Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Lokalizator GPS do samochodu BA.02 BEZ ŁADOWANIA

(4.8) 181 recenzji
Cena:
349,00 zł
399,00 zł
Oszczędzasz: 50,00 zł
Super Sprzedawca
SIM image
dodatkowo oszczędzasz
rocznie nawet
z naszą wyjątkową kartą
sim NO-LIMIT 4G
170 zł
Nie znajdziesz takiej usługi w cenie 25zł / mc z połączeniami video i SMS bez limitu
Karta SIM o wartości 30 zł w cenie
Cena urządzenia:
349 zł 399 zł 349.00
Wysyłka w ciągu 24 h
Darmowa dostawa
Cena urządzenia
349 zł 399 zł
- +

Pełny opis produktu

Lokalizator gps do samochodu — jak działa nasze urządzenie

Jak działa nasz lokalizator
 

Pełna kontrola nad Twoim samochodem
Lokalizatory GPS do auta z dedykowaną aplikacją

Lokalizacja auta 24/7

Dzięki precyzyjnym źródłom lokalizacji GPS i GSM, w aplikacji na swoim telefonie dokładnie widzisz, gdzie w czasie rzeczywistym znajduje się Twój samochód. Jeśli zostawiasz pojazd na niestrzeżonym parkingu lub w całkiem nowym dla Ciebie miejscu — możesz być spokojny — jedno spojrzenie w smartfon wystarczy, by mieć pewność, że auto jest tam, gdzie powinno.

Historia przejazdów

W aplikacji na swoim telefonie wygodnie sprawdzisz historię tras, którymi poruszał się Twój samochód. Jeśli pożyczasz auto bliskim przekonasz się, jakie miejsca odwiedzają i upewnisz się, czy wybierają najbezpieczniejsze trasy. Najważniejsze informacje masz zawsze w jednym miejscu, w jednej aplikacji na smartfonie.

Nagła zmiana lokalizacji

Jeśli Twoje auto nagle i niespodziewanie zmieni swoją lokalizację, na Twoim telefonie komórkowym natychmiast pojawi się odpowiednie powiadomienie. Nawet jeżeli ktoś będzie chciał ukraść Twój samochód, dowiesz się o tym natychmiast! Zyskujesz niezbędny czas na powiadomienie odpowiednich służb, a tym samym zwiększasz szansę na odnalezienie skradzionego pojazdu.

Alert o przekroczeniu prędkości

Jeżeli pożyczasz swój samochód swoim bliskim, szybko dowiesz się, czy jeżdżą zgodnie z przepisami kodeksu ruchu drogowego. W aplikacji na swoim telefonie w dowolnym momencie sprawdzisz prędkość, z jaką porusza się auto, a także zostaniesz natychmiast powiadomiony, jeżeli kierowca będzie jechał za szybko!

Przegląd AC/OC

Bezpieczeństwo to także przeglądy i ubezpieczenia. Z lokalizatorem BA.02 i dedykowaną aplikacją nie zapomnisz o zbliżających się istotnych terminach. Wszystkie informacje o ubezpieczeniach zapiszesz w usłudze na swoim telefonie.

Szybka i prosta instalacja

Lokalizator samochodowy BA.02 to niewielkich rozmiarów urządzenie typu Plug&Play. Bez problemu samodzielnie zainstalujesz je w każdym aucie wyprodukowanym po 2000 roku. Jego montaż nie wymaga wizyty u mechanika, czy innego specjalisty.

Zestaw zawiera

  • Lokalizator do samochodu BA.02
  • Kartę SIM
  • Dostęp do aplikacji Gdzie Jest Auto
  • Telefoniczne wsparcie ekspertów i gwarancję wymiany wadliwego urządzenia na nowe
  • Gwarancję na 24 miesiące

Aplikacja Gdzie Jest Auto

Jedyna w Polsce aplikacja monitorująca lokalizację samochodu w czasie rzeczywistym. Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji zainstalowanej na dowolnym urządzeniu. Dlaczego warto kupić NADAJNIK GPS DO SAMOCHODU Z APLIKACJĄ?

  • Zyskujesz ochronę całej rodziny w jednej usłudze
  • Otrzymujesz precyzyjną lokalizację Bliskich i cennych rzeczy przez 24/7
  • Dostajesz kartę SIM zainstalowaną w urządzeniu i aktywację one click
  • Masz gwarancję dostępu do profesjonalnej polskiej aplikacji

Pobierz aplikację

Pakiety Bezpieczna Rodzina

Nasze rodzinne pakiety pozwolą Ci na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności urządzania.

Funkcjonalne lokalizatory GPS z aplikacją

Urządzenie działa z łatwą w obsłudze aplikacją Gdzie Jest Auto

Historia przejazdów

W aplikacji szybko i wygodnie zweryfikujesz miejsca, w których znajdowało się Twoje auto oraz sprawdzisz trasy, którymi poruszał się Twój samochód w przeszłości.

 

Dokładne położenie

Dzięki dedykowanej aplikacji, o każdej porze, przez 24/7, zawsze dowiesz się, gdzie znajduje się auto.

 

Analiza prędkości

W aplikacji sprawdzisz prędkość, z jaką porusza się auto i zostaniesz powiadomiony, jeżeli kierowca będzie jechał za szybko.

Przegląd AC/OC

Nie zapomnisz o zbliżających się przeglądach. Informacje o ubezpieczeniach wygodnie zapiszesz w swoim telefonie.

 

Pobierz aplikację

Why locon image
Dlaczego Locon?

Firma Locon — twórca i pomysłodawca aplikacji Bezpieczna Rodzina istnieje na rynku już od ponad 25 lat. W tym czasie z naszych rozwiązań skorzystało już ponad 1 MILION klientów. Nasze wysiłki, jakie wkładamy w rozwój dziedzin związanych z codziennym bezpieczeństwem oparte są na wiedzy i doświadczeniu wielu specjalistów IT.

Słuchając opinii klientów, bez przerwy wdrażamy nowe udoskonalenia do naszych projektów lokalizacyjnych. Wszystko po to, abyś mógł w pełni chronić tych, których kochasz i spokojnie dbać o komfort w ich codziennym życiu.

Firma Locon została wyróżniona tytułem Dobra Marka 2022 - Jakość, Zaufanie, Renoma!

Z naszych urządzeń możesz korzystać za granicą!

Nasze urządzenia działają nie tylko w Polsce, ale także na terenie Unii Europejskiej. Urządzenie możesz z powodzeniem zabrać na wakacje, czy wyjazd służbowy.

* Nielimitowane usługi dostępne są na terenie Polski.

Ty i Twoi bliscy WSZĘDZIE możecie czuć się bezpiecznie!

Phone Image
Slick 1
Slick 2
Slick 3
Slick 4

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

1

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto*
na swoim numerze telefonu.

strzałka
2

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka
3

Gotowe!

*współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, T-Mobile i Play

Lokalizator GPS do samochodu BA.02 - ochrona przed kradzieżą i informacja o lokalizacji

Lokalizator GPS do samochodu BA.02 razem z dedykowaną aplikacją pomogą Ci odpowiedzialnie chronić swoje auto. Niezależnie od tego, gdzie zostawisz swój pojazd, zawsze do niego trafisz. Najważniejsze informacje widzisz 24/7 w usłudze na swoim smartfonie, a jeśli pożyczasz samochód swoim bliskim, dowiesz się, czy jeżdżą oni zgodnie z przepisami. Nowoczesne technologie to wygoda, która przy okazji gwarantuje spokój, a system monitorowania pojazdów jeszcze nigdy nie był tak prosty w obsłudze!

GPS do namierzania samochodu – jak działa?

Profesjonalny nadajnik GPS do samochodu i dedykowana, polska aplikacja Bezpieczna Rodzina w zestawie, to szereg korzyści związanych zarówno z bezpieczeństwem Twojego auta, jak i spokojem o zdrowie i bezpieczeństwo Twoich bliskich. To także oszczędność pieniędzy oraz pewność, że masz kontrolę nie tylko nad swoim prywatnym pojazdem, ale także samochodami służbowymi. Chroń swoją cenną rzecz przed kradzieżą, sprawdzaj historię przejazdów w swoim telefonie i kontroluj prędkość, z jaką porusza się kierowca. Wszystko to umożliwi Ci jedno, wygodne urządzenie — nadajnik GPS do samochodu i nasza autorska usługa.

Bezpieczne auto z lokalizatorem GPS do samochodu

Lokalizator GPS do samochodu to urządzenie, które samodzielnie zainstalujesz we wnętrzu swojego pojazdu. Jego montaż jest na tyle prosty, że nie wymaga dodatkowych narzędzi, ani pomocy profesjonalnego mechanika. Lokalizator GPS to szereg wyjątkowo przydatnych funkcji, zarówno kiedy mowa o użytku prywatnym, jak i wykorzystaniu go w pojazdach służbowych. Lokalizator GPS do samochodu to wygoda i oszczędność. To również spokój o najbliższych, którym powierzamy swoje auto. Dowiedz się, jak nie dopuścić do kradzieży auta i postaw na nowoczesne i praktyczne rozwiązania! GPS do namierzania samochodu idealnie sprawdzi się jako prezent dla świeżo upieczonego kierowcy — pozwoli na dodatkowe zabezpieczenie auta. Lokalizatory GPS to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym samochodzie!

Lokalizatory GPS — główne funkcje

Jeżeli chcesz poznać sposoby na zadbanie o bezpieczeństwo swojego samochodu, nadajnik GPS do samochodu jest jednym z nich. Lokalizator GPS do samochodów to produkt, który w połączeniu z dedykowaną aplikacją Bezpieczna Rodzina, wskaże Ci dokładne położenie Twojego pojazdu. Funkcja ta szczególnie przydaje się podczas wakacyjnych wyjazdów lub podróży do innych miast. Nie znając okolicy, łatwo zapomnieć drogę powrotną do samochodu. Jeżeli natomiast zdarza się, że Twoim autem jeżdżą Twoi bliscy, dokładną informację o ich położeniu, trasie oraz prędkości, również poznasz, uruchamiając aplikację w telefonie. Nasza usługa i Lokalizator GPS do samochodu również umożliwią Ci poznanie historii tras, którymi się poruszali, używając Twojego pojazdu. Jeżeli natomiast ktoś będzie chciał ukraść Twoje auto, powiadomienie o zmianie jego lokalizacji natychmiast otrzymasz na swój smartfon bez względu na porę dnia i nocy. Jeżeli jeszcze nie wiesz, jak namierzyć auto, nasze cenne porady oraz profesjonalne urządzenie zapewniające monitoring GPS pojazdów na pewno Ci się przydadzą! Pamiętaj! Lokalizator GPS zamontujesz samodzielnie w kilka chwil.

Monitoring GPS pojazdów — także do aut służbowych

Lokalizatory GPS to idealne rozwiązanie i doskonały sprzęt dla firm z własną flotą. Dzięki temu prostemu urządzeniu dokładnie sprawdzisz, czy Twoi pracownicy używają służbowego samochodu również do własnych, prywatnych podróży. Nasz produkt lokalizator GPS do auta pozwoli Ci na dokładne zapoznanie się z trasami oraz porami, w których inni korzystają z Twoich samochodów. GPS do auta służbowego to optymalizacja kosztów związanych z flotą i większa kontrola nad przestrzeganiem zasad ruchu drogowego wśród pracowników.

Dlaczego warto wybrać nadajnik auta?

GPS do namierzania samochodu i dedykowana aplikacja przydadzą Ci się, kiedy potrzebujesz nadzorować styl jazdy syna lub córki, którzy posiadają prawo jazdy dopiero od niedawna. Jeśli chcesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich starszych rodziców, którzy mimo wieku dalej prowadzą auto, lokalizator GPS połączony z usługą na Twoim smartfonie pozwolą Ci mieć kontrolę nad ich bezpieczeństwem na drodze. Pozytywne aspekty wynikające z posiadania takiego urządzenia jeśli prowadzisz firmę, to przede wszystkim możliwość nadzorowania tras Twoich pracowników. Monitoring GPS pojazdów flotowych pozwoli Ci zoptymalizować koszty i dowiedzieć się, czy pracownicy nie wykorzystują pojazdów do własnych, prywatnych potrzeb. Nasz system monitorowania pojazdów to wygoda dla Ciebie i realna korzyść dla Twojej firmy.

Nadajnik GPS i dedykowana aplikacja, czyli wygodny system monitorowania pojazdów

Nasz lokalizator ma niewielkie rozmiary. Wybierając go, w zestawie otrzymujesz dostęp do naszej dedykowanej aplikacji. Wszystkie wrażliwe dane przechowywane są na polskich serwerach dzięki czemu masz pewność, że nie dostaną się one w niepowołane ręce. Po zainstalowaniu naszej usługi, w swoim smartfonie masz dostęp do wszystkich najważniejszych informacji. Lokalizatory GPS do śledzenia samochodu na bieżąco przesyłać będą informacje o lokalizacji auta do aplikacji na smartfonie — w każdej chwili będziesz mieć więc możliwość sprawdzenia, gdzie aktualnie znajduje się pojazd oraz dowiesz się, czy kierująca nim osoba nie przekracza prędkości. GPS do namierzania samochodu z usługą od Bezpiecznej Rodziny sprawi, że nie będziesz musiał więcej martwić się o swój pojazd, bo w przypadku kradzieży będziesz wiedział, gdzie go szukać!

GPS do auta — praktyczne zastosowania

Lokalizator GPS do śledzenia samochodu to bardzo praktyczne urządzenie. Zainstaluj je w swoim samochodzie, jeśli zostawiasz swój pojazd na niestrzeżonym parkingu i obawiasz się kradzieży — w sytuacji, gdy auto nagle ruszy, otrzymasz powiadomienie na swój telefon. GPS do namierzania samochodu przyda Ci się, kiedy planujesz wyjazd do innego miasta. Dzięki urządzeniu bez trudu odnajdziesz auto, kiedy nie będziesz w stanie przypomnieć sobie, w którym miejscu je zostawiłeś. Lokalizator GPS do śledzenia samochodu to dobry prezent dla młodego kierowcy — w aplikacji prześledzisz trasy, którymi poruszał się Twój bliski i skontrolujesz prędkość auta.

Profesjonalne lokalizatory GPS — wygodne śledzenie i nieograniczone możliwości

Profesjonalne lokalizatory GPS nie muszą wiązać się z ogromnymi kosztami. System nawigacji satelitarnej GPS może być dzisiaj w każdym samochodzie! Żeby dobrze spełniały swoją rolę wyposażone są w czujniki ruchu. Twój telefon z aplikacją staje się skarbnicą wiedzy.

Dane techniczne

Typ złącza OBDII
Systemy satelitarne GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, SBAS, QZSS, DGPS, AGPS
Sposoby lokalizacji GSM + GPS
Dokładność lokalizacji GPS 5-15m
Dokładność lokalizacji GSM >200m
Procesor Teltonika TM2500
Akcelerometr Tak
Bluetooth Tak
Złącze USB Tak, do konfiguracji
Wykrycie odłączenia z gniazda OBD Tak
Wykrycie gwałtownego przyśpieszania Tak
Wykrycie przekroczenia prędkości Tak
Dioda LED Tak
Standard karty SIM microSIM
Zakres częstotliwości GSM 850/900/1800/1900
Pobór prądu <5 mA (min); <28 mA (max) - wartości przy 12V
Zasilanie 10-30V DC z ochroną antyprzepięciową
Akumulator 170mAh
Dopuszczalny zakres wilgoci 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Temperatura pracy -20 st. C ~ +55 st. C
Gwarancja 24 msc
Waga 63 g
Wymiary 50,7 x 49,6 x 25 mm (Dł x Sz x W)

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (181)

Magda
9 marca 2018

Wczoraj kurier przyniósł nadajnik a dzis juz jezdzi w aucie, bardzo prosty i szybki montaz. Zobaczymy teraz, jak bedzie dzialalo.

Wiktor
12 marca 2018

Tani, poza tym prosty montaż - wpina się tylko w gniazdo diagnostyczne w samochodzie. Lokalizacja dokładna, prosta apka.

klient
12 marca 2018

ok

Marek
14 marca 2018

Produkt zgodny z opisem. Teraz jak zaparkuje w zlym miejscu to dowiem sie smsem, jak mi auto zaczna odholowywac ;)

Radek Kowalczyk
29 marca 2018

Bardzo fajne rozwiązanie, sporo plusów. Instalacja faktycznie banalna. Testowałem już kilkakrotnie precyzję śledzenia trasy samochodu i rzeczywiście wszystko zgodnie z prawdą. O innych zastosowaniach napiszę za jakiś czas.

roberto
30 marca 2018

używam tego w firmie, mam 3 auta którymi jeżdżą pracownicy. Co ciekawe - kiedy zainstalowałem lokalizator to nagle dzienna liczba kilometrów się zmniejszyła. oczywiście - pracownicy wiedzą o lokalizatorze.

Jarek Kłos
3 kwietnia 2018

Fajne rozwiązanie. polecam jeśli dajecie samochód dzieciom - mnie nawet bardziej chodziło o to niż o kradzież. szybka dostawa

ragon
5 kwietnia 2018

kupiłem to dlatego, że po mój pracownik kombinował na kilometrach żałuję że tego nie kupiłem wcześniej. nagle kiedy widzimy trasę to tych kilometrów jest mniej ciekawie? Na głębsze opinie jeszcze nie czas, ale na razie mi się sprawdza.

magdakros
9 kwietnia 2018

Mam go od 2 miesięcy i mi się przydaje. kupiłam bo mam nowe auto, chodziło o jakieś dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą. A po drugie córka jest młodym kierowcą i chcę widzieć gdzie i jak jeździ a to mi wszystko pokazuje. jeśli chodzi o minusy to raczej niczego wielkiego nie widzę

ranko
10 kwietnia 2018

obawiałem się, że będziemy musieli kogoś ogarnąć do zainstalowania tego, ale faktycznie - banalnie proste ciężko na razie mi to oceniać pod względem funkcjonalnym, ale trasę przejazdu pokazuje właściwą.

ojciec
12 kwietnia 2018

Funkcja alarmu prędkości - genialnie zrobiona. chodzi o syna. sama instalacja bardzo prosta - nie mieliśmy żadnych problemów.

kadamo
13 kwietnia 2018

mała rzecz a cieszy - magicznie spalanie na aucie firmowym mniejsze, bo widzimy trasę i prędkość jaką załatwia pracownik na razie niczego mi w nim nie brakuje, liczyłem że się czegoś dowiem z innych komentarzy póki co 5/5

radkowiak
18 kwietnia 2018

Dzięki za podpowiedź użycia tego rozwiązania w mojej firmie chyba sama świadomość śledzenia trasy podziałała na podejście pracowników.

anna89
19 kwietnia 2018

Dokładnie śledzi trasę, mały, prosty w montażu. Sama to zainstalowałam a nie mam o takich sprawach zielonego pojęcia, więc chyba o czymś to świadczy. A używam tego głównie do kontrolowania mojego dziecka.

mamder
20 kwietnia 2018

Kiedy to podłączyłem i syn pierwszy raz pojechał, to były niezłe jaja. Dostałem alert, że prędkość przekroczona i dzwonię. powiedzmy że od tamtej pory jeździ w miarę normalnie

jacekwolak
24 kwietnia 2018

jeśli macie w firmie flotę samochodową to polecam - rozwiązaliśmy wiele problemów, i nagle spalanie obniżone. za jakiś czas napiszę jak z mandatami. ale podejrzewam, że powinno być spokojniej

alaikarol
26 kwietnia 2018

Polecam do kontrolowania tego jak jeżdżą dzieci ogromny plus za aplikację - wszystko bardzo proste, wyraźne komunikaty - coś dla nas.

monis
7 maja 2018

kto by pomyślał, że z pomocą nadajnika za 250 tak ograniczymy koszty samochodów sprzęt działa sprawnie, dostaje powiadomienia sms wtedy kiedy tego potrzebuje

maratan
8 maja 2018

wszystko zgodnie z opisem

mareks
9 maja 2018

po mnie, jak to pokazałem, mieliście zamówienie od dwóch kumpli idealny straszak na dziecko, które dopiero zaczęło jeździć autem. super opcja z historia przejechanej trasy

rampers
10 maja 2018

Ze spraw istotnych, o których dowiedziałem się poźniej - to można zlokalizować nawet w 30 minut po wypięciu. na razie - bez uwag

radca
14 maja 2018

super rozwiązanie

kubaplock
15 maja 2018

I tak za groszową kwotę rozwiązałem problem z dziwnymi kilometrami robionymi przez pracowników. Dzięki!

berbers
16 maja 2018

Nie wiem czy ochroni przed kradziezą ale trasę wskazuje wzorowo. bardzo mi się podoba ta aplikacja.

robert wrzos
21 maja 2018

10/10 - super wykonanie no i spełnia swoją funkcję.

miondek
22 maja 2018

Tego szukałem!

czoper
23 maja 2018

wszystko działa zgodnie z opisem, a na mnie szczególnie wrażenie zrobiło to pokazywanie trasy i alerty Super rozwiązeni.

roling
24 maja 2018

Bardzo dokładnie pokazuje drogę samochodu. Z plusów: dobra cena, dużo funkcji, fajny kontakt ze sklepem. Kumpel mi nie uwierzył, że tyle za to zapłaciłem.

menser
28 maja 2018

Ze wszystkim poradziłem sobie sam. Instalacja prosta, wszystkie funkcje lokalizatora faktycznie działają

kesme
30 maja 2018

jako monitoring aut firmowych - zdecydowanie polecam.

Dodaj opinię
Skontaktuj się z nami Czekamy na Twój telefon lub wiadomość - jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium