JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Auta dostawcze w Twojej flocie – w co je wyposażyć

Właściciele firm z branży spedycyjnej powinni przede wszystkim pamiętać o tym, aby wyposażyć flotę firmową w bezpieczne i komfortowe pojazdy, którymi na co dzień będą się przemieszczać pracownicy. Dodatkowo, wszyscy inni przedsiębiorcy, którzy posiadają auta dostawcze, powinni pamiętać o tym, by były one kompletnie wyposażone. 

Auta dostawcze – co musi znaleźć się w ich podstawowym wyposażeniu?

Auta dostawcze zawsze powinny być wyposażone na tyle, by kierowca podczas jazdy czuł się bezpiecznie. Przede wszystkim, jeśli chodzi o obowiązkowe wyposażenie samochodu tego typu, to muszą być to regały, na te towary, które będą przewożone. Oczywiście, asortyment taki, jak i inne elementy, powinien być zgodny z przepisami. Dodatkowo, warto zaopatrzyć się w: uchwyty transportowe, metalowe przedziały, zestaw głośnomówiący, różne rodzaje pojemników z tworzywa sztucznego oraz w wiele innych produktów, związanych bezpośrednio ze specyfiką danej branży, w której dane auta dostawcze się przemieszczają. Warto zainwestować w wytrzymałe ściany i podłogi, na przykład w podłogę podwyższaną. Doskonale sprawdzają się systemowe zabudowy ściany grodziowej. Do podstawowego wyposażenia firmowych samochodów dostawczych zaliczają się także: składane półki, rampy oraz platformy wysuwane. Zawsze należy zadbać o to, by elementy takie zamawiać od sprawdzonych producentów. Wówczas nie będzie ryzyka, że zamówi się coś nieodpowiedniego. Szczególnie, że wyposażenie samochodów dostawczych może być spersonalizowane. 

Auta dostawcze w czerwonym kolorze

Dodatkowe elementy, wpływające na bezpieczeństwo aut dostawczych 

Dodatkowe elementy, wpływające na bezpieczeństwo aut dostawczych w firmie to kolejna grupa akcesoriów, w jakie dobrze będzie zainwestować. Na przykład, dobrze sprawdza się nadajnik GPS do samochodu. Jest to model BA.02 wyposażony w aplikację Gdzie Jest Auto, doskonale sprawdzającą się na polskich drogach. Kierowcy, którzy chcą mieć pewność, że poruszają się w zgodzie z przepisami powinni mieć model BA.02 w aucie firmowym. Ponadto, auta dostawcze można też zaopatrzyć w lokalizator GPS do samochodów firmowych, pozwalający przedsiębiorcy precyzyjnie zlokalizować, gdzie w czasie rzeczywistym znajdują się samochody firmowe. Dodatkowo, w firmach transportowych można dzięki temu urządzeniu dokładnie rozplanować dalsze trasy przejazdu na podstawie historii lokalizacji. 

Aplikacja Gdzie Jest Auto do ochrony floty firmowej

Nowocześnie opracowane aplikacje firmowe są łatwe w obsłudze i bardzo funkcjonalne. Dlatego pozwalają na swobodne korzystanie ze wszystkich urządzeń. Klienci biznesowi sami dobierają pakiety, jakie najbardziej ich interesują. Na tej podstawie wyznaczają chociażby z jaką częstotliwością auta dostawcze mają być lokalizowane. W kategorii firma można zaopatrzyć flotę pojazdów firmowych kompleksowo z aplikacją Gdzie Jest Auto. Później wystarczy myśleć tylko o sprawach biznesowych, takich jak reklama na samochodzie, ponieważ powierzchnia jaką mają auta dostawcze nadaje się do tego idealnie. Każdy przedsiębiorca, który dokładnie przemyśli, jak mają być wyposażone samochody z floty firmowej będzie spokojny o bezpieczeństwo i komfort przejazdów.

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium