JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:
Kategorie
Gdzie Jest Dziecko!
[product id="99" slider="false"]
Bezpieczny powrót do domu ze szkoły

Bezpieczny powrót do domu ze szkoły 

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku maksymalne bezpieczeństwo i czuć się spokojnym o to, gdzie maluch spędza czas wolny, to na pewno warto zadbać zakup nowoczesnego smartwatcha, dzięki jakiemu można kontrolować chociażby to, jak wygląda powrót do domu z zajęć lekcyjnych, jak i z zajęć dodatkowych. Oferta jest imponująca i na pewno wymagający rodzice znajdą coś, co spełni ich standardy. 

Powrót do domu – w towarzystwie nowoczesnego smartwatcha

Powrót do domu ze szkoły jest bez wątpienia dla rodziców stresujący, jeśli dziecko samodzielnie dopiero nauczyło się wracać. Wtedy smartwatch jest niezastąpiony. Komfortowy gadżet pozwala sprawować kontrolę rodzicielską na odległość, tak naprawdę bez większych ograniczeń. Jeśli rodzic chce zobaczyć, czy dziecko jest w szkole, czy też jak trafiło na trening po zajęciach, to ma taką możliwość, gdy sprawdzi jakie są najlepsze smartwatche i dobierze pośród nich najwłaściwszy.

Bezpieczny powrót do domu ze szkoły uśmiechniętego ucznia

Najważniejsze funkcjonalności smartwatcha z gps

W zegarkach z telefonem, które umożliwią bezpieczny powrót do domu oraz opiekę nad dzieckiem wbudowana jest karta SIM, odbierająca i wykonująca połączenia głosowe. Warto też wspomnieć o możliwości wysłania sygnału SOS, wtedy gdy dziecko nie czuje się w danym miejscu pewnie. Wówczas rodzic otrzymuje SMSa. Rodzice chętnie ustalają też sfery bezpieczeństwa, w jakich przebywa dziecko. Otrzymują wówczas powiadomienia o tym, kiedy dziecko przybywa do danego miejsca lub kiedy je opuszcza. Rodzice chętnie też zaglądają do historii lokalizacji pociech, gdy chcą sprawdzić jak w danym czasie przemieszczał się ich maluch. Wówczas kwestia taka jak powrót do domu nie jest dla nich wcale stresująca. W kategorii najlepszy smartwatch na pewno można będzie znaleźć modele w pełni spełniające oczekiwania wymagających klientów. Dzięki temu można oczekiwać, że zawsze będziesz wiedział gdzie jest moje dziecko.

Powrót do domu – na jakie modele warto zwracać uwagę?

Wśród modeli smartwatchów dla dzieci, które pozwolą na bezpieczny powrót do domu warto zwracać uwagę na takie, które mają opcje dodatkowe. Na przykład, GJD.11 jest wodoodpornym smartwatchem, wyposażonym w krokomierz, sprawdzający gdzie i w jakim czasie przemieszcza się dziecko. Za szczególny uchodzi elektroniczny zegarek GJD.03, zwłaszcza pod kątem interaktywności. Rodzice mogą chociażby skorzystać z opcji nasłuchu otoczenia, a dziecko może pograć w różne gry logiczne, co dodatkowo rozwinie jego spostrzegawczość. Idealnie prezentuje się też model GJD10, posiadający opcje takie jak: budzik, latarka, wodoodporność, dziecięcy design. Trzeba przyznać, że kolorowe, dotykowe wyświetlacze podobają się dzieciom. Rodzice mogą sprawdzić aplikacje dostępne na wszystkich urządzeniach mobilnych i przekonać się, że praca urządzenia będzie bezawaryjna. Warto także zaopatrywać się w akcesoria takie jak folie ochronne albo wymienne paski. Wtedy można będzie wpływać na wygląd zegarka, co dla dzieci jest interesujące. Można od razu zdecydować się na pakiety dzięki jakim wybierze się najlepsze rozwiązania odnośnie geolokalizacji. Każdy rodzic, który chce, aby powrót do domu ze szkoły był bezpieczny i liczy się z tym, że pociecha doceni nowoczesny gadżet powinien bliżej zapoznać się z ofertą. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium