Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49
do kasy suma: 0,00 zł

Lokalizator GPS do samochodu BA.02 Lokalizator GPS do samochodu BA.02

Najwyższa jakość obsługi!
(4.4) 156 recenzji

Jedyna taka aplikacja na świecie:

 • W pełni polska usługa - Twoje dane są bezpieczne na polskich serwerach
 • Nie jesteśmy chińską aplikacją — bez irytujących reklam w aplikacji, polskie telefoniczne wsparcie ekspertów, natychmiastowa wymiana sprzętu
 • Aplikacja jest rozwijana przez polski zespół programistów i deweloperów
Cena urządzenia:
239 zł 239.00
Cena urządzenia:
239 zł
- +

Zobacz pełny opis

Pełna kontrola nad Twoim samochodem
Lokalizator GPS do auta z dedykowaną aplikacją

Lokalizacja auta 24/7

Dzięki precyzyjnym źródłom lokalizacji GPS i GSM, w aplikacji na swoim telefonie dokładnie widzisz, gdzie w czasie rzeczywistym znajduje się Twój samochód. Jeśli zostawiasz pojazd na niestrzeżonym parkingu lub w całkiem nowym dla Ciebie miejscu — możesz być spokojny — jedno spojrzenie w smartfon wystarczy, by mieć pewność, że auto jest tam, gdzie powinno.

Historia przejazdów

W aplikacji na swoim telefonie wygodnie sprawdzisz historię tras, którymi poruszał się Twój samochód. Jeśli pożyczasz auto bliskim przekonasz się, jakie miejsca odwiedzają i upewnisz się, czy wybierają najbezpieczniejsze trasy. Najważniejsze informacje masz zawsze w jednym miejscu, w jednej aplikacji na smartfonie. 

Nagła zmiana lokalizacji

Jeśli Twoje auto nagle i niespodziewanie zmieni swoją lokalizację, na Twoim telefonie komórkowym natychmiast pojawi się odpowiednie powiadomienie. Nawet jeżeli ktoś będzie chciał ukraść Twój samochód, dowiesz się o tym natychmiast! Zyskujesz niezbędny czas na powiadomienie odpowiednich służb, a tym samym zwiększasz szansę na odnalezienie skradzionego pojazdu.

Alert o przekroczeniu prędkości

Jeżeli pożyczasz swój samochód swoim bliskim, szybko dowiesz się, czy jeżdżą zgodnie z przepisami kodeksu ruchu drogowego. W aplikacji na swoim telefonie w dowolnym momencie sprawdzisz prędkość, z jaką porusza się auto, a także zostaniesz natychmiast powiadomiony, jeżeli kierowca będzie jechał za szybko!

Przegląd AC/OC

Bezpieczeństwo samochodu wiąże się także z przeglądami i ubezpieczeniem. Z lokalizatorem BA.02 i dedykowaną aplikacją nie zapomnisz o zbliżających się istotnych terminach. Wszystkie informacje o ubezpieczeniach zapiszesz w usłudze na swoim telefonie.

Szybka i prosta instalacja

Lokalizator do samochodu BA.02 to niewielkich rozmiarów urządzenie typu Plug&Play. Bez problemu samodzielnie zainstalujesz je w każdym aucie wyprodukowanym po 2000 roku. Jego montaż nie wymaga wizyty u mechanika, czy innego specjalisty.

Zestaw zawiera

 • Lokalizator do samochodu BA.02
 • Kartę SIM
 • Dostęp do aplikacji Gdzie Jest Auto
 • Telefoniczne wsparcie ekspertów i gwarancję wymiany wadliwego urządzenia na nowe
 • Gwarancję na 24 miesiące

Aplikacja Gdzie Jest Auto

Jedyna w Polsce aplikacja monitorująca lokalizację samochodu w czasie rzeczywistym. Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji zainstalowanej na dowolnym urządzeniu. Dlaczego warto kupić NADAJNIK GPS DO SAMOCHODU Z APLIKACJĄ?

 • Zyskujesz ochronę całej rodziny w jednej usłudze
 • Otrzymujesz precyzyjną lokalizację Bliskich i cennych rzeczy przez 24/7
 • Dostajesz kartę SIM zainstalowaną w urządzeniu i aktywację one click
 • Masz gwarancję dostępu do profesjonalnej polskiej aplikacji

Pobierz aplikację

Pakiety Bezpieczna Rodzina

Nasze rodzinne pakiety pozwolą Ci na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności urządzania.

Lokalizator GPS do samochodu z aplikacją

Urządzenie działa z łatwą w obsłudze aplikacją Gdzie Jest Auto

Historia przejazdów

W aplikacji szybko i wygodnie zweryfikujesz miejsca, w których znajdowało się Twoje auto oraz sprawdzisz trasy, którymi poruszał się Twój samochód w przeszłości.

 

Dokładne położenie

Dzięki dedykowanej aplikacji, o każdej porze, przez 24/7, zawsze dowiesz się, gdzie w czasie rzeczywistym znajduje się Twój samochód.

 

Analiza prędkości

W aplikacji sprawdzisz prędkość, z jaką porusza się auto i zostaniesz powiadomiony, jeżeli kierowca będzie jechał za szybko.

Przegląd AC/OC

Nie zapomnisz o zbliżających się przeglądach. Informacje o ubezpieczeniach wygodnie zapiszesz w swoim telefonie.

 

Pobierz aplikację

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

1

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto*
na swoim numerze telefonu.

strzałka
2

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka
3

Gotowe!

*współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, T-Mobile i Play

Lokalizator GPS do samochodu BA.02 – chroń odpowiedzialnie swoje auto

Lokalizator GPS do samochodu BA.02 razem z dedykowaną aplikacją pomogą Ci odpowiedzialnie chronić swoje auto. Niezależnie od tego, gdzie zostawisz swój pojazd, zawsze do niego trafisz. Najważniejsze informacje widzisz 24/7 w usłudze na swoim smartfonie, a jeśli pożyczasz samochód swoim bliskim, dowiesz się, czy jeżdżą oni zgodnie z przepisami. Nowoczesne technologie to wygoda, która przy okazji gwarantuje spokój, a system monitorowania pojazdów jeszcze nigdy nie był tak prosty w obsłudze!

GPS do namierzania samochodu – jak działa?

Profesjonalny nadajnik GPS do samochodu i dedykowana, polska aplikacja Bezpieczna Rodzina w zestawie, to szereg korzyści związanych zarówno z bezpieczeństwem Twojego auta, jak i spokojem o zdrowie i bezpieczeństwo Twoich bliskich. To także oszczędność pieniędzy oraz pewność, że masz kontrolę nie tylko nad swoim prywatnym pojazdem, ale także samochodami służbowymi. Chroń swoje auto przed kradzieżą, sprawdzaj historię przejazdów w swoim telefonie i kontroluj prędkość, z jaką porusza się kierowca. Wszystko to umożliwi Ci jedno, wygodne urządzenie — nadajnik GPS do samochodu i nasza autorska usługa. Sprawdź największe zalety lokalizatora GPS do auta od Bezpiecznej Rodziny, połącz GPS do namierzania samochodu z aplikacją i ciesz się wygodą oraz komfortem!

Bezpieczne auto z lokalizatorem GPS do samochodu

Lokalizator GPS do samochodu to urządzenie, które samodzielnie zainstalujesz we wnętrzu swojego pojazdu. Jego montaż jest na tyle prosty, że nie wymaga dodatkowych narzędzi, ani pomocy profesjonalnego mechanika. Lokalizator GPS do auta to szereg wyjątkowo przydatnych funkcji, zarówno kiedy mowa o użytku prywatnym, jak i wykorzystaniu go w pojazdach służbowych. Lokalizator GPS do samochodu to wygoda i oszczędność. To również spokój o najbliższych, którym powierzamy swoje auto. Dowiedz się, jak nie dopuścić do kradzieży auta i postaw na nowoczesne i praktyczne rozwiązania! GPS do namierzania samochodu idealnie sprawdzi się jako prezent dla świeżo upieczonego kierowcy — pozwoli na dodatkowe zabezpieczenie auta.

Lokalizator GPS do samochodu — główne funkcje

Jeżeli chcesz poznać sposoby na zadbanie o bezpieczeństwo swojego samochodu, nadajnik GPS do samochodu jest jednym z nich. Lokalizator GPS do auta to urządzenie, które w połączeniu z dedykowaną aplikacją Bezpieczna Rodzina, wskaże Ci dokładne położenie Twojego pojazdu. Funkcja ta szczególnie przydaje się podczas wakacyjnych wyjazdów lub podróży do innych miast. Nie znając okolicy, łatwo zapomnieć drogę powrotną do samochodu. Jeżeli natomiast zdarza się, że Twoim autem jeżdżą Twoi bliscy, dokładną informację o ich położeniu, trasie oraz prędkości, również poznasz, uruchamiając aplikację w telefonie. Nasza usługa i Lokalizator GPS do samochodu również umożliwią Ci poznanie historii tras, którymi się poruszali, używając Twojego pojazdu. Jeżeli natomiast ktoś będzie chciał ukraść Twoje auto, powiadomienie o zmianie jego lokalizacji natychmiast otrzymasz na swój smartfon bez względu na porę dnia i nocy. Jeżeli jeszcze nie wiesz, jak namierzyć auto, nasze cenne porady oraz profesjonalne urządzenie zapewniające monitoring GPS pojazdów na pewno Ci się przydadzą! Pamiętaj! Lokalizator GPS do śledzenia samochodu zamontujesz samodzielnie w kilka chwil, po czym od razu możesz chronić swój pojazd dzięki aplikacji.

Monitoring GPS pojazdów — także do aut służbowych

Lokalizator GPS do samochodu to idealne rozwiązanie dla firm z własną flotą. Dzięki temu prostemu urządzeniu dokładnie sprawdzisz, czy Twoi pracownicy używają służbowego samochodu również do własnych, prywatnych podróży. Lokalizator GPS do auta pozwoli Ci na dokładne zapoznanie się z trasami oraz porami, w których inni korzystają z Twoich samochodów. Przekonaj się, że GPS do samochodu to zadbane i bezpieczne auto o każdej porze, przez cały rok. Dowiedz się więcej o praktycznym GPS-ie i nigdy więcej nie zastanawiaj się, gdzie jest Twój pojazd. GPS do namierzania samochodu służbowego to optymalizacja kosztów związanych z flotą i większa kontrola nad przestrzeganiem zasad ruchu drogowego wśród pracowników.

Dlaczego warto wybrać nadajnik GPS do samochodu?

GPS do namierzania samochodu i dedykowana aplikacja przydadzą Ci się, kiedy potrzebujesz nadzorować styl jazdy syna lub córki, którzy posiadają prawo jazdy dopiero od niedawna. Jeśli chcesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich starszych rodziców, którzy mimo wieku dalej prowadzą auto, lokalizator GPS do samochodu połączony z usługą na Twoim telefonie pozwolą Ci mieć kontrolę nad ich bezpieczeństwem na drodze. Pozytywne aspekty wynikające z posiadania takiego urządzenia jeśli prowadzisz firmę, to przede wszystkim możliwość nadzorowania tras Twoich pracowników. Monitoring GPS pojazdów flotowych pozwoli Ci zoptymalizować koszty i dowiedzieć się, czy pracownicy nie wykorzystują pojazdów do własnych, prywatnych potrzeb. Nasz system monitorowania pojazdów to wygoda dla Ciebie i realna korzyść dla Twojej firmy.

Nadajnik GPS i dedykowana aplikacja, czyli wygodny system monitorowania pojazdów

Wybierając lokalizator GPS do samochodu od Bezpiecznej Rodziny, w zestawie otrzymujesz dostęp do naszej dedykowanej aplikacji. Wszystkie wrażliwe dane przechowywane są na polskich serwerach dzięki czemu masz pewność, że nie dostaną się one w niepowołane ręce. Po zainstalowaniu naszej usługi, w swoim telefonie masz dostęp do wszystkich najważniejszych informacji. Lokalizator GPS do śledzenia samochodu na bieżąco przesyłać będzie informacje o lokalizacji auta do aplikacji na smartfonie — w każdej chwili będziesz mieć więc możliwość sprawdzenia, gdzie aktualnie znajduje się pojazd oraz dowiesz się, czy kierująca nim osoba nie przekracza prędkości. GPS do namierzania samochodu z usługą od Bezpiecznej Rodziny sprawi, że nie będziesz musiał więcej martwić się o swój pojazd!

GPS do auta — praktyczne zastosowania

Lokalizator GPS do śledzenia samochodu to bardzo praktyczne urządzenie. Zainstaluj je w swoim samochodzie, jeśli zostawiasz swój pojazd na niestrzeżonym parkingu i obawiasz się kradzieży — w sytuacji, gdy auto nagle ruszy, otrzymasz powiadomienie na swój telefon. GPS do namierzania samochodu przyda Ci się, kiedy planujesz wyjazd do innego miasta. Dzięki urządzeniu bez trudu odnajdziesz auto, kiedy nie będziesz w stanie przypomnieć sobie, w którym miejscu je zostawiłeś. Lokalizator GPS do śledzenia samochodu to dobry prezent dla młodego kierowcy — w aplikacji prześledzisz trasy, którymi poruszał się Twój bliski i skontrolujesz prędkość auta.

Dane techniczne

Typ złącza OBDII
Systemy satelitarne GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, SBAS, QZSS, DGPS, AGPS
Sposoby lokalizacji GSM + GPS
Dokładność lokalizacji GPS 5-15m
Dokładność lokalizacji GSM >200m
Procesor Teltonika TM2500
Akcelerometr Tak
Bluetooth Tak
Złącze USB Tak, do konfiguracji
Wykrycie odłączenia z gniazda OBD Tak
Wykrycie gwałtownego przyśpieszania Tak
Wykrycie przekroczenia prędkości Tak
Dioda LED Tak
Standard karty SIM microSIM
Zakres częstotliwości GSM 850/900/1800/1900
Pobór prądu <5 mA (min); <28 mA (max) - wartości przy 12V
Zasilanie 10-30V DC z ochroną antyprzepięciową
Akumulator 170mAh
Dopuszczalny zakres wilgoci 5% ~ 95% (bez kondensacji)
Temperatura pracy -20 st. C ~ +55 st. C
Gwarancja 24 msc
Waga 63 g
Wymiary 50,7 x 49,6 x 25 mm (Dł x Sz x W)

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (156)

Magda
9 marca 2018

Wczoraj kurier przyniósł nadajnik a dzis juz jezdzi w aucie, bardzo prosty i szybki montaz. Zobaczymy teraz, jak bedzie dzialalo.

Wiktor
12 marca 2018

Tani, poza tym prosty montaż - wpina się tylko w gniazdo diagnostyczne w samochodzie. Lokalizacja dokładna, prosta apka.

klient
12 marca 2018

ok

Marek
14 marca 2018

Produkt zgodny z opisem. Teraz jak zaparkuje w zlym miejscu to dowiem sie smsem, jak mi auto zaczna odholowywac ;)

Radek Kowalczyk
29 marca 2018

Bardzo fajne rozwiązanie, sporo plusów. Instalacja faktycznie banalna. Testowałem już kilkakrotnie precyzję śledzenia trasy samochodu i rzeczywiście wszystko zgodnie z prawdą. O innych zastosowaniach napiszę za jakiś czas.

roberto
30 marca 2018

używam tego w firmie, mam 3 auta którymi jeżdżą pracownicy. Co ciekawe - kiedy zainstalowałem lokalizator to nagle dzienna liczba kilometrów się zmniejszyła. oczywiście - pracownicy wiedzą o lokalizatorze.

Jarek Kłos
3 kwietnia 2018

Fajne rozwiązanie. polecam jeśli dajecie samochód dzieciom - mnie nawet bardziej chodziło o to niż o kradzież. szybka dostawa

ragon
5 kwietnia 2018

kupiłem to dlatego, że po mój pracownik kombinował na kilometrach żałuję że tego nie kupiłem wcześniej. nagle kiedy widzimy trasę to tych kilometrów jest mniej ciekawie? Na głębsze opinie jeszcze nie czas, ale na razie mi się sprawdza.

magdakros
9 kwietnia 2018

Mam go od 2 miesięcy i mi się przydaje. kupiłam bo mam nowe auto, chodziło o jakieś dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą. A po drugie córka jest młodym kierowcą i chcę widzieć gdzie i jak jeździ a to mi wszystko pokazuje. jeśli chodzi o minusy to raczej niczego wielkiego nie widzę

ranko
10 kwietnia 2018

obawiałem się, że będziemy musieli kogoś ogarnąć do zainstalowania tego, ale faktycznie - banalnie proste ciężko na razie mi to oceniać pod względem funkcjonalnym, ale trasę przejazdu pokazuje właściwą.

ojciec
12 kwietnia 2018

Funkcja alarmu prędkości - genialnie zrobiona. chodzi o syna. sama instalacja bardzo prosta - nie mieliśmy żadnych problemów.

kadamo
13 kwietnia 2018

mała rzecz a cieszy - magicznie spalanie na aucie firmowym mniejsze, bo widzimy trasę i prędkość jaką załatwia pracownik na razie niczego mi w nim nie brakuje, liczyłem że się czegoś dowiem z innych komentarzy póki co 5/5

radkowiak
18 kwietnia 2018

Dzięki za podpowiedź użycia tego rozwiązania w mojej firmie chyba sama świadomość śledzenia trasy podziałała na podejście pracowników.

anna89
19 kwietnia 2018

Dokładnie śledzi trasę, mały, prosty w montażu. Sama to zainstalowałam a nie mam o takich sprawach zielonego pojęcia, więc chyba o czymś to świadczy. A używam tego głównie do kontrolowania mojego dziecka.

mamder
20 kwietnia 2018

Kiedy to podłączyłem i syn pierwszy raz pojechał, to były niezłe jaja. Dostałem alert, że prędkość przekroczona i dzwonię. powiedzmy że od tamtej pory jeździ w miarę normalnie

jacekwolak
24 kwietnia 2018

jeśli macie w firmie flotę samochodową to polecam - rozwiązaliśmy wiele problemów, i nagle spalanie obniżone. za jakiś czas napiszę jak z mandatami. ale podejrzewam, że powinno być spokojniej

alaikarol
26 kwietnia 2018

Polecam do kontrolowania tego jak jeżdżą dzieci ogromny plus za aplikację - wszystko bardzo proste, wyraźne komunikaty - coś dla nas.

monis
7 maja 2018

kto by pomyślał, że z pomocą nadajnika za 250 tak ograniczymy koszty samochodów sprzęt działa sprawnie, dostaje powiadomienia sms wtedy kiedy tego potrzebuje

maratan
8 maja 2018

wszystko zgodnie z opisem

mareks
9 maja 2018

po mnie, jak to pokazałem, mieliście zamówienie od dwóch kumpli idealny straszak na dziecko, które dopiero zaczęło jeździć autem. super opcja z historia przejechanej trasy

rampers
10 maja 2018

Ze spraw istotnych, o których dowiedziałem się poźniej - to można zlokalizować nawet w 30 minut po wypięciu. na razie - bez uwag

radca
14 maja 2018

super rozwiązanie

kubaplock
15 maja 2018

I tak za groszową kwotę rozwiązałem problem z dziwnymi kilometrami robionymi przez pracowników. Dzięki!

berbers
16 maja 2018

Nie wiem czy ochroni przed kradziezą ale trasę wskazuje wzorowo. bardzo mi się podoba ta aplikacja.

robert wrzos
21 maja 2018

10/10 - super wykonanie no i spełnia swoją funkcję.

miondek
22 maja 2018

Tego szukałem!

czoper
23 maja 2018

wszystko działa zgodnie z opisem, a na mnie szczególnie wrażenie zrobiło to pokazywanie trasy i alerty Super rozwiązeni.

roling
24 maja 2018

Bardzo dokładnie pokazuje drogę samochodu. Z plusów: dobra cena, dużo funkcji, fajny kontakt ze sklepem. Kumpel mi nie uwierzył, że tyle za to zapłaciłem.

menser
28 maja 2018

Ze wszystkim poradziłem sobie sam. Instalacja prosta, wszystkie funkcje lokalizatora faktycznie działają

kesme
30 maja 2018

jako monitoring aut firmowych - zdecydowanie polecam.

bartek słabosz
1 czerwca 2018

Kupiliśmy lokalizator ze względu na syna, który miał zacząć sam jeździć. I pod taką kontrolę to się sprawdza znakomicie.

medingos
4 czerwca 2018

zainstalował to w aucie firmowym. samochód stary - 2004 rok i normalnie dział, a to była nasza główna obawa duży plus za aplikcję - wszystko naprawdę wyraźnie pokazuje

miktus
5 czerwca 2018

Działa w moim samochodzie, sam to włożyłem w odpowiednie miejsce. Nie ma problemów. Apka pokazuje bardzo dokładnie gdzie jest auto. Super uzupełnienie do nawigacji gps.

gazda
6 czerwca 2018

Wpina się w gniazdo i wszystko hula. Polecam zakupu przedłużacza - można to wtedy umieścić w innym miejscu.

serkos
7 czerwca 2018

Bez żadnych komplikacji - wszystko sprawnie działa, bardzo łatwe do ogarnięcia. Rzeczywiście super temat z aplikacją - w sensie prostosy obsługi i jakości wyświetlania

sartago
11 czerwca 2018

Kupiłem to po kilku donosach na pracowników, że jeżdżą jak nie powinni. Nie od razu o tym poinformowałem i wszystko wyszło. Teraz już spokój bo wiedzą. w sumie gadżet dosyć prosty a mega przydatny..

merkus
12 czerwca 2018

Widzę jak jeżdżą autem moje dzieci i głównie o to mi chodziło dokładnie widać trasę, mam alerty przy przekroczeniu prędkości Instalowałem sam - od razu normalnie działało, prosta w obsłudze.

eroms
14 czerwca 2018

Kupiłem to po tym, jak kumpel dzięki temu odnalazł skradzione auto. Tzn. policja je odnalazła. Zainstalowałem sam, problemów nie było. Super działa ta aplikacja do obserwowania drogi

serkis
18 czerwca 2018

Zaskakująco duże możliwości jak na sprzęt za taką kasę Duży plus za dokładność trasy i dokładne info o prędkości postanowiłem to zainstalować na samochodach firmowych po pladze mandatów... żeby nie słuchać już bajek, że przecież jeździmy poprawnie i dało to radę.

adam
19 czerwca 2018

Kupiłem nadajnik do firmy dla pracowników. Teraz w telefonie widzę kto gdzie jest. To bardzo ułatwia zadanie. Instalacja bardzo prosta. Fajnie zgrywa się z nawigacją gps.

Maxiu
20 czerwca 2018

Dla mnie to dodatkowe zabezpieczenie, ale na co dzień używam tego bardziej do sprawdzania jak jeżdżą dzieci Instalowałem sam. Też myślałem że jakaś wiedza techniczna będzie potrzebna a dałem sobie radę nie mając pojęcia o takich tematach Mapa przebytych tras naprawdę dokładna

Hirek
2 lipca 2018

Bardzo przydatne jeśli z auta korzysta wiele osób, tak jak u nas Chodziło mi też o to, żebym miał wgląd na to, jak jeżdżą dzieci

maksym
3 lipca 2018

Idealny pod małą firmę. Kasa mała, a wszystkie potrzebne mi funkcje są Głównie chodzi o historię trasy i alerty o przekroczonej prędkości

jakost
5 lipca 2018

Montaż łatwy, lokalizator pasuje i do skody octavii i do fiata pandy. Aplikacja działa bez zarzutu. Fajne uzupełnienie do nawigacji GPS.

maxiu
6 lipca 2018

Kupiłem z polecenia znajomego - wszystkie swoje funkcje spelnia lokalizacja działa bardzo dobrze nawet na wsiach podoba mi się wykonanie aplikacji, jak pokazują się znaki, powiadomienia - mega domyślnie to wszystko zostało wykonane

rokoszki
9 lipca 2018

Przydaje się na co dzień - precyzja, super aplikacja do tego. Polecam zakup przedłużki do nadajnika. Instalacja rzeczywiście bardzo prosta

adamer
10 lipca 2018

O dziwo - działa normalnie w moim starym aucie. bardzo przydatne w różnych przypadkach. jesteśmy zadowoleni - mam to i we własnym aucie i w aucie firmowym

krebs
12 lipca 2018

mała rzecz a cieszy - szczególnie jestem pod wrażeniem działania aplikacji do obslugi tego. bardzo to wszystko domyślne i precyzyjne

tobiasz
16 lipca 2018

zgodnie z oczekiwaniami. super aplikacja, dokładnie wszystko wyświetla, super powiadomienia - nie da się ich przeczyć kupiliśmy z przedłużką - nam się przydaje

sasko
13 listopada 2018

Używam tego do monitorowania gdzie są samochody firmowe - mamy to w 3 autach i polecam takie rozwiązanie - u nas wyszło, że auta nie były używane do końca tak, jak powinny.

karols
21 listopada 2018

Trasę pokazuje tak dokładnie jak porządna nawigacja, a do tego dochodzi lokalizacja, śledzenie, podgląd, powiadomienia o przekroczonej prędkości i kilka innych istotnych funkcji, które nam się przydają w działalności.

radekbrosz
29 listopada 2018

Jestem zadowolony. Naprawdę porządne wykonanie, to nie przypomina nawet nadajnika. połączenie bardzo proste - polecam zakup przedłużki. wszystko dobrze widać w aplikacji, dokładnie pokazuje trasę no i przychodzą te powiadomienia

Redfort
30 listopada 2018

Super gadżet. Z oprogramowaniem na smartfonie wiesz , gdzie porusza się twoja żona/twój mąż ;)

katarski
5 grudnia 2018

W starym oplu też działa, a potrzebowałem tego wyłącznie do kontroli dzieci. Tzn. mam straszak i wiem, że nie przeginają z prędkością. i pod takie zastosowanie - polecam.

bombel
6 grudnia 2018

Nadajnik działa tak, jak miał działać - największe wrażenie zrobiła aplikacja. Konkretna, dokładna, kolorowa. no i powiadomienia takie że ciężko ich nie zauważyć. Opłaca się kupować przedłużkę? to cokolwiek daje? ma ktoś?

rubens
12 grudnia 2018

Bardzo dokładny nadajnik. Działą bez zarzutów. Super aplikacja, wiele możliwości dostępnych przez telefon. Generalnie - jeden z moich ciekawych zakupów. Głównie chodzi o opcję sprawdzenia tego jak kto jeździ z tych, którzy korzystają z auta.

katarsis
17 grudnia 2018

Spodziewałem się że to trochę mniejsze będzie ale działa.

mirek
2 stycznia 2019

ciekawiło mnie, czy działa normalnie przy mrozach. testowałem przy max -12 stopniach i wszystko Ok

sakada
9 stycznia 2019

Dzięki. Rozwiązałem sobie kilka problemów dzięki temu tylko popracujcie nad wygladem - to powinno przypominać dla zmyłki coś innego

sardecki
29 stycznia 2019

powinien być mniejszy, ale generalnie rozwiązał mi sporo problemów głównie chodzi o to, jak się używany firmowy samochód - nagle zrobiło się spokojniej

prusz
4 lutego 2019

proste i bardzo przydatne wielki plus za działanie aplikacji - dobrze wszystko oznaczone i pokazane wygodnie się obsługuje, ale też powinniście dać jakieś opcje wyboru koloru/kształut

jacekpawlik
27 lutego 2019

Proste w obsłudze, domyślne, fajnie zaprojektowane. Korzystamy w firmie o prawie pół roku i jak dotąd nie zawiodło jeszcze nie mieliśmy takiej akcji żeby źle pokazywało trasę.

Robert K
14 lipca 2019

Bardzo fajny produkt, łatwa obsługa, działa dobrze-jestem bardzo zadowolony. Jedyny minus to brak powiadomień push ( tylko mail lub SMS ). Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta „ Pani Agnieszka ” jest mega miła i profesjonalna.

Wojciech R
28 lipca 2019

Przyłączam się do bardzo pozytywnych opinii urządzonka, tylko radzę w serwisie samochodowym, w którym serwisujecie samochód wyjmować urządzenie, bo mi w BMW dwóch magików próbowało po wyjęcie chcąc obejrzeć konstrukcję od środka urwało dwie śrubeczeki łączące dwie pokrywy nadajnika i musiałem majsterkować i złączyć innym mocowaniem (bardzo ich interesowało jak to jest zbudowane od środka, a dwie lewe łapy kowalskie). Są cztery drobne śrubki mocujące dwie pokrywy, laikom bez specjalistycznych śrublokęcików zegarmistrzowskich nie radzę tego urządzonka otwierać.

P.H.Z. &quot;WISMAR.&quot; Exp
18 sierpnia 2019

Bardzo dobre rozwiązanie dla firmy, użytkowników domowych. Prosta aplikacja, nie wymaga jakiś skomplikowanych operacji. Używam już to od 3 lat. Tani sposób i skuteczny sposób na monitoring swojego samochodu. Jedynie wymieniłem nadajnik na nowszy, firma udzieliła mi dużego rabatu jako stałemu klientowi. Polecam to rozwiązanie.

Wojtek
9 września 2019

Przydatne urządzenie w dobrej cenie. Kupiłem kiedy syn zrobił prawo jazdy i korzysta z samochodu. Działa bez zarzutu.

rober
11 września 2019

Urządzenie przydatne dla każdego kierowcy. Sprawdza się zwłaszcza w mieście którego się nie zna.

Zofia
11 września 2019

Jak ktoś ma firmę i służbowe samochody, to warto w takie urządzenia zainwestować. W sumie nie jest to duży wydatek, a korzyści dużo.

Wojtek
14 września 2019

Zainstalowałem lokalizator w samochodach firmowych i poinformowałem o tym swoich pracowników - zużycie paliwa znacznie zmalało ;-).

Wojtek Lisiecki
14 września 2019

Kupiłem nowe auto i ten lokalizator to dla mnie była konieczność. Porządny produkt w dobrej cenie.

Mateusz P
17 września 2019

Lokalizator przydaje się w wielu sytuacjach, bardzo uniwersalne urządzenie. Jestem zadowolony z zakupu

Marek
25 września 2019

W sumie koszt zakupu nie jest duży, a urządzenie bardzo się przydaje. Mam w firmie całą flotę aut, dzieki aplikacji wiem kiedy kierowcy jezdza z zonami na zakupy :)

Karol
25 września 2019

Takie małe urządzonko a ile potrafi. Działa bez zarzutu, jak się młodego syna co dopiero prawko zrobił to polecam kupić. i on się pilnuje jak wie że auto ma lokalizator i ja jestem spokojniejszy.

Wojciech A
6 października 2019

Mega rzecz.zakupiłem do wszystkich samochodów służbowych .Teraz mam pewnosc gdzie sa moi pracownicy i samochody.To bardzo wygodna sprawa.w szczególności gdy potrzebujemy nagle kogoś gdzieś wysłać.wtedy szukamy najbliższego kierowcy.Polecam.

Tomasz SZ
14 października 2019

Idealny do samochodów firmowych.Wiem gdzie sa z jaką jadą prędkością.Swietna sprawa.Szybka dostawa wszystko bylo w jak nalezytym porządku.

Kaludia
26 października 2019

Coś nowego. Dzięki takim lokalizatorem ,a kupiłam kilka mam pod kontrolą wszystkie służbowe samochody.To bardzo wygodne.

Martyn
10 listopada 2019

Kupiłem do moich dwóch samochodów ,bardzo przydatny gadżet,dzieki aplikacji kompatybilnej zawsze mogę sprawdzić gdzie jest samochód.To bardzo wygodne.

mateuszC
13 listopada 2019

Idealna sprawa gdy mamy samochody firmowe.Zawsze wiem gdzie akurat sa moje auta. To bardzo pomocne .Warto zakupić

Michał ż
15 listopada 2019

mam w fimie kilkadziesiat aut, Wyposażyłem wszystkie moje samochody własnie w taki lokalizator, potrzebowalem czegos takiego

Grzegorz S
19 listopada 2019

Kupiłem dla syna, ledwo zdał prawo jazdy, mam spokojną głowę, aplikacja ładnie śmiga.

urszula
22 listopada 2019

Bardzo mały i bardzo dokładny, mam w samochodach służbowych i działają bez zarzutu.

wiola majek
17 grudnia 2019

Odkąd zakupiłam sobie nowe auto to postanowiłam też go w odpowiedni sposób zabezpieczyć, a ten sprzęt świetnie się właśnie do tego sprawdza

ewelina
18 grudnia 2019

Mam firmę i mimo, że ufam swoim pracownikom to jednak wolę wiedzieć gdzie poruszają się służbowymi autami. A tego sprzętu praktycznie nie widać, także jestem spokojna

Ania
20 grudnia 2019

Wiem, że to nie fajne kogoś śledzić ale kupiła, bo ciekawiło mnie ale i martwiło, gdzie córka znika moim autem nie raz na całe wieczory. Jestem kobieta która średnio się zna na takich urządzeniach ale mimo wszystko zainstalowałam samodzielnie, a to znaczy, że jest to mega intuicyjne urządzenie, banalne w instalacji, bardzo wygodne w obsłudze, polecam

Roman
22 grudnia 2019

Wiem, że dla profesjonalnego złodzieja, to żadna przeszkoda, ale jak autem ktoś odjedzie, to chociaż dostane szybko powiadomienie i mam możliwość szybkiej reakcji. Przetestowałem z synem, który to zapasowym kluczykiem odpalał auto i odjeżdżał, a ja miałem powiadomienia o przemieszczeniu się auta spod domu.

Alicja
25 grudnia 2019

Nie znam się zbyt na autach i całej otoczce technologicznej, więc dla mnie to rozwiązani idealne. Po prostu podłączyłam do gniazda w samochodzie, zainstalowałem aplikację i reszta sama się działa. Proste i skuteczne. Mam nadzieję, że nigdy nie będzie mi się musiał przyznać ale na chwilę obecną działa bardzo dobrze.

Adamczak
8 stycznia 2020

Podłączenie do auta to najprostsza czynność jaka może być, bo wystarczy wpiąć lokalizator z gniazdo OBDII. Nie jestem obcykany w tematy mechaniki czy elektryki więc dużo produktów odpadło na starcie bo miała być instalacja szybka i prosta. Zainstalowanie aplikacji czy jej funkcje to już sama przyjemność, bo to trochę mój świat. Auto, mimo, że kilka wiosen już widziało, ma funkcje jak najnowsze auta. Komunikuje się z moim telefonem, informuje o przemieszczeniu, pokazuje lokalizacje. Jak na razie jestem bardzo zadowolony.

Janusz J
15 stycznia 2020

Każde dodatkowe zabezpieczenie auta to dobra rzecz. Lokalizator montuje się w aucie błyskawicznie i nie wymagana jest ingerencja mechanika. Całością steruje się z aplikacji, której obsługi nauczył mnie syn w 10 minut.

Rafał W.
21 stycznia 2020

Mam mała firmę z dwoma pracownikami i jednym autem dla nich. Szukałem prostego sposobu do nadzorowania ich. Nie chodzi tu o brak zaufania. po prostu kontrolnie chcę widzieć, czy to co deklarują w raportach zgadza się z tym co widzę w aplikacji. Inna sprawa, to po prostu kontrola przestrzegania przepisów. Nie akceptuje ludzi pędzących na złamanie karku i to było jasno powiedziane, aby się pilnowali i przestrzegali ograniczeń. Teraz łatwo mogę to sprawdzić jak do tego podchodzą poza firmą.

Maarek
27 stycznia 2020

Mój brat dopiero co zdał prawko i czasem bardzo prosi o pożyczenie auta. Kupiłem ten lokalizator, bo cena jest mała, a możliwości dużo. Dodatkowo nie wymaga dodatkowych kosztów związanych z instalacją u mechanika. Teraz gdy brat pożycza auto, wie, że musi się pilnować, bo widzę, gdzie jeździł, ile i jak szybko. Póki co wszystko działa dobrze i płynnie, a lokalizowanie jak na tą cenę jest wystarczająco dokładne.

Beti
30 stycznia 2020

Mam po wielu miesiącach ciężkiej pracy swoje wymarzone autko. Oczywiście oc + ac, alarmy itp, ale ten lokalizator w odniesieniu do pozostałych kosztów był tak tani, że jeszcze się na niego zdecydowałam. Prosta instalacja, bo ja, kobieta dałam sobie z tym radę. Aplikacja wymaga kilku minut do opanowania. Nie jest to super zabezpieczenie, ale będę mieć powiadomienie jakby auto ruszyło bez mojej zgody, poza dany obszar.

Kinga
12 lutego 2020

Zakupiłam lokalizator locona, bo zdarza się, że siostra pożycza moje auto, niby do koleżanki, a dzień później jest tylko pół baku paliwa. Teraz łatwo mogę mieć podgląd na historię trasy, a jak przekroczy dany region to mam powiadomienie. Również widzę czy nie jeździ za szybko żebym mandatu nie dostałą przez nią.

Mateusz K
16 lutego 2020

Mam mały bar, a od pewnego czasu opcję dowozu. Aby lepiej nadzorować efektywność tego rozwiązania, zakupiłem lokalizatory od locona. Instalacja jest banalna, poprzez gniazdo OBDII. Teraz mam historię tres, prędkość pojazdu, a aby mieć pewność, że auto służy tylko do pracy, mam wyznaczoną strefę, po przekroczeniu której mam powiadomienie.

Remigiusz
17 lutego 2020

To już mój drugi lokalizator od bezpiecznej rodziny. Pracują jako dostawca i używam swoich prywatnych aut, gdzie rozliczam się z kilometrów. Poprzez aplikację mam historię tras, więc łatwo mogę udowodnić przejechaną trasę w razie wątpliwości. Inną zaleta jest powiadomienie, gdy pojazd opuści strefę ustawioną. Zostawiam zawsze jedno z auto w firmie i już raz się zdarzyło, że ktoś uznał je za auto firmowe i sobie nim jeździł. Teraz w podobnej sytuacji mogę szybko zareagować.

Olek
20 lutego 2020

Wraz z biegiem czasu, coraz bardziej doceniam lokalizator od locona. Miało być to dodatkowe zabezpieczenie nowego auta, ale coraz bardziej wciągałem się w aplikację i coraz więcej odkrywałem funkcji i zastosowań. Teraz komuś pożyczając auto wiem, gdzie ktoś jeździł i nawet z jaką prędkością. Jak syn skończy 18 lat, to obowiązkowo będzie miał takie urządzenie, niekoniecznie świadomie ;)

Karol M
25 lutego 2020

Kupiłem lokalizator z tego względu, że syn świeżo co odebrał prawo jazdy. Ciągle prosi mnie o użyczenie auta, co mnie nie cieszy, ale mój ojciec użyczał mi auta więc ja nie chcę być gorszy. Warunkiem jest jednak jazda z tym lokalizatorem, bo wie, że jeśli wyjedzie poza miast, przekroczy prędkość lub pojedzie tam, gdzie mi nie mówił, to auta już nie zobaczy. Póki co sprawdza się, a syn używa auta rozważnie.

Miłosz P.
4 marca 2020

Syn skończył 18 lat i zdał prawo jazdy. Daję mu czasem moje auto bo wiem, jak ważne jest to, żeby jak najczęściej jeździł. Nie ukrywam, że się martwię, a lokalizator jest naprawdę dobrym sposobem na to żeby aż tak się nie stresować. Zawsze wiem czy dojechał na miejsce, czy wraca już do domu, czy nie jedzie za szybko. Świetny sposób, polecam.

Szymonn
6 marca 2020

Lokalizacja dobrze działa, a GPS z łatwością można samemu zamontować w samochodzie. Aplikacja super

Jurek m
9 marca 2020

Bardzo prydatne funkcje w aplikacji, działa jak należy, zero problemow

Roberttt
10 marca 2020

Montaż banalnie prosty, świetne urządzenie z bardzo przydatnymi funkcjami w aplikacji

maciej
12 marca 2020

Szybka wysyłka, szybki montaż i szybka aplikacja.

Radosław
13 marca 2020

Polecam, często pożyczam auto dziecku. Jestem spokojniejszy.

Marmi
16 marca 2020

Dobre urzadzenie do lokalizowania samochodu , polecam

Jerzy
17 marca 2020

Szybki montaż, łatwa instalacja planuje zakup dla całej floty.

Szymon
17 marca 2020

Córka odkąd zdała prawo jazdy nie daje mi żyć i chce pożyczać samochód. Od jakiegoś czasu mam lokalizator w samochodzie i łatwiej oddaje jej kluczyki. Lubię mieć wszystko pod kontrolą. Lokalizator Locon na razie się sprawdza. Mina córki, kiedy mówię, że przekracza prędkość w terenie niezabudowanym jest bezcenna.

Hubert
17 marca 2020

Moja żona często nie wie, gdzie zostawiła auto na parkingu. Dobrze, że lokalizator GPS wskazuje jej drogę w aplikacji i szybciej niż zwykle odnajduje nasze auto.

Joanna
18 marca 2020

Każdy z przedstawicieli handlowych w mojej firmie posiada w aucie wasz lokalizator. Świetna robota

Nina
18 marca 2020

Syn dostał auto zaraz po zdaniu prawo jazdy. Nie wyobrażam sobie co bym przechodziła bez waszego lokalizatora.

Dagmara
19 marca 2020

Skradziono nam auto, całe szczęście, że kilka dni wcześniej mąż zamontował ten lokalizator. Wszystkie dane przekazane policji, śledzenie w aplikacji i samochód do nas wrócił. Od razu zamówiłam do swojego drugiego auta.

Tobiasz
19 marca 2020

Sprzęt sprawdzony kilka razy, wszystkie funkcję działają prawidłowo polecam

Kasia
19 marca 2020

Towar zgodny z opisem, super aplikacja jestem bardzo zadowolona

Gosia
19 marca 2020

Lokalizator powinien mieć w aucie każdy młody kierowca, moja córka dostała w prezencie. Mam aplikacje i jestem spokojniejsza

Bogdan
22 marca 2020

Lokalizatory sprawdziły się w autach służbowych. Polecam każdej transportowej firmie.

Alicja
22 marca 2020

Niskie koszty urządzenia w porównianiu do szerokiego zastosowania w życiu codziennym.

Błażej
22 marca 2020

Polecam, wszystko sprawne

Leon
23 marca 2020

Niezawodny sprzęt w każdym aucie, polecam młodym kierowcom!

Małgorzata
23 marca 2020

Zapisuje historię tras, świetny do kontroli przedstawicieli handlowych w firmie.

Roman.
22 kwietnia 2020

Bardzo fajne zabezpieczenie samochodu na wypadek kradzieży, ponieważ pozwala na szybkie zlokalizowanie auta.

Jędrzej
22 kwietnia 2020

Bardzo fajny lokalizator do auta, który skutecznie określa jego lokalizację i jak najbardziej warto się nim zainteresować.

Adamkiewicz
22 kwietnia 2020

Jeżeli chodzi o najlepsze lokalizatory GPS do samochodów to polecam to urządzenie. U mnie sprawdziło się naprawdę rewelacyjnie i daje możliwość bardzo dokładnego sprawdzania wszystkich przebytych tras.

Grzesiek
22 kwietnia 2020

Używam tego lokalizatora, ponieważ często pożyczam auto innym osobom, a lubię mieć kontrolę nad tym w jaki sposób jest ono użytkowane.

Kamil
22 kwietnia 2020

Miałem okazję korzystać z różnych lokalizatorów i ten oferuje sporo jak na taką cenę.

Leszek
22 kwietnia 2020

Z tego co zauważyłem to czasem lokalizacja nie określa dokładnego miejsca, gdzie znajduje się samochód.

Przemysław
23 kwietnia 2020

Polecam, wszystko sprawne

Artur Skóra
25 kwietnia 2020

Gdy pożyczam auto mojej córce to zawsze korzystam z tego lokalizatora i dzięki temu mogę sprawdzić gdzie aktualnie przebywa i w jaki sposób porusza się pojazdem.

Iwo
25 kwietnia 2020

Niezawodny sprzęt w każdym aucie, polecam młodym kierowcom!

Małgosia
29 kwietnia 2020

Po miesiącu korzystania z lokalizatora muszę przyznać, żę działa poprawnie, ale sama dokładność funkcji lokalizacyjnej nie jest bardzo wysoka.

Darek
4 maja 2020

Kupiłem córce samochód, bo zdała prawko. Nic wielkiego, używany, ale radości był ogrom. Do tego zamontowałem lokalizator. Nie po to żeby ją jakoś bardzo sprawdzać, ale wolę trzymać rękę na pulsie, bo córka ma dopiero 19 lat.

Krzysztof
4 maja 2020

Obawiałem się, że moi pracownicy używają aut służbowych do niewłaściwych celów i zamontowanie w autach tych lokalizatorów pozwoliło mi na rozwianie wszystkich moich wątpliwości. Przekonałem się, że faktycznie auta są wykorzystywane również do celów prywatnych.

Grabowski M.
8 maja 2020

Niskie koszty urządzenia w porównianiu do szerokiego zastosowania w życiu codziennym.

Bartłomiej A.
8 maja 2020

Lokalizatory sprawdziły się w autach służbowych. Polecam każdej transportowej firmie.

michałczyk
11 maja 2020

Naprawdę solidne urządzenie do tego, aby stale nadzorować gdzie znajduje się auto i w jaki sposób jest użytkowane.

Tonek
11 maja 2020

Bardzo ciekawy lokalizator, który w tej cenie oferuje bardzo duzo.

norbert
13 maja 2020

Warto posiadać moim zdaniem właśnie ten lokalizator, gdyż oferuje on olbrzymie możliwości i zainteresowanie się nim ma ogromny sens.

marcin o
13 maja 2020

Myślę, że nie można się przyczepić do lokalizatora.

Marek M.M.
16 maja 2020

Zapisuje historię tras, świetny do kontroli przedstawicieli handlowych w firmie.

Artur
16 maja 2020

Moje doświadczenia z urządzeniem są bardzo pozytywne i uważam, że spełni ono oczekiwania wszystkich osób.

Andrzej Poznań
16 maja 2020

Dokładność określania lokalizacji jest wystarczająca jak na urządzenie z tej półki cenowej.

Tomek I.
17 maja 2020

Fajny sprzęt za niewielkie pieniądze. Zdecydowanie polecam.

Bartłomiej A.
20 maja 2020

Lokalizatory sprawdziły się w autach służbowych. Polecam każdej transportowej firmie.

Feliks
20 maja 2020

Lokalizator działa bardzo poprawnie i pozwala na bardzo wygodne sprawdzanie wszystkich tras, które zostały przebyte samochodem.

Grabowski M.
20 maja 2020

Niskie koszty urządzenia w porównianiu do szerokiego zastosowania w życiu codziennym.

Piotr P.
20 maja 2020

Lokalizatora używamy w naszej firmie do kontrolowania tego w jaki sposób autami poruszają się nasi przedstawiciele handlowi.

zibi
20 maja 2020

Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt każdej osobie, która chce kontrolować co dzieje się z jej autem.

Alan M.
20 maja 2020

W tej półce cenowej jest to moim zdaniem jeden z ciekawszych lokalizatorów do auta.

Roman
17 czerwca 2020

Rewelacja! Miałem już kilka lokalizatorów do auta i ten zdecydowanie jest najlepszy. Wykupiłem z pakietem na 3 miesiące, ale już wiem na pewno, że będę przedłużał.

Michał
18 czerwca 2020

Bardzo przydatne urzadzenie, moj syn niedawno zdal prawko i teraz zawsze wiem czy bezpiecznie jezdzi

Sebastian
21 stycznia 2021

Ta aplikacja jest rewelacyjna!!!!! Zdecydowanie ułatwia zarządzanie flotą i kalkulację wydatków, chociażby na paliwo.

Adam
21 stycznia 2021

Aplikacja bardzo łatwa w obsłudze. Nie zacina się, nie wyskakują jakieś zbędne reklamy. Bardzo duży plus za dokładną lokalizację i przejrzystą historię

Zbigniew
25 stycznia 2021

Aplikacja działa sprawnie. Przydatna nie tylko jako zabezpieczenie przed kradzieżą, ale również w życiu codziennym. Polecam ZLM

Micho
20 kwietnia 2021

Bardzo dobry sprzęt. Testowaliśmy w miniony weekend pożyczając znajomemu auto.

Michał
21 kwietnia 2021

Aplikacja jest naprawdę dobra. Bardzo dokładna lokalizacja i szybko pojawiające się na telefonie powiadomienia. Polecam

Jurek
29 czerwca 2021

Świetny nadajnik i świetna aplikacja

Adam
30 czerwca 2021

Jeden z lepszych gadżetów do auta jakie mam. Bardzo dokładna lokalizacja, powiadomienia o przekroczeniu prędkości. Wszystko sprawnie działa, naprawdę fajny sprzęt.

Tomek
30 czerwca 2021

Często jeżdżę w delegację - nadajnik i aplikacja się bardzo przydają, bo w obcym mieście nie musze nigdy długo szukać mojego samochodu.

Piotrowski mateusz
30 czerwca 2021

Działa, wszystko ok!

Skontaktuj się z nami Czekamy na Twój telefon lub wiadomość - jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium