JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Dodatkowe zabezpieczenie torby na laptopa – skuteczne rozwiązania

Jeśli ktoś na co dzień sporo się przemieszcza pomiędzy domem a biurem, to wie, jak ważne jest to, aby posiadać wysokiej jakości gadżety. Zaliczają się do nich na przykład torby na laptopa. Każda taka torba musi być solidnie wykonana, odpowiednio zabezpieczona, jak i designerska. To cechy, jakimi kierują się konsumenci. Ponadto, warto decydować się na dodatkowe zabezpieczenia, aby nikt postronny nie miał szansy skraść laptopa. 

Torby na laptopa – jak je dodatkowo zabezpieczać?

Torby na laptopa można na przykład zabezpieczać za pomocą dodatkowych gadżetów, jakimi są lokalizatory personalne z GPS. Tego typu lokalizatory idealnie wywiązują się ze swojego zadania. Jeśli na przykład ktoś nie do końca orientuje się w tym, gdzie położył swoją torbę z laptopem albo zauważy, że jej nie ma, to od razu może sprawdzić, czy nie wzięły w tym udziału osoby trzecie. Dlatego warto wybrać lokalizator GJD.04 pozwalający na całodobową ochronę  torby wraz z całą zawartością. Ten innowacyjny, osobisty nadajnik GPS pozwala błyskawicznie skontrolować, gdzie aktualnie znajdują się dzieci, albo seniorzy, jeśli na przykład zdecydujemy się na rozszerzenie funkcji nadajnika. Jeśli zaś chodzi o rzeczy materialne to torba do laptopa z pewnością będzie lepiej zabezpieczona, kiedy ktoś zaopatrzy się w profesjonalny lokalizator ze współrzędnymi GPS. 

Torby na laptopa biznesmena w podróży zawodowej

Podróż służbowa z zabezpieczoną torbą na laptopa

Jeśli więc ktoś wyjeżdża w podróż służbową do innego kraju albo sporo się przemieszcza, to model GJD.04 pozwoli zawsze odnaleźć laptop firmowy w innym miejscu niż biuro. Bardzo pomocna jest w tym funkcja nasłuchu. Dzięki niej szybko można sprawdzić, gdzie położone są torby na laptopa. Jeśli zaś doszłoby do kradzieży, to interwencja będzie błyskawiczna. Zwłaszcza, gdy wykorzysta się funkcję taką jak historia lokalizacji. Pozwala dzięki nawigacji satelitarnej to sprawdzić całą drogę przemieszczania się torby. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w modelu GJD.04 zachęcają do zakupu. 

Torby na laptopa – lokalizator jako must have

Torby na laptopa coraz częściej wyposażone są w lokalizator GPS. Specjalnie zaprojektowany nadajnik GPS w aplikacji Bezpieczna Rodzina pozwala sprawdzać powiadomienia SOS, żeby od razu reagować, gdy podejrzewamy, że nasza torba mogłaby zniknąć. Kompletnie zaprojektowane aplikacje pozwalają na wykorzystanie w dowolnej chwili dokładnie tych funkcji, na jakich nam zależy. Można samodzielnie wybrać pakiety dzięki jakim będziemy wykorzystywać optymalnie wszystkie funkcje. 

Torby na laptopa a ochrona firmowych danych 

Zakładka firma odwiedzana jest właśnie po to, aby zabezpieczać torby na laptopa, gdyż coraz więcej osób jest świadomych tego, jak liczy się ochrona firmowych danych. Nowoczesne urządzenia wyposażone w GPS sprawią, że firma będzie bardzo dobrze zabezpieczona. Tak samo, jak ktoś dba o ubezpieczenie laptopa firmowego w firmie ubezpieczeniowej, tak samo na własną rękę powinien zadbać o to, aby mienie firmowe było właściwie zabezpieczone za pomocą lokalizatora. Tego typu dodatkowe zabezpieczenie sprawi, że niezależnie od tego, czy laptop zabierzemy na weekend, na wakacje, żeby popracować w domu, czy też będziemy w delegacji – nie będzie trzeba przejmować się o najważniejsze informacje firmowe. 

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium