Opieka nad seniorem

Idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka? Zegarek dla seniorów

Najlepsze prezenty na dzień babci i dzień dziadka

Nie ma nic bardziej wartościowego, jak pokazanie bliskim, że naprawdę nam na nich zależy. Na ich zdrowiu, bezpieczeństwie, kontakcie z nimi. To prawdziwy przejaw miłości, którego osoby w podeszłym tak bardzo potrzebują. Jak często bowiem powtarzają psychologowie, przejawów miłości i zainteresowania najbardziej spragnieni są dzieci i seniorzy.

Jak zatem, w czasach kiedy większość żyje w ciągłym biegu, kiedy nie ma czasu niemal na nic, a filmy ogląda się na smartfonie, okazać troskę dziadkom? Na szczęście z pomocą przychodzą nowe technologie!

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka

Zegarek dla seniorów + opaska na rękę = pełne bezpieczeństwo

Firma Locon posiada w swojej ofercie specjalne urządzenia – zegarek dla seniorów i opaskę na rękę Locon Life oraz Locon Life Plus, które to w połączeniu z usługą lokalizacyjną, dają prawdziwe poczucie bezpieczeństwa i troski. Zarówno dla samych seniorów i osób starszych, jak i ich dzieci czy wnucząt.

Dzięki takim funkcjom jak inteligentny system lokalizacji czy inteligentnej detekcji rytmu serca, w każdej chwili możemy wiedzieć, gdzie są i czy wszystko w porządku z naszymi najbliższymi. Co więcej, to właśnie dziadkowie mają poczucie faktu, że ktoś nad nimi cały czas czuwa. Że niezależnie od tego, co by się z nimi stało, zawsze mogą liczyć na pomoc swoich najbliższych – ukochanych wnucząt.

Wybierz idealny zegarek na Dzień Dziadka i Dzień Babci

Współczesne zegarki, także te ze stali szlachetnej w dalszym ciągu są pomysłem na doskonały prezent. Często mają skórzany pasek i ponadczasowy design oraz czytelną tarczę, co podoba się starszym osobom. Trzeba jednak pamiętać, że ich funkcjonalność jest jednak dużo uboższa. Ponadczasową klasykę mają dzisiaj także modele zegarków nowoczesnych. Jeśli chcemy znaleźć prezent, który z powodzeniem pomoże nam dbać o bezpieczeństwo ukochanej babci, czy dziadka, powinniśmy pomyśleć o inteligentnym smartwatchu.

Czym różnią się smartwatche od tradycyjnych zegarków? I w jednym i w drugim możemy znaleźć klasyczny design, elegancki czarny lub brązowy pasek, czy podświetlaną tarczę. Inteligentne opaski posiadają jednak chociażby moduł GPS, dzięki któremu możemy lokalizować babcię i dziadka w aplikacji. Wbudowane czujniki odpowiadają za wykonywanie pomiarów takich jak puls, ciśnienie, saturacja, czy temperatura. Inteligentne zegarki mają guzik SOS do wzywania pomocy.

Chcesz kupić czasomierz na prezent? Zadbaj o to, aby zegarek dla babci, czy dziadka wyposażony był w jak najwięcej nowoczesnych funkcji!

Babcia i dziadek

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – zaufało nam już ponad milion klientów w Polsce!

Aplikacja mobilna Bezpieczna Rodzina pozwala lokalizować babcię i dziadka z każdego miejsca w Polsce. Dzięki współpracy z największymi operatorami komórkowymi firma Locon dostarcza usługę lokalizacyjną na najwyższym poziomie.  Opaska SOS to idealny upominek również dlatego, że wraz z nią otrzymujesz dostęp do naszej polskiej usługi, która z pewnością przypadnie Ci do gustu. Prosta obsługa, intuicyjny interfejs, to wszystko w rozsądnej cenie. Sprawdź koniecznie!