JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:
GPS online i inne przydatne narzędzia do samochodu

GPS online i inne przydatne narzędzia do samochodu

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym kierowcą, czy samochód służy Ci do prywatnych przejazdów, warto, by auto wyposażone było w odpowiedni sprzęt i narzędzia, które nie tylko umilą każdą podróż, ale przydadzą się w czasie awarii, czy w niespodziewanej sytuacji. Apteczka, GPS online, kamera cofania… co z całą pewnością powinno znaleźć się w Twoim pojeździe, byś mógł czuć się pewnie i bezpiecznie?

GPS online, czyli wyjazd bez tajemnic

Chyba niewielu jest już kierowców, którzy nie korzystają z dobroci technologicznej, jaką jest GPS online. Mapa, na której widzimy nasze obecne położenie oraz najszybszą trasę do celu to jedno z podstawowych rozwiązań, z których korzystają dziś właściwie wszyscy. Umożliwia sprawniejszą pracę, pozwala ominąć korki, czy daje możliwość wyboru najciekawszej wakacyjnej trasy. GPS w samochodzie ma właściwie same zalety. Możemy go uruchomić w telefonie, tablecie, czy nawet radiu samochodowym, które często już teraz także posiada funkcję wyświetlania mapy. Jeżeli wybierasz się na wakacje, GPS online z pewnością powinieneś zabrać ze sobą!

GPS online w samochodzie

Kamera, GPS online, zestaw głośnomówiący – co na pewno przyda się w Twoim samochodzie?

Korzystanie z telefonu komórkowego podczas jazdy jest stanowczo zabronione, dlatego oprócz GPS online, warto, by w samochodzie znajdował się także wygodny zestaw głośnomówiący. Kierowcy często uruchamiają tę funkcję bezpośrednio w telefonie, warto jednak zaznaczyć, że ze względu na hałas i zmianę położenia samochodu, rozmowa prowadzona w ten sposób może trafić na zakłócenia. Kolejnym urządzeniem, które uprzyjemni każdemu kierowcy czas w samochodzie, jest odpowiednie radio. Takie, wyposażone w Bluetooth, które umożliwia połączenie się bezpośrednio z telefonem to wygoda i pewność, że podczas długiej podróży posłuchamy ulubionej playlisty. Mimo że każdy z nas jest mistrzem parkowania, dobrze, kiedy w aucie mamy kamerkę, która ułatwi nam dokładne i bardziej precyzyjne wykonanie tego manewru. Dzięki niej zaparkowanie w wąskim miejscu między dwoma innymi pojazdami nie będzie już tak czasochłonne i trudne. Przydatnym urządzeniem, w które z całą pewnością warto wyposażyć nasze auto, jest praktyczny lokalizator GPS od Bezpiecznej Rodziny. Dlaczego przyda się on także w Twoim samochodzie?

GPS do auta i GPS online – dwa różne narzędzia, które przydadzą się każdemu kierowcy

O zaletach GPS online wiemy już całkiem sporo, czas przyjrzeć się bliżej innemu, równie ciekawemu i wygodnemu rozwiązaniu. Lokalizator GPS do samochodu to niewielkie urządzenie, które każdy kierowca bez problemu samodzielnie zamontuje w swoim aucie. Działa wraz z dedykowaną aplikacją Gdzie Jest Auto, dzięki której każdy właściciel, w zaledwie kilka sekund jest w stanie precyzyjnie zlokalizować swój pojazd. Co więcej, jeżeli samochód niespodziewanie ruszy z miejsca, na telefonie natychmiast pojawi się alert z ostrzeżeniem. Dedykowana aplikacja to także powiadomienia o przekroczeniu prędkości (przydatne, kiedy pożyczamy nasze auto bliskim) i historia lokalizacji. Lokalizator GPS to pewność, że zawsze masz swoje auto na oku.

To koniecznie musisz mieć w swoim samochodzie

GPS online, kamera, czy lokalizator to nie wszystko. Rzeczą, w którą koniecznie musi być wyposażone każde auto jest oczywiście apteczka. Powinny w niej znaleźć się podstawowe przybory, takie jak bandaże, plastry, woda utleniona, nożyczki, kompresy, bandaże elastyczne, czy instrukcja udzielania pierwszej pomocy. Jeżeli nie mamy tego typu apteczki i nie wiemy do końca jak ją skompletować, możemy kupić gotowy zestaw i schować w naszym aucie. Pamiętajmy – wszystkie te przedmioty nie tylko powinny umilać nam podróż, ale także gwarantować bezpieczeństwo.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium