JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Zegarek GPS dla dziecka - czy warto? Przedstawiamy 10 najważniejszych powodów!

Dla każdego rodzica, bezpieczeństwo dziecka jest sprawą priorytetową. Wraz z postępem technicznym słyszymy o nowych aplikacjach lub urządzeniach, których celem jest ochrona najmłodszych przed niebezpieczeństwami. Takim urządzeniem jest m.in. zegarek z GPS. Jednakże czy jest to rzeczywiście przydatny gadżet czy zbędna fanaberia? O zaletach zegarków dla dzieci z GPS, przeczytasz w poniższym artykule.

1. Jest idealnym lokalizatorem

Dzięki wbudowanemu w zegarek nadajnikowi GPS zawsze wiesz gdzie przebywa Twoje dziecko. O ile malucha starasz się mieć zawsze na oku, to dziecko starsze, które uczy się samodzielności trudniej upilnować. Pomyśl, ile razy martwiłeś się, gdy Twój kilkulatek spóźniał się ze szkoły lub zniknął z pola widzenia na plaży?

2. Można z niego dzwonić i odbierać połączenia

Zegarek spełnia funkcję telefonu. Możesz zadzwonić do dziecka oraz zapisać w pamięci zegarka numery bliskich osób, pod które może telefonować Twoje dziecko. Zarówno wykonywanie, jak i odbieranie połączeń jest bardzo proste i intuicyjne, poradzi sobie z tym nawet przedszkolak.

3. Posiada przycisk S.O.S.

Naciskając jeden przycisk, Twoje dziecko powiadomi Cię, że czuję się zagrożone. Dostaniesz wtedy SMS-a z informacją oraz dokładną lokalizacją dziecka.

4. Zegarek ma możliwość podsłuchu

Zegarek ma wbudowaną funkcję, dzięki której dyskretnie podsłuchasz dźwięki, które wydobywają się w pobliżu sprzętu. Dzięki temu możesz dowiedzieć się np. jak nowa niania zajmuje się maluchem lub skontrolować inne sytuacje, podczas których dziecko jest pod opieką niepewnej osoby.

5. Sprzęt nie zgubi się

Zegarek z GPS posiada specjalny mechanizm, powiadamiający o zdjęciu go z nadgarstka. Dlatego zegarek nie zgubi się, a każde ściągnięcie z reki Twojego dziecka będzie kontrolowane.

6. Pokazuje aktualny czas

Choć urządzenie zwane jest „zegarkiem”, to wyświetlanie czasu jest jedną z wielu jego funkcji, traktowaną marginalnie. Zupełnie nie wiadomo dlaczego, bo prędzej czy później i tak będziesz musiał kupić swojemu dziecku zegarek, więc dlaczego nie taki który ma dodatkowe zalety? Oprócz czasu, zegarek pokazuje także aktualną datę.

7. Sprzęt jest wodoodporny

Kąpiele w basenie, szaleństwa w płytkim jeziorze czy też zwykłe mycie twarzy i rąk w umywalce nie jest mu straszne. Wodoodporność przydaje się, gdy dziecko jest w takim wieku, że jeździ na kolonie lub samo chodzi na pływalnię.

8. Sygnał dźwiękowy

Ta funkcja umożliwia zdalne wywołanie alarmu pochodzącego z urządzenia. Dlatego bez trudu znajdziesz zegarek w dziecięcym pokoju lub w łazience.

9. Jest to fajny gadżet

Wszyscy wiemy, że dzieci lubią sprzęty naszpikowane elektroniką. Chętnie je noszą, chwalą się i pokazują rówieśnikom. Zegarek z GPS dla dziecka to świetny prezent, którym Twoja latorośl zrobi wrażenie na podwórku. Dziecięce zegarki można zakupić w kolorach typowo chłopięcych, dla dziewczynek lub neutralne.

10. Przystępna cena

Wysokiej klasy zegarek dla dziecka z GPS możesz zakupić już za mniej niż 200 zł. To zdecydowanie niższa kwota, niż łączna cena wszystkich urządzeń, których funkcje łączy w sobie.

 

[product id="47, 51, 224" limit="3" slider="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium