Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
 

Osobisty nadajnik do lokalizowania
osób i cennych rzeczy

Precyzyjna lokalizacja 24/7

Osobisty nadajnik GPS GJD.04 zapewni całodobową ochronę Tobie, Twoim bliskim, czy ważnym dla Ciebie przedmiotom. Dokładną lokalizację 24/7 gwarantują sieci GSM, Wi-Fi lub GPS. W aplikacji Bezpieczna Rodzina wygodnie sprawdzisz, w którym miejscu znajdują się Twoje dzieci, rodzice, czy seniorzy. Skontrolujesz, czy podczas wakacyjnej podróży Twój bagaż nie został skradziony, lub czy teczka z ważnymi dokumentami na pewno leży bezpieczna w biurze.

Nadajnik GPS z funkcją nasłuchu

Mini GPS i aplikacja Bezpieczna Rodzina umożliwią Ci nasłuch otoczenia. Jeżeli Twoje dziecko nie odbiera telefonu i nie wiesz, co się z nim dzieje, lub z bliskim seniorem zbyt długo nie ma kontaktu, nasłuch pozwoli Ci upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jeśli umieścisz nadajnik GPS w swoim bagażu, torbie, czy teczce z ważnymi dokumentami i uznasz, że rzeczy zostały skradzione, nasłuch otoczenia pomoże Ci w określeniu miejsca, w którym znajduje się Twoja zguba.

Historia lokalizacji

Historię lokalizacji w dowolnym momencie wygodnie sprawdzisz w aplikacji na swoim telefonie. Zobaczysz, gdzie znajdowało się urządzenie w konkretnym czasie, zweryfikujesz trasę, którą nadajnik GPS przemierzył w ciągu dnia, kiedy miał go przy sobie Twój bliski lub kiedy znajdował się w ważnym dla Ciebie bagażu. Pozwoli Ci to ustalić, czy Twoje dziecko na pewno wzięło udział w zajęciach dodatkowych, lub czy senior faktycznie nie zapomniał o wizycie w przychodni lekarskiej, czy innym ważnym wydarzeniu.

Powiadomienia SOS

Jeżeli Twój bliski będzie miał przy sobie nasz mini GPS, masz pewność, że w porę powiadomi Cię o każdej niepokojącej sytuacji. Wystarczy, że w momencie zagrożenia użyje jednego przycisku SOS, a powiadomienie o zdarzeniu z najszybszą trasą dotarcia natychmiast pojawi się na Twoim telefonie komórkowym. Umożliwi Ci to szybką reakcję i sprawne udzielenie pomocy lub wezwanie na miejsce odpowiednich służb.

Nadajnik GPS – ważne alerty

Aplikacja powiadomi Cię zawsze, gdy poziom baterii nadajnika mini GPS spadnie do 15%. Dowiesz się także, jeśli lokalizator personalny przemieści się, kiedy ma go przy sobie Twój bliski, lub gdy znajduje się w Twoim bagażu. Samodzielnie decydujesz o tym, z jaką częstotliwością ma być lokalizowane Twoje urządzenie. Wybierając nasze urządzenie, masz pewność, że jeszcze lepiej chronisz swoich bliskich i cenne rzeczy oraz że nic nie umknie Twojej uwadze.

Najszybsza droga dotarcia

Nadajnik GPS od Bezpiecznej Rodziny to pewność, że szybko namierzysz i odnajdziesz swoją zgubę. Wybierając w aplikacji tę funkcję, personalny lokalizator wskaże Ci najkrótszą trasę dotarcia do Twojego bliskiego lub ważnego dla Ciebie bagażu. Wyjeżdżając na wakacje, możesz być spokojny o swoje dzieci, czy swoją walizkę – jeżeli bliski lub cenne rzeczy znikną Ci z oczu, w telefonie szybko dowiesz się, jak dotrzeć do zguby.

Zestaw zawiera

 • Nadajnik GPS GJD.04
 • Kartę SIM
 • Kabel USB
 • Gwarancję na 24 miesiące
 • Instrukcję obsługi
 • Możliwość korzystania z aplikacji Bezpieczna Rodzina
 • Telefoniczne wsparcie ekspertów i gwarancję wymiany wadliwego urządzenia na nowe

Aplikacja Gdzie Jest Auto

Jedyna w Polsce aplikacja monitorująca lokalizację. Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji zainstalowanej na dowolnym urządzeniu. Dlaczego warto kupić NADAJNIK GPS DO SAMOCHODU Z APLIKACJĄ?

 • Zyskujesz ochronę całej rodziny w jednej usłudze
 • Otrzymujesz precyzyjną lokalizację Bliskich i cennych rzeczy przez 24/7
 • Dostajesz kartę SIM zainstalowaną w urządzeniu i aktywację one click
 • Masz gwarancję dostępu do profesjonalnej polskiej aplikacji

Pobierz aplikację

[[oneClick]]

Osobisty nadajnik GPS do lokalizowania tego, co dla Ciebie cenne

Niewielki rozmiar, solidne wykonanie i gwarancja, że to, co jest dla Ciebie najcenniejsze masz zawsze na oku. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, w aplikacji sprawdzisz, czy Twoje dzieci są w szkole, na podwórku, czy na zajęciach dodatkowych. Upewnisz się, że Twoja mama, tata, babcia, dziadek, czy inny bliski Twojemu sercu senior nie potrzebują pomocy. Będziesz miał pewność, że Twój bagaż dotarł razem z Tobą na wakacje, a jeżeli okaże się, że został zgubiony, bez problemu namierzysz go w kilka sekund. Osobisty nadajnik GPS od Bezpiecznej Rodziny to uniwersalne urządzenie, dzięki któremu wszystko masz pod kontrolą. Dedykowana aplikacja umożliwi Ci pełne korzystanie ze wszystkich jego funkcji.

Podręczny nadajnik GPS – funkcje

Nadajnik GPS GJD.04 posiada szereg przydatnych funkcji. Lokalizator, który podarujesz dziecku lub seniorowi będzie nie tylko ochroną dla Twojego bliskiego, ale także gwarancją spokoju dla Ciebie. W aplikacji wygodnie, w każdym momencie zobaczysz, gdzie znajduje się członek Twojej rodziny z nadajnikiem. Jeżeli okaże się, że bliski potrzebować będzie Twojej pomocy, używając jednego przycisku, powiadomi Cię o zdarzeniu. Na Twoim telefonie natychmiast pojawi się alert i najszybsza trasa dotarcia do dziecka lub seniora. Kiedy nie będziesz miał pewności, że wszystko jest w porządku, wystarczy, że w aplikacji uruchomisz funkcję nasłuchu. Umożliwi Ci ona połączenie się z urządzeniem i posłuchanie tego, co dzieje się w otoczeniu Twoich bliskich.

Automatyczna lokalizacja i powiadomienia

Co więcej, aplikacja powiadomi Cię, kiedy nadajnik GPS zmieni swoją lokalizację. Dowiesz się, gdy Twój bagaż lub bliska osoba zmienią miejsce położenia. W telefonie samodzielnie zdecydujesz, z jaką częstotliwością ma być lokalizowany Twój nadajnik GPS. Aplikacja poinformuje Cię również, gdy poziom baterii w urządzeniu spadnie do 15%. W swoim smartfonie sprawdzisz historię lokalizacji. Oznacza to, że zawsze dowiesz się, jeżeli Twoje dziecko opuści zajęcia dodatkowe lub czy Twoje cenne rzeczy z całą pewnością znajdowały się w miejscu, w którym powinny. Zastosowanie nadajnika od Bezpiecznej Rodziny jest wyjątkowo szerokie i pozwala Ci zawsze mieć na oku to, co dla Ciebie najcenniejsze.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium