Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Wielka premiera produktu! Lokalizator dla psa. Odbierz prezent!
Jedyna na świecie APLIKACJA CHRONIĄCA CAŁĄ RODZINĘ

Babcia i dziadek – czego naprawdę potrzebują?

Dla każdego jest oczywiste to, że seniorzy muszą być odpowiednio zaopiekowani. Każdy chce, żeby jego babcia i dziadek dobrze się czuli oraz byli bezpieczni. Jeśli więc nie mieszkają oni z nami na co dzień to można wykorzystywać nowe technologie dzięki jakim sprawdza się, czy dziadkowie są bezpieczni. 

Smartwatche pozwalające sprawdzać gdzie są babcia i dziadek 

Jeśli babcia i dziadek otwarci są na nowe technologie, to można im zaproponować zakup specjalnego zegarka z GPS. Wówczas, nie będzie miała znaczenia odległość jaka dzieli kogoś od seniora. Można będzie zawsze sprawdzać, czy czują się dobrze. Jeśli rodzice albo dziadkowie są starsi i chorujący, to ma to tym większe znaczenie. Smartwatch dla seniora ma wiele korzystnych funkcji takich jak: mierzenie pulsu, funkcja nasłuchu, czy wyznaczenie ulubionych tras na wakacjach. Zegarek z lokalizatorem sprawi, że babcia i dziadek się nie zgubią, co jest znaczące jeśli mają już problemy z orientacją w terenie. Możliwość wykorzystania dedykowanej aplikacji pozwoli w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się bliska osoba. Wiele osób docenia także to, że może ustawić przypomnienie o tym, jakie leki ma zażywać senior. Jak wiadomo, starsze osoby często przyjmują różnego rodzaju leki lub przechodzą rehabilitację, dlatego jest to dla nich szczególnie praktyczne rozwiązanie. Zegarek z lokalizacją może wobec tego jako prezent dla dziadków sprawdzić się idealnie. 

Babcia i dziadek na wakacjach

Babcia i dziadek – co wybrać w prezencie?

Jeśli w rodzinie były już przypadki, że starsze osoby zgubiły się, zapomniały o lekach lub po prostu ich stan zdrowia wzbudza wśród bliskich niepokój, to warto pomyśleć o nowoczesnych urządzeniach, które pozwolą im poczuć się pewniej na co dzień. Obecnie coraz więcej rodzin mieszka osobno. Młodsi ludzie spędzają też wiele godzin poza domem, chodząc do pracy. I nawet jeśli mieszkają z dziadkami to nie zawsze mogą wszystko sprawdzić. Warto wobec tego wybrać zegarek dla seniora BS.01, który pozwala na zlokalizowanie starszej osoby przez całą dobę. Głośny dzwonek sprawia, że dziadkowie na pewno usłyszą, gdy członkowie rodziny będą chcieli się z nimi skontaktować. Babcia i dziadek będą też mogli skorzystać ze specjalnej opaski, BS.02, szczególnie dedykowanej seniorom potrzebującym opieki. Opaska odbiera połączenia od 10 wpisanych numerów, pozwala na dokładne zlokalizowanie seniora oraz wysłanie powiadomień SOS, gdy będzie taka konieczność. Trzeba przyznać, że taka opaska, podobnie jak model smartwatcha BS.01 są niezastąpione.

Aplikacja Bezpieczny Senior w gotowości

Jeśli chodzi aplikacje to dostępne rozwiązanie jakim jest aplikacja Bezpieczny Senior jest możliwa do uruchomienia na wszystkich urządzeniach mobilnych. Zegarek dla babci i dziadka jest też wodoodporny, aczkolwiek w dziale akcesoria można zaopatrzyć się w folie ochronne. Dobierając poszczególne pakiety można od razu zapoznać się z korzyściami, jakie dadzą. Wtedy można podjąć osobiście decyzję o tym, czy babcia i dziadek wykorzystają wszystkie funkcjonalności. Decydując się na akcesoria z lokalizacją – zyskujemy pewność, że nasi dziadkowie są bezpieczni i że można będzie im szybko pomóc, gdy będzie taka konieczność.

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium