JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Kup GPS dla psa i miej oko na swojego pupila nie tylko w wakacje!

Bez względu od wyboru kierunku, czy wyjeżdżasz ze swoim czworonogiem na wakacje w góry, nad morze, w daleką podróż, czy do rodziny za miasto – GPS dla zwierząt sprawdzi się doskonale. Nie pozwól, aby Twój pupil puszczony wolno podczas wycieczki, czy spaceru, zgubił się w obcym miejscu i nie potrafił znaleźć drogi powrotnej! Lokalizator GPS tracker dla psa i kota BZ.01 daje Ci pełną kontrolę nad tym, gdzie w danej chwili znajduje się Twój czworonożny przyjaciel. Urządzenie precyzyjnie namierzy Twojego zwierzaka, a Ty jego dokładną lokalizację będziesz mógł sprawdzić przez całą dobę, uruchamiając aplikację „Bezpieczne Zwierzę” na swoim telefonie komórkowym.

Co więcej, lokalizator GPS dla psa wyposażony jest w funkcję nasłuchu. Oznacza to, że w każdej chwili możesz posłuchać, co dokładnie dzieje się w pobliżu Twojego dużego lub małego pieska. Kolejna przydatna funkcja to możliwość definicji strefy bezpieczeństwa – jeżeli Twój pies, kot lub jakiekolwiek inne zwierze, znajdzie się poza wyznaczonym przez Ciebie obszarem – powiadomienie o ucieczce otrzymasz na swój smartphone. Z łatwością sprawdzisz także historię tras, jakimi najchętniej przechadza się Twój czworonożny podopieczny.
Taki lokalizator GPS to wygodne rozwiązanie także w momencie, kiedy na czas wakacyjnego wyjazdu powierzasz swojego pupila swojej rodzinie lub przyjaciołom. Dzięki możliwości stałego podglądu, zarówno Ty, jak i Twoi bliscy będziecie spokojni wiedząc gdzie dokładnie znajduje się zwierzak.

Lokalizator GPS dla zwierząt. Zawsze wiesz gdzie jest Twój pupil

Decydując się na wygodne i praktyczne urządzenie, jakim jest lokalizator GPS dla zwierząt pamiętaj, by wybrać sprzęt dobrej jakości – trwały i odporny na uderzenia czy zadrapania. Koniecznie pomyśl nad takim, który w kontakcie z wodą czy wilgocią, nadal będzie spełniał swoją funkcję. W końcu nigdy nie wiadomo, dokąd zawędruje Twój czworonożny przyjaciel, zwiedzając nowe tereny podczas wakacyjnych przechadzek!

[product id="56, 63, 224" limit="3" slider="true"]

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium