JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Lokalizator personalny GJD.04
całodobowa ochrona bliskich oraz wartościowych rzeczy | przycisk SOS | historia lokalizacji | nasłuch otoczenia | polska aplikacja

4.38492
Wysyłka w: 24 godziny / w dni robocze
  Darmowa dostawa / 14 dni na zwrot
Cena: 209,00 zł 299,00 zł 209.00
+ pakiet Bezpieczna Rodzina od 16,58 mies.*
Wysyłka w: 24 godziny / w dni robocze
  Darmowa dostawa / 14 dni na zwrot
Cena: 209,00 zł 299,00 zł 209.00
+ pakiet Bezpieczna Rodzina od 16,58 mies.*
W urządzeniu jest zainstalowana karta SIM. Nie musisz martwić się jaką kartę wybrać, ani podpisywać dodatkowej umowy. Wszystko zrobiliśmy za Ciebie. Karta jest aktywna, a urządzenie gotowe do użycia.
Ups... Zapomniałeś o wyborze pakietu.

Korzyści Pakietu PLATYNOWEGO:

 1. Nielimitowane połączenia przychodzące
 2. Karta SIM prepaid w urządzeniu
 3. Lokalizacja i historia lokalizacji
 4. Telefoniczne wsparcie ekspertów
 5. Nielimitowany transfer danych
 6. Powiadomienia SMS, SOS
 7. Własne strefy lokalizacyjne
 8. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu
 9. Zniżka 10% przy kolejnym zakupie

Korzyści Pakietu ZŁOTEGO:

 1. Nielimitowane połączenia przychodzące
 2. Karta SIM prepaid w urządzeniu
 3. Nielimitowany transfer danych
 4. Powiadomienia SMS, SOS
 5. Własne strefy lokalizacyjne
 6. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu
Wstążka

Pakiet PLATYNOWY

+ 3 korzyści więcej

Korzyści Pakietu SREBRNEGO:

 1. Nielimitowane połączenia przychodzące
 2. Karta SIM prepaid w urządzeniu
 3. Nielimitowany transfer danych
 4. Powiadomienia SMS, SOS
Wstążka

Pakiet ZŁOTY

+ 2 korzyści więcej

Wstążka

Pakiet PLATYNOWY

+ 5 korzyści więcej

Korzyści Pakietu BRĄZOWEGO:

 1. Nielimitowane połączenia przychodzące
 2. Karta SIM prepaid w urządzeniu
 3. Nielimitowany transfer danych
 4. Powiadomienia SMS, SOS
Wstążka

Pakiet ZŁOTY

+ 2 korzyści więcej

Wstążka

Pakiet PLATYNOWY

+ 5 korzyści więcej

Cena urządzenia
z pakietem
268,00 zł 358,00 zł 209.00
- +

Opis

OSOBISTY NADAJNIK GPS GJD.04

Całodobowa ochrona bliskich oraz wartościowych rzeczy

Precyzyjna lokalizacja 24/7

Osobisty nadajnik GPS GJD.04 zapewni całodobową ochronę Tobie, Twoim bliskim, czy ważnym dla Ciebie przedmiotom. Dokładną lokalizację 24/7 gwarantują sieci GSM, Wi-Fi lub GPS. W aplikacji wygodnie sprawdzisz, w którym miejscu znajdują się Twoje dzieci, rodzice, czy seniorzy. Skontrolujesz, czy podczas wakacyjnej podróży Twój bagaż nie został skradziony, lub czy teczka z ważnymi dokumentami na pewno leży bezpieczna w biurze.

Nadajnik GPS z funkcją nasłuchu

Mini GPS i aplikacja Bezpieczna Rodzina umożliwią Ci nasłuch otoczenia. Jeżeli Twoje dziecko nie odbiera telefonu i nie wiesz, co się z nim dzieje, lub z bliskim seniorem zbyt długo nie ma kontaktu, nasłuch pozwoli Ci upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jeśli umieścisz nadajnik GPS w swoim bagażu, torbie, czy teczce z ważnymi dokumentami i uznasz, że rzeczy zostały skradzione, nasłuch otoczenia pomoże Ci w określeniu miejsca, w którym znajduje się Twoja zguba.

Historia lokalizacji

Historię lokalizacji w dowolnym momencie wygodnie sprawdzisz w aplikacji na swoim telefonie. Zobaczysz, gdzie znajdowało się urządzenie w konkretnym czasie, zweryfikujesz trasę, którą nadajnik GPS przemierzył w ciągu dnia, kiedy miał go przy sobie Twój bliski lub kiedy znajdował się w ważnym dla Ciebie bagażu. Pozwoli Ci to ustalić, czy Twoje dziecko na pewno wzięło udział w zajęciach dodatkowych, lub czy senior faktycznie nie zapomniał o wizycie w przychodni lekarskiej, czy innym ważnym wydarzeniu.

Powiadomienia SOS

Jeżeli Twój bliski będzie miał przy sobie nasz mini GPS, masz pewność, że w porę powiadomi Cię o każdej niepokojącej sytuacji. Wystarczy, że w momencie zagrożenia użyje jednego przycisku SOS, a powiadomienie o zdarzeniu z najszybszą trasą dotarcia natychmiast pojawi się na Twoim telefonie komórkowym. Umożliwi Ci to szybką reakcję i sprawne udzielenie pomocy lub wezwanie na miejsce odpowiednich służb.

Nadajnik GPS – ważne alerty

Aplikacja powiadomi Cię zawsze, gdy poziom baterii nadajnika mini GPS spadnie do 15%. Dowiesz się także, jeśli lokalizator personalny przemieści się, kiedy ma go przy sobie Twój bliski, lub gdy znajduje się w Twoim bagażu. Samodzielnie decydujesz o tym, z jaką częstotliwością ma być lokalizowane Twoje urządzenie. Wybierając nasze urządzenie, masz pewność, że jeszcze lepiej chronisz swoich bliskich i cenne rzeczy oraz że nic nie umknie Twojej uwadze.

Najszybsza droga dotarcia

Nadajnik GPS od Bezpiecznej Rodziny to pewność, że szybko namierzysz i odnajdziesz swoją zgubę. Wybierając w aplikacji tę funkcję, personalny lokalizator wskaże Ci najkrótszą trasę dotarcia do Twojego bliskiego lub ważnego dla Ciebie bagażu. Wyjeżdżając na wakacje, możesz być spokojny o swoje dzieci, czy swoją walizkę – jeżeli bliski lub cenne rzeczy znikną Ci z oczu, w telefonie szybko dowiesz się, jak dotrzeć do zguby.

Klienci kupili również

[product id="48, 258, 56, 259, 107, 99" slider="true"]

Zestaw zawiera

 • Nadajnik GPS GJD.04
 • Kartę SIM* Prepaid
 • Możliwość korzystania z aplikacji Bezpieczna Rodzina
 • Telefoniczne wsparcie ekspertów i gwarancję wymiany wadliwego urządzenia na nowe
 • Instrukcję obsługi
 • Gwarancję na 24 miesiące
 • Kabel USB
*Karta SIM Orange jest zainstalowana w urządzeniu. Karta jest już zarejestrowana na firmę Locon Sp. z o.o. i nie wymaga podpisywania żadnych dodatkowych umów.
Masz możliwość użycia własnej karty SIM. Należy pamiętać, że urządzenie nie będzie działać bez aktywnego Pakietu Bezpieczna Rodzina. Nasza usługa działa u Operatorów sieci Plus, Play, T-mobile, Orange

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto*
na swoim numerze telefonu.

strzałka

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

* współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, T-Mobile i Play

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji na dowolnym urządzeniu.

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Osobisty nadajnik GPS do lokalizowania tego, co dla Ciebie cenne

Niewielki rozmiar, solidne wykonanie i gwarancja, że to, co jest dla Ciebie najcenniejsze masz zawsze na oku. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, w aplikacji sprawdzisz, czy Twoje dzieci są w szkole, na podwórku, czy na zajęciach dodatkowych. Upewnisz się, że Twoja mama, tata, babcia, dziadek, czy inny bliski Twojemu sercu senior nie potrzebują pomocy. Będziesz miał pewność, że Twój bagaż dotarł razem z Tobą na wakacje, a jeżeli okaże się, że został zgubiony, bez problemu namierzysz go w kilka sekund. Osobisty nadajnik GPS od Bezpiecznej Rodziny to uniwersalne urządzenie, dzięki któremu wszystko masz pod kontrolą. Dedykowana aplikacja umożliwi Ci pełne korzystanie ze wszystkich jego funkcji.

Podręczny nadajnik GPS – funkcje

Nadajnik GPS GJD.04 posiada szereg przydatnych funkcji. Lokalizator, który podarujesz dziecku lub seniorowi będzie nie tylko ochroną dla Twojego bliskiego, ale także gwarancją spokoju dla Ciebie. W aplikacji wygodnie, w każdym momencie zobaczysz, gdzie znajduje się członek Twojej rodziny z nadajnikiem. Jeżeli okaże się, że bliski potrzebować będzie Twojej pomocy, używając jednego przycisku, powiadomi Cię o zdarzeniu. Na Twoim telefonie natychmiast pojawi się alert i najszybsza trasa dotarcia do dziecka lub seniora. Kiedy nie będziesz miał pewności, że wszystko jest w porządku, wystarczy, że w aplikacji uruchomisz funkcję nasłuchu. Umożliwi Ci ona połączenie się z urządzeniem i posłuchanie tego, co dzieje się w otoczeniu Twoich bliskich.

Automatyczna lokalizacja i powiadomienia

Co więcej, aplikacja powiadomi Cię, kiedy nadajnik GPS zmieni swoją lokalizację. Dowiesz się, gdy Twój bagaż lub bliska osoba zmienią miejsce położenia. W telefonie samodzielnie zdecydujesz, z jaką częstotliwością ma być lokalizowany Twój nadajnik GPS. Aplikacja poinformuje Cię również, gdy poziom baterii w urządzeniu spadnie do 15%. W swoim smartfonie sprawdzisz historię lokalizacji. Oznacza to, że zawsze dowiesz się, jeżeli Twoje dziecko opuści zajęcia dodatkowe lub czy Twoje cenne rzeczy z całą pewnością znajdowały się w miejscu, w którym powinny. Zastosowanie nadajnika od Bezpiecznej Rodziny jest wyjątkowo szerokie i pozwala Ci zawsze mieć na oku to, co dla Ciebie najcenniejsze.

Dane techniczne

Procesor MTK2503
Sposoby lokalizacji GSM + Wi-Fi + GPS
Dokładność lokalizacji GSM >200m
Dokładność lokalizacji Wi-Fi 20-100m
Dokładność lokalizacji GPS 5-15m
Zakres częstotliwości GSM 850/900/1800/1900 MHz
Standard karty SIM microSIM
Akumulator 450mAh
Sposób ładowania Gniazdo microUSB
Czas działania 1-3 dni
Poziom wodoszczelności IP66 (odporność na zachlapania)
Waga 22g
Gwarancja 24 miesiące
Karta SIM Tak
Nasłuch Tak
Przycisk SOS Tak
Odbieranie połączeń głosowych Tak
Materiał wykonania silikon, plastik

Opinie o produkcie (100)

córka to nosi w plecaku ze sobą. Faktycznie bateria wytrzymuje 4 dni.

Może komuś podpowiem jak my to zrobiliśmy z naszym dziadkiem - on ma taką swoją torbę którą zawsze nosi i tam zaszyliśmy mu lokalizator, ale tak że da się go wyjąć. Kupiliśmy to dla świętego spokoju z szukaniem dziadka - wychodził i potrafił wracać w nocy. trochę na teraz łatwiej. śmieszne bo wyszło z tego wszystkiego że on głównie siedzi w okolicznym parku.

sprawdza się, jest precyzyjny, lokalizacja działa dobrze - jedynie mógłby być nieco mniejszy

Moje zastosowanie tego nie jest może mega etyczne, bo śledzę żonę której nie ufam ale skoro to robię i skoro to działa, to piszę o tym. wrzucałem to w różne miejsca - chyba nic nie zakłóca sygnału, ale nie znam się na tym.

małe wymiary, nawet można to pomylić z inną rzeczą syn nie chciał nosić normalnego lokalizatora to mu umieściliśmy coś takiego w plecaku i mamy święty spokój

Zaskakująco dokładna lokalizacja - to pierwszy mój taki zakup i nie wiedziałem czego mam się spodziewać. Bateria mocna, sam sprzęcik wygląda bardziej na jakaś zabawkę.

wygląda jak wiele innych rzeczy, mały, łatwy do ukrycia. do tego zadania jakie miałem sprawdza się znakomicie.

9/10 Bateria mogłaby być trochę lepsza

Hehe... darmowy detektyw - mnie chodziło głównie o nasłuch. sprzęcik pomogł mi dowiedzieć się tego czego chciałem. nic się nie wieszało, lokalizator normalnie działa

Tego właśnie szukaliśmy!

Detektyw za dwie stówy. I to mi się podoba.

użycie niestandardowe, chroni wartościowe przedmioty w naszej firmie lokalizacja zadziałała co do metra a sam lokalizator na tyle mały, że udało się go ukryć w pudełku

Nie spodziewałam się że lokalizacja będzie tak dokładna. Z minusów - szkoda że nie ma ciekawszych kolorów :D

chyba lepiej gdyby był mniejszy bo ogólnie pod względem wyglądu to nie ma się czego czepiać, to samo z funkcjami nie sądziłem że coś takiego może tak dokładnie lokalizować

Jestem zadowolony ale ogólnie powinniście to oferować też w innych kolorach. Też bym chętnie kupił.

Pytanie do sklepu: czy jeśli zamówię go dzisiaj/jutro to dostanę przed końcem tygodnia?

Dzień dobry. Zamówienie lokalizatora uniwersalnego realizujemy w ciągu 24 godzin. Przy zamówieniu złożonym do godziny 12.00 gwarantujemy dostawę następnego dnia roboczego. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny.

ma wszystko to, co normalny lokalizator w zegarku kilka razy już upadł na ziemię i dział - wykonanie wygląda na solidne duży plus za szybkie odpowiedzi z BOK sklepu

Dostałem to w prezencie jako gadżet - dużo zastosowań tzn. ja prosiłem o coś takiego pod konkretną potrzebę i działa mi to jak trzeba uważam, że wykonane jest to jakościowo ok

+ trwa bateria + różne zastosowania + niewielkie wymiary + można to pomylić z czymś innym

Polecam jako proste narzędzie do śledzenia

Moim zdaniem dobre zastępstwo dla innych rozwiązań tj. lokalizatorów - a przynajmniej pod moją potrzebę śledzenia to się dobrze sprawdziło. Dostawa w 2 dni, dobry kontakt i informowanie o całym procesie dostawy. Kawał solidnego rozwiązania.

Bez szczegółów - sprzęcik po prostu rozwiązał mi sporo problemów związanych z bagażem na lotnisku. wszystko zadziałało tak, jak chciałem bateria spoko, wygląda tak, że jeśli nie wiesz co to, to się nie domyślisz

dobra opcja pod sprawdzanie jak jeżdzą dzieci u mnie to się sprawdza

dzięki. wykryłem dzięki nasłuchowi kto kradnie w moim sklepie ale pewnie jeszcze tego użyję do innych zastosowań

Łatwy do ukrycia, mały, długo trzymająca bateria i idealnie działająca lokalizacja. Polecam.

Pomógł mi udowodnić, że żona zdradza... nie jest to historia z dobrym zakończeniem, ale przynajmniej dowiodłem tego niewielkim kosztem.

Cóż... pomaga mi on kontrolować gdzie jeździ autem mój syn i w tej roli sprawdza się znakomicie.

Kupiłam synkowi jak zaczął w drugiej klasie chodzić sam do szkoły, a ma jednak dość spory kawałek. Bardzo dobry sprzęt i działa fajnie jak syn ma go w plecaku

Przydatny już w kilku przypadkach. Polecam od razu zakup z roczną subskrypcją - wychodzi najataniej. Całość generalnie bez żadnych uwag.

Fajnie zaprojektowane - w sensie małe i trudno powiedzieć, że to nadajnik. U mnie chodziło o możliwość łatwego ukrycia tego w samodzielnie. I się udało. Nałuch działa genialnie, zero problemów.

Syn nie chcial nosic zegarka wiec kupilismy ten lokalizator i ma go w plecaku. Przydatny sprzet, dziala jak powinien. Jest ok

Mam biały - do kilku zastosowań i w każdym przypadku znakomicie się nam ona sprawdza. Głównie korzystam z lokalizacji, kilka razy zdarzyło się korzystać z nasłuchu. Ale generalnie - całkiem fajny gadżet.

swietny lokalizator dla dziecka do przypiecia do plecaka. na zegarek sie nie zgodzil ale ten brylok mu pasuje, ja czuje sie pewniej, one bezpieczniej

zakupilam dla dzieci bo zegarkow nosic nie chcialy. te lokalizatory maja przypiete do plecakow. one sie nie denerwuja a ja mam spokojna glowe jak w kazdej chwili moge spojzec gdzie sie znajduja

fajny, maly, poreczny i taniy brelok do kluczy czy plecaka. dokladny i tani. polecam

Mamy syna z lekką niepełnosprawnością. Dzięki temu lokalizatorowi czujemy się pewniej, a młody ma możliwość na większą samodzielność.

Mieszkamy na wsi i syn bardzo lubi włóczyć się po okolicznych lasach. Dzięki lokalizatorowi może nie jestem spokojniejsza, ale przynajmniej wiem gdzie go szukać.

Jak dla mnie uprządzenie niezastąpione, bardzo jestem zadowolona z zakupu!

Zakupiłem dla dzieci - gdy wychodzą z domu jestem najzwyczajniej spokojniejszy, bo w każdej chwili mogę je zlokalizować.

Działa bez zastrzeżeń, lokalizacja dokładna. Jestem pod wrażeniem, że takie urządzenia są teraz dostępne.

Kupiłem dla mojego taty, coraz częściej się zapomina i wolę wiedzieć na bieżąco gdzie jest jak wychodzi z domu. Zupełnie mu nie przeszkadza, mały jest a dokładnie wskazuje lokalizację.

Bardzo jestem zadowolona z zakupu. Tu chodzi aby dzieci były w miarę bezpieczne a dzieki temu lokalizatorowi zawsze wiem gdzie są.

Prosty w obsłudze, lekki sprawdza się. Lokalizacja zawsze bezbłędna, parę razy go sprawdzaliśmy z żoną zanim córka dostała na stałe do plecaka.

Przede wszystkim dokładny, łatwy w obsłudze. Działa bez zarzutu.

Bardzo uniwersalny lokalizator, niewielki, nie waży duży, łatwo go schować. Używam w różnych sytuacjach. Przydaje sie na wakacjach.

Bardzo solidne wykonanie.Kupiłam dwa dla dziadka i babci.Chcę być pewna że wiem gdzie sa a oboje lubią dużo spacerować.Teraz dobra cena więc się skusiłam i nie żałuje.

Taki lokalizator to bardzo pomysłowa sprawa.Zakupiłem dwa, działaja bez zarzutu , jeden dla żony ;)

Taki lokalizator to bardzo praktyczny przedmiot.,Kupiliśmy dla córki jak jechała na kolonie.A teraz sami czasem go bierzemy jak wyjeżdżamy zeby wrzucić do torby bądź walizki. w razie zagubienia można łatwo odnaleźć bagaż.Przesyłka bardzo szybka.

Taki lokalizator to bardzo fajny funkcjonalny mały gadżet. Ten akurat kupiłam bliskiej osobie która ma zaniki pamięci nosi go zawsze przy sobie a dzięki łączności w aplikacji wiem gdzie jest.

Lokalizator kupiłam dla dziecka. Nosi go zawsze w torbie.Ma ,mnóstwo zajęć a ja zawsze wiem gdzie jest, to bardzo duże udogodnienie szczególnie ze córka sama wraca komunikacją miejską.

Ja kupiłem synom, zawsze mają taki lokalizator przy sobie.Możliwość sprawdzenia gdzie jest dziecko jest bardzo przydatna funkcją. Bezpieczeństwo przede wszystkim

dobry zarówno jako lokalizator dla dziecka czy starszej osoby jak i do walizki w podróży. Mały i podręczny .

Taki lokalizator to fajna rzecz szczególnie jak chcemy wiedzieć gdzie jest nasze dziecko. Mały i podręczny ma karte sim co jest również bardzo dużym uproszczeniem.Dzięki współgrające aplikacji wszystko mamy jak na dłoni.

Mam dwa i zawsze używam w podróży,mega sprawa. Wrzucam do bagazu i nie musze go nigdy szukać

Nie zajmuje dużo miejsca a naprawdę jest bardzo pomocne w codziennym życiu.

Odkąd mam dzieci to zaczęłam dużo bardziej się o wszystko martwić. A tak to chociaż mogę sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Mnie się sprzęt podoba

Jestem miło zaskoczony lokalizatorem. Potrzebowałem czegoś małego, co umieszczę pod siodełkiem w rowerze, jak muszę rower np pod galerią handlową zostawić na dłużej. Dostałem z tym urządzeniem wszystko to co oczekiwałem, polecam

Małe i poręczne, zawsze synowi do plecaka wrzucam. Mały czasem nie odbiera a ja się martwiłam gdzie jest. Teraz problem nie istnieje, a sama obsługa urządzenia bardzo prosta.

Potrzebowałem małego lokalizatora, aby wrzucać do walizki. Często podróżuje i dla bezpieczeństwa chciałem mieć zawsze położenie walizki w telefonie. Teraz już to czego chciałem. Urządzenie łatwe w obsłudze i solidnie wykonane. Działa na tyle długo na baterii, że nawet długie loty wytrzymuje.

Kocham podróżować, wiec szukałam małego lokalizatora do mojej szczęśliwej walizki, latającej ze mną już całe lata. Małe, lekkie, to wszyłam w klapę walizki, a bateria pozwala mi na nawet najdłuższy lot mieć oko na bagaż.

Syn ma w weekendy wyjazdy grupowe na rowerach po okolicy. Kupiłem więc lokalizator Locona, aby nosił go w plecaku, bym był spokojny. Nie raz wracają jak jest ciemno, ale nie chciałem go odrywać od znajomych. Urządzenie jest małe i poręczne, z dość mocną baterią. Ogólnie jestem zadowolony z urządzenia jak i jego obsługi.

Jako handlowiec jeżdżę często z drogim sprzętem pokazowym. Zakupiłem prywatnie taki lokalizator, na wypadek, kiedy mam jednego klienta i podróżuje pociągiem. Mam wtedy w walizce ze sprzętem umieszczony lokalizator i gdyby coś się stało mogę szybko reagować.

Od kilku lat pracuje jako fotograf. Uwielbiam wykonywać zdjęcia w plenerze, więc dobytek życia pakuje w plecak i jadę uchwycić wyjątkowe scenerie. Boje się, że ktoś może mnie napaść i ukraść drogi sprzęt, także zainwestowałem w lokalizaotr od locona. Teraz jestem w stanie namierzyć swój plecak w kilka chwil z poziomu aplikacji a na tym mi zależało.

Wrzucam sobie ten lokalizator do bagażu, bo sporo jeżdżę służbowo pociągami. Czuję się pewniej jak wiem, że w torbie z dokumentami i laptopem mam taki mini gps. Aplikacja działa szybko, a lokalizacja jest dokładna.

Bardzo przydatne i wielofunkcyjne urządzenie do lokalizowania i rzeczy i ludzi. Polecam...

Na lotniskach często gubią się bagaże, dzięki temu małemu lokalizatorowi wiem co się dzieje z moim. Polecam

Na lotniskach często gubią się bagaże, dzięki temu małemu lokalizatorowi wiem co się dzieje z moim. Polecam

Super urządzenie kompatybilne z aplikacją, polecam

Przed wakacjami kupiłem dwie sztuki dla mnie i dla żony, wolimy wiedzieć co dzieje się z naszymi rzeczami, różne rzeczy się dzieją.

Lokalizator sprawdza się wyjątkowo dobrze. Co chwila wyjeżdżam a bagaż podróżuje ze mną. Z lokalizatorem jestem o niego bezpieczna.

Miłe zaskoczenie produktem szybka wysyłka

Córka wrzuciła swój lokalizator do torby, synek do plecaka. Dzięki aplikacji na bieżąco wiem co się z nimi dzieje

Wytrzymała bateria sprzęt zgodny z opisem wszystko działa jak należy

Z urządzenia korzystam w pociągu, w autobusie i samolocie. Nie wyobrażam sobie bez niego podróżować. To mój talizman bezpieczeństwa ;)

Lokalizator był u mnie już następnego dnia super nowoczesne małe urządzenie. Po drobnym przykrym incydencie z moim bagażem lokalizator będzie podróżował ze mną wszędzie.

Lokalizator wyglądem wcale go nie przypomina, pomaga w wielu sytuacjach w życiu. Sprawdzony polecam

bardzo dyskretny lokalizator polecam

Przydaje nam się w podróży, bateria długo trzyma

dokładny lokalizator, wszystko się zgadza jak w opisie

Wrzuciłam ten lokalizator babci do torebki, teraz wiem kiedy wychodzi z domu i gdzie jej szukać

Lokalizator mam zawsze przy sobie, ten kto nie wie co to nie będzie podejrzewał, że to właśnie lokalizator gps

Świetne urządzenie na sprawdzenie wierności, polecam

lokalizator lata ze mną po świecie, różnie bywa na lotniskach w różnych państwach.

Wszystko okey polecam serdecznie

Czuje się z tym lokalizatorem bezpieczniejsza i wiem co robi mąż po godzinach w pracy polecam

Szybka wysyłka, banalna obsługa nic tylko brać

Syn nosi lokalizator w plecaku, bo na zegarek się nie zgodził. Wyglądem wcale nie przypomina urządzenia GPS, bardzo nam się przydał.

Mieliśmy kilka sytuacji, w której szukaliśmy naszego syna, bo nie odbierał od nas telefonów. Odkąd ma ten mały lokalizator problem sam się rozwiązał, jesteśmy na bieżąco i mniej się martwimy.

Personalny lokalizator GPS to coś czego szukałem, wiem co się dzieje z moją rodziną kiedy wyjeżdzam w delegacje.

Lokalizator noszę w plecaku ze sprzętem fotograficznym. Dużo podróżuje, a bagaż razem ze mną. Na bieżąco śledzę, gdzie jest.

szybka wysyłka, urządzenie sprawne, polecam

Lokalizator leży w każdym aucie w mojej flocie. To idealne, małe urządzenie lokalizujące pomagające mi kontrolować pracowników. Zdarzyło się kilka przykrych incydentów, a teraz pracownicy są na bieżąco sprawdzani. Mam nadzieje, że to ograniczy nasze problemy do minimum.

szybka wysyłka, urządzenie sprawne, polecam

Kupiłem do samochodu żony, dowiedziałem się wielu interesujących faktów, które wpłynęło na nasze życie.

Polecam to urządzenie, bardzo małe i spełnia swoje funkcje.

Lokalizator zawsze jeżdzi w moim bagażu, dobrze wiedzieć gdzie się znajduje.

Urządzenie wyglądem nie przypomina lokalizatora, może swobodnie leżeć w aucie i spełniać swoje funkcję. Bardzo polecam

Polecam

Zawsze jeździ ze mną w torbie na laptopa. Z aplikacją super działa. Polecam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium