JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:
Kategorie
Gdzie Jest Dziecko!
[product id="99" slider="false"]
Domowa kwarantanna – sprawdź co robi Twoje dziecko

Domowa kwarantanna – sprawdź, co robi Twoje dziecko

Postępująca epidemia i odgórne nakazy związane z ograniczeniem wychodzenia z domu i unikania kontaktu z innymi osobami całkowicie odmieniły nasze życie. Rezygnacja z planów, praca w trybie home office, zdalne nauczanie dzieci, odwołane wszystkie wydarzenia kulturalne, zamknięte teatry, galerie handlowe i kina. Przyzwyczajenie się do nowej sytuacji nie jest łatwe, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że konieczne – te ochronne zabiegi mają sprawić, żeby jak najszybciej wszystko mogło wrócić do normy. Czy domowa kwarantanna musi kojarzyć nam się negatywnie? Co w momencie, kiedy musimy wyjść do pracy i nie mamy pewności, czy nasze dziecko na pewno zostaje w domu? Jak zweryfikować, czy pilnie uczy się podczas zdalnych lekcji? Tu z pomocą przychodzi Bezpieczna Rodzina. 

Koronawirus w Polsce – zagrożenie

Koronawirus w Polsce niestety rozwija się coraz szybciej i dotyka coraz większej ilości osób. Jeżeli Ty lub Twoi bliscy macie objawy takie jak suchy kaszel, gorączka i ogólne osłabienie, nie wahaj się ani chwili. Natychmiast zadzwoń do sanepidu i powiadom o tym odpowiednie służby. Natomiast aby unikać zakażenia, zostań w domu. Ogranicz wychodzenie po zakupy i kontakt z ludźmi. Pamiętaj – domowa kwarantanna nie musi być nudna. Jeżeli pracujesz zdalnie, na pewno zajmujesz się obowiązkami zawodowymi. Wolny czas zaś możesz poświęcić na porządki, czytanie książek, czy naukę języka obcego, którą długo odkładałeś, bo brakowało Ci chwili dla siebie. Może czas zamówić przez internet wymarzony instrument i rozpocząć naukę gry na nowym urządzeniu? Koronawirus w Polsce ogranicza nam wiosenne spacery i korzystanie ze świeżego powietrza. Pamiętaj jednak, że przebywanie w domu nie tylko może uratować nas i inne osoby – może też przynieść nam coś pożytecznego.

Domowa kwarantanna, sprawdzanie, co robi dziecko, czyli ręka chłopca z niebieskim zegarkiem z GPS od Bezpiecznej Rodziny ułożona na otwartym zeszycie wśród kolorowych kredek

Epidemia koronawirusa, a praca i opieka nad dzieckiem

Nie każdy niestety może pozwolić sobie na pracę zdalną. Należysz do osób, które mimo panującej epidemii Koronawirusa nie mogą pozostać w domu? Zapewne bardzo zależy Ci na tym, aby wszyscy domownicy mimo wszystko czuli się bezpiecznie. Dotyczy to w dużej mierze rodziców. Dorośli wychodząc do pracy, nie mają wyjścia i zostawiają swoje dzieci same. Nasuwa się zatem pytanie. Czy można mieć pewność, że syn lub córka nie opuszczają domowej kwarantanny, kiedy opiekunów nie ma w pobliżu? Epidemia koronawirusa trwa w najlepsze. Warto jednak już w tym momencie zastanowić się, jakie dodatkowe urządzenia przydadzą się zarówno teraz, jak i później? Do tego typu narzędzi, które jednocześnie są ciekawym gadżetem i chronią dziecko, dając rodzicom cenne informacje, chociażby o jego lokalizacji, należą smartwatche z GPS

Domowa kwarantanna i dyskretna kontrola nad dzieckiem

Modele od Bezpiecznej Rodziny takie jak GJD.06, czy GJD.11, to wielofunkcyjne smartwatche, które ułatwią Ci kontakt z dzieckiem zarówno na domowej kwarantannie, jak i po jej zakończeniu. Urządzenia pełnią rolę telefonu, który odbiera i wykonuje połączenia głosowe, ale mają też więcej przydatnych opcji. Dzięki naszej dedykowanej aplikacji Bezpieczna Rodzina, umożliwiają one dokładną lokalizację dziecka i nasłuch. Wysyłają także powiadomienia SOS, czy pozwalają na weryfikację historii przebytych tras i odwiedzonych przez Twoją pociechę miejsc. Dlaczego domowa kwarantanna z naszymi zegarkami to bezpieczeństwo dla dziecka i komfort dla rodzica?

Bezpieczna kwarantanna

Dzięki lokalizacji GPS, GSM, BTS i Wi-Fi przekonasz się, czy Twój syn lub córka na pewno są w domu. Nasłuch umożliwi przysłuchanie się temu, czy dziecko na pewno uczy się podczas zdalnych szkolnych zajęć. A jeśli wydarzy się coś niespodziewanego, pociecha natychmiast powiadomi Cię o zagrożeniu za pomocą jednego przycisku SOS. Smartwatche z GPS od Bezpiecznej Rodziny mają dotykowe, kolorowe ekrany, wbudowane budziki, krokomierze, czy aparat. Dla dziecka stanowią ciekawy gadżet i jednocześnie dają rodzicowi możliwość komfortowej, dyskretnej kontroli. 

Biała kamera wewnętrzna BD.08 oraz widok na elegancko urządzone wnętrze z białymi meblami w kuchni na wysoki połysk, drewnianym stołem, na którym stoi komputer, biały imbryk oraz zeszyt i czarna niewielka półka na której ustawione są kwiaty i biała kamera wewnętrzna od Bezpiecznej Rodziny

Koronawirus w Polsce, a bezpieczne dziecko w domu

Jeżeli jesteś rodzicem pracującym mimo epidemii, z całą pewnością warto, byś pomyślał o jeszcze jednym zabezpieczeniu dla swoich bliskich. Wygodnym sposobem na podgląd tego, co dzieje się w domu podczas nieobecności dorosłych, jest także kamera wewnętrzna BD.08. Ponieważ dzięki aplikacji urządzeniem można sterować z poziomu telefonu komórkowego, z łatwością można przekonać się, co w danym czasie robi dziecko. Sprawdzisz, czy odrabia lekcje, czy nic mu nie grozi i czy aby na pewno nie wyszło z domu.

Kamera wewnętrzna – dlaczego warto?

Koronawirus w Polsce i kwarantanna zmuszają nas do szerszego spojrzenia na kwestię bezpieczeństwa. Kamera wewnętrzna, której obraz w jakości HD lub Full HD wyświetla się na telefonie w czasie rzeczywistym, jest z pewnością jednym z tych inteligentnych rozwiązań, które warto wziąć pod uwagę, kiedy myślimy o zapewnieniu komfortu sobie oraz bliskim. Takie narzędzie przyda się także na późniejszy czas. Kiedy znowu będziemy mieć możliwość dłuższego wyjazdu, detekcja ruchu, obraz w ciemności, czy możliwość nagrywania i robienia zdjęć, z pewnością przyczynią się do spokojnego wypoczynku, bez zamartwiania się o to, czy nasz dom w danym momencie nie jest okradany przez złodzieja. 

Domowa kwarantanna – jak spędzać czas z dzieckiem

Jeżeli już przychodzi taki moment, że możesz poświęcić dziecku więcej czasu, warto sprawić, aby wspólne chwile były przyjemne i niezapomniane. Zaopiekuj się dzieckiem, otwórz stary album ze zdjęciami i opowiedz synowi lub córce kilka ciekawostek związanych z członkami rodziny. Stwórzcie razem drzewo genealogiczne, uczcie się razem języka obcego. Grajcie w planszówki i układajcie puzzle. Wspólne gotowanie to świetny pomysł, by zarazić dziecko miłością do pieczenia, a oglądanie klasyków kina z pewnością pobudzi jego wyobraźnię i poszerzy horyzonty. Domowa kwarantanna nie musi być nudna. Epidemia Koronawirusa zatrzymała na chwilę świat jaki znamy. Warto w tym trudnym czasie jeszcze bardziej zatroszczyć się o dziecko i sprawić, by czuło się ono bezpieczne. 

 

 [product id="259, 258, 99" limit="3" slider="true"]

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium