoodporny

Emil
6 grudnia 2019

Jestem zadowolony z zakupu.

tella
7 grudnia 2019

Kupiłam różowy dla córki,o wiele ładniejszy niż na zdjęciu. jak na razie zadowlona

zbigniew
9 grudnia 2019

fajne urządzenia, na razie bez zarzutów

Yesko
10 grudnia 2019

Kupiłem na prezent, lepszy w realu niz na fotce, duzo funkcji.

Estera
11 grudnia 2019

Zegarek bardzo ładnie wykonany i z mnóstwem ciekawych funkcji. Nie gubi stref, nasłuch tez dobrze działa

jania
12 grudnia 2019

Zegarek wodoodporny, doskonale sie sprawdza. Wszystko działa ok. Aplikacja super.

michał zer.
13 grudnia 2019

Długo się zastanawialiśmy ,który wybrać padło na ten i to był doskonały wybór.

janusz
14 grudnia 2019

Zegarek bardzo solidnie wykonany, aplikacja dziala ladnie, bedzie kolor zolty?

elwira
16 grudnia 2019

Zegarek dzwoni i odbiera połączenia.Zawsze wiem gdzie jest dziecko. Dobry zakup.

imalin
18 grudnia 2019

Mamy ciągły kontakt z dzieckiem dzięki temu zegarkowi, nie wiesza sie ta aplikacja, moglby miec wiecej gier

iwona r
20 grudnia 2019

Smartwatch bardzo dobrze wyposażony,wizualnie tez bardzo ładnie sie prezentuje. Teraz wiem gdzie chodzi syn po szkole, jestem spokojniejsza.

teo
20 grudnia 2019

Kupiłem dla syna w kolorze czarnym, ładnie wykonany, dopracowane szczegóły bardzo dobrze działaja wszystkie funkcje.

gamma
8 stycznia 2020

Świetnie sie sprawdza zamiast telefonu,działa bezproblemowo, szybka wysyłka.

Małgorzata M
8 stycznia 2020

To był gwiazdkowy prezent, udany. Syn ma solidnie wykonany gadżet, a ja podgląd na mojego urwisa. Od pracy do szkoły jest daleko, więc cenię sobie możliwość podglądu w dowolnym czasie gdzie jest moje dziecko. Adekwatnie do funkcji cena uczciwa.

daniel 22
9 stycznia 2020

mógłby lepiej lokalizować, ogólnie ok

tadzik
10 stycznia 2020

Całkiem fajny,lokalizacja dział bez zarzutu, dobrze ze jest wodoodporny.

Rafał
11 stycznia 2020

Kupiłem dla swojego synka. Wiem, że telefony od najmłodszych lat, to zła droga, ale ten zegarek, to moim zdaniem było połowiczne rozwiązanie. Mogę w każdej chwili zadzwonić do syna, widzę gdzie obecnie jest dzięki lokalizacji. Syn sam nie korzysta z tego jak z telefony, a po prostu nosi jako fajny zegarek

karla 22
11 stycznia 2020

Wszystko dobrze działa ,lokalizacja lekko szwankuje to fakt,ale cała reszta bez zarzutu.

Grzegorz
15 stycznia 2020

Idealne rozwiązanie, dla rodzica jak ja, co chce mieć kontakt z dzieckiem w dowolnej chwili, ale nie chce dziecku dawać telefonu, a razem z tym wszelką maść kont społecznościowych i ich złych oblicz. Zegarek prosty w obsłudze, wystarczy załadować i tyle. Solidnie wykonany, co dziecko szybko przetestowało ;)

Julia
18 stycznia 2020

Prosty i solidnie wykonany zegarek. Za dużo funkcji dodatkowych nie ma, ale na tym mi zależało. Chciałam tylko mieć podgląd gdzie jest dziecko, zadzwonić do niego czy dać mu możliwość kontaktu ze mną.

Jawina
18 stycznia 2020

calkiem ok, wykonanie niezle, dobrze ze polska aplikacja

Filip M.
21 stycznia 2020

Z każdym dniem doceniam coraz bardziej prezent dla syna. Ogólnie chciałem jakąś opaskę do lokalizowania, czysto ze względów bezpieczeństwa, ale zegarek wydał mi się ładniejszy i praktyczniejszy. Ma ogrom funkcji dla których znajduje zastosowanie, a to co cieszy najbardziej to strefy bezpieczeństwa. Nie mam czasu w pracy patrzeć, gdzie jest moje dziecko, a po prostu wyznaczam strefy, po przekroczeniu których mam powiadomienia i zaglądam kiedy muszę, powinienem.

sabida
21 stycznia 2020

Bardzo dobrze działa ,ładnie się prezentuje,był to dobry zakup.

leon
23 stycznia 2020

Bardzo dobry produkt. Wszystko działa tak jak należy.

Antosia
25 stycznia 2020

Wodoodporny z aparatem ;-) To dwie podstawowe rzeczy które brat chciał mieć w smartwatchu. I tu są ,działa bez problemu, zawsze wiemy gdzie znajduje się brat dzięki GPS,aplikacja też funkcjonuje bez zarzutu.

lemia
26 stycznia 2020

Wszystko ok ,szkoda tylko ze nie ma w kolorze czerwonym ;-)

heniek 34
27 stycznia 2020

Fajny bo wodoodporny, działa bez zarzutu, kupiłem jako prezent spodobał się więc jest ok. Szybka wysyłka to jest duży plus.

Łukasz Smak
3 lutego 2020

Piszę opinie po raz kolejny... Ciekawe, czy tym razem opublikujecie. Produkt jakościowo OK, ale... nie ma możliwości sprawdzenia okresu rozliczeniowego i ilości minut do wykorzystania, nie można wyciszyć przez użytkownika (dziecko) urządzenia ani w żaden sposób wyłączyć, słaba jakość dźwięku przy połączeniu, niedokładna lokalizacja szczególnie gdy dziecko znajduje się w budynku, aparat zbędny, bo zdjęcia fatalne i nieużyteczne w żaden sposób. Na plus szybka dostawa i bardzo szybka reakcja na informację o dostarczeniu niedziałającego kabla do ładowania.

sewerka
5 lutego 2020

Długo wybieraliśmy,przeglądaliśmy wiele firm,ale ten najbardziej nam przypadł do gustu, ładny i wszystko działa ok ;-)

Mikołaj
6 lutego 2020

Dla dziecka idealna sprawa.Zawsze wiem gdzie jest ,zawsze odbierze połączenie bo ma zegarek na ręce,kolorystyka ładna stonowana, działa bez zarzutu.

Małgosia T
10 lutego 2020

Kupiłam córce zegarek od locon. Nie chcę dawać dziecku telefon już od najmłodszych lat, jednak czasem muszę dłużej zostać w pracy, czy chcę wiedzieć, gdzie jest moje dziecko. Ten zegarek daje mi te możliwości, przy czym córka nie jest narażona na niebezpieczeństwa wynikające z użytkowania telefonu i treści nieodpowiednie.

mirka
11 lutego 2020

Kupiłam córce w czarnym kolorze bardzo ładny i z mnóstwem funkcji.

Adam
13 lutego 2020

Na urodziny syn dostał taki zegarek, który jak to określa wygląda szpanersko. Syn co jakiś czas chwali się nowymi funkcjami opanowanymi. Dla mnie najbardziej liczy się funkcja namierzania zdalnego, bo syn często kończy dodatkowe zajęcia wieczorami i chce widzieć, czy wraca prosto do domu.

Beata R
16 lutego 2020

Po pół roku mogę wstępnie się wypowiedzieć o zegarku. Nie miałam wcześniej produktów locon, więc nie wiedziałam jak będzie się sprawował zegarek u syna. Wszystko jest jednak na duży plus. Jakość wykonania zegarka zadowala nawet po aktywnych feriach wszystko gra. Ja korzystam z funkcji lokalizatora, która nie zawodzi nawet w mniejszych miejscowościach.

mirena
17 lutego 2020

Kupiłam różowy dla córki ,bardzo jej się spodobał, zegarek ma wiele funkcji,które działają bardzo dobrze.Dobry zakup

Tadeusz M
20 lutego 2020

Kupiłem siostrzenicy jeszcze na gwiazdkę, a że trochę czasu minęło to mogę już troszkę się wypowiedzieć. To co dla mnie się liczy to solidność wykonania, w dotyku zegarek sprawia wrażenie znacznie droższego. System operacyjny jest prosty w obsłudze ale funkcjonalny. Najczęściej używana funkcja to oczywiście lokalizowanie, którą polubiła moja siostra. Całość działa płynnie, choć szkoda, że bateria nie wytrzyma kilka dni, ale osiąga wyniki lesze niż nie jeden smartwatch.

mijera
22 lutego 2020

Zegarek dobrze wykonany solidny i to bardzo ale niestety czasem szwankuje lokalizacja, jak córka jest na wsi u babci w mieście działa bezproblemowo.

Agnieszka
23 lutego 2020

W pełni jestem zadowolona z zakupu, wszystko ok ;-)

Monika
25 lutego 2020

Ładny, funkcjonalny, łączy się z aplikacją. Córka zadowolona.

Jolanta P
27 lutego 2020

Siostra sobie upatrzyła czarny. Chyba najbardziej elegancko sie prezentuje, działa ok

Jelly
28 lutego 2020

Bardzo dobry produkt, dobrze wykonany, działa bez zarzutu.

Hania
28 lutego 2020

Wizualnie bardzo ładnie się prezentuje, kolor tez sie podobał. Dobrze działa ale nieco jest wolniejszy jesli chodzi o łączenie z aplikacją

Grzegorz
28 lutego 2020

Świetny smartwatch z mnóstwem funkcji, wszystko działa dobrze.

Michał Nawicki
4 marca 2020

Syn dostał zegarek z GPS pod choinkę. Opinię wystawiam teraz bo chciałem przetestować i mieć pewność, co mogę napisać w opinii. Wszystkie funkcje działają bez zarzutu. Lokalizacja sprawna, rozmowy telefoniczne wystarczająco głośne. Po miesiącu dokupiłem pakiet na rok. Fakt faktem, myślałem, że zegarek będzie trochę drobniejszy. Nie jest bardzo duży, ale spory, ale mojemu dziecku się podoba, to najważniejsze.

EwaZ
5 marca 2020

Dopiero zaczynamy przygodę z zegarkiem, ale już na samym początku miłe zaskoczenie wsparciem ze strony Sprzedawcy w kwestii pytań i rozwiązywania problemów z obsługą pakietu i zegarka. Zegarek na razie sprawdza się znakomicie. Mama bardziej spokojna :), a dziecko zadowolone z gadżetu :), tylko tata nie chce się dać lokalizować mamie - ciekawe dlaczego? :))))). Brakuje mi tylko możliwości zapłaty przelewem czy kartą kredytową za kolejny pakiet. Teraz wykupiłam przy zakupie zegarka na rok, więc mam nadzieję, że za rok znowu będę miała możliwość zakupu przelewem, a nie z rachunku telefonicznego.

Bożena
5 marca 2020

Moje dziecko dostało ten zegarek na ferie zimowe, bo jechała na obóz w góry i stwierdziłam, że coś musi oprócz telefonu ze sobą mieć. Córka ma 10 lat. Różowy zegarek jest idealny dla dziewczynki, bardzo ładnie wygląda i do wszystkiego pasuje. Teraz już nosi go do szkoły. Codziennie patrzę na mapie czy już wróciła do domu. Czasami jak nie wie włączam też nasłuch żeby sprawdzić, czy na pewno się uczy.

Mama Mai
9 marca 2020

Moja corka ma rozowy kolor, bardzo fajnie wyglada na reku dziecka. Aplikacja dziala, chociaz jakby lokalizacja dzialala troche lepiej byloby juz super

Remigiusz
10 marca 2020

Ciekawy gadżet, dobra cena, fajny pomysl na prezent, polecam

Mama Michał Joasia
12 marca 2020

Syn ma czarny, córka różowy. Super wyglądają, codziennie ze sobą noszą, a ja codziennie w aplikacji widze gdzie są.

Dariusz
16 marca 2020

Fajny zegarek , bardzo poręczny dla dziecka i dobra aplikacja, chociaż z tą lokalizacją mogłoby być lepiej

Asia
17 marca 2020

Kupiłam dla chrześniaczki różowy jest zachwycona

Dorota M
17 marca 2020

Córka dostała zegarek w prezencie. Nie wiem, kto cieszy się bardziej. Córka dumnie nosi go do szkoły, a ja jestem spokojniejsza wiedząc gdzie jest.

Marek
17 marca 2020

Plusy to nowoczesny wygląd, duży ekran i wiele funkcji, bateria mogłaby trzymać dłużej

Mama Franka
17 marca 2020

Nieraz korzystałam z funkcji nasłuchu, kiedy zwyczajne syn zabawił się na dworze i nie miałam z nim kontaktu, polecam ten zegarek

Danuta i Robert
17 marca 2020

W szkole obowiązuje zakaz przynoszenia telefonów komórkowych, ten zegarek to dla nas strzał w dziesiątkę. Wiemy gdzie są nasze dzieci, możemy dzwonić, a GPS pokazuje czy trafiły bezpiecznie do szkoły

Tata Wiktorka
17 marca 2020

Świetny prezent na urodziny syn zachwycony.

Tomek
17 marca 2020

Produkt zgodny z opisem

Paulina
17 marca 2020

Szybka wysyłka, towar w całości, zgodny z ofertą. Polecam

Albert
18 marca 2020

W mieście działa bez zarzutu, lokalizacja jest dokładna a aplikacja czytelna.

Andrzej
18 marca 2020

Zakupiłem go w ostatnim czasie z powodu pandemii dla mojej córki, sam muszę pracować ale czuje się w obowiązku wiedzieć gdzie jest i u kogo przebywa. Polecam

Jarosław
18 marca 2020

Wszystko okey, zegarek zgodny z opisem na stronie.

Tamara
18 marca 2020

Zegarek super, czekam na jakieś pastelowe kolory

Patrycja
18 marca 2020

Córka dostałam zegarek pod choinkę, stwierdziła że jest cool i codziennie zakłada go do szkoły. Ja również jestem zadowolona, wiem gdzie jest córka, kiedy kończy zajęcia i jak wraca do domu. Lokalizator w mieście działa bardzo dobrze.

Małgosia D
18 marca 2020

Wnuczek bardzo ucieszył się z zegarka w kolorze niebieskim. Bardzo ładnie wygląda na ręku i spełnia swoje funkcję.

Eryk
18 marca 2020

Plus za wodoodporność i nowoczesny wygląd, wszystko działa jak należy. Lokalizowanie sprawdzone w mieście wypadło pomyślnie. W weekend wybieramy się na wieś i na pewno sprawdzimy możliwości zegarka.

Przemek
18 marca 2020

Jestem bardzo mile zaskoczony tym zegarkiem super apka duże brawa dla was

Irek
18 marca 2020

Bateria przy użytkowaniu przez cały dzień trzyma ok.2 dni dobrze ,że przez noc można podładować. Daje 9/10

Zbigniew
18 marca 2020

Wnuczka uwielbia wszystko co różowe, zegarek od razu wpadł jej w oko. Rodzice zachwyceni. Prezent udany polecam

Marek
18 marca 2020

Byłem dość sceptycznie nastawiony do tego typu produktu. Po namowach żony, zdecydowaliśmy się na zegarek GPS w kolorze czarnym. Zegarek łatwy w utrzymaniu czystości, wodoodporny, łatwy w obsłudze. Początkowo mieliśmy problem z systematycznością noszenia, jednak syn szybko go polubił a my na bieżąco sprawdzamy gdzie jest.

Kuba
18 marca 2020

Moja młodsza siostra lubi wychodzić z domu, nie informując o tym nikogo. Namówiłem rodziców na ten zegarek i do dziś mi dziękują. Ekstra sprawa

Alicja
20 marca 2020

Czarny kolor jest bardzo elegancki, nie potrzeba go zdejmować na wszystkie ważne rodzinne wydarzenia

Iga
22 marca 2020

Prosty wygląd, solidne wykonanie

Tadek
22 marca 2020

System bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze, bez większych trudności daliśmy sobie rade

Mama Zosi
22 marca 2020

Jestem w pracy codziennie do 18tej, nie mam możliwości odbierania córki ze szkoły, nie wyobrażam sobie, aby wracała sama do domu bez tego zegarka. Na bieżąco podglądam gdzie jest i czy wróciła do domu.

Adi
22 marca 2020

Wszystko ok

Szymon
22 marca 2020

Wygląda jak zwykły smartwatch ale ma niezwykle przydatne funkcje, strzał w dziesiątkę

Piotrek
22 marca 2020

Dotykowy ekran łatwo utrzymać w czystości, opaska bardzo porządna, nie barwi skóry dziecka

Joanna
22 marca 2020

Jesteśmy w stałym kontakcie z córką, bardzo cenie ten zegarek za funkcję i wytrzymałość

Adam
22 marca 2020

Lekko owalny kształt sprawia, że zegarek o nic nie zawadza i zawsze zostaje na ręku dziecka. Kolor różowy lekko się brudzi, na szczęście jest wodoodporny i można na bieżąco go czyścić. Duży wygodny dotykowy ekran.

Sylwia
22 marca 2020

Świetny zegarek, syn mierzy kroki, dzwoni, gra w grę - ciągle w użyciu.

Bartek
22 marca 2020

Historia lokalizacji i funkcja nasłuchu to dla mnie najlepsze funkcję w tym zegarku

Grzegorz
22 marca 2020

Wodoodporny, starannie wykonany zegarek dla dziecka

Matylda
22 marca 2020

Zawsze jestem sceptycznie nastawiona do wszystkich nowinek technologicznych jakie przynosi mój mąż do domu. Jednak ten zegarek to coś więcej, to przede wszystkim bezpieczeństwo mojego dziecka. Brawo

Alicja
22 marca 2020

super aplikacja łatwa w obsłudze

Paweł
22 marca 2020

wszystko działa polecam

Dagmara
22 marca 2020

syn bardzo zadowolony, ja również wszystko działa bezproblemowo

mama Hani
22 marca 2020

ten zegarek uratował mój niepokój nie raz polecam wszystkim rodzicom

Ola
22 marca 2020

Kupiłam zegarek swojemu młodszemu o 12 lat bratu, sama wiem co robiłam i jakie miałam pomysły w jego wieku. Wole wiedzieć co z nim się dzieje i śledzić go w apce niż co chwila się na niego skarżyć do rodziców. W czarnym kolorze wygląda bardzo dobrze.

Asia
22 marca 2020

Wygląda lepiej niż na zdjęciu, szybka przesyłka wszystko działa

Mama Henia
22 marca 2020

Córka na wycieczki nie bierze aparatu i telefonu bo ma zegarek :) super rozwiązanie

Sebastian
22 marca 2020

Produkt zgodny z opisem, dostawa ekspresowa

Daria
22 marca 2020

Bałam się, że córka uzależni się o telefonu lub tabletu i będzie miała dostęp do nieodpowiednich treści, na szczęście odkąd ma zegarek nie interesuje się innymi urządzeniami.

Danuta
22 marca 2020

Wnuczka zadowolona a to najważniejsze

Tymoteusz
22 marca 2020

Zegarek taki jaki sobie wyobrażałem, dużo funkcji czytelny panel, dobra aplikacja

Antonia
22 marca 2020

Aplikacja dopasowana do potrzeb zabieganych rodziców, zegarek spełnia nasze oczekiwania

Radosław
22 marca 2020

W stu procentach polecam!

Tymek
22 marca 2020

Dobrze działa w mieście

Tadzik
22 marca 2020

Wnuczka bardzo się ucieszyła z zegarka, dla siebie też zamówiłem zegarek dla seniora. Świetna sprawa a córka mniej się o nas martwi.

Robert
22 marca 2020

Syn szybko nauczył się go obsługiwać, ja również nie miałem problemu z aplikacją. Wszystko działa

Tobiasz
22 marca 2020

Mój syn jest wszędzie gdzie go nogi poniosą, cieszę się, że biega z tym zegarkiem na ręku i wiem co się z nim dzieje, nie muszę co chwila wydzwaniać i się dopytywać co z nim jest i gdzie jest i kiedy wróci.

Tamara
22 marca 2020

zegarek sprawdził się w kilku sytuacjach polecam

Roma
22 marca 2020

Zegarek wygląda nowocześnie, nie jest duży, bardzo szybko moja córka go opanowała.

Milena
22 marca 2020

Na przedmieściach lokalizator świetnie się sprawdził, córka poszła na rower z koleżanką miałam podgląd w czasie rzeczywistym, a w historii lokalizacji mogłyśmy sprawdzić jaką trasę pokonała.

Marek
22 marca 2020

towar zgodny z opisem

Patryk
22 marca 2020

Moje dziecko nosi i jest zadowolone ja również bo jestem na bieżąco

Bodek
22 marca 2020

Zegarek dopasowany do dziecka, szybko opanował jego obsługę

Alek
22 marca 2020

Fajna aplikacja, łatwa obsługa dużo fajnych funkcji

Przemysław
22 marca 2020

Bardzo atrakcyjna cena do tak wysokiej klasy sprzętu lokalizującego.

Simon
22 marca 2020

Kupiłem w promocyjnej cenie, mile zaskoczony

Basia
22 marca 2020

Dziecko zadowolone i bezpieczne

Bożena B.
26 marca 2020

Szybka dostawa, fajny wygląd zegarka i aplikacji, polecam

Monika B
22 kwietnia 2020

Wszystkim osobom, które zastanawiają się nad zakupem tego produktu muszę powiedzieć, że funkcja lokalizacji nie jest bardzo dokładna. Myślę, że warto brać to pod uwagę podczas decydowania się na ten zegarek.

Czępalska M.
22 kwietnia 2020

Jestem bardzo zaskoczona jakością samego zegarka i możliwościami, które ten sprzęt oferuje, a jest ich naprawdę wiele.

Sabina
22 kwietnia 2020

Jeden z lepszych tego typu zegarków, które są dostępne na rynku i naprawdę warto postawić na skorzystanie z tego produktu

Julietta
22 kwietnia 2020

Dziecko bardzo szybko opanowało obsługę zegarka, polecam wszystkim.

Bracik K.
22 kwietnia 2020

Bezpieczeństwo mojego dziecka jest dla mnie najważniejsze, a ten zegarek pomaga mi w odpowiedniej opiece nad dzieckiem i nadzorowaniu pociechy nawet, gdy znajduję się w dużej odległości od domu

Sasza
22 kwietnia 2020

Solidne urządzenie, które z pewnością posłuży mi przez długi czas

Liliana
22 kwietnia 2020

Bardzo stylowy zegarek, który z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym osobom

marek
22 kwietnia 2020

Na uwagę w tym zegarku zasługuje przede wszystkim bardzo wysoka jakość wykonania, która sprawia, że korzystanie ze sprzętu jest przyjemne i komfortowe

Iwona Mielno
22 kwietnia 2020

Kocham wasze urządzenia, zegarek dołączył do rodziny Locon, tym razem na ręku mojej córki. Fajnie, że można mieć wszystkie urządzenia w jednej aplikacji.

Sonia M.
22 kwietnia 2020

Zegarek w 100% odpowiada moim potrzebom i jest świetnym gadżetem dla dziecka

Teodora
22 kwietnia 2020

Wnuczek jest przeszczęśliwy, najlepszy prezent jaki udało nam się kupić dla niego.

Bernadetta
22 kwietnia 2020

Szukałam narzędzia do nadzorowania tego co dzieje się z moją córką, gdy nie ma jej przy mnie i ten zegarek w pełni zaspokoił moje oczekiwania

Nina – Warszawa
22 kwietnia 2020

Sam zegarek kupiłam już dwa miesiące temu i po tym czasie mogę powiedzieć, że urządzenie jest rewelacyjnym produktem, na który jak najbardziej warto się zdecydować, ponieważ korzystanie z tego zegarka jest bardzo przyjemne i komfortowe dla wszystkich rodziców. Postawienie na to urządzenie sprawdzi się znakomicie i naprawdę polecam właśnie ten sprzęt

Małgosia
22 kwietnia 2020

Bałam się tego, że nie poradzę sobie z obsługą urządzenia, ale szybko okazało się, że aplikacja jest bardzo prosta i z łatwością mogę nadzorować swoją pociechę

Zbyszek
22 kwietnia 2020

Za pomocą zegarka można moim zdaniem zastąpić najmłodszym telefon komórkowy

marcin
22 kwietnia 2020

Naprawdę wygodny w użytkowaniu zegarek, który dał mi możliwość sprawowania jeszcze lepszej opieki nad dzieckiem

M. Piotr
22 kwietnia 2020

Uważam, że wybranie tego stylowego smartwatcha jest bardzo opłacalne

Miłosz Nowak
22 kwietnia 2020

Osoby, które chcą być spokojne o swoje dzieci powinny wybrać ten zegarek

Amelia
22 kwietnia 2020

Funkcja lokalizacji dostępna w zegarku faktycznie działa prawidłowo i to właśnie z niej najczęściej korzystamy

Zatroskana
22 kwietnia 2020

Uważam, że obecnie w warunkach kwarantanny taki zegarek to najlepsze narzędzie do tego, aby kontrolować swoje dziecko

anonim
22 kwietnia 2020

Na zdjęciach tego nie widać, ale zegarek ma bardzo czytelny wyświetlacz i jest bardzo solidnie wykonany

justyna
22 kwietnia 2020

Szukałam sprzętu, który pozwoli mi jeszcze lepiej opiekować się dzieckiem i uważam, że wybór tego produktu był bardzo dobrym pomysłem

Grażyna
22 kwietnia 2020

Ten smartwatch to naprawdę świetny produkt. Wiele funkcji i bardzo łatwa obsługa to w mojej ocenie najważniejsze funkcje tego sprzętu, które sprawiają, że korzystanie z niego jest bardzo przyjemne i komfortowe. Polecam wszystkim rodzicom wybranie właśnie tego produktu

Lukrecja
22 kwietnia 2020

Kolor niebieski jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach. Polecam.

Pola
22 kwietnia 2020

Bardzo prosty w obsłudze zegarek, który spełnia wszystkie moje i mojego syna oczekiwania

Basia
22 kwietnia 2020

Jeżeli chodzi o urządzenie to działa w pełni poprawnie

Renata K.
22 kwietnia 2020

Dzięki temu urządzeniu jestem wreszcie spokojna o to co się dzieje z moim dzieckiem

Tytus
22 kwietnia 2020

Od razu po otrzymaniu paczki przeszliśmy z synem do uruchomienia urządzenia i wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a sama konfiguracja zegarka nie sprawiała kompletnie żadnego problemu

Malina
22 kwietnia 2020

Transakcja ze sklepem przebiegła sprawnie, a zegarek ok

Malina
22 kwietnia 2020

Wszystko okey, aplikacja się nie zawiesza, płynny przesył informacji między zegarkiem a aplikacją.

Dagmara
22 kwietnia 2020

Ten zegarek z funkcją GPS to moim zdaniem najlepszy wybór i produkt, który będzie w pełni odpowiadał oczekiwaniom wszystkich osób, które szukają najlepszej jakosci produktów

Polecający zadowolony
22 kwietnia 2020

Bardzo szybko wysyłka, a sam zegarek jest świetnym gadżetem

Julka L.
22 kwietnia 2020

Funkcja lokalizacji faktycznie działa, ale jej dokładność nie jest bardzo wysoka

Magdalena D.
22 kwietnia 2020

Po 2 miesiącach użytkowania zegarka razem z synem doszliśmy do wniosku, że zakup tego produktu był strzałem w dziesiątkę. Urządzenie oferuje bardzo wiele przydatnych funkcji i jest bardzo wygodne w użyciu

Judyta
22 kwietnia 2020

Nasz syn jest naprawdę nieznośny i właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na zakup tego zegarka, który daje nam możliwość sprawdzania tego co aktualnie dzieje sie z naszym synem.

Terenia
22 kwietnia 2020

Bardzo ciekawy zegarek z mnóstwem funkcji, który jest w stanie w pełni zastąpić telefon i na który warto postawić

Regina Mazurek
22 kwietnia 2020

Polecam wybranie tego zegarka wszystkim osobom, którym zależy przede wszystkim na korzystaniu z dobrego jakościowo produktu, który będzie dostosowany do potrzeb i wymagań klientów

Ania / Warszawa
23 kwietnia 2020

Kupiłam zegarek, aby móc lepiej nadzorować swoją córkę i to co w danym momencie robi i muszę przyznać, że urządzenie sprawdziło się naprawdę świetnie

Michał Kwiatek
23 kwietnia 2020

Towar zgodny z opisem, nawet dokładna lokalizacja jak na takiego typu urządzenie.

Wioletta
23 kwietnia 2020

Dziękuje osobie, która wymyśliła to cudo. Jestem dużo spokojniejsza o swoje jedyne dziecko.

asia
23 kwietnia 2020

Córka ma zakaz używania telefonu w szkole. Niestety nie raz są takie sytuację, że musi się skontaktować ze mną lub z żoną. Świetnym rozwiązaniem jest wasz zegarek. Gdy córka ma potrzebę, szybko się z nami kontaktuje, a ja wiem gdzie jest.

Ewelina I
23 kwietnia 2020

Nie sądziłam, że będą aż tak zadowolona z tego zegarka, ale muszę przyznać, że urządzenie jest bardzo wysokiej jakości i oferuje wiele bardzo interesujących funkcji, z których warto skorzystać

Tamara T.
23 kwietnia 2020

Aplikacja bardzo łatwa w obsłudze, syn szybko ogarnął każdą funkcję.

Przemysław Tyć
23 kwietnia 2020

Zastanawiałem się nad różnymi zegarkami, ale ten sprawdził się bardzo dobrze i uważam, że warto postawić właśnie na to urządzenie w swojej sytuacji

Jagoda
23 kwietnia 2020

Syn bardzo zadowolony z kolorowego wyświetlacza i gry, ja ciesze się że wiem gdzie jest i nie muszę co chwila do niego wydzwaniać.

Norbert Binkowski
23 kwietnia 2020

Wszystkie opcje w zegarku działają poprawnie, ale opcja lokalizacji nie jest w pełni dokładna.

Beata Sz
23 kwietnia 2020

Dobrej jakosci zegarek, w którym wszystkie funkcje faktycznie działaja

Karolina Kaszewska
23 kwietnia 2020

Kupiłam podobny sprzęt na urodziny dla mamy. Przy niedzielnym obiedzie, stwierdziliśmy, że takie urządzenie przyda się też naszemu dziecku. Nasz syn zgodził się tylko na czarny kolor. Jestem dużo spokojniejsza, kiedy go nosi. Wkońcu mam pod kontrolą , osoby dla mnie najważniejsze.

Kasia L
23 kwietnia 2020

Miałam obawy czy zegarek będzie w stanie zastąpić klasyczny telefon, ale po miesiącu użytkowania mogę powiedzieć, że urządzenie w pełni sprawdza się w swoim zadaniu i pozwala mi na wygodne komunikowanie się z dzieckiem

sandra z
23 kwietnia 2020

Fantastyczny zegarek z wieloma ciekawymi funkcjami, na który jak najbardziej warto się zdecydować i wręczyć go w formie prezentu swojemu dziecku

Borys
24 kwietnia 2020

Bardzo fajny sprzęt.

damian
24 kwietnia 2020

Idealne zastępstwo dla zwykłego telefonu

Darek Michalski
24 kwietnia 2020

Świetne urządzenie dla osób, które szukają niezbyt rozbudowanego smartwatcha

Balbina
24 kwietnia 2020

Moja córka bardzo często chodzi na basen, zdarzyło się kilka razy, że gineły jej rzeczy odkąd ma zegarek z gps nie musimy się martwić. Zegarek kupiłam z polecenia koleżanki, przekonaly mnie dobre opinie, cena i ilość funkcji w zegarku.

Sylwia z Warszawy
24 kwietnia 2020

Ja ten smartwatch wybrałam zamiast telefonu i uważam, że takie działanie jest świetne i sprawdza się naprawdę rewelacyjnie

Emil_z
24 kwietnia 2020

Produkt w pełni spełnia wszystkie oczekiwania, które miałem względem niego. Świetne wykonanie i bardzo intuicyjna obsługa

małgosia g
25 kwietnia 2020

Zegarek spełnił wszystkie moje oczekiwania i muszę przyznać, że właśnie takiego produktu szukałam

Jagodowa
25 kwietnia 2020

Moja troska okazana tym zegarkiem, okazała się strzałem w dziesiątkę. Córka nie czuje się osaczona ciągłymi telefonami, a ja wiem, że jest cała i zdrowa. Polecam.

Ewa
25 kwietnia 2020

Miałam obawy czy mój syn będzie chciał nosić ten zegarek, ale bardzo szybko przekonał się do urządzenia i teraz praktycznie cały czas ma go na ręce, a ja jestem spokojniejsza

Doagmara
25 kwietnia 2020

Zegarek z pewnością jest bardzo przydatnym gadżetem zarówno dla dzieci jak i rodziców. Najbardziej cenię sobie w urządzeniu możliwość sprawdzenia, gdzie aktualnie przebywa moja pociecha przez co jestem znacznie spokojniejsza o dziecko

Asia Asia
25 kwietnia 2020

Zegarek jest naprawdę solidnie wykonany i w dodatku może wpaść do wody

Andrzej Warszawa
25 kwietnia 2020

Nie jestem zwolennikiem kupowania dzieciom technologii w bardzo młodym wieku, ale ten zegarek to z pewnością produkt, na który powinien zdecydować się każdy rodzic

Jadwiga Kozielska
25 kwietnia 2020

Super promocja, świetne urządzenie, cieszę się, że istnieje taka pomoc dla rodziców w obecnych czasach i jest to właśnie ten zegarek.

Patrycja Odlon
25 kwietnia 2020

Jestem pod wrażeniem. Zegarek okazał się strzałem w dziesiątkę!!!

Madzia Białystok
27 kwietnia 2020

Bardzo mocno polecam wszystkim ten smartwatch z uwagi na to, że posiada wszystkie niezbędne funkcje

Jan
27 kwietnia 2020

Wykonanie sprzętu jest bardzo dobre, a wodoodporność zegarka sprawia, że nie ulegnie on uszkodzeniu po bardzo krótkim czasie

Korneliaa
27 kwietnia 2020

Mój chrześniak należy do tych wymagających jeśli chodzi o prezenty. Na szczęście zegarek przypadł mu do gustu, a to najlepsza recenzja dla was.

michał
27 kwietnia 2020

Bardzo dobra cena urządzenia w porównaniu jakości i funkcji.

Błażej
27 kwietnia 2020

Po zdjęciach sądziłem, że zegarek będzie bardzo niskiej jakości, ale muszę przyznać, że samo wykonanie sprzętu jest bardzo dobre i warto wybrać to urządzenie

Aldonka
27 kwietnia 2020

Nasza Kasia bardzo chciała mieć krokomierz, na szczęście bez problemu zgodziła się na zegarek. Ta obupulna satysfakcja bardzo mnie ucieszyła. Mamy wszystko pod kontrolą.

Drawska Iza
27 kwietnia 2020

Dopiero po zakupie tego zegarka przestałam się martwić o swojego syna i dopiero teraz mogę w każdym momencie sprawdzić co robi moje dziecko

Paweł
27 kwietnia 2020

Bardzo dopracowana aplikacja, bezpieczne strefy, super zegarek.

Dominika Białystok
27 kwietnia 2020

Nie jestem w stanie codziennie odbierać córki ze szkoły i niestety musi wracać na pieszo. Wiele godzin szukałam czegoś takiego. PRzeczytałam o funkcji SOS i to mnie przekonało. Zamówiłam dla córki i jeden dla jej przyjaciółki, bo akurat zbliżały się urodziny i potrzebowaliśmy prezentu.

Tata z Warszawy
27 kwietnia 2020

Właśnie czegoś takiego szukałem i nie zawiodłem się na tym smartwatchu

Paulinna
27 kwietnia 2020

Córka od pewnego czasu zaczęła sama wychodzić na zakupy itd. Bardzo się martwiłam za każdym razem. Odkąd ma ten model czuje się spokojniejsza. Zegarek ma bardzo dużo funkcji, ale najważniejszą dla mnie jest przycisk SOS, gdy tylko coś się dzieje od razu dostaję powiadomienie i mogę szyybko pomóc córce.

Filip Matera
27 kwietnia 2020

Mojemu synowi czarny zegarek bardzo się podoba pod względem wizualnym i uważam, że naprawdę warto postawić na to urządzenie w prezencie dla najmłodszych. Za niewielką cenę można otrzymać boweim sprzęt, który posiada wiele funkcji, a jego obsługa jest bardzo łatwa

Gabriela
27 kwietnia 2020

Smartwatch w pełni poprawny i z pewnością zaspokoi potrzeby użytkowników.

Mama Lenki
27 kwietnia 2020

Bardzo podoba mi się aplikacja dołączona do zegarka, ponieważ jest ona bardzo wygodna w obsłudze i łatwa w użytkowaniu

Roma
27 kwietnia 2020

Dobry jakościowo smartwatch z dodatkową odpornością na działanie wody

Szablewski Jerzy
29 kwietnia 2020

Polecam, super urządzenie z bardzo dobrą aplikacją.

Michał Giżycko
29 kwietnia 2020

Na początku zegarek wydawał mi się nieprzydatnym gadżetem, ale szybko przekonałam się jak często korzystam z jego funkcji

Bearbara K.
29 kwietnia 2020

Rodzice szukający sprzętu do nadzorowania tego, gdzie przebywają ich pociech powinny faktycznie zastanowić się nad wybraniem tego produktu

Monika Gdańsk
29 kwietnia 2020

Zegarek nawet po zanurzeniu w wodzie nie uległ uszkodzeniu i nadal możliwe jest korzystnie z niego

Lilla
29 kwietnia 2020

Szkoda, że moja córka już jest dorosła, gdyby wiedziała parę lat temu, o takich urządzeniach na pewno bym kupiła. Czekam, aż wnuczki trochę podrosną i to będzie ich pierwszy prezent na rozpoczęcie szkoły.

Stefi
29 kwietnia 2020

Zegarek praktycznie pozbawiony wad, a wszystkie dostępne funkcje działają w sposób prawidłowy. Naprawdę warto zakupić urządzenie

Alina Gdańsk
29 kwietnia 2020

Wszystkie moje obawy co do tego zegarka zostały rozwiane już po pierwszym uruchomieniu i sprawdzeniu jak dobrze działają wszystkie oferowane przez urządzenie funkcje

Teresa W.
29 kwietnia 2020

Świetny sprzęt, który jest dobrze wykonany, oferuje wiele funkcji oraz bardzo dobrze wygląda

Paq
29 kwietnia 2020

Razem z zegarkiem kupiłem pakiet na rok i nie żałuję. Wszystko działa jak należy

Oliwia N.
4 maja 2020

Miałam plan żeby kupić go dziecku na komunię, ale że komunia dopiero we wrześniu najpewniej, ja wracam do pracy, a dziecko nie chodzi dalej do szkoły, to jednak wolę wiedzieć co się z nim dzieje. Fajnie działa, w miarę ok lokalizuje, przede wszystkim dobrze się rozmawia - jak przez telefon normalny.

Sonia
4 maja 2020

Fajny sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie. Szybka wysyłka ze strony sklepu

Kaja
4 maja 2020

Zegarek jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie w stosunku do możliwości, które daje to urządzenie i właśnie z tego powodu warto się na nie zdecydować

Stefania
4 maja 2020

Zawsze chciałam móc sprawdzać, gdzie w danym momencie przebywa moje dziecko i właśnie ten zegarek dał mi taką możliwość i sprawdził się w swoim zadaniu świetnie.

Igor
4 maja 2020

polecam, szybka wysyłka

Olimpia
4 maja 2020

Duży plus za to, że zegarek ma aparat. Córka często jeździ na wycieczki rowerowe, teraz może robić zdjęcia zegarkiem, a ja wiem gdzie jest.

A. Ptak.
4 maja 2020

Gorąco zachęcam wszystkie osoby do zdecydowania się na ten zegarek posiadający bardzo wiele ciekawych funkcji

Joanna S.
4 maja 2020

Zegarek wyglądem przypomina każdego smartwatch dostępnego na rynku, jednak ilość jego funkcji i wytrzymałość wyróżnia go wśród innych.

Tamarka
4 maja 2020

Świetny smartwatch, który na potrzeby moich pociech w zupełności wystarcza i sprawdza się dobrze

Klaudiusz
4 maja 2020

Kupując ten zegarek oczekiwałem odrobiny większej ilości funkcji. Nie żałuję jednak zakupu.

Melania / śląsk
4 maja 2020

Kupiłam ten zegarek wnuczkowi w kolorze czarnym. Wnuczek ma 11 lat i chętnie go nosi, mówi, że to "mega kozak" zegarek, więc chyba się podoba.

Ola Ogórek
4 maja 2020

Zdecydowaliśmy się z mężem na zakup tego zegarka, ponieważ chcieliśmy jeszcze lepiej dbać o bezpieczeństwo dziecka i naprawdę nie żałujemy zdecydowania się na właśnie ten produkt.

Mama Igorka
4 maja 2020

Towar zgodny z opisem, wykonanie zegarka bajka.

Antonina
4 maja 2020

Jeżeli chodzi o stylowe zegarki z funkcją dzwonienia to ten zegarek jest bardzo ciekawym produktem, który bardzo dobrze sprawdzi się w swojej roli

Dara
4 maja 2020

Mój syn chciał wypaść dobrze na tle starszych kolegów i popisując się złamał sobie nogę, dobrze że miał wasz zegarek na ręku i szybko wezwał mnie przyciskiem SOS. Oczywiście koledzy uciekli, nie wiem co by się wydarzyło, gdyby nie ten zegarek i nasza szybka reakcja.

Tadek
4 maja 2020

Czytelny wyświetlacz, łatwa obsługa i dobre wykonanie to największe zalety tego zegarka

Natalia
4 maja 2020

Po tygodniu korzystania z funkcji tego zegarka wiem już, że nie zamienilabym go na żaden inny

Olga Miszewska
4 maja 2020

Syn nalegał, żeby kupić mu taki zegarek jaki ma dziadek. Znaleźliśmy wersję dla dzieci, a jego wszystkie argumenty były za zakupem. Odkąd ma ten zegarek uważam, żę telefon dla dzieci to zbędny gadżet.

Adam Spurek
4 maja 2020

Jeżeli chodzi o inteligentne zegarki to myślę, że ten produkt jest jednym z najlepszych, które można znaleźć na rynku i bardzo mocno polecam zdecydowanie się na ten

Błażejczyk Ania
4 maja 2020

Bardzo ciekawy smartwatch, który w mojej ocenie jest nawet w stanie zastąpić telefon komórkowy

Miłosz
4 maja 2020

Typowy smartwatch dla dzieci, który na potrzeby najmłodszych powinien wystarczyć.

Kamil Z.
5 maja 2020

Produkt zgodny z opisem, wszystko sprawnie działa.

Maja
5 maja 2020

Moje dzieci są zadowolone z tego smartwatcha i chętnie korzystają z jego funkcji

Iga Z.
5 maja 2020

Mieszkamy od niedawna w nowym miejscu i syn nie do końca zna wszystkie ulice, nie wie jak ma się poruszać. Martwiliśmy się, że może się zgubic w drodze do lub ze szkoły. Z waszym zegarkiem jestem w stanie pomóc mu dotrzeć do celu.

Jurek
5 maja 2020

Super zegarek, polecam.

Aleksandra Miłosz
5 maja 2020

Szkoda, żę w ofercie nie ma koloru fioletowego.

Igoszewski
5 maja 2020

Wysyłka bardzo szybka, a produkt bardzo wysokiej jakości

Czarek
5 maja 2020

Odkąd zakupiłem zegarek dla syna mogę podejrzeć gdzie się znajduje. Nie dzwonię do niego po kilkanaście razy z zapytaniem gdzie jest i czy wszystko jest ok. Adasiowi również odpowiada taka forma kontaktu, mówi , że nie robię mu "przypału" przy kolegach.

Janek
5 maja 2020

Jak na tak wiele funkcji oferowanych przez urządzenie to jego cena jest bardzo atrakcyjna

Andrzej O.
5 maja 2020

Super urządzenie, wszystko działa jak należy. Czasami nie jestem w stanie dokonać dokładnej lokalizacji, ale pozwala ona mieć dziecko w zasięgu wzroku. To mi wystarczy. Polecam

Tymmon
5 maja 2020

Bardzo się cieszę z zakupu, ponieważ transakcja przebiegła bardzo sprawnie, a sam zegarek w pełni spełnia wszystkie moje oczekiwania

Celina M.
7 maja 2020

Smartwatch jest znakomitej jakości produktem i w mojej ocenie warto się zainteresować tym urządzeniem i skorzystaniem z jego wszystkich możliwości

Bazelska M.
7 maja 2020

Moja córka bardzo chciała na urodziny telefon, zastanawiałam się czy nie jest za mała. Na forum dla mam, ktoś polecił ten zegarek. Pokazałam córce to urządzenie i od razu się zakochała w kolorze różowym. Zegarek zamówiony, córka przeszczęśliwa.

Tereska
7 maja 2020

Jest to pierwszy smartwatch, który kupiłam dziecku i jestem bardzo zadowolona z postawienia na ten produkt, który oferuje bardzo wiele ciekawych funkcji i jest rewelacyjnym wyborem dla wszystkich osób

Lilka
7 maja 2020

Nastolatkowie nie są skłonni nosić dziecinny zegarek, na szczęscie kolor czarny mnie uratował i dali się namówić. Mam córkę i syna rok po roku, ale to dwa inne światy idące w dwóch innych kierunkach. Teraz wiem w jakich.

Oliwia Radecka
7 maja 2020

Bardzo fajna aplikacja i wygodna obsługa zegarka to jego największe zalety

Inga Wrocław
7 maja 2020

Smartwatch został do mnie dostarczony bardzo szybko, a jego funkcje są w pełni zgodne z opisem

Olaf
7 maja 2020

10/10 nie znalazłem jeszcze lepszego urządzenia w tej kategorii cenowej.

Wiktoria
7 maja 2020

Myślę, że możliwość podglądania pociechy w czasie rzeczywistym jest największą zaletą tego zegarka i warto go z tego powodu wybrać

Karolina J.
7 maja 2020

Nie spodziewałam się cudów kupując te urządzenia moim dzieciom. Muszę was jednak przeprosić. Świetne zegarki i aplikacja!

Katarzyna Ch.
7 maja 2020

Jest to mój pierwszy smartwatch, który kupiłam synowi i z pewnością przez długi czas nie zmienię tego urządzenia na żadne inne

Patryk
7 maja 2020

Myślę, że smartwatch ten może zastąpić w przypadku najmłodszych telefon komórkowy

Karol
7 maja 2020

Szczerze to nie spodziewałem się tak dużych możliwości po tym sprzęcie

Cukrowska
7 maja 2020

Zarówno ja jak i mój syn jesteśmy bardzo zadowoleni z postawienia na ten zegarek, który jest świetnym produktem i oferuje bardzo wiele naprawdę ciekawych funkcji

Nina A.
7 maja 2020

Moje dziecko, nie rozstaję się z tym zegarkiem nawet na chwilę.

Oliwia Sz.
7 maja 2020

Córka odkąd nosi wasz zegarek mówi, że jest teraz dorosła i ma dorosły zegarek . Mi to odpowiada bo chętnie go nosi, a ja wiem gdzie jest.

Danusia
7 maja 2020

Zegarek dla córki kupiłam już pół roku temu i przyznaję, że jest bardzo dobrej jakości urządzeniem. Odkąd córka korzysta z tego zegarka to jestem o nią znacznie spokojniejsza. Zwłaszcza teraz mogę stale nadzorować czy córka faktycznie nie opuszcza domu i nie naraża się na zakażenie koronawirusem

Gawroński
7 maja 2020

Zegarek używany od pól roku. Wszystko działa jak należy, polecam.

Filip (Konin)
7 maja 2020

Już od długiego czasu nosiłem się z zamiarem zakupu smartwatcha dla córki i ten produkt spełnił moje oczekiwania

Hanna S.
7 maja 2020

Córka pokazała mi reklamę tego zegarka, szczerze mówiąc, nie wierzyłam, że to urządzenie może mieć tyle funkcji. Sprawdziliśmy i na prawdę wszystko działa. Zamówiliśmy jeszcze jeden na wypadek zguby.

Jasia
7 maja 2020

Urządzenie działa bez zarzutu, polecam wszystkim dzieciaczkom.

Anna
7 maja 2020

Wszystkim osobom, które szukają najlepszych zegarków bardzo mocno polecam ten smartwatch, który posiada wiele funkcji.

Alina z Bytom
7 maja 2020

Wnuczka od pewnego czasu opowiadała, że jej koleżanka ma różowy zegarek z funkcją dzwonienia. Prosiłam, aby dowiedziała się jaki to dokładnie model i firma. Zrobiłam wnuczce niespodziankę i zamówiłam. Wnuczka bardzo się ucieszyła.

Natan Bielsko B.
7 maja 2020

Szczerze to bardzo miło zaskoczyłem się możliwościami tego zegarka

Mama Tosia
8 maja 2020

Funkcje tego zegarka sprawiają, że można za jego pomocą bardzo komfortowo nadzorować co obecnie robi moje dziecko nawet, gdy znajduję się w bardzo odległym miejscu

Fuksja
8 maja 2020

Bardzo ciekawy zegarek z wieloma przydatnymi funkcjami, na który moim zdaniem jak najbardziej warto się zdecydować i który jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze

Aniela
8 maja 2020

Fajnie wykonany smartwatch z wodoodporną obudową, który prezentuje się znakomicie

Weronika (wrocław)
8 maja 2020

Ten bardzo dobrej jakości zegarek to znakomity produkt, który pod względem jakości w pełni odpowiada moim potrzebom

Daniel
8 maja 2020

Wszystko ok, zegarek działa poprawnie

Wiesław
8 maja 2020

Zegarek bardzo ciekawy i z pewnością dostosowany do potrzeb klientów

Zuza
8 maja 2020

Zegarek jest dopracowany w njamniejszych szczegółach, a przeprowadzane z jego wykorzystaniem rozmowy zapewniają bardzo dobrej jakości dźwięk. Mogę dzięki temu produktowi wygodnie kontaktowac się z moją pociechą

Basia – Kołobrzeg
8 maja 2020

Mój syn bardzo chętnie nosi ten zegarek i sam docenia funkcje, które urządzenie jest w stanie zaoferować

Jeremi
8 maja 2020

Moja córka miała wciąż rozładowany telefon, od czasu kiedy ma ten zegarek na ręku problem zniknął. Jeśli rozładuje jej się telefon, mamy nadal stały kontakt dzięki zegarkowi.

Mammi
11 maja 2020

Koleżanka prosiła mnie o podesłanie linku do waszego zegarka. Po tym jak opowiedziałam jej o zaletach i funkjach, zamówiła dwa dla swoich dzieci.

Ignaszewska P.
11 maja 2020

Szkoda, że tak mało kolorów jest dostępnych w ofecie. Czekamy z córką na pomarańczowy albo zielony.

telimena
11 maja 2020

Ten zegarek sprawił, że mogę wreszcie sprawdzać, gdzie w danym momencie przebywa moja pociecha. Uważam, że sprzęt jest naprawdę warty zainteresowania i wybrania.

joanns
11 maja 2020

Naprawdę stylowy i dobrze wykonany dodatek dla najmłodszych, który może w pełni zastąpić telefon

Aśka
11 maja 2020

Syn kilka razy zmusił mnie do kontroli, od tej pory ma zegarek na ręku. Teraz jestem spokojniejsza bo na bieżąco wiem, gdzie jest i co robi.

Irmina
11 maja 2020

Bardzo dobra jakość w porównaniu do ceny produktu. Plus za cichy nasłuch.

Olga Z.
11 maja 2020

Zbliża się komunia chrześniaka. Wiem, że ma mnóstwo przeróżnych urządzeń i zabawek. Jego rodzice prosili, żeby nie kupować drogich i zbędnych rzeczy. Wpadłam na pomysł, że kupie mu ten wielofunkcyjny zegarek. Nie mogę doczekać się reakcji młodego. Ten zegarek bardzo mi się podoba i chciałabym podobny dla siebie.

Zuzanna Sz.
11 maja 2020

Zegarek dotarł do nas bardzo szybko i bardzo szybko nauczyliśmy się użytkowania tego urządzenia.

Luiza
11 maja 2020

Ten wodoodporny zegarek jest bardzo ciekawym produktem, którego jakość w pełni odpowiada moim potrzebom i sprawia, że samo korzystanie z produktu jest naprawdę wygodne i komfortowe

Polcia M.
11 maja 2020

Wszystko sprawnie działa, duży plus za dotykowy ekran, co jest piorytetem dla dzieci w XXI wieku przy wyborze sprzętu elektronicznego.

Dorotka
11 maja 2020

Okazało się, że smartwatch z uwagi na mnogość funkcji może w pełni zastąpić telefon komórkowy.

Domagała Beata
11 maja 2020

Kupiłam dla swojej córki zegarek w wersji różowej i bardzo spodobał się dziecku, a mi pozwala lepiej nadzorować co w danym momencie robi moja córka

Marek K.
11 maja 2020

Smartwatch powinien wystarczyć najmłodszym osobom, które nie oczekują bardzo zaawansowanych funkcji.

Baśka
11 maja 2020

Moje bliźniaki zawsze mówią, że są razem od kiedy mają zegarki prawda wyszła na jaw. Dobrze, że się kryją, ale lepiej chuchać na zimne. Teraz wiem gdzie są i nie muszę do nich wydzwaniać przy kolegach i robić im "przypał".

aleksander
12 maja 2020

Super zegarek i fajnie, że dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, które łatwo dopasować do potrzeb.

W. Sobota
12 maja 2020

Jeżeli chodzi o najlepsze inteligentne zegarki dla najmłodszych to ten sprzęt będzie bardzo dobrym wyborem i myślę, że warto postawić właśnie na ten zegarek, który daje ogromne możliwości i jest znakomitym urządzeniem

Alek
12 maja 2020

Szukałem urządzenia, które pozwoli na nadzorowanie tego co aktualnie robi dziecko i gdzie się znajduje i muszę przyznać, że ten zegarek jest naprawdę świetnym produktem

Rostoska Alina
12 maja 2020

Nie przypuszczałam, że zegarek będzie faktycznie działał aż tak dobrze i korzystanie z niego będzie tak przyjemne

Illa
12 maja 2020

Bardzo dobrze wykonany zegarek z wieloma funkcjami, które naprawdę mocno pomagają w zapewnieniu dziecku bezpieczeństwa.

Mama Tosia
12 maja 2020

Funkcje tego zegarka sprawiają, że można za jego pomocą bardzo komfortowo nadzorować co obecnie robi moje dziecko nawet, gdy znajduję się w bardzo odległym miejscu

Andrzej J.
13 maja 2020

Bardzo fajny zegarek z możliwością dzwonienia, który jest w stanie w pełni zastąpić telefon

anonim
13 maja 2020

Szybka wysyłka, niska cena, a zegarek świetny

Janusz
13 maja 2020

Za sprawą zegarka możliwe jest zadbanie o bezpieczeństwo dziecka i sprawowanie nad nim bardzo rzetelnej opieki

Nikodem
13 maja 2020

Córka kiedyś przez przypadek wsiadła w złym autobus, źle się czuła i chciała jak najszybciej wrócić do domu. Na szczęście szybko się zorientowaliśmy i pomogliśmy jej wrócić do domu bezpiecznie.

Raszewski N.
13 maja 2020

Ilość funkcji i jakość wykonania mile nas zaskoczyła. Polecamy !

Grzegorzewska M.
13 maja 2020

Atrakcyjna cena zachęciła mnie do zakupów. Teraz już wiem, że te urządzenie jest warte wszystkich pieniędzy!

nina
13 maja 2020

Najlepszy zegarek w tej grupie cenowej i w mojej ocenie postawienie na produkt może sprawdzić się bardzo dobrze

Magdalena S
13 maja 2020

Bardzo dobrej jakości smartwatch z wieloma funkcjami

Igna$
13 maja 2020

Na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać, ten zegarek powinno mieć każde dziecko.

Jędrzej K.
13 maja 2020

Właśnie takiego produktu dla swojego syna szukałem i nie zawiodłem się na tym zegarku

Ola M.
13 maja 2020

Mnogość funkcji w tym zegarku na początku mnie przerażała, ale okazało się, że obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna i działa ono w pełni prawidłowo

Dudek K.
13 maja 2020

Obecnie, gdy na dzieci czeka mnóstwo zagrożeń taki zegarek jest znakomitym wyborem i naprawdę warto postawić na takie urządzenie, które sprawdzi się znakomicie

mama Maksymiliana
13 maja 2020

Smartwatch posiada bardzo wiele funkcji i jest w stanie zastąpić klasyczny telefon komórkowy

Nowczyk
13 maja 2020

Aplikacja dołączona do zegarka daje możliwość wygodnego korzystania z niego i uważam, że warto postawić właśnie na to urządzenie

Filip
13 maja 2020

Bardzo mocno zachęcam wszystkie osoby do skorzystania z tego urządzenia, które oferuje bardzo wiele przydatnych funkcji i jest bardzo stylowym dodatkiem

iza bielecka
13 maja 2020

Bardzo fajny smartwatch z łatwą obsługą

Urszula Paciorkowska
15 maja 2020

Zegarek kupiłam swojej córce na 6 urodziny. Powoli ogarniamy każdą funkcję. Na początku myślałam, że jest za mała na takie urządzenie, ale myliłam się. Co chwila przychodzi, aby pokazać mi nowe funkcję, ja w tym czasie obsługuje aplikację w telefonie.

Roma
15 maja 2020

Na pierwszym miejscu mam zawsze bezpieczeństwo swoich dzieci. Koleżanka z pracy poleciła mi wasz zegarek. Rzeczywiście spełnia wszystkie funkcje o których wspominała. Zawsze wiem, gdzie są moje dzieci i mogę podsłuchać co robią.

Igor
15 maja 2020

Jak na smartwatch za tak niewielką cenę sprzęt oferuje bardzo wiele funkcji, a jego obsługa jest banalnie prosta

anonim
15 maja 2020

Bezkonkurencyjne urządzenie, świetna aplikacja , gorąco polecam

Karol
15 maja 2020

Dostępne w smartwatchu funkcje są łatwo dostępne i bardzo przydatne

Basia – Kołobrzeg
15 maja 2020

Mój syn bardzo chętnie nosi ten zegarek i sam docenia funkcje, które urządzenie jest w stanie zaoferować

Sara
15 maja 2020

Bardzo dobrze wykonane urządzenie, które posiada wszystkie niezbędne funkcje do tego, aby korzystanie z niego było przyjemne

Julija
15 maja 2020

Smartwatch dla córki okazał się super rozrywką, nie ma dnia bez raportu o ilości kroków, zdjęć i telefonów. A to wszystko pod moją kontrolą.

Salma
15 maja 2020

Bardzo starannie wykonany zegarek, piękny kolor.

Michalinnna
15 maja 2020

Szczęśliwym posiadaczem waszego zegarka jest mój syn. Dzwonimy do siebie, mogę sprawdzać gdzie jest i co robi.

Felicja
15 maja 2020

Moja córka zawsze błaga mnie, żebym nie kupowała kolejnych zabawek dla mojej wnusi. Wszystko jest takie piękne i różowe. Zegarek poleciła mi koleżanka, jako hit wśród zegarków. Wybrałam oczywiście w kolorze różowym. Wnuczka jest zachwycona.

Madlene
15 maja 2020

Moim zdaniem funkcje zegarka są naprawdę wartościowe i pozwalają na zdecydowanie lepsze sprawowanie opieki nad dzieckiem

Michalina
15 maja 2020

Szukałam produktu, który pozwoli ma na kontaktowanie się z moim dzieckiem w komfortowy sposób i właśnie ten zegarek sprawdził się w tym zadaniu rewelacyjnie

Małgorzata
15 maja 2020

Córka lubi robić zdjęcia podczas spaceru, raz zdarzyło się jej zgubić telefon i stracić wszystkie fotografie. Teraz aparat zamknięty w zegarku nigdy jej nie zginie. A przy okazji wiem, gdzie jest i mniej się martwię.

Iga / Szczytno
15 maja 2020

Świetny produkt z wieloma ciekawymi funkcjami. Po dwóch tygodniach korzystania z tego urządzenia mogę go jak najbardziej polecić

Sonia
15 maja 2020

Oglądając zegarek na zdjęciach bałem sie niskiej jakości wykonania, ale muszę przyznać, że urządzenie jest naprawdę solidne, a wodoodporność to z pewnością bardzo duża zaleta właśnie tego zegarka

Eryk
15 maja 2020

Produkt dotarł do mnie w krótkim czasie i działa poprawnie.

Paula
15 maja 2020

Rzadko piszę opinię o zakupionych produktah, ale tym razem nie mogłam się powstrzymać. Zegarek jest cudowny. Nie dość, że ma tyle funkcji to kolorek różowy jest przepiękny.

Olga
15 maja 2020

Bardzo dobrej jakości zegarek.

miłosz m
15 maja 2020

Nie sądziłem, że tak niewielki zegarek jest w stanie zaoferować tak wiele przydatnych funkcji i że korzystanie z niego będzie tak wygodne

Zofija
15 maja 2020

Muszę przyznać, że nie przypuszczałam, że ten zegarek będzie aż tak dobrze wykonany i zaoferuje tak wiele przydatnych funkcji, z których będę często korzystała

Kamila P.
16 maja 2020

Na bezpieczeństwie dzieci nie ma co oszczędzać, ten argument przekonał męża do zakupu dwóch zegarków z gps. Teraz sam mówi, że to świetne rozwiązanie.

Lucyna
16 maja 2020

Właśnie przeczytałam wszystkie informację na temat tego zegarka, skłoniło mnie to do zakupu.

anonim
16 maja 2020

Ostatnio wracaliśmy pieszo do domu i zaczął padać deszcz. Córka martwiła się, że jej ulubiony różowy zegarek przestanie działać. Okazało się, że deszcz mu nie straszny.

natalia magda
16 maja 2020

Bardzo fajny zegarek, z którego zadowolona jest również moja córka i bardzo chętnie nosi go na ręce przez cały dzień

Michał M.
16 maja 2020

Uważam, że sprzęt z uwagi na bardzo dobre wykonanie i dopracowanie w najmniejszych szczegółach jest bardzo dobrym produktem

Matylda J.
16 maja 2020

Swietny zegarek, sprawdził się u babci na wsi i sprawdza się u nas w mieście polecam każdemu.

Ania Pasek
17 maja 2020

Świetny zegarek, w którym wszystkie funkcje działają prawidłowo, a sam sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze i korzystanie z niego jest bardzo wygodne

Ilona / Radom
17 maja 2020

Oferowane przez zegarek funkcje są bardzo interesujące, a moduł GPS pozwalający sprawdzać, gdzie przebywa dziecko jest największą zaletą tego sprzętu

Sonia
17 maja 2020

Nie byłam pewna czy za taką cenę można mieć wszystko co oferowane jest w waszych urządzeniach. Miłe zaskoczenie, wszystko działa bez zarzutu.

Judyna U.
17 maja 2020

Nigdy wcześniej nie kupowałam takich gadżetów i teraz żałuję. Zegarek oferuje bardzo wiele ciekawych funkjci i jest znakomitym sprzętem, z którego korzystanie jest bardzo przyjemne

Karol Karol
17 maja 2020

Jakość zegarka w pełni odpowiada moim potrzebom i uważam, że warto zakupić właśnie ten produkt dla najmłodszych osób

Adela
17 maja 2020

Moją wnuczkę spotkałą bardzo przykra sytuacja, kiedy wracała ze szkoły, obcy mężczyzna próbował ją porwać zapraszając ją na lody. Dzięki temu, że na urodziny dostała wasz zegarek, jednym przyciskiem wezwała pomoc. Syn szybko ją znalazł, a mężczyzna uciekł. Śmiało mogę rzec, że zegarek uratował moją kochaną Anulkę.

Weronika N.
17 maja 2020

Zawsze miałam obawy odnośnie tego co dzieje się z moim synem, gdy nie ma mnie przy nim. Ten zegarek sprawił, że mogę wygodnie nadzorować pociechę i dzięki temu jestem znacznie spokojniejsza o swoje dziecko

Marcinkiewski
17 maja 2020

Czytelny, duży i kolorowy wyświetlacz, świetne parametry, polecam.

Ewellina
17 maja 2020

Dzięki temu zegarkowi mogę wreszcie sprawować kontrolę nad swoim dzieckiem

Szymon
17 maja 2020

Wszystko czego szukałem znalazłem właśnie w tym zegarku

Małgosia Borkowska
17 maja 2020

Osoby szukające smartwatcha ze wszystkimi podstawowymi funkcjami powinny postawić właśnie na to wysokiej jakości urządzenie

Jola
18 maja 2020

Obecnie na najmłodszych czeka bardzo duża liczba zagrożeń, a ten zegarek pozwala sprawować lepszy nadzór nad pociechą i sprawia, że jestem znacznie spokojniejsza o to co dzieje się z moim dzieckiem

Janusz
18 maja 2020

Niedługo po zakupie zegarek wpadł do wody i okazało się, że konstrukcja jest naprawdę wodoodporna, ponieważ z urządzeniem nic się nie stało

Mateusz J.
18 maja 2020

Pierwsze na co zwróciłem uwagę po otrzymaniu przesyłki z zegarkiem to bardzo dobra jakość wykonania, która szczerze bardzo mocno mnie zaskoczyła

Emilka
18 maja 2020

Świetnej jakości zegarek, który z pewnością będzie odpowiadał potrzebom wszystkich użytkowników. Postawienie na produkt jest strzałem w dziesiątkę

Leśniewska
18 maja 2020

Od kilku dni moja córka jest posiadaczką tego zegarka, dzwonią do mnie rodzice jej kolegów i koleżanek z zapytaniem co to za urządzenie. Każdemu polecam.

Piotr Z.
18 maja 2020

Nie będę ukrywać, że zakupiłam ten zegarek dzięki temu, że ma funkcję GPS. Szybko mogę podejrzeć czy mój syn zostaje w domu, gdy ja pracuje podczas obecnej sytuacji na świecie.

Fijołek Ania
18 maja 2020

Naprawdę polecam urządzenie

Olek
18 maja 2020

Działanie zegarka jest poprawne, ale spodziewałam się czegoś odrobinę lepszego i bardziej rozbudowanego

D.Dzikowski
18 maja 2020

Kupiliśmy ten model ze względu na dostępny kolor czarny, tylko na taki zgodził się nasz starszy syn. Młodszy chciał niebieski. Funkcję działają i tworzą sporą konkurencję dla innych firm posiadających takie smartwatch dla dzieci.

Monika Pilecka
19 maja 2020

Córka dostała ten zegarek na święta, korzystamy już 3 miesiąc praktycznie codziennie, nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć , szczególnie teraz kiedy nic nie jest pewne.

Zoja
19 maja 2020

Bardzo szybka wysyłka, polecam.

Patrycja
19 maja 2020

Sprawdzałam oferowane przez zegarek pokazywanie lokalizacji i muszę przyznać, że dokładność nie jest bardzo wysoka, ale dla mnie wystarczająca

Barbara
19 maja 2020

Świetny zegarek. Wszystko w pełni zgodne z opisem, a obsługa urządzenia bardzo prosta i intuicyjna

Polanczyk
19 maja 2020

Bardzo dobrej jakości zegarek, który spełnia wszystkie stawiane przed nim zadania i zachwyca swoim wyglądem oraz świetnym wykonaniem

Jeremi
19 maja 2020

Moja córka miała wciąż rozładowany telefon, od czasu kiedy ma ten zegarek na ręku problem zniknął. Jeśli rozładuje jej się telefon, mamy nadal stały kontakt dzięki zegarkowi.

Minasz Wojciech
19 maja 2020

Naprawdę prosty w obsłudze i stylowy zegarek. Polecam

Alan
19 maja 2020

Jeśli mam szczerze ocenić produkt to wykonanie z plastiku nie stoi na bardzo wysokim poziomie. Spotykałem sięz lepszymi zegarkami.

kalina kosak.
20 maja 2020

Jest to mój pierwszy zegarek z możliwością nadzorowania dziecka i myślę, że był to znakomity wybór, ponieważ urządzenie oferuje bardzo wiele funkcji i naprawdę warto z niego skorzystać

Grabska Marzena
20 maja 2020

Dobrej jakości zegarek, którego jakość odpowiada potrzebom i na który jak najbardziej warto postawić w swojej sytuacji

Miszewski
20 maja 2020

Bezpieczne strefy to idealne rozwiązanie w tym trudnym czasie. Świetna robota, dziękuje i polecam.

Urszula
20 maja 2020

Nie żałuję zakupu tego zegarka, ponieważ urządzenie oferuje bardzo wiele ciekawych funkcji i wybranie sprzętu jest naprawdę korzystne i w mojej ocenie naprawdę warto na to urządzenie postawić

Eliza G.
20 maja 2020

Syn był ciekawy ile kroków robi dziennie. Chciał kupić sobie krokomierz, ale pokazałam mu wasz zegarek i razem dokonaliśmy zakupu. Syn bardzo zadowolony, ja również.

Gabriela M.
20 maja 2020

Syn dostał opaskę na święta Bożego Narodzenia, ale przytłoczony ilością nowych zabawek odłożył go w kąt. Tydzień temu dopiero go uruchomiliśmy, i syn żałuje, że dopiero teraz. Nikt z nas nie spodziewał się, że to takie cudo !

Piter
20 maja 2020

Ten zegarek jest zdecydowanie lepszym wyborem od innych podobnych urządzeń w dużo wyższych cenach

Zygmunt
20 maja 2020

Bardzo mocno polecam wybranie tego zegarka z uwagi na dostęp do bardzo wielu funkcji, które są naprawde przydatne i sprawdzają się bardzo dobrze

Radek
20 maja 2020

Od około 2 tygodni moja córka korzysta z tego zegarka i obecnie nie wyobrażam sobie opieki nad dzieckiem bez tego urządzenia

Krzysiek
20 maja 2020

Dostępny na stronie opis w pełni oodaje wszystkie możliwości tego zegarka i wszystkie oipsane funkcje działają w sposób poprawny

Darek
20 maja 2020

Wszystko dobrze działa,polecam

Magda O.
20 maja 2020

Fajny zegarek dla najmłodszych który jest ciekawym gadżetem

Patrycja Baszewska
20 maja 2020

Uważąm, że każda osoba, która ma dziecko powinna wybrać ten zegarek

Radosław
20 maja 2020

Świetnie wykonany zegarek, który posiada bardzo wiele ciekawych funkcji, z których warto skorzystać

anonim
20 maja 2020

Nasze dzieci nie posiadają telefonów komórkowych i zastąpiliśmy je właśnie tym zegarkiem, który na razie sprawdza się bardzo dobrze

Joasia Kustosz
20 maja 2020

Fajny smartwatch z kilkoma ciekawymi funkcjami, które uprzyjemniają korzystanie z niego

Graż. D.
20 maja 2020

Każdej osobie, która chce lepiej opiekować się swoim dzieckiem polecam wybranie właśnie tego zegarka. Zdecydowanie polecam ten produkt

Joanna
20 maja 2020

Nasze dzieci używają tych zegarków od 2 miesięcy i są z nich bardzo zadowolone. W szkole znalazły się nawet dzieci, które także poprosiły swoich rodziców o taki smartwatch. Produkt jest zatem naprawdę warty zainteresowania i warto zdecydować się na skorzystanie z niego.

Renata
20 maja 2020

Bardzo ciekawe urządzenie z wieloma przydatnymi funkcjami

Żanka
20 maja 2020

Miesiąc temu nasz syn pojechał z kolegą na wycieczkę rowerową, po kilku godzinach zgubili się i nie wiedzieli jak wrócić do domu. Dobrze, że syn miał ze sobą zegarek z GPS. Mogliśmy podejrzeć w aplikacji, gdzie chłopcy są i wytłumaczyć im którędy mają wrócić do domu.

Ksawery
20 maja 2020

Zegarek posiadam od trzech miesięcy. Nic się z nim nie dzieje, wszystko tak jak w opisie.

Piotrek
20 maja 2020

Myślę, że jak na produkt za taką cenę to jego jakosć jest bardzo wysoka i warto go wybrać

Henia
20 maja 2020

Świetny zegarek, w którym wszystkie opcje są łatwo dostępne, a dodatkowo za sprawą wodoodporności czyszczenie zegarka nie stanowi problemu

Danusia Jaklonska
20 maja 2020

Mimo bardzo wielu funkcji zegarek jest kompaktowych rozmiarów i świetnie wygląda na ręce mojego dziecka

Michalczyk P.
20 maja 2020

Postanowiła skorzystać z nowych technologii i kupić ten zegarek dla syna. Był to świetny wybór, a sam gadżet daje bardzo duże możliwości.

kowalska anna
20 maja 2020

Kupiłam początkowo ten zegarek dla córki, ale już po tygodniu zdecydowałam się na zamówienie kolejnego dla syna, ponieważ urządzenie sprawdziło się tak dobrze

Weronika (wrocław)
20 maja 2020

Ten bardzo dobrej jakości zegarek to znakomity produkt, który pod względem jakości w pełni odpowiada moim potrzebom

Wiesław
20 maja 2020

Zegarek bardzo ciekawy i z pewnością dostosowany do potrzeb klientów

Weronka
20 maja 2020

Dla mniej wymagających osób ten smartwatch będzie strzałem w dziesiątkę

Agata
20 maja 2020

Okazało się, że zegarek przypadł do gustu również mojej córce i nosi go ona na ręce przez cały dzień. Produkt sprawdził się świetnie

Daniel
20 maja 2020

Wszystko ok, zegarek działa poprawnie

Norbert L.
20 maja 2020

Rodzicom bardzo mocno polecam zakup tego zegarka dla swoich pociech, ponieważ jest to naprawdę rewelacyjnej jakości produkt, który jak najbardziej warto wybrać.

Emanuella
20 maja 2020

Wszystkie podstawowe funkcje w zegarku działają, a obsługa jest prosta

Justyna Maj
20 maja 2020

Korzystamy z tego zegarka już od miesiąca i bardzo często korzystamy z funkcji, które urządzenie jest w stanie zaoferować

Graczyk
20 maja 2020

Fajne rozwiązanie, że w zegarku jest zainstalowana karta SIM z bezpłatnym pakietem minut na rozmowy. Dzięki, temu nie martwie się, że córka przekroczy limit.

Kaliska
20 maja 2020

Wraz z mężem szukaliśmy odpowiedniego prezentu dla syna na urdziny, trafiliśmy w internecie na ten model i okazał on się idealnym prezentem.

Kwaśniewska M.
20 maja 2020

Sprzęt zgodny z opisem, wszyściutko działa, szybka wysyłka, towar w całości do nas dotarł.

Jan Dyszek
20 maja 2020

W mojej ocenie ten smartwatch jest jednym z najlepszych produktów, które można wybrać i bardzo mocno polecam właśnie ten dodatek

Oliwier I mama
20 maja 2020

Brawo, że do wyboru jest również kolor czarny. Chciałam, żeby córka miała takie urządzenie, ale kolor różowy i niebieski jest już zbyt dziecinny.

Igor Rajski
20 maja 2020

Sprawdzałem zegarek podczas rozmów i dźwięk jest wyraźny i z pewnością można się zrozumieć.

O. Piątek
20 maja 2020

Zegarek oprócz wielu ciekawych funkcji posiada również świetny wygląd i jest stylowym dodatkiem dla najmłodszych

Salewska M.
20 maja 2020

Córka przez pandemię musiała odwołać swoje urodziny, postanowiliśmy kupić jej większy prezent i padło na wasz zegarek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu, bardzo ładnie wygląda, nawet na drobnej rączce dziewczynki.

monika
20 maja 2020

Naprawdę fajny dodatek dla dziecka, z którego korzyści czerpać będą również rodzice

Joahim
20 maja 2020

Obawiałem się stosunkowo niskiej ceny za ten smartwatch, ale okazało się, że urządzenie działa bardzo dobrze i jest zgodne z opisem

Zuza
20 maja 2020

Zegarek jest dopracowany w njamniejszych szczegółach, a przeprowadzane z jego wykorzystaniem rozmowy zapewniają bardzo dobrej jakości dźwięk. Mogę dzięki temu produktowi wygodnie kontaktowac się z moją pociechą

Zarek Michal
20 maja 2020

Duży plus za czarny kolor zegarka, bardzo uniwersalny.

Ulka
20 maja 2020

Zdecydowanie polecam ten zegarek wszystkim rodzicom

Adela
20 maja 2020

Ten zegarek wraz z pakietami na rozmowy sprawdza się moim zdaniem zdecydowanie lepiej niż telefon

Anna z Zamościa
20 maja 2020

Wszystkie opisane funkcje działają prawidłowo i korzystanie z zegarka jest bardzo przyjemne i komfortowe

Aniela
20 maja 2020

Fajnie wykonany smartwatch z wodoodporną obudową, który prezentuje się znakomicie

Oliwia
20 maja 2020

Zegarek może stanowić alternatywę dla modnych w ostatnim czasie telefonów i uważam, że warto postawić właśnie na to urządzenie

Cecylia
20 maja 2020

U mnie w rodzinie kupiliśmy po zegarku dla każdego z naszych dzieci i każda pociecha z radością korzysta z tego urządzenia

Milena
20 maja 2020

Bardzo fajny zegarek za niewielkie pieniądze w odniesieniu do możliwości, które urządzenie oferuje

fajny zegarek
20 maja 2020

Kupiłam zegarek w wersji czarnej i zdecydowanie nie żałuję tej decyzji

Nadia M.
20 maja 2020

Serdecznie polecam wszystkim rodzicom zakup tego zegarka dla pociechy, ponieważ oferowane przez urządzenie funkcje są naprawdę warte zainteresowania i postawienie na urządzenie będzie niesamowicie komfortowe

Zadowolona M.
20 maja 2020

Super smartwatch, który jest prosty w obłudze i posiada bardzo wiele ciekawych funkcji, które zdecydowanie uprzyjemniają korzystanie z tego produktu

Hanka /Łódź
20 maja 2020

Bardzo fajny gadżet, który uważam za rewelacyjny wybór dla wszystkich rodziców, którym zależy na tym, aby jeszcze sprawniej nadzorować to co w danym momenie robi dziecko

Regina
20 maja 2020

Tydzień temu kupiłam ten zegarek dla córki i jestem z niego tak zadowolona, że obecnie planuję już zakup drugiego dla mojego syna

kamila (Bytom)
20 maja 2020

Myślę, że jakość zegarka jest raczej na przeciętnym poziomie. Pozostałe funkcje działają poprawnie.

W. Andżelika
20 maja 2020

W stosunku do ceny możliwości zegarka są bardzo duże i każda osoba może bardzo komfortowo korzystać z tego co ten produkt jest w stanie zaoferować

Lusia
20 maja 2020

Dostałam bardzo podobny zegarek dla seniora. Czytając o nim na stronie wyświetlił mi się model dla dzieci. Bez zastanowienia zamówiłam dla wnuczków.

Tomasz Ch.
20 maja 2020

Smartwatch razem z pakietem na rok kupiłem tydzień temu i polecam zdecydowanie się na ten produkt, ponieważ posiada on bardzo ciekawe funkcje i jest naprawdę znakomitym wyborem

Jakub
20 maja 2020

Mój syn bardzo szybko przekonał się do tego zegarka i bardzo chętnie go nosi na ręce. Produkt jest naprawdę świetny i sprawdza się znakomicie.

Martin
20 maja 2020

Polecam kupowanie tego zegarka razem z pakietami dostępnymi na stronie, ponieważ tylko wtedy urządzenie zyska pełne możliwości i da możliwość bardzo wygodnego nadzorowania swojego dziecka

Nina M.
20 maja 2020

Byłam scpetycznie nastawiona do zegarka, ale jest on świetnym wyborem

Dorota Bąk
20 maja 2020

Smartwatch dla dzieci w kolorze niebieskiem, bardzo przyjemny wygląd, dużo funkcji, kompatybilna aplikacja dla mnie same plusy.

Małgośka
20 maja 2020

Za taką cenę moim zdaniem nie można oczekiwać niczego więcej

Rajmund
20 maja 2020

Bardzo atrakcyjna cena w porównaniu do jakości i ilości funkcji.

Nattallia
20 maja 2020

Jakość zegarka sprawia, że posłuży on przez długi czas i idealnie sprawdzi się jako stylowy dodatek dla pociechy

Dylewicz D.
20 maja 2020

Bardzo fajny zegarek, który oferuje wiele funkcji i jest prosty w obsłudze

Juliusz
20 maja 2020

Bardzo polubiliśmy się z tym zegarkiem i aplikacją. Mamy nasze dzieci pod kontrolą, a oni są szczęśliwymi posiadaczami waszych zegarków w kolorze czarnym i niebieskim.

Zofia
20 maja 2020

Jakość zegarka jest bardzo wysoka i urządzenie w pełni spełnia moje oczekiwania

Olimpia C.
20 maja 2020

Nie sądziłam początkowo, że ten zegarek będzie oferował tak wiele funkcji i korzystanie z niego będzie tak przyjemne

Marek (Lublin)
20 maja 2020

Nie chciałem kupować dla syna zwykłego telefonu i posatwiłem na ten smartwatch. Nie żałuję swojej decyzji, ponieważ urządzenie oferuje bardzo duże możliwości i sprawdza się rewelacyjnie w swoim zadaniu

Karolina K.
20 maja 2020

Generalnie polecam, super aplikacja.

Paulina Gębska
20 maja 2020

Wybraliśmy razem z mężem różowy zegarek dla córki i czarny dla syna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu.

Paulina Pe
20 maja 2020

kilka razy moja córka potrzebowała pomocy, natychmiastowo dostałam powiadominie w aplikacji i mogłam się z nią skontaktować i pomóc, polecam

Nieska
20 maja 2020

Bardzo fajny produkt, który jak najbardziej polecam dla najmłodszych osób.

Marika
20 maja 2020

Cieszymy się z tego zakupu. Nie wiedziałam, że takie cuda technologii istnieją.

Patryk Bytom
20 maja 2020

Miłe zaskoczenie jeśli chodzi o cenę, parametry i wykonanie. Polecam

Pola
20 maja 2020

Polecam ten model, zawiera wszystko co potrzeba w atrakcyjnej cenie.

hirek
20 maja 2020

Świetny produkt, który polecam każdemu rodzicowi

Paweł
20 maja 2020

Kupiłem ten zegarek dla córki w prezencie na urodziny. Dziecko jest naprawdę zadowolone z zegarka i bardzo chętnie go nosi przez cały czas

Pepe
20 maja 2020

Świetnie , że wrzuciliście taką promocję. Pierwszy zegarek kupiliśmy starszej córce na urodziny, młodsza od razu chciała mieć taki sam jak siostra. Kupiliśmy ten sam model, tylko w kolorze różowym. Jest zachwycona.

Tomasz T
20 maja 2020

Wybrałem ten zegarek dla dziecka zamiast telefonu i nie żałuję tej decyzji, ponieważ sprzęt oferuje bardzo wiele funkcji i jest naprawdę świetnym urządzeniem, z którego korzystanie jest bardzo przyjemne

Fuksja
20 maja 2020

Bardzo ciekawy zegarek z wieloma przydatnymi funkcjami, na który moim zdaniem jak najbardziej warto się zdecydować i który jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze

Dariusz Szpakowski
2 czerwca 2020

Wszystko ok

Dariusz Op
2 czerwca 2020

Nie jestem zadowolony. Bardzo niedokładny GPS. Poza tym ok

Iza
17 czerwca 2020

Fajny gadżet i dobra jakosc wykonania

Maria
18 czerwca 2020

dobry zegarek, córka chetnie nosi i wreszcie odbiera ode mnie teelfony jak dzwonie

Julka P.
4 stycznia 2021

Polecam osobiście

Weronika K.
21 stycznia 2021

Moja córka chodzi o 2 klasy i nie ukrywam, że mocno martwiłam się, czy dotarła do szkoły, wróciła do domu, czy na pewno jest w pobliżu domu. Zegarek to fajny gadżet dla dziecka, ale aplikacja naprawdę daje dużo spokoju i poczucie, że ma się nad wieloma rzeczami kontrolę. Polecam wszystkim rodzicom, którzy chcą być spokojniejsi.

Natasza
21 stycznia 2021

Syn dostał pod choinkę niebieski zegarek, bardzo jest zadowolony, wszędzie z nim chodzi. Bardziej jednak zależało mi na tym żeby mieć w telefonie porządną aplikację, bo te, które miałam wcześniej słabo pokazywały lokalizację i gubiły często zasięg. Ta aplikacja jest naprawdę dopracowana i bardzo intuicyjnie się jej używa. Póki co korzystam z niej jakieś 3 tygodnie, ale zapowiada się, że na pewno będe dłużej.

Igor
21 stycznia 2021

199 zł za ochronę dziecka przez cały rok to naprawdę nie dużo. Tym bardziej, że aplikacja bardzo fajnie działa. Polecam!

Urszula (Warszawa)
21 stycznia 2021

Aplikacja rewelacja! Lokalizacja jest dokładna, nie tak jak w przypadku innej (nie będę wymieniać nazwy), która pokazywała, że dziecko jest kilometr od domu, a było w drugim pokoju... polecam bardzo, wiem, kiedy córka wychodzi z domu i kiedy do niego wraca. Wiem, że doszła do szkoły i skończyła lekcje. Nawet z funkcji nasłuchu dwa razy już skorzystałam, bo nie mogłam się do dziecka dodzwonić. Jeśli chodzi o zegarek - fajny gadżet, bardzo ładnie wykonany.

Anna
21 stycznia 2021

Z myślą o tym, że po feriach mój 8 letni syn wroci do szkoly, kupiłam mu zegarek z aplikacją zebym była spokojniejsza. I naprawde jestem - jak dziecko nie odbiera telefonu od razu go lokalizuje.

andrzej m
21 stycznia 2021

Przetestowaliśmy w sumie 3 aplikacje i ta jest najlepsza i najbardziej dokładna. Zegarek okej, synowi się podoba. Polecam

Zuzanna
17 lutego 2021

Zegarek dla dziecka, który może dzwonić to strzał w 10. Bardzo funkcjonalne urządzenie, a aplikacji nigdy nie miałam chyba fajniejszej na swoim telefonie. Codziennie dostaję informację, czy moja córka doszła do szkoły, czy wróciła do domu. Jestem w pracy i się o nią nie martwię, w razie czego jedno spojrzenie w aplikację mnie uspokaja.

Luiza
17 lutego 2021

Mamy niebieski zegarek i aplikację bezpieczna rodzina. Co prawda mój syn uczy się teraz zdalnie, ale jak wychodzę do pracy to zdarza mi się sprawdzić, czy nie wyszedł bez pozwolenia z domu. Bardzo to wygodne, bo z jednej strony mam kontrolę i spokój, z drugiej on się nie denerwuje, że ciągle do niego dzwonie.

jolanta b
17 lutego 2021

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką usługą i trochę martwiłam się, że coś nie będzie działać, albo nie będę umiała obsługiwać funkcji, a aplikacja jest naprawdę fajnie zrobiona, bardzo czytelnie. Przyjemnie się z niej korzysta. Co do zegarka, syn zadowolony to najważniejsze, ciągle go nosi i czasem nawet do spania nie chce zdjąć. Duży plus za wiadomości, że trzeba urządzenie naładować, nigdy się o tym nie zapomina

Agnieszka A
6 kwietnia 2021

Jestem bardzo zadowolona. Myślę, że to rozsądna cena za ten produkt.

Karol
21 kwietnia 2021

Zegarek przyjemny w obsłudze, syn (8 lat) radzi sobie z nim bez trudu. Aplikacja bardzo czytelnie zrobiona, lokalizacja dokładna, bardzo wygodna funkcja wyznaczania stref bezpieczeństwa. Jak tylko syn wyjdzie z domu pod moją nieobecność, zaraz dostaję powiadomienie na telefon.

Inga
29 czerwca 2021

Przetestowany, świetnie sie sprawdza polecam

Minni
29 czerwca 2021

Polecam, wszystko działa

Oliwia
30 czerwca 2021

Zabraliśmy ze sobą na wakacje :) Super sprawa!

Szymon
30 czerwca 2021

Syn dostał na urodziny, nie rozstaje sie z zegarkiem

Skontaktuj się z nami Czekamy na Twój telefon lub wiadomość - jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium