Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Jedyna na świecie APLIKACJA CHRONIĄCA CAŁĄ RODZINĘ

GPS dla psa na wakacje - Twoje bezpieczne zwierzę 

Spacer, wyjazd na weekend, zakupy, obiad na mieście, wszystkie czynności i obowiązki dnia codziennego wykonujemy dzisiaj w towarzystwie naszych czworonogów. Czy wiesz, jak odpowiednio przygotować się na posiadanie zwierzaka? Czy wakacje z psem to nasz obowiązek? Taki urlop dla jednych to wymarzony wypoczynek, dla innych to ograniczenie i mnóstwo wyrzeczeń. Wielu opiekunów czworonogów nie potrafi rozstać się z psem nawet kilka dni. Przy planowaniu wakacji należy brać pod uwagę rodzaj wycieczki, predyspozycje psa, jego lęki i choroby. Nie każde zwierzę nadaje się na długą i męczącą podróż w niektórych kierunkach, w tym w ciepłych krajach i zmianę klimatu. Czasami kilka dni rozłąki to dobry czas zarówno dla właściciela jak i jego czworonoga. A jeżeli bardzo martwisz się o swojego pupila, zanim wybierzesz się w podróż, pomyśl o GPS dla psa. To profesjonalne urządzenie pomoże Ci mieć swojego zwierzaka pod stałą kontrolą. 

mały biały kudłaty piesek leżący na grzbiecie na podłodze

GPS dla psa - Twój przyjaciel wśród rodziny i znajomych 

Pozostawienie psa pod opieką rodziny, przyjaciół lub znajomych wydaje się najprostszym z możliwych rozwiązań. Pies zdążył już ich wcześniej poznać, nie będzie czuł zagrożenia i łatwiej będzie mu znieść rozłąkę. Idealnym rozwiązaniem jest przeprowadzka bliskiej osoby na czas wyjazdu do naszego mieszkania. Jednak każdy ma wiele obowiązków i taki plan często nie wchodzi w grę. Zmieniając psu miejsce zamieszkania warto zabrać z jego domu: legowisko, ulubione zabawki, miskę i karmę oraz kilka ubrań z zapachem właściciela. Ważne, aby opiekun pozostający z naszym psem znał jego zwyczaje oraz codziennie stosowane przez nas zasady. Jeżeli dodatkowo wyposażysz swojego czworonoga w GPS dla psa będziesz miał pewność, że w razie jego zaginięcia, Twoi bliscy nie będą mieć problemów ze znalezieniem Twojego przyjaciela. 

Opieka dla psa na wakacje - petsitter 

Bezpieczne zwierzę, to szczęśliwe zwierzę. Certyfikowany petsitter to opiekun psów posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Zanim podejmie się on opieki nad psem, możemy sprawdzić jego umiejętności spotykając się na spacerze lub w domu. W ten sposób przed podpisaniem umowy jesteśmy w stanie ocenić, czy będzie potrafił opiekować się zwierzęciem podczas naszej nieobecności. Niestety certyfikowany opiekun to dość kosztowne rozwiązanie. W zależności od miasta i wielkości psa, cena za godzinę waha się między 20-60 zł. 

 kobieta i mężczyzna i ich pies wyposażony w gps dla psa spacerują po parku

Psi hotel - pies na urlopie

W każdym większym mieście znajdziemy psi hotel, który przyjmie czworonoga na czas naszej nieobecności. Wymaga się w nim posiadania książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami przeciwko wściekliźnie oraz innym chorobom zakaźnym. Hotel dla psów zapewnia miejsce do spania, codzienne spacery, wyżywienie i wspólny wybieg. Cena pobytu zaczyna się w przypadku małego psa od 25 zł na dobę i kończy na 70 zł za dobę przy dużych psach. 

 mały brązowy piesek opiera głowę na oparciu od szarego fotela

Lokalizator GPS Tracker dla psa

Obawiając się o bezpieczeństwo naszego pupila warto wyposażyć go w gps dla psa. To proste i lekkie urządzenie posiadające nadajnik gps,  monitoruje obecną lokalizację, a także zapisuje i wskazuje drogę jaką przebył nasz pupil. GPS dla psa wysyła także automatyczne powiadomienia o przekroczeniu bezpiecznej strefy. Jeżeli martwimy się o to, czy nasze zwierzę jest dobrze traktowane podczas wakacji, czip dla psa posiada funkcję dyskretnego podsłuchu, umożliwiającą sprawdzenie otoczenia naszego przyjaciela o każdej dowolnej porze. Dzięki aplikacji Bezpieczna Rodzina pozostajesz z pupilem w stałym kontakcie. 

 

[product id="56, 63, 224" limit="3" slider="true"]

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium