JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:
Kategorie
Gdzie Jest Dziecko!
[product id="99" slider="false"]
Back to school – miej oko na swoje dziecko

Back to school – miej oko na swoje dziecko

Od pierwszych dni życia troszczymy się o nasze dzieci i chcemy dla nich jak najlepiej. Martwimy się o ich bezpieczeństwo i zdrowie. Z upływem czasu dzieci coraz bardziej się usamodzielniają, idą do szkoły, wyjeżdżają na wycieczki, czy wychodzą ze znajomymi. Przed nami ostatnie dni wakacji. Czas kompletowania szkolnej wyprawki –  zakupu książek i wszystkich niezbędnych akcesoriów. Przed nami szalony czas back to school. Czy Ty jako rodzic jesteś na niego gotowy? 

młoda dziewczyna w trakcie back to school siedzi w bibliotece w granatowej bluzie z kapturem na głowie i zielonymi słuchawkami zawieszonymi na szyi czyta książkę na której stoi zielone jabłko

Czy powrót do szkoły musi być trudny?

Jak sprawić, by powrót do szkolnej ławki, przez dzieci często nazywany back to school, był przyjemny i nie wywoływał napięcia i nerwów? Przede wszystkim odpowiednio wcześniej warto zaopatrzyć swoją pociechę we wszystkie niezbędne do nauki rzeczy. Książki, zeszyty, bloki rysunkowe, kredki, nowy piórnik, to tylko niektóre akcesoria, które powinny znaleźć się w dziecięcej wyprawce. Często rodzice zapominają jednak o tym, co najważniejsze, czyli o bezpieczeństwie swojego syna lub córki. W ferworze zakupów pomijają przedmioty i urządzenia, które zapewniają dziecku bezpieczny powrót do domu, czy spokojne dotarcie do szkoły. 

Smartwatch GPS – back to school staje się przyjemnością

Jeżeli chcesz zapewnić dziecku bezpieczeństwo, jednocześnie sprawiając mu prezent  z okazji back to school, koniecznie pomyśl o nowym zegarku. A właściwie o czymś więcej niż zwykły czasomierz. Wybierz smartwatch z GPS, który będzie świetnym gadżetem dla Twojego syna lub córki, a dla Ciebie urządzeniem gwarantującym jeszcze lepsze sprawowanie rodzicielskiej opieki. Tego typu narzędzie dokładnie określa miejsce pobytu dziecka, a także wykonuje oraz odbiera połączenia. Zainstalowana w telefonie opiekuna aplikacja daje możliwość sprawdzenia historii lokalizacji i wyznaczenia stref bezpieczeństwa. Funkcje smartwatchy są wyjątkowo przydatne, a różnorodność kolorów i ciekawy design sprawiają, że dzieci z dumą zakładają je codziennie do szkoły.

Lokalizator z GPS dla dzieci – funkcje i zadania

Główną i najważniejszą funkcją smartwatcha jest lokalizowanie Twojego dziecka. Po zainstalowaniu aplikacji Gdzie Jest Dziecko, na Twój telefon przyjdzie powiadomienie jeżeli: 

– dziecko przekroczy, wcześniej ustaloną bezpieczną strefę;

– Twój syn lub córka zdejmą urządzenie z ręki;

– zostanie uruchomiony alarm, przy użyciu przycisku SOS.

Wiesz Gdzie Jest Dziecko

Niezależnie od tego czy, dziecko będzie na placu zabaw, w sklepie, na koloniach czy w szkole, rodzic ma pełną informację o miejscu jego pobytu. W dowolnym momencie ma także wgląd do historii przebytych przez swoją pociechę tras i stały kontakt dzięki funkcji dzwonienia i nasłuchu. 

dwie małe dziewczynki pochylają się nad rysunkiem który jedna z nich koloruje brązowym ołówkiem

 

Gadżet idealny dla dziecka

Smartwatche oprócz pomocy w sprawowaniu rodzicielskiej opieki, są idealnym gadżetem dla dzieci i nastolatków. Dzięki swojej wodoodporności, nie muszą być zdejmowane do mycia rąk. Niektóre modele mają dotykowe, kolorowe ekrany i wbudowaną grę logiczną. Zegarki z gps dla dzieci wyposażone są w budzik, licznik kroków, czy przycisk SOS. Jeżeli Twoja pociecha poczuje się zagrożona, wystarczy, że naciśnie jeden guzik, a Ty natychmiast otrzymasz powiadomienie o niebezpieczeństwie na swój telefon komórkowy. 

Modnie i wygodnie. Zegarek zamiast telefonu

Lokalizator z GPS nie tylko wskaże dokładne położenie Twojego syna lub córki. Jeżeli zastanawiasz się, czy Twoja pociecha potrzebuje nowego smartwatcha, pomyśl, że dzieci nie zawsze mogą mieć przy sobie telefon. Lekcje w szkole, zajęcia dodatkowe, spotkania ze znajomymi – są sytuacje, w których smartfon bywa bezużyteczny. Co innego zegarek, który ma wbudowany telefon. Dzięki aplikacji Gdzie Jest Dziecko, rodzic samodzielnie decyduje o tym, kto może zadzwonić i od kogo dziecko może odebrać połączenie głosowe. Martwi Cię brak odzewu ze strony Twojej pociechy? Smartwatche dają Ci możliwość dyskretnego podsłuchania tego, co dzieje się w otoczeniu użytkownika zegarka. W ten sposób zawsze sprawdzisz, czy dziecku nie grozi niebezpieczeństwo. Back to school nie musi więc oznaczać stresu rodziców i smutku najmłodszych. Możesz sprawić dziecku wyjątkowy prezent.

Bezpieczne back to school

Dobrze wyposażona szkolna wyprawka oprócz książek, przyborów szkolnych i zegarka z gps, zawiera również odblaski. Chociaż niektórym mogą wydawać się one drobnym szczegółem, są nieocenione podczas powrotów dzieci do domu po zmierzchu. Dobrze widziany młody człowiek na drodze może uniknąć wielu niebezpiecznych sytuacji. W szkołach coraz częściej przeprowadza się akcje mające na celu uświadomienie młodzieży, jak ważne jest to, by byli oni widoczni dla kierowców.

Daj dziecku odblaski!

Podczas takich spotkań z policjantami, czy innymi przedstawicielami służb miejskich, rozdawane są ulotki, maskotki i oczywiście odblaski. Pamiętaj jednak, by samemu zadbać o odpowiednie wyposażenie Twojego dziecka. Przymocuj odblaski do szelek od jego plecaka. Wybierz kurtkę, czapkę, czy buty ze specjalnym, widocznym z daleka odbijającym światło oznakowaniem. Ten drobny gest może okazać się w przyszłości nieoceniony. Zadbaj o to, aby powrót Twojej pociechy do szkoły był bezpieczny i przyjemny! [product id="259, 258, 99" limit="3" slider="true"]


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium