Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Zegarek GPS dla seniora z funkcją telefonu Locon Life (BEZ SIM)

(4.8) 0 recenzji
Cena:
899,00 zł
1 399,00 zł
Oszczędzasz: 500,00 zł
Super Sprzedawca
Cena:
899 zł 1399 zł 899.00
Wysyłka w ciągu 24 h
Darmowa dostawa
- +

Pełny opis produktu

 
Oficjalny sklep Locon - Zaufało nam już ponad MILION Klientów!
LOCON LIFE PLUS OPASKA SENIOR POLSKA APLIKACJA GPS Kod producenta LOCOLIFE PLUS SOS GPS
Kup tam, gdzie Ci wygodniej
SMARTWATCH DLA DZIECI IP68 GPS 4G PL VIDEOCALL EAN 5903240045808
LOCON LIFE PLUS
Opaska SOS dla seniora z pomiarem saturacji, temperatury, pulsu i ciśnienia oraz czujnikiem upadku

Zegarek GPS dla seniora Locon Life Plus to doskonały sposób na wsparcie rodziców i dziadków, którzy cierpią na choroby takie jak:

 • NADCIŚNIENIE
 • CHOROBY SERCA I UKŁADU KRĄŻENIA
 • ALZHEIMER, PARKINSON
 • DEMENCJA STARCZA I ZANIKI PAMIĘCI
 • NOWOTWORY
 • CUKRZYCA

Monitorujesz stan zdrowia bliskich przez 24/7 wygodnie z aplikacji. Widzisz, jak czuje się chory, a w razie potrzeby jesteś w stanie szybko udzielić mu potrzebnej pomocy.

Zegarek GPS dla seniora Locon Life Plus
LOCON LIFE PLUS OPASKA SENIOR POLSKA APLIKACJA GPS Marka Locon
Opaska SOS dla seniora, która może uratować życie Twojego bliskiego

Czujnik upadku

 • Kiedy senior upadnie, natychmiast otrzymasz powiadomienie na swój telefon komórkowy

Pomiar pulsu i ciśnienia również przez seniora

 • Aplikacja umożliwia pomiar pulsu i ciśnienia bliskiego. Senior może również dokonać pomiaru samodzielnie z opaski

Szybkie SOS

 • Aplikacja umożliwia pomiar pulsu i ciśnienia bliskiego. Senior może również dokonać pomiaru samodzielnie z opaski

Strefy bezpieczeństwa

 • Otrzymujesz powiadomienia o opuszczeniu lub powrocie do określonej przez Ciebie strefy, np. domu, przychodni, czy parku
Bez umowy!
✅ STAŁA OPIEKA NAD PACJENTEM

Masz nadciśnienie? Zadbaj o stały monitoring pracy serca. Zyskaj poczucie bezpieczeństwa. Dzięki opasce Locon, aplikacji i nadzorowi nasi pacjenci czują się pewnie, stan ich zdrowia jest pod stałą kontrolą.

LOCON LIFE PLUS OPASKA SENIOR POLSKA APLIKACJA GPS Moduł GPS TAK
Opaska dla seniora SOS Locon Life Plus z pulsometrem i detektorem upadku

Model opaski alarmowej dla seniora LocoLife Plus został wyposażony w monitor — starsza osoba może sprawdzić na urządzeniu nie tylko godzinę, czy datę, ale także, po uruchomieniu funkcji pomiaru pulsu, odczytać wynik badania.

Opaska SOS wysyła do opiekuna natychmiastowe powiadomienie o upadku seniora i umożliwia zdalne zmierzenie ciśnienia i pulsu bliskiego. Kiedy starsza osoba źle się poczuje, po użyciu guzika SOS wyśle do Ciebie alert z prośbą o pomoc.

Jeśli zaś Twój bliski się zgubi lub będzie miał problem z pamięcią, z łatwością zlokalizujesz go w dedykowanej aplikacji. Nasze urządzenie pomoże Ci w pełni zatroszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo najważniejszych dla Ciebie osób.

Należy pamiętać, że opaska wykonuje pomiary referencyjne i nie jest produktem medycznym. Jeżeli Twój bliski cierpi na poważniejsze problemy z sercem, konieczne może okazać się korzystanie z profesjonalnego sprzętu medycznego. LOCON LIFE PLUS OPASKA SENIOR POLSKA APLIKACJA GPS Model LOCOLIFE PLUS

LOCON LIFE PLUS OPASKA SENIOR POLSKA APLIKACJA GPS Model LOCOLIFE PLUS
LOCON LIFE PLUS OPASKA SENIOR POLSKA APLIKACJA GPS Funkcje przycisk SOS
Lokalizacja 24/7
 • W aplikacji sprawdzisz dokładne miejsce pobytu seniora w czasie rzeczywistym.
Historia lokalizacji
 • Możesz sprawdzić, w jakich miejscach senior przebywał w przeszłości
Sygnał SOS
 • W sytuacji zagrożenia, Bliski używając przycisku SOS wyśle na Twój telefon powiadomienie, które natychmiast otrzymasz na swój telefon.
Strefy bezpieczeństwa
 • Własne strefy, takie jak dom, czy przychodnia otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, kiedy senior opuści dane miejsce.
W trosce o zdrowie Twoich bliskich

❤️ Możesz zdalnie wykonywać pomiar ciśnienia krwi i sprawdzić puls seniora

❤️ Czujnik upadku powiadomi Cię natychmiast, kiedy Twój bliski upadnie na ziemię

❤️ Odbierasz powiadomienie SOS, kiedy bliski potrzebuje Twojej pomocy

❤️ Lokalizujesz bliskiego 24/7 i widzisz, gdzie przebywa senior w czasie rzeczywistym

Bezpieczna Rodzina. Zegarek GPS dla dziecka.
 
Posłuchaj naszych klientów:

"Bardzo przydatna, dobrze wyposażona i prosta w obsłudze opaska. Nie przeszkadza na ręce. Moja babcia nie chce telefonu, super że trafiliśmy na taką opaskę. Nosi cały czas, jest z nią kontakt a ja też jakoś spokojniej funkcjonuję jak zawszę mogę sprawdzić gdzie teraz jest."

- Anita N.

LOCON LIFE PLUS OPASKA SENIOR POLSKA APLIKACJA GPS Obsługiwane częstotliwości 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz
Opaska dla seniora SOS — wymiary urządzenia
LOCON LIFE PLUS OPASKA SENIOR POLSKA APLIKACJA GPS Waga produktu 42.5 g
APLIKACJA BEZPIECZNA RODZINA

Jedyna w Polsce aplikacja na smartfon monitorująca bezpieczeństwo seniorów. Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji na dowolnym urządzeniu. Dlaczego warto kupić OPASKĘ DLA SENIORA Z APLIKACJĄ?

 • Zyskujesz ochronę i kontrolę w jednej usłudze
 • Otrzymujesz precyzyjną lokalizację przez 24/7
 • Masz gwarancję dostępu do profesjonalnej polskiej aplikacji
Co znajdziesz w opakowaniu?
 • Opaska SOS Locon Life Plus
 • Kabel do ładowania USB
 • Instrukcja obsługi po polsku
 • Gwarancja na 24 miesiące
 • Całość zapakowana w estetyczne, fabryczne opakowanie producenta - doskonale sprawdzi się jako prezent

Jeśli codzienne obowiązki oraz praca nie pozwalają Ci spotykać się ze swoimi rodzicami, dziadkami, czy innymi seniorami tak często jakbyś chciał, podaruj im opaskę ratującą życie, dzięki której możesz zdalnie monitorować wybrane parametry ich zdrowia, wpływające na samopoczucie. To poręczne i bardzo łatwe w obsłudze urządzenie na pewno nie sprawi seniorom żadnych trudności, a Ty będziesz mieć możliwość komunikowania się z nim z poziomu dedykowanej aplikacji Bezpieczna Rodzina ― jedynej dostępnej w Polsce aplikacji na smartfony, umożliwiającej kontrolowanie bezpieczeństwa seniorów.

Poznaj szerokie funkcje opaski życia dla seniora i przekonaj się, dlaczego warto zaopatrzyć swoich rodziców lub dziadków w te urządzenie tego typu.

Opaska życia dla seniora Locon Life Plus ― bezpieczeństwo i codzienny spokój

Kiedy ofiarowujesz bliskiej Ci osobie opaskę ratującą życie, dajesz jej coś więcej niż zaawansowany technologicznie przedmiot. Opaska ratująca życie dla seniora oznacza przede wszystkim codzienny spokój i brak troski o to, że w przypadku nagłego pogorszenia się stanu zdrowia nikt nie będzie w stanie mu pomóc. Ty również możesz zredukować swój stres i przestać zamartwiać się o to, czy z Twoimi rodzicami lub dziadkami nie dzieje się nic niepokojącego. O wszelkich niepokojących zdarzeniach powiadomi Cię aplikacja Bezpieczna Rodzina.

Kup opaskę ratującą życie dla seniora i bądź w stanie pomóc mu w każdej chwili

Wraz z upływem czasu, starsze osoby mogą borykać się z coraz większymi problemami ze zdrowiem. W ich przypadku kontrola niektórych parametrów życiowych może być konieczna nawet kilka razy dziennie. Sprawdź funkcje opaski, dzięki którym możesz możesz monitorować zdrowie swoich rodziców lub dziadków w podeszłym wieku.

Funkcja dzwonienia ― bez żadnej umowy

Pomiar ciśnienia i pulsu

Dzięki aplikacji Bezpieczna Rodzina możesz w każdej chwili dokonać zdalnego pomiaru ciśnienia i pulsu u osoby starszej. W razie wyników znacznie przekraczających normy pozwoli Ci to poinformować ją o konieczności zażycia leków lub wezwać pogotowie.

Pomiar saturacji

Pomiary saturacji, czyli nasycenia krwi tlenem, są szczególnie ważne w czasie epidemii COVID-19. Jeśli starsza osoba odczyta z opaski zbyt niski poziom, może sięgnąć po tlen lub natychmiast wezwać pogotowie.

Pomiar temperatury ciała

Opaska ratująca życie pozwala też mierzyć temperaturę ciała. Odczytując pomiar z aplikacji, możesz zadzwonić do swojego rodzica lub któregoś z dziadków i polecić im przyjęcie leku przeciwgorączkowego.

Alerty SOS

Kup dla swoich rodziców lub dziadków opaskę ratująca życie i pozwól im w najprostszy możliwy sposób poinformować Cię o tym, że z ich zdrowiem dzieje się coś niedobrego. Wystarczy, że wcisną przycisk SOS, a aplikacja Bezpieczna Rodzina na Twoim smartfonie natychmiast poinformuje Cię o zagrożeniu.

Czujnik upadku

Nie bój się o to, że kiedy starsza osoba się przewróci, nikt nie będzie mógł jej pomóc. Opaska ratująca życie zawiera czujnik upadku, który automatycznie poinformuje Cię o tym, że Twój rodzic lub któryś z dziadków przewrócił się i potrzebuje pomocy.

Wszystkie pomiary są wyświetlane na czytelnym wyświetlaczu, z którego bez problemu mogą odczytać je nawet osoby starsze ze słabym wzrokiem. Ponadto opaska pełni także funkcję klasycznego zegarka. Jeśli zatem masz dziadka, który zegarek nosi na nadgarstku przez całe życie, nie musisz przekonywać go do zmiany przyzwyczajeń.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina ― pilnuj bezpieczeństwa seniora 24/7

Skorzystaj z możliwości, jakie daje Bezpieczna Rodzina ― jedyna dostępna w Polsce aplikacja do kontroli bezpieczeństwa osób starszych. Dzięki niej możesz nieustannie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, monitorować stan zdrowia bliskich Ci osób starszych, a także pilnować, czy w ich otoczeniu nie dzieje się nic, co zagrażałoby ich bezpieczeństwu.

Dowiedz się, jakie funkcje aplikacji pozwolą Ci bez przeszkód mieć na oku swoich rodziców lub dziadków, którzy są już w zaawansowanym wieku i mają problemy ze zdrowiem.

Nasłuch otoczenia ― senior nie odbiera telefonu? Dzięki tej funkcji możesz dyskretnie nasłuchiwać, co dzieje się w jego otoczeniu i przekonać się, czy sytuacja jest w normie, czy też potrzebna może okazać się pomoc.

Strefy bezpieczeństwa ― oznacz miejsca, w których Twój bliski najczęściej przebywa. Jeśli senior je opuści, natychmiast otrzymasz powiadomienie w aplikacji.

Kontakt za granicą ― delegacja, praca za granicą lub zagraniczne wakacje nie muszą być przeszkodą w opiece nad starsza osobą. Aplikacja Bezpieczna Rodzina pozwala kontrolować bezpieczeństwo i nawiązywać kontakt z bliskim ze wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Opaska życia dla seniora - Locon Life Plus ― co zawiera zestaw?

Opaska życia dla seniorów Locon Life Plus to kompletny zestaw, który pozwala monitorować zdrowie i bezpieczeństwo osoby starszej. Zawiera on:

funkcjonalną opaskę Locon Life Plus;

kabel USB;

Opaska życia dla seniora Locon Life Plus - cena

Pełna kontrola nad zdrowiem bliskiej osoby starszej, pozbycie się codziennego stresu o jej stan, a także poczucie bezpieczeństwa seniora to sprawy bezcenne. Dzięki opasce życia seniora można zapewnić je zarówno sobie, jak i osobie starszej, która wymaga opieki, za naprawdę niewielką kwotę.

Opaska ratująca życie dla seniora ― opinie

Użytkownicy opasek życia dla seniorów bardzo cenią sobie przede wszystkim codzienny spokój o zdrowie i bezpieczeństwo swoich rodziców i dziadków. Dzięki bogatej funkcjonalności opasek mogą w pełni oddawać się swoim codziennym obowiązkom, bez ciągłego uciekania myśli w kierunku osób starszych, wymagających opieki.

Opaska życia dla seniora - Locon Life Plus ― dla kogo?

Odpowiedź jest prosta — dla każdego seniora! Jeśli Twój bliski cierpi na chorobę Alzheimera, o której więcej dowiesz się z naszego artykułu, ma demencję, mieszka sam, lub po prostu chcesz mieć nad nim stałą, zdalną opiekę — opaska GPS dla seniora Locon LIfe Plus i dedykowana do niej aplikacja sprawdzą się doskonale. Codzienna troska będzie znacznie prostsza!

Teleopieka z opaską Locon Life Plus

Nasza opaska Locon Life Plus to urządzenie, które umożliwia otoczenie seniora całodobową teleopieką. Dzięki niej starsza osoba może poprzez wciśnięcie jednego przycisku natychmiast wezwać pomoc, której potrzebuje w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia lub wystąpienia sytuacji zagrożenia życia.

Na czym polega opieka 24/7 z opaską Locon Life Plus?

Teleopieka z naszymi urządzeniami to w pełni profesjonalne wsparcie osób, które potrzebują pomocy w sytuacji kryzysowej. Osoba, która nosi na nadgarstku opaskę Locon Life Plus może o każdej porze dnia i nocy wezwać pomoc poprzez wciśnięcie alarmowego przycisku. Zdalna opieka 24/7 obejmuje wsparcie profesjonalnego zespołu ratowników medycznych.

Jak wezwać pomoc?

Senior, który potrzebuje udzielenia mu pomocy, musi tylko wcisnąć przycisk alarmowy na swojej opasce.

W razie upadku osoby starszej, opaska sama połączy się z ratownikiem.

Jeśli jest to konieczne, poinformowane zostaną służby, takie jak straż pożarna, pogotowie, policja czy straż miejska.

Po przyjęciu zgłoszenia i ustaleniu jego przyczyny, interwencja ratunkowa rozpoczyna się natychmiast.

O konieczności udzielenia pomocy zostają poinformowane osoby upoważnione, np. dzieci lub wnukowie, opiekujący się osobą starszą.

Dlaczego opieka 24/7 jest tak ważna dla seniorów?

Dzięki stałemu nadzorowi i możliwości natychmiastowego wezwania pomocy w razie pogorszenia się stanu zdrowia lub sytuacji zagrożenia życia seniorzy mogą być bardziej samodzielni. Niezależność od innych osób pomaga im osiągnąć lepsze samopoczucie i większą satysfakcję z życia. Co więcej, czują się oni bezpiecznie i wiedzą, że w razie konieczności otrzymają natychmiastową pomoc.

Opiekunowie osób starszych czują się spokojniej i mogą zajmować się swoimi codziennymi sprawami bez ciągłego niepokoju o to, czy ich bliskiej osobie nie dzieje się nic złego.

Dane techniczne

Procesor MTK2503A
Sposoby lokalizacji GSM + Wi-Fi + GPS
Dokładność lokalizacji GSM >200m
Dokładność lokalizacji Wi-Fi 20-100m
Dokładność lokalizacji GPS 5-15m
Zakres częstotliwości GSM 850/900/1800/1900 MHz
Pomiar temperatury Tak
Pomiar saturacji Tak
Standard karty SIM nanoSIM
Akumulator 580mAh li-po
Sposób ładowania Złącze POGO
zalecana ładowarka USB napięcie ładowania 5V, maksymalny prąd ładowania 2A
Ładowanie Zalecamy codzienne ładowanie baterii
Czas rozmów telefonicznych około 3h
Czas ładowania około 2h
Wyświetlacz Tak
Typ i rozmiar wyświetlacza 0.95" OLED
Menu w języku angielskim Nie
Poziom wodoszczelności IP66 (odporność na zachlapania)
Waga 40g
Wymiary 55x31x14.8mm
Dostępne kolory Czarno - szary
Gwarancja 24 msc
Karta SIM Tak
Aparat Nie
Krokomierz Tak
Gra Nie
Latarka Nie
Czujnik upadku Tak
Pulsometr Tak
Nasłuch Tak
Przycisk SOS Tak
Wykonywanie połączeń głosowych Tak
Odbieranie połączeń głosowych Tak
Czat głosowy (możliwość wysłania 15-sekundowej wiadomości) Tak
Blokada połączeń od nieznanych numerów Nie
Tryb "nie przeszkadzać" Nie

Opinie o produkcie (0)

Dodaj opinię
Skontaktuj się z nami Czekamy na Twój telefon lub wiadomość - jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium