Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Jedyna na świecie APLIKACJA CHRONIĄCA CAŁĄ RODZINĘ

Kamera wewnętrzna BD.03

111 recenzji
258.00 Cena:
Cena urządzenia z pakietem na 6 miesięcy:
258,00 zł 457,00 zł 258.00
Cena urządzenia: 238,10 zł
Wybierz pakiet:  
Ups... Zapomniałeś o wyborze pakietu.
NAJLEPSZA OFERTA
 1. Dedykowana polska aplikacja
 2. Dostep do wszystkich funkcjonalności urządzenia
 3. Nielimitowane telefoniczne wsparcie ekspertów
 4. Powiadomienia SMS, SOS
 5. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu przez rok
 6. Archiwum nagrań
 7. Automatyczne nagrywanie przy wykryciu ruchu
 8. Nagrywanie filmów i robienie zdjęć
 9. Zniżka 10% przy kolejnym zakupie
BEZ UMOWY
 1. Dedykowana polska aplikacja
 2. Dostep do wszystkich funkcjonalności urządzenia
 3. Telefoniczne wsparcie ekspertów przez 6 miesięcy
 4. Powiadomienia SMS, SOS
 5. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu przez pół roku
 6. Archiwum nagrań
 7. Automatyczne nagrywanie przy wykryciu ruchu
 8. Nagrywanie filmów i robienie zdjęć
BEZ UMOWY
*Korzystanie z urządzenia wymaga aktywnego pakietu. Po jego zakończeniu przedłużysz go TUTAJ.
Cena:
Cena urządzenia z pakietem na 6 miesiący:
347,10 zł 546,10 zł 258.00
Cena urządzenia z pakietem na 1 miesiąc:
347,10 zł 546,10 zł 258.00
- +
Wysyłka w 24H

Kamera Wi-Fi do monitoringu domu

Kamera wewnętrzna to urządzenie, dzięki któremu przez 24/7, z poziomu telefonu komórkowego, masz możliwość sprawdzenia, co dzieje się w Twoim domu. To gwarancja bezpieczeństwa oraz pewność, że wiesz, co dzieje się z Twoimi bliskimi w czasie kwarantanny.

Sprawdź, co dzieje się w domu w czasie kwarantanny

Nie możesz zostać w domu na kwarantannie? Wychodząc do pracy zostawiasz swoje dziecko samo i nie wiesz, co robi syn lub córka w czasie Twojej nieobecności? A może masz pod opieką starszą osobę, której samopoczucie chcesz stale monitorować? Czas epidemii i kwarantanny to moment szczególny – moment, w którym warto jeszcze lepiej zadbać o spokój i komfort bliskich. Kamery wewnętrzne to możliwość stałego monitoringu 24/7 przez telefon komórkowy. Obraz w ciemności, dwutorowa komunikacja głosowa, czy detekcja ruchu. Wszystko dla bezpieczeństwa Twojej rodziny.

Obraz na żywo w jakości HD

Dzięki stałemu dostępowi do internetu nasza kamera Wi-Fi pozwoli Ci na obserwację online tego, co dzieje się w Twoim domu przez 24/7. Chcesz sprawdzić, co robią Twoje dzieci, kiedy nie ma Cię w domu i potrzebujesz upewnić się, że biorą udział w zdalnych lekcjach w czasie kwarantanny? Chcesz monitorować samopoczucie bliskich seniorów? A może musisz mieć oko na nową opiekunkę? Niezależnie od powodów, obraz z kamery Wi-Fi możesz wyświetlić na swoim telefonie w każdym momencie.

Kamera Wi-Fi z detekcją ruchu i powiadomieniami

Kamera Wi-Fi od Bezpiecznej Rodziny posiada funkcję detekcji ruchu. Wysyła także automatyczne powiadomienia. Jeżeli nie ma Cię w domu, a urządzenie wykryje, że coś się w nim dzieje, na Twój smartfon natychmiast przyjdzie alert. Dzięki temu masz możliwość szybkiej reakcji, a w razie włamania, zdążysz powiadomić odpowiednie służby.

Sterowanie kamerą Wi-Fi

Nasza kamera Wi-Fi BD.03 daje Ci możliwość nagrywania i obsługi urządzenia całkowicie zdalnie, w aplikacji z poziomu telefonu komórkowego lub przez www. To wyjątkowo praktyczne i wygodne, ponieważ możesz poruszać kamerą, włączać i wyłączać nagrywanie z dowolnego miejsca na świecie. Jeżeli przebywasz w pracy i chcesz zobaczyć, czy syn lub córka się uczą lub potrzebujesz monitorować, co w domu robi senior, za pomocą smartfona skierujesz widok kamery na odpowiednie miejsce w mieszkaniu.

Obraz w ciemności

Wybierając zabezpieczenia do swojego domu, zwracaj uwagę przede wszystkim na ich praktyczność. Kamera Wi-Fi od Bezpiecznej Rodziny, oprócz detekcji ruchu, czy nagrywania, automatycznie przełącza się w tryb nocny. Dzięki temu masz stały podgląd na to, co dzieje się w Twoim domu, kiedy zrobi się ciemno.

Zdjęcia i filmy

Kamera Wi-Fi BD.03 nagrywa filmy i robi zdjęcia. Wystarczy, że użyjesz jednego przycisku. Wszystkie pliki możesz później pobrać. Jeżeli przyłapiesz złodzieja na gorącym uczynku, lub zobaczysz, że niania nieodpowiednio zajmuje się Twoimi dziećmi, zdjęcia lub nagrania mogą okazać się ważnym dowodem w sprawie.

Komunikacja głosowa

Komunikacja głosowa to funkcja dzięki której możesz zarówno słuchać, jak i być słyszalny w pomieszczeniu, w którym znajduje się urządzenie. Jeżeli martwisz się, bo z domownikami za długo nie ma kontaktu, wystarczy, że na swoim telefonie otworzysz dedykowaną aplikację Bezpieczna Rodzina. Sprawdzisz, czy dzieci na pewno wróciły do domu, lub ostrzeżesz najbliższych o potencjalnym zagrożeniu. W czasie kwarantanny ułatwi to kontakt z członkami rodziny podczas Twojej nieobecności w domu.

Produkty podobne

[product id="44, 101, 102, 103, 48" slider="true"]

Zestaw zawiera

 • Kamerę wewnętrzną HD Wi-Fi BD.03
 • Możliwość korzystania z aplikacji Bezpieczna Rodzina
 • Telefoniczne wsparcie ekspertów i gwarancję wymiany wadliwego urządzenia na nowe
 • Gwarancję na 24 miesiące
 • Zasilacz
 • Kabel sieciowy
 • Uchwyt montażowy

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

1

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto*
na swoim numerze telefonu.

strzałka
2

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka
3

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

* współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, T-Mobile i Play

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji mobilnej na dowolnym urządzeniu.

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Praktyczne kamery wewnętrzne do monitoringu domu

Co zrobić, kiedy zależy Ci na pewności, że Twój dom i domownicy są bezpieczni? Jak zadbać o komfort swój i swoich bliskich, kiedy jest się daleko? Jak sprawdzić, czy niania dobrze zajmuje się Twoim dzieckiem? Czy można mieć pod kontrolą swój dobytek, kiedy jest się w pracy, na wakacjach lub w służbowej podróży? Można! Wystarczy wyposażyć swój dom w niezawodne urządzenia, jakimi są kamery wewnętrzne do monitoringu. Udogodnień, które niesie za sobą posiadanie tego typu narzędzi, jest naprawdę wiele. Poznaj 5 sposobów na ochronę mieszkania przed kradzieżą! Pamiętaj! Niewielkich rozmiarów, mała kamera wewnętrzna, z której obraz śledzisz na bieżąco w swoim telefonie to nowoczesna technologia, na którą może sobie pozwolić dzisiaj już każdy. Kamery online to bezpieczny dom – dowiedz się więcej o praktycznych rozwiązaniach na każdą kieszeń!

Obraz w jakości HD, czyli kamera wewnętrzna z obrazem na żywo

Nowoczesne kamery wewnętrzne do monitoringu od Bezpiecznej Rodziny są niewielkich rozmiarów. Dzięki temu nie tylko nie zakłócą harmonii Twojego wnętrza, ale także będą niewidoczne dla potencjalnego złodzieja. Automatyczne przełączanie w tryb nocny sprawia, że nawet po zmroku, bez włączonych świateł, w doskonałej jakości przyjrzysz się temu, co dzieje się w Twoim domostwie po zmroku. Nasza kamera wewnętrzna sama wykryje ruch. Informację o zdarzeniu otrzymasz natychmiast na swój telefon komórkowy! Dzięki temu będąc na wakacjach, w podróży służbowej, czy po prostu w pracy, będziesz mógł natychmiast zareagować i powiadomić odpowiednie służby. Obrazem z kamery możesz sterować samodzielnie, również za pomocą aplikacji lub przez stronę www. Monitoring w domu, czyli kamerki internetowe to najlepsza ochrona Twojego dobytku!

Jak bardzo przydatne są kamery wewnętrzne do monitoringu?

Nasza praktyczna kamera wewnętrzna do monitoringu z jakością obrazu HD pozwoli Ci na nagrywanie filmów i robienie zdjęć! Jeżeli Twój dom zostanie okradziony, może okazać się, że dowody w takiej multimedialnej postaci pomogą w szybkim ujęciu sprawców. Zależy Ci na weryfikacji tego, jak zachowują się Twoje dzieci, lub chcesz sprawdzić, czy nowo zatrudniona niania dobrze opiekuje się Twoją pociechą? Sprawdź co zrobić, kiedy wyjeżdżasz na wakacje i chcesz, by Twój dom był bezpieczny. Podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania! Jednym z nich są nasze praktyczne kamery wewnętrzne do monitoringu. Posiadają one wygodną funkcję komunikacji głosowej. Oznacza to, że możesz zarówno słuchać, jak i być słyszany w pomieszczeniu, w którym znajduje się urządzenie. Nowoczesne kamery wewnętrzne to także obraz na żywo. Dzięki aplikacji i podłączeniu do internetu, przez całą dobę możesz obserwować to, co dzieje się w Twoim domu. Nie czekaj! Postaw na praktyczne rozwiązania, które nie tylko ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie, ale przede wszystkim zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim najbliższym!

Akcesoria Zasilacz, przewód sieciowy, uchwyt mocujący, instrukcja
Dopuszczalny zakres wilgoci 10-80% RH
Temperatura pracy -10~50 °C
Zasilanie DC5V 2A
Standardy zabezpieczenia WPA, WPA2
Standard połączenia IEEE 802.11b/g/n
Zakres obrotu Poziomo: 355°; Pionowo: 120°
Obracanie obrazu Wertykalnie/Horyzontalnie
Rozdzielczości 1280x720, 640x360, 320x180
Klatek na sekundę 25fps (50Hz), 30fps (60Hz)
Kompresja obrazu H.264,M-JPEG
Typ obiektywu Obiektyw szklany 3,6 mm
Wykrywanie ruchu TAK
Tryb nocny Do 10 metrów
Głośnik TAK
Mikrofon TAK
Sieć Ethernet 10/100Mbps RJ-45
Komunikacja Wi-Fi
Waga urządzenia 275g
Głębokość 112 mm
Szerokość 90 mm
Wysokość 116 mm

Kamerka ma naprawdę mnóstwo opcji które można wykorzystać w celu zapewnienia bezpieczeństwa np dziecka, domu czy zwierzaka. Nie zajmuje dużo miejsca, jest estetycznie wykonana, łatwa w montażu.

Urządzenie bardzo sprawne. Szybka dostawa. Często podróżuje służbowo, dzieki kamerce mogę podejrzeć dzieciaki. Aplikacja ma dobry obraz, nie wiesza się, dzwiek też jest ok. Kamera ma również tryb nocny co jest dobre przy Naszym najmłodszym dziecku.

Kamerka dzięki swym mały rozmiarom zajmuje mało miejsca, a jednocześnie zapewnia ochronę dla moich dzieci. Dzięki kamerce będąc nawet w pracy zawsze mogę zobaczyć, co robią moi najbliżsi i nie muszę martwić się o ich bezpieczeństwo. Kamerka okazała się ona świetnym rozwiązaniem dla osób które przesiadują w pracy, a lubią wszystko mieć pod kontrolą.

Kamera działa bez zarzutu i w dzień i w nocy. Dzięki temu mam stały pogląd jak córeczka śpi. Co ważne jest również cicha, prze co nie przeszkadza domownikom. Zamówienie przyszło na czas. Ogólnie jestem zadowolona.

Fajny gadżet, zabezpieczam nim mieszkanie przed złodziejami. Fajnie jest zajrzec do niego, gdy mnie tam nie ma. Dostawa na czas. Polecam

plus za to że nawet nie wygląda jak jakaś tam kamera - znajoma pytała czy to jakiś sprzęt grający ;-) a do monitoringu działa, powiadomienia przychodzą.

wszystko zgodnie z opisem, prosta obsługa - dobre rozwiązanie

Kupiłam to z tego względu, że moje dziecko zostaje z nianią. Bardziej na zasadzie straszaka - niania o niej wie, specjalnie nie protesowała.

łatwość instalacji i obsługi, dokładność, precyzyjność, ogólnie - jak dotąd zero problemów. polecam.

Kupiliśmy to w jednym celu - dzieci często zostają wieczorami same. powiedzmy że to ma to ich motywować do robienie tego co mieli wykonać.

Przydaje się przy dzieciach. sam sprzęt oceniam pozytywnie - jak na razie nie zawodzi, jakość obrazu wysoka, nic się nie wiesza. to bardziej żona mnie namawiała ale warto było to kupić

kupiłem w niższej cenie - faktycznie wcześniej była ta wyższa. Odpalaliśmy ją na razie tylko raz kiedy dzieci zostały same w domu. Wszystko wyraźnie widać, jest ok.

Musiałem to umieścić w biurze firmowym. bardziej jako straszak do normalnej pracy. Przyznaję, że to podziałało. mam podgląda ale bardzo rzadko z tego korzystam. swoje zadanie to spełnia - nagle okazuje się, że kiedy nie ma szefa, można jednak wykonać o wiele więcej pracy.

super. postawiłem, ustawiłem, kamera nagrywa kiedy wykrywa ruch. kupiona w konkretnym celu i swoje zadania jak na razie zdecydowanie spełnia

Bardzo ciekawe rozwiązanie - pomysł z powiadomieniami kiedy coś zaczyna się dziać - genialny. co najważniejsze - działa. no i różnicę robi ten cały podgląd, że mogę sprawdzić przez apkę co się dzieje w domu. to był dobry zakup.

rozwiązała nam problem chodzi o monitorowanie domku na wsi, w którym jesteśmy tylko na weekendy poza zimą jedna zainstalowana w środku a druga na zewnątrz. Obraz wyraźny, reaguje na ruch. zgodnie z opisem

zajebisty sprzęcik!

najtańszy sposob na monitorowani firmy, jaki znalazłe i się sprawdza nawet lepiej niż tego oczekiwalem wielkie brawa za jakość obrazu

ustawiłem monitoring pokoju dziecka ze względu na nianię pogląd jak dotąd uruchamiał się zawsze, kiedy próbowałem - przez aplikację. w takich wypadkach bardzo to polecam - jesteśmy spokojniejsi

Jakość obrazu - w porządku. Przekaz z kamery tzn. podgląd - nie ma się czego czepiać. Brakuje mi pewnych funkcji w aplikacji, ale to przesyłam do was na maila. Reasumując - dobry zakup.

szukałem właśnie czegoś co niewielkim kosztem zacznie nagrywać, kiedy coś zacznie się dziać chodziło też o ten motyw z przesłaniem obrazu na serwer mamy dom na wsi, gdzie dochodzi do kradzieży - tam jest kamera nie wiem, jak się spisze kiedy coś zacznie się dziać ale z samych funkcji jesteśmy zadowoleni

łatwość obsługi - wszystko sam ustawiłem bardzo dobra jakość obrazu przez aplikację jest ok nagrywanie działa, jak dotąd nie miałem jeszcze problemów przy próbie sprawdzenia wizji

zależało nam szczególnie na tym, żeby było cokolwiek widoczne w nocy i faktycznie dzięki noktowizorowi wszystko jest widoczne ze szczegółami

Bardzo dobrze się sprawdza pod obserwowanie pomieszczenia. detekcja ruchu działa. mamy ją ustawioną w domu w którym nikt nie mieszka wykonanie solidne - ustawiłem wszystko bez pomocy

Optymalne pod obserwowanie wnętrza domu. Bardzo dobry obraz nawet kiedy jest ciemno. Nawet z kilku metrów wszystko dobrze widać.

Przyznam że po poprzednich doświadczeniach nie wierzyłem w jakość HD ale faktycznie - obraz super. Funckje wymienione w opisie działają - mogę polecić.

Bez uwag. Zadowoleni jesteśmy

Niezawodna ta kamera. No i w końcu ktoś wymyślił tę detekcję ruchu i zapisywanie w chmurze ciężko oceniać jakość w czasie, w sensie trwałość urządzenia - to się zobaczy. jak dla mnie macie szkolne 5+

Podgląda działa doskonale. spodziewałem się, że jakość obrazu będzie dramatyczna, a jest naprawdę w porządku

bardzo prosta konfiguracja - dałam radę nie mając o tym pojęcia bateria - zależy jak użytkujecie ciekawiło mnie jak będzie wyglądać zdalnie sprawdzanie wizji, ale jak dotąd nie było problemów

Rewelacja. Kamera łatwa do ukrycia, w sumie niewidoczna. Jakość obrazu potwierdzam. Pod takie nasze domowe potrzeby rozwiązanie ma wszystko, czego potrzebowaliśmy. Super!

Po miesiącu korzystania mam jakieś tam drobne spostrzeżenia co do działania, w sensie minusów, ale to nic istotnego patrząc na to, ile za to zapłaciłem to jestem pod dużym wrażeniem funkcji

Wszystko można robić zdalnie i wszystko działa Robi się normalnie podgląd, można odpalić kamerę, sprawdzić co się dzieje. można normalnie sterować

zaskakująco dobra jakość obrazu - w zasadzie jak z tv dokładnie widoczne twarze, nawet z daleka, instalacja przebiegła sprawnie, żadnych problemow

9/10 dobry zakup. Kamera służy nam głównie do podglądu co robi niania. Dzięki temu jesteśmy spokojni o Naszą córeczkę. Fajny jest tryb dzienny i tryb nocny. Aplikacja działa bez zarzutu.

Potrzebowaliśmy tego do domku letniskowego w którym jesteśmy na weekendach chodzi głównie o kradzieże - nagrywanie działa, podgląd w smartfonie podobnie jesteśmy zadowoleni

zdecydowaliśmy się na kamerę po fali kradzieży w naszej okolicy zależało nam właśnie na tym, żeby kamera reagowala na ruch i dane zapisywała w chmurze jak na razie jesteśmy zadowoleni - widzimy inne zastosowania

Mamy ją ustawioną w dużym salonie - widać dosyć dokładnie twarze nawet z drugiej strony pomieszczenia Kupiliśmy to na wszelkie wypadek, jako zabezpieczenie od kradzieży.

Szczególnie chodziło nam o podgląd nocą w mieszkaniu, w którym nikt nie mieszka Obraz dokładny, jakościowy. przy żadnej próbie zdalnego połączenia nie pojawiły się problemy jak dla mnie kamera skrojona pod moje potrzeby

Monitorujemy nią mieszkanie od ponad miesiąca i wszystko OK. Chcieliśmy mieć głównie podgląd na to co robić dzieci kiedy nas nie ma w roli takiego straszaka kamera sprawdza się super za każdym razem kiedy próbowałem zdalnie sparwdzić co się dzieje to wszystko normalnie reagowało

Jedyny taki monitoring bez umowy jaki znaleźliśmy w dodatku z zdalnym sprawdzaniem obrazu i zapisem w chmurze dla nas spełnienie oczekiwań i jak na razie tak jest

mieliśmy obawy czy możliwe jest za taką kasę danie takiej jakości jaką tutaj opisują. No i jest możliwe. Dzięki!

Pomaga nam sprawdzać co się dzieje w domu - chodzi głownie o dzieci i kontrolę kiedy jest niania, no i kiedy dzieci zostają same w zasadzie szukaliśmy takich parametrów. jakość obrazu nie była bardzo ważna, a jest powyżej oczekiwań no i zapisywanie danych w chmurze ogólnie to duże brawa za zrobienie takiej kamery za taką kasę

pod potrzebny domowe - optymalna ale akurat ja mam ją z polecenia - widzieliśmy jak działa u znajomych i w sumie nie było takich planów, ale kupiliśmy po prostu widzimy zastosowanie Duży plus za prostą konfigurację

Optymalnie się nam sprawdza pod monitoring biura Wiele plusów, niezawodność, solidne parametry, wysoka jakość obrazu i działanie wtedy kiedy trzeba brawo

automatycznie przełącza się na tryb nocny, a na tym właśnie nam najbardziej zależalo obraz nocą również jest bardzo dobrze widoczny

Kupiliśmy to jako pewnego rodzaju straszak pod nianię. Ale widzimy inne zastosowania np. do sprawdzania czy coś się dzieje w domu kiedy jesteśmy na wyjeździe sam instalowałem - nie ma się czego czepić.

Po dwóch miesiącach - uważam, że to niezbędne jeśli macie dzieci w wieku szkolnym. A przynajmniej - wiele ułatwia. Często zostawiamy dzieci same w domu na noc. po prosty mamy podgląd na to, co się dzieje, a oni wiedzą, że mają spać

Rewelacja - bardzo dokładna, aż zaskakująco dobrze wyglądający obraz no i ważne że nagrywa kiedy coś się dzieje - jak dla mnie zoptymalizowana a wszystko w chmurze - ktoś to naprawdę genialnie wymyślił

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium