Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Jedyna na świecie APLIKACJA CHRONIĄCA CAŁĄ RODZINĘ

Zegarek z GPS – rozwiązanie dla troskliwych rodziców

Wystarczy jedno kliknięcie w naszej aplikacji na smartfonie, by dowiedzieć się, w którym dokładnie miejscu znajduje się nasza pociecha. A dowiedzieć możemy się znacznie więcej. Dziś urządzenia lokalizacyjne dla dzieci są chętnie wykorzystywane w celu poprawy bezpieczeństwa dzieci. W miejskiej, często niebezpiecznej dżungli wykorzystanie zegarka GPS dla dziecka wydaje się być jak najbardziej zasadne. Dowiedzenie się o miejscu pobytu naszego dziecka z jednej strony nas mocno uspokoi, ale z drugiej strony będzie pozwalało na odpowiednio szybką reakcję w razie jakichkolwiek niebezpiecznych sytuacji, które w ten sposób wykryjemy.

Nie tylko lokalizacja – wiele funkcji zegarka GPS  

Zegarki z lokalizacją posiadają wiele ciekawych funkcji, nie tylko związanych z kwestiami bezpieczeństwa, choć rzecz jasna to właśnie na to są najbardziej ukierunkowane. Podstawową funkcją oczywiście pozostanie śledzenie lokalizacji na podstawie wbudowanego GPS, ale znajdziemy w nich również takie funkcje jak: nasłuch otoczenia i historia lokalizacji, którą możemy podglądać w aplikacji na naszym telefonie. Dodatkowo dziecko może odbierać połączenia telefoniczne od nas, nagrywać i odbierać krótkie wiadomości głosowe, a także posiada przycisk S.O.S., który pozwala na szybkie powiadomienie nas o problemie, niebezpieczeństwie i potrzebnej pomocy.

Po naciśnięciu takiego przycisku przez dziecko, zostaniemy powiadomieni o kłopotach, wraz z dokładną lokalizacją, w jakiej obecnie znajduje się nasze dziecko. Dodatkowo ciekawą funkcją jest możliwość zdefiniowania stref w aplikacji na telefonie, dzięki czemu dostaniemy powiadomienie na przykład w sytuacji, gdy dziecko opuści wyznaczony obszar na mapie – na przykład zbyt daleko oddali się od domu lub szkoły. Mało tego – urządzenia takie są w stanie poinformować Cię o tym, że zegarek został zdjęty z ręki dziecka.

 

Najpopularniejsze zegarki dla dzieci z GPS w tym sezonie 

Produkty GJD.01, GJD.03 oraz GJD.06 to seria zegarków przystosowanych do wszelkich potrzeb rodziców, którym zależy na tym, by ich dziecko było absolutnie bezpieczne. Zależnie od wybranego modelu możemy uzyskać podstawową wersję z mniejszą ilością funkcji lub też wersję rozbudowaną, która zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Tańsze urządzenia pozwalają na pobranie lokalizacji dziecka „na żądanie”, a w przypadku nieco bardziej rozbudowanych zegarków, taka lokalizacja będzie dla nas widoczna w trybie „live”. Dowiedz się więcej o geolokalizacji z naszego artykułu!

Również stylistyka zegarków jest odpowiednia dla dzieci, bowiem trzeba zauważyć, że ostatecznie to właśnie dziecko będzie z zegarka korzystało. Znajdziemy zatem kształty i kolory dostosowane do tego, co podoba się dzieciom. Nie zabraknie więc pastelowych kolorów i dziecięcej stylistyki. Wszystkie zegarki od firmy LOCON współpracują z aplikacją GDZIE JEST DZIECKO, dzięki której zyskasz jeszcze więcej atrakcyjnych funkcji.

[product id="99, 47, 224" limit="3" slider="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium