JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Kamera zewnętrzna obrotowa BD.10
FULL HD | WiFi | transmisja online 24/7 | detekcja ruchu | tryb nocny | odporna na warunki pogodowe | funkcje nagrywania i robienia zdjęć

4.38
1058,00 Cena: 999,00 zł 999.00
Cena: 999,00 zł 999.00
Ups... Zapomniałeś o wyborze pakietu.

Korzyści Pakietu PLATYNOWEGO:

 1. Dedykowana polska aplikacja
 2. Dostep do wszystkich funkcjonalności urządzenia
 3. Nielimitowane telefoniczne wsparcie ekspertów
 4. Powiadomienia SMS, SOS
 5. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu przez rok
 6. Archiwum nagrań
 7. Automatyczne nagrywanie przy wykryciu ruchu
 8. Nagrywanie filmów i robienie zdjęć
 9. Zniżka 10% przy kolejnym zakupie

Korzyści Pakietu ZŁOTEGO:

 1. Dedykowana polska aplikacja
 2. Dostep do wszystkich funkcjonalności urządzenia
 3. Telefoniczne wsparcie ekspertów przez 6 miesięcy
 4. Powiadomienia SMS, SOS
 5. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu przez pół roku
 6. Archiwum nagrań
 7. Automatyczne nagrywanie przy wykryciu ruchu
 8. Nagrywanie filmów i robienie zdjęć

Korzyści Pakietu SREBRNEGO:

 1. Dedykowana polska aplikacja
 2. Dostep do wszystkich funkcjonalności urządzenia
 3. Telefoniczne wsparcie ekspertów przez 1 miesiąc
 4. Powiadomienia SMS, SOS
 5. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu tylko pierwszy miesiąc
 6. Archiwum nagrań
 7. Automatyczne nagrywanie przy wykryciu ruchu
 8. Nagrywanie filmów i robienie zdjęć

Korzyści Pakietu BRĄZOWEGO:

 1. Dedykowana polska aplikacja
 2. Dostep do wszystkich funkcjonalności urządzenia
 3. Telefoniczne wsparcie ekspertów przez 1 miesiąc
 4. Powiadomienia SMS, SOS
 5. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu tylko pierwszy miesiąc
 6. Archiwum nagrań
 7. Automatyczne nagrywanie przy wykryciu ruchu
 8. Nagrywanie filmów i robienie zdjęć
- +

Opis

Kamera zewnętrzna do monitoringu

Kamera zewnętrzna BD.10 z jakością obrazu Full HD daje Ci możliwość obserwacji Twojej posesji, domu, czy działki z poziomu Twojego telefonu komórkowego przez 24/7. To gwarancja bezpieczeństwa i spokoju dla Ciebie i Twoich bliskich, także w trudnym czasie związanym z epidemią Koronawirusa.

Stały podgląd w telefonie

Wybierając kamerę zewnętrzną BD.10 i naszą aplikację Bezpieczny Dom, masz pewność, że to, co dla Ciebie cenne, zawsze jest pod Twoim czujnym okiem. Monitoring w telefonie umożliwi Ci obserwację danego miejsca przez 24/7 w czasie rzeczywistym. Wystarczy dostęp do internetu, by mieć pewność, że w Twoim otoczeniu nie dzieje się nic podejrzanego. Chcesz jeszcze lepiej chronić siebie i domowników podczas kwarantanny? Nasze inteligentne rozwiązanie z pewnością Ci to ułatwi. 

Design i obraz Full HD

Uniwersalny design naszego urządzenia do monitoringu nie zwraca uwagi osób postronnych. Dzięki kamerze zewnętrznej BD.10 możesz rejestrować obraz najwyższej jakości Full HD. Wszystko dzięki 5-krotnemu zoomowi optycznemu i 3-krotnemu zoomowi cyfrowemu. Bezstratne powiększenie obrazu zwiększa Twoje szanse na szybkie rozpoznanie sprawcy i daje możliwość jeszcze dokładniejszej obserwacji otoczenia.

Detekcja ruchu

Niezależnie od tego, czy przebywasz w domu, w pracy, na wyjeździe służbowym, czy na wakacjach – z kamerą zewnętrzną masz pewność, że Twój dom, czy inne ważne dla Ciebie miejsce są stale pod Twoją kontrolą. Gwarantuje to m.in. funkcja detekcji ruchu. Dzięki tej praktycznej opcji, ilekroć kamera wykryje ruch, czy niepokojące zdarzenie, na Twój telefon natychmiast przyjdzie powiadomienie o incydencie. Umożliwi Ci to natychmiastową reakcję i wezwanie odpowiednich służb. Jeżeli w czasie epidemii niepowołane osoby będą kręcić się po Twoim najbliższym otoczeniu, natychmiast się o tym dowiesz.

Tryb nocny

Urządzenie automatycznie uruchamia tryb nocny, kiedy na zewnątrz robi się ciemno. Daje Ci to możliwość dokładnej obserwacji swojego otoczenia nie tylko w dzień, ale także w nocy. Dodatkowo dzięki sześciu diodom podczerwieni oraz kątowi oświetlenia 90°, urządzenie bez problemu będzie chronić Twoją posesję również po zmroku. Nocny monitoring w telefonie przy użyciu dedykowanej aplikacji nie wymaga zatrudniania firmy ochroniarskiej. Wystarczy nasza kamera zewnętrzna, by wszystko mieć na oku.

Wysoka jakość

Niezależnie od warunków pogodowych, parametry i jakość wykonania kamery gwarantują sprawną obserwację otoczenia o każdej porze roku. Dzięki odpornej na uszkodzenia solidnej obudowie, deszcz, mróz, czy upał nie są w stanie zakłócić nadawanego obrazu. W przypadku włamania, rozboju, czy innej niebezpiecznej sytuacji, wiesz, że nic nie umknie Twojej uwadze.

Intuicyjna aplikacja

Kamera zewnętrzna i aplikacja Bezpieczny Dom umożliwią Ci stały monitoring z poziomu Twojego telefonu komórkowego. Oprócz podglądu 24/7, za pomocą smartfona masz możliwość sterowania urządzeniem, nagrywania filmów i robienia zdjęć. Na Twój telefon przychodzić będą również powiadomienia o wykryciu ruchu. Korzystanie z aplikacji jest wyjątkowo proste i intuicyjne. W czasie kwarantanny jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, ponieważ kontrolujesz wszystko bez wychodzenia z domu.

Zestaw zawiera

 • Kamerę zewnętrzną Full HD BD.10
 • Możliwość korzystania z aplikacji Bezpieczna Rodzina
 • Telefoniczne wsparcie ekspertów i gwarancję wymiany wadliwego urządzenia na nowe
 • Gwarancję na 24 miesiące
 • Zasilacz
 • Kabel sieciowy

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto*
na swoim numerze telefonu.

strzałka

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

* współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, T-Mobile i Play

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji mobilnej na dowolnym urządzeniu.

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Monitoring w telefonie, czyli nowoczesna kamera zewnętrzna na posesję

Czy obserwacja domu, działki, garażu, czy podwórka możliwa jest z poziomu smartfona? Czy monitoring w telefonie może być intuicyjny i niedrogi? Urządzenia od Bezpiecznej Rodziny, takie jak kamera zewnętrzna BD.10 i dedykowana aplikacja mobilna udowadniają, że tak. Łatwy montaż urządzenia, prosta obsługa i czytelny interfejs to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich. Nie musisz wydawać kroci na firmę ochroniarską. Przy niewielkim nakładzie finansowym możesz mieć wszystko pod kontrolą przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Monitoring w telefonie to wygoda na którą zasługuje każdy.

Monitoring w telefonie – praktyczne rozwiązanie dla każdego

Inteligentne urządzenia na dobre wpisały się w rzeczywistość XXI wieku. Kamera BD.10 od Bezpiecznej Rodziny to możliwość obserwacji dobytku z dowolnego miejsca na świecie o każdej porze dnia i nocy. Urządzeniem bez problemu możesz sterować z poziomu swojego smartfona. Obraz możesz przybliżać i oddalać bez obawy o jego jakość. Funkcja rejestrowania filmów i robienia zdjęć szczególnie przyda się w sytuacji zagrożenia takiej jak akty wandalizmu, czy włamanie. Fotografia lub nagranie mogą okazać się ważnym dowodem w sprawie, który można będzie przedstawić przed sądem lub na policji. Monitoring w telefonie pomoże Ci jeszcze lepiej zabezpieczyć wszystko to, co dla Ciebie cenne.

Wysoka jakość i wykrywanie niebezpieczeństwa w nocy

Kamera zewnętrzna BD.10 to solidnie wykonane urządzenie, które bez problemu zamontujesz samodzielnie. Jest odporna na warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Deszcz, śnieg, mróz, czy upał – nic nie zakłóci nadawanego na Twój telefon obrazu. Automatyczne przełączanie na tryb nocny to z kolei pewność, że Twój dobytek chroniony jest nie tylko w dzień, ale także w nocy. Dzięki sześciu diodom podczerwieni urządzenie bez problemu pokaże Ci, co dzieje się na Twojej posesji, kiedy zapadnie zmrok. Wszystko dokładnie zobaczysz po uruchomieniu aplikacji. Monitoring w telefonie ma wiele zalet. Jedną z nich jest fakt, że kontrolę nad domem, posesją, czy innym ważnym miejscem, możesz sprawować z dowolnego miejsca na świecie. Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach, czy przebywasz we własnym domu – w dowolnym momencie na smartfonie sprawdzisz, co w czasie rzeczywistym dzieje się na Twojej posesji.

Opinie o produkcie

mamy ją od ponad pół roku - testowaliśmy w upałach i teraz widzimy jak reaguje przy mrozie tzn. niereaguje bo wszystko działa normalnie - obraz dobrej jakości, reaguje normalnie na ruch. po wykryciu tego ruchu od razu powiadomienie. ogólnie rozwiązanie naprawdę sensowne.

Przekonaliście mnie - zamówione. Wygląda na to, że kamera ma wszystko, czego potrzebujemy Ale o tym na pewno napiszę więcej pod koniec roku.

Przynajmniej wygląda na to, że to taka kamera jakiej potrzebowałem do firmy Dziwnie dobra cena jak na te parametry - po nowym roku wrzucę jak wygląda obraz i czy te wszystkie funkcje faktycznie działają

bardzo dokładna, widać twarze, nawet przy kiepskiej pogodzie powiadomienia działają tak, jak w opisie sterowanie z aplikacji - naprawdę wygodne to

Sąsiad mi nie wierzył, że tyle za nią zapłaciłem/ Duży plus za to że wszystkim steruje się telefonem a materiał trafia do chmury Jakość obrazu wysoka, ciężko mi się do czegoś przyczepić

+ obrotowa + sterowanie przez apkę + dane w chmurze - wyłącznie biały kolor

Ma wszystko czego potrzebowaliśmy, a zakładałem na to wyższy budżet. Dzięki

Wszystko dokładnie widać - zero problemów z obrazem, podłączeniem - daliśmy radę bez pomocy jak na razie spełnia swoje zadanie. a że jest widoczna przez biały kolor? dla nas to nawet lepiej.

spełnia oczekiwania - dobry obraz, jest obrotowa, ale najbardziej chodzi o to, że w zasadzie wszystkim mogę sterować przez smartfona szukaliśmy kamery z zapisem w chmurze, która pozwoli sprawdzać podgląd na odległość.

Kupiliśmy po włamaniu do domu sąsiadów. Nagrywa w dobrej jakości a ja czuje się bezpieczniej w domu dzięki temu

Długo analizowalismy z mezem rozne kamerki by miec wglad na naszą posesje. Postawilismy na tą z polecenia i nie zawiedlismy sie. Sprzet mega dobra jakosc, wykonanie, obsluga. Polecam z czystym sumieniem

w koncu udalo nam sie znalezc kamere idealna do naszego domu, dlugo szukalismy czegos odpowiedniego , najwazniejsze, ze jest obrotowa i jakos nagranego obrazu wysoka

kamera idealna na nasze wymagania, wlasnie taka byla nam potrzebna. produkt bardzo na plus

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium