Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Ponad MILION bezpiecznych użytkowników aplikacji

Lokalizator personalny GJD.04
całodobowa ochrona bliskich oraz wartościowych rzeczy | przycisk SOS | historia lokalizacji | nasłuch otoczenia | polska aplikacja

4.38088
Wysyłka w: 24 godziny / w dni robocze
  Darmowa dostawa / 14 dni na zwrot
318.00 Cena:
Cena urządzenia z pakietem na 6 miesięcy
318,00 zł 358,00 zł 318.00
Wysyłka w: 24 godziny / w dni robocze
  Darmowa dostawa / 14 dni na zwrot
Cena:
Cena urządzenia z pakietem na 6 miesiący
318,00 zł 358,00 zł 318.00
Ups... Zapomniałeś o wyborze pakietu.
 1. Nielimitowane połączenia przychodzące
 2. Karta SIM prepaid w urządzeniu
 3. Lokalizacja i historia lokalizacji
 4. Telefoniczne wsparcie ekspertów
 5. Nielimitowany transfer danych
 6. Powiadomienia SMS, SOS
 7. Własne strefy lokalizacyjne
 8. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu
 9. Zniżka 10% przy kolejnym zakupie
 1. Nielimitowane połączenia przychodzące
 2. Karta SIM prepaid w urządzeniu
 3. Nielimitowany transfer danych
 4. Powiadomienia SMS, SOS
 5. Własne strefy lokalizacyjne
 6. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu
Cena urządzenia z pakietem na 6 miesięcy
318,00 zł 358,00 zł 318.00
- +
Zamów do godz. 12.00,
a otrzymasz jutro
W urządzeniu jest zainstalowana karta SIM. Nie musisz martwić się jaką kartę wybrać, ani podpisywać dodatkowej umowy. Wszystko zrobiliśmy za Ciebie. Karta jest aktywna, a urządzenie gotowe do użycia.

OSOBISTY NADAJNIK GPS GJD.04

Całodobowa ochrona bliskich oraz wartościowych rzeczy

Precyzyjna lokalizacja 24/7

Osobisty nadajnik GPS GJD.04 zapewni całodobową ochronę Tobie, Twoim bliskim, czy ważnym dla Ciebie przedmiotom. Dokładną lokalizację 24/7 gwarantują sieci GSM, Wi-Fi lub GPS. W aplikacji wygodnie sprawdzisz, w którym miejscu znajdują się Twoje dzieci, rodzice, czy seniorzy. Skontrolujesz, czy podczas wakacyjnej podróży Twój bagaż nie został skradziony, lub czy teczka z ważnymi dokumentami na pewno leży bezpieczna w biurze.

Nadajnik GPS z funkcją nasłuchu

Mini GPS i aplikacja Bezpieczna Rodzina umożliwią Ci nasłuch otoczenia. Jeżeli Twoje dziecko nie odbiera telefonu i nie wiesz, co się z nim dzieje, lub z bliskim seniorem zbyt długo nie ma kontaktu, nasłuch pozwoli Ci upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jeśli umieścisz nadajnik GPS w swoim bagażu, torbie, czy teczce z ważnymi dokumentami i uznasz, że rzeczy zostały skradzione, nasłuch otoczenia pomoże Ci w określeniu miejsca, w którym znajduje się Twoja zguba.

Historia lokalizacji

Historię lokalizacji w dowolnym momencie wygodnie sprawdzisz w aplikacji na swoim telefonie. Zobaczysz, gdzie znajdowało się urządzenie w konkretnym czasie, zweryfikujesz trasę, którą nadajnik GPS przemierzył w ciągu dnia, kiedy miał go przy sobie Twój bliski lub kiedy znajdował się w ważnym dla Ciebie bagażu. Pozwoli Ci to ustalić, czy Twoje dziecko na pewno wzięło udział w zajęciach dodatkowych, lub czy senior faktycznie nie zapomniał o wizycie w przychodni lekarskiej, czy innym ważnym wydarzeniu.

Powiadomienia SOS

Jeżeli Twój bliski będzie miał przy sobie nasz mini GPS, masz pewność, że w porę powiadomi Cię o każdej niepokojącej sytuacji. Wystarczy, że w momencie zagrożenia użyje jednego przycisku SOS, a powiadomienie o zdarzeniu z najszybszą trasą dotarcia natychmiast pojawi się na Twoim telefonie komórkowym. Umożliwi Ci to szybką reakcję i sprawne udzielenie pomocy lub wezwanie na miejsce odpowiednich służb.

Nadajnik GPS – ważne alerty

Aplikacja powiadomi Cię zawsze, gdy poziom baterii nadajnika mini GPS spadnie do 15%. Dowiesz się także, jeśli lokalizator personalny przemieści się, kiedy ma go przy sobie Twój bliski, lub gdy znajduje się w Twoim bagażu. Samodzielnie decydujesz o tym, z jaką częstotliwością ma być lokalizowane Twoje urządzenie. Wybierając nasze urządzenie, masz pewność, że jeszcze lepiej chronisz swoich bliskich i cenne rzeczy oraz że nic nie umknie Twojej uwadze.

Najszybsza droga dotarcia

Nadajnik GPS od Bezpiecznej Rodziny to pewność, że szybko namierzysz i odnajdziesz swoją zgubę. Wybierając w aplikacji tę funkcję, personalny lokalizator wskaże Ci najkrótszą trasę dotarcia do Twojego bliskiego lub ważnego dla Ciebie bagażu. Wyjeżdżając na wakacje, możesz być spokojny o swoje dzieci, czy swoją walizkę – jeżeli bliski lub cenne rzeczy znikną Ci z oczu, w telefonie szybko dowiesz się, jak dotrzeć do zguby.

Klienci kupili również

[product id="48, 42, 56, 102, 107, 99" slider="true"]

Zestaw zawiera

 • Nadajnik GPS GJD.04
 • Kartę SIM* Prepaid
 • Możliwość korzystania z aplikacji Bezpieczna Rodzina
 • Telefoniczne wsparcie ekspertów i gwarancję wymiany wadliwego urządzenia na nowe
 • Instrukcję obsługi
 • Gwarancję na 24 miesiące
 • Kabel USB
*Karta SIM Orange jest zainstalowana w urządzeniu. Karta jest już zarejestrowana na firmę Locon Sp. z o.o. i nie wymaga podpisywania żadnych dodatkowych umów.
Masz możliwość użycia własnej karty SIM. Należy pamiętać, że urządzenie nie będzie działać bez aktywnego Pakietu Bezpieczna Rodzina. Nasza usługa działa u Operatorów sieci Plus, Play, T-mobile, Orange

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto*
na swoim numerze telefonu.

strzałka

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

* współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, T-Mobile i Play

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji na dowolnym urządzeniu.

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Osobisty nadajnik GPS do lokalizowania tego, co dla Ciebie cenne

Niewielki rozmiar, solidne wykonanie i gwarancja, że to, co jest dla Ciebie najcenniejsze masz zawsze na oku. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, w aplikacji sprawdzisz, czy Twoje dzieci są w szkole, na podwórku, czy na zajęciach dodatkowych. Upewnisz się, że Twoja mama, tata, babcia, dziadek, czy inny bliski Twojemu sercu senior nie potrzebują pomocy. Będziesz miał pewność, że Twój bagaż dotarł razem z Tobą na wakacje, a jeżeli okaże się, że został zgubiony, bez problemu namierzysz go w kilka sekund. Osobisty nadajnik GPS od Bezpiecznej Rodziny to uniwersalne urządzenie, dzięki któremu wszystko masz pod kontrolą. Dedykowana aplikacja umożliwi Ci pełne korzystanie ze wszystkich jego funkcji.

Podręczny nadajnik GPS – funkcje

Nadajnik GPS GJD.04 posiada szereg przydatnych funkcji. Lokalizator, który podarujesz dziecku lub seniorowi będzie nie tylko ochroną dla Twojego bliskiego, ale także gwarancją spokoju dla Ciebie. W aplikacji wygodnie, w każdym momencie zobaczysz, gdzie znajduje się członek Twojej rodziny z nadajnikiem. Jeżeli okaże się, że bliski potrzebować będzie Twojej pomocy, używając jednego przycisku, powiadomi Cię o zdarzeniu. Na Twoim telefonie natychmiast pojawi się alert i najszybsza trasa dotarcia do dziecka lub seniora. Kiedy nie będziesz miał pewności, że wszystko jest w porządku, wystarczy, że w aplikacji uruchomisz funkcję nasłuchu. Umożliwi Ci ona połączenie się z urządzeniem i posłuchanie tego, co dzieje się w otoczeniu Twoich bliskich.

Automatyczna lokalizacja i powiadomienia

Co więcej, aplikacja powiadomi Cię, kiedy nadajnik GPS zmieni swoją lokalizację. Dowiesz się, gdy Twój bagaż lub bliska osoba zmienią miejsce położenia. W telefonie samodzielnie zdecydujesz, z jaką częstotliwością ma być lokalizowany Twój nadajnik GPS. Aplikacja poinformuje Cię również, gdy poziom baterii w urządzeniu spadnie do 15%. W swoim smartfonie sprawdzisz historię lokalizacji. Oznacza to, że zawsze dowiesz się, jeżeli Twoje dziecko opuści zajęcia dodatkowe lub czy Twoje cenne rzeczy z całą pewnością znajdowały się w miejscu, w którym powinny. Zastosowanie nadajnika od Bezpiecznej Rodziny jest wyjątkowo szerokie i pozwala Ci zawsze mieć na oku to, co dla Ciebie najcenniejsze.

Procesor MTK2503
Sposoby lokalizacji GSM + Wi-Fi + GPS
Dokładność lokalizacji GSM >200m
Dokładność lokalizacji Wi-Fi 20-100m
Dokładność lokalizacji GPS 5-15m
Zakres częstotliwości GSM 850/900/1800/1900 MHz
Standard karty SIM microSIM
Akumulator 450mAh
Sposób ładowania Gniazdo microUSB
Czas działania 1-3 dni
Poziom wodoszczelności IP66 (odporność na zachlapania)
Waga 22g
Gwarancja 24 miesiące
Karta SIM Tak
Nasłuch Tak
Przycisk SOS Tak
Odbieranie połączeń głosowych Tak
Materiał wykonania silikon, plastik

córka to nosi w plecaku ze sobą. Faktycznie bateria wytrzymuje 4 dni.

Może komuś podpowiem jak my to zrobiliśmy z naszym dziadkiem - on ma taką swoją torbę którą zawsze nosi i tam zaszyliśmy mu lokalizator, ale tak że da się go wyjąć. Kupiliśmy to dla świętego spokoju z szukaniem dziadka - wychodził i potrafił wracać w nocy. trochę na teraz łatwiej. śmieszne bo wyszło z tego wszystkiego że on głównie siedzi w okolicznym parku.

sprawdza się, jest precyzyjny, lokalizacja działa dobrze - jedynie mógłby być nieco mniejszy

Moje zastosowanie tego nie jest może mega etyczne, bo śledzę żonę której nie ufam ale skoro to robię i skoro to działa, to piszę o tym. wrzucałem to w różne miejsca - chyba nic nie zakłóca sygnału, ale nie znam się na tym.

małe wymiary, nawet można to pomylić z inną rzeczą syn nie chciał nosić normalnego lokalizatora to mu umieściliśmy coś takiego w plecaku i mamy święty spokój

Zaskakująco dokładna lokalizacja - to pierwszy mój taki zakup i nie wiedziałem czego mam się spodziewać. Bateria mocna, sam sprzęcik wygląda bardziej na jakaś zabawkę.

wygląda jak wiele innych rzeczy, mały, łatwy do ukrycia. do tego zadania jakie miałem sprawdza się znakomicie.

9/10 Bateria mogłaby być trochę lepsza

Hehe... darmowy detektyw - mnie chodziło głównie o nasłuch. sprzęcik pomogł mi dowiedzieć się tego czego chciałem. nic się nie wieszało, lokalizator normalnie działa

Tego właśnie szukaliśmy!

Detektyw za dwie stówy. I to mi się podoba.

użycie niestandardowe, chroni wartościowe przedmioty w naszej firmie lokalizacja zadziałała co do metra a sam lokalizator na tyle mały, że udało się go ukryć w pudełku

Nie spodziewałam się że lokalizacja będzie tak dokładna. Z minusów - szkoda że nie ma ciekawszych kolorów :D

chyba lepiej gdyby był mniejszy bo ogólnie pod względem wyglądu to nie ma się czego czepiać, to samo z funkcjami nie sądziłem że coś takiego może tak dokładnie lokalizować

Jestem zadowolony ale ogólnie powinniście to oferować też w innych kolorach. Też bym chętnie kupił.

Pytanie do sklepu: czy jeśli zamówię go dzisiaj/jutro to dostanę przed końcem tygodnia?

Dzień dobry. Zamówienie lokalizatora uniwersalnego realizujemy w ciągu 24 godzin. Przy zamówieniu złożonym do godziny 12.00 gwarantujemy dostawę następnego dnia roboczego. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny.

ma wszystko to, co normalny lokalizator w zegarku kilka razy już upadł na ziemię i dział - wykonanie wygląda na solidne duży plus za szybkie odpowiedzi z BOK sklepu

Dostałem to w prezencie jako gadżet - dużo zastosowań tzn. ja prosiłem o coś takiego pod konkretną potrzebę i działa mi to jak trzeba uważam, że wykonane jest to jakościowo ok

+ trwa bateria + różne zastosowania + niewielkie wymiary + można to pomylić z czymś innym

Polecam jako proste narzędzie do śledzenia

Moim zdaniem dobre zastępstwo dla innych rozwiązań tj. lokalizatorów - a przynajmniej pod moją potrzebę śledzenia to się dobrze sprawdziło. Dostawa w 2 dni, dobry kontakt i informowanie o całym procesie dostawy. Kawał solidnego rozwiązania.

Bez szczegółów - sprzęcik po prostu rozwiązał mi sporo problemów związanych z bagażem na lotnisku. wszystko zadziałało tak, jak chciałem bateria spoko, wygląda tak, że jeśli nie wiesz co to, to się nie domyślisz

dobra opcja pod sprawdzanie jak jeżdzą dzieci u mnie to się sprawdza

dzięki. wykryłem dzięki nasłuchowi kto kradnie w moim sklepie ale pewnie jeszcze tego użyję do innych zastosowań

Łatwy do ukrycia, mały, długo trzymająca bateria i idealnie działająca lokalizacja. Polecam.

Pomógł mi udowodnić, że żona zdradza... nie jest to historia z dobrym zakończeniem, ale przynajmniej dowiodłem tego niewielkim kosztem.

Cóż... pomaga mi on kontrolować gdzie jeździ autem mój syn i w tej roli sprawdza się znakomicie.

Kupiłam synkowi jak zaczął w drugiej klasie chodzić sam do szkoły, a ma jednak dość spory kawałek. Bardzo dobry sprzęt i działa fajnie jak syn ma go w plecaku

Przydatny już w kilku przypadkach. Polecam od razu zakup z roczną subskrypcją - wychodzi najataniej. Całość generalnie bez żadnych uwag.

Fajnie zaprojektowane - w sensie małe i trudno powiedzieć, że to nadajnik. U mnie chodziło o możliwość łatwego ukrycia tego w samodzielnie. I się udało. Nałuch działa genialnie, zero problemów.

Syn nie chcial nosic zegarka wiec kupilismy ten lokalizator i ma go w plecaku. Przydatny sprzet, dziala jak powinien. Jest ok

Mam biały - do kilku zastosowań i w każdym przypadku znakomicie się nam ona sprawdza. Głównie korzystam z lokalizacji, kilka razy zdarzyło się korzystać z nasłuchu. Ale generalnie - całkiem fajny gadżet.

swietny lokalizator dla dziecka do przypiecia do plecaka. na zegarek sie nie zgodzil ale ten brylok mu pasuje, ja czuje sie pewniej, one bezpieczniej

zakupilam dla dzieci bo zegarkow nosic nie chcialy. te lokalizatory maja przypiete do plecakow. one sie nie denerwuja a ja mam spokojna glowe jak w kazdej chwili moge spojzec gdzie sie znajduja

fajny, maly, poreczny i taniy brelok do kluczy czy plecaka. dokladny i tani. polecam

Mamy syna z lekką niepełnosprawnością. Dzięki temu lokalizatorowi czujemy się pewniej, a młody ma możliwość na większą samodzielność.

Mieszkamy na wsi i syn bardzo lubi włóczyć się po okolicznych lasach. Dzięki lokalizatorowi może nie jestem spokojniejsza, ale przynajmniej wiem gdzie go szukać.

Jak dla mnie uprządzenie niezastąpione, bardzo jestem zadowolona z zakupu!

Zakupiłem dla dzieci - gdy wychodzą z domu jestem najzwyczajniej spokojniejszy, bo w każdej chwili mogę je zlokalizować.

Działa bez zastrzeżeń, lokalizacja dokładna. Jestem pod wrażeniem, że takie urządzenia są teraz dostępne.

Kupiłem dla mojego taty, coraz częściej się zapomina i wolę wiedzieć na bieżąco gdzie jest jak wychodzi z domu. Zupełnie mu nie przeszkadza, mały jest a dokładnie wskazuje lokalizację.

Bardzo jestem zadowolona z zakupu. Tu chodzi aby dzieci były w miarę bezpieczne a dzieki temu lokalizatorowi zawsze wiem gdzie są.

Prosty w obsłudze, lekki sprawdza się. Lokalizacja zawsze bezbłędna, parę razy go sprawdzaliśmy z żoną zanim córka dostała na stałe do plecaka.

Przede wszystkim dokładny, łatwy w obsłudze. Działa bez zarzutu.

Bardzo uniwersalny lokalizator, niewielki, nie waży duży, łatwo go schować. Używam w różnych sytuacjach. Przydaje sie na wakacjach.

Bardzo solidne wykonanie.Kupiłam dwa dla dziadka i babci.Chcę być pewna że wiem gdzie sa a oboje lubią dużo spacerować.Teraz dobra cena więc się skusiłam i nie żałuje.

Taki lokalizator to bardzo pomysłowa sprawa.Zakupiłem dwa, działaja bez zarzutu , jeden dla żony ;)

Taki lokalizator to bardzo praktyczny przedmiot.,Kupiliśmy dla córki jak jechała na kolonie.A teraz sami czasem go bierzemy jak wyjeżdżamy zeby wrzucić do torby bądź walizki. w razie zagubienia można łatwo odnaleźć bagaż.Przesyłka bardzo szybka.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium