JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:
Gdzie jest dziecko – lokalizacja bliskich z Orange

Gdzie jest dziecko – lokalizacja bliskich z Orange

Za dziećmi czasem ciężko nadążyć. Często nie sposób się z nimi skontaktować. Kiedy dorastają, zaczynają samodzielnie wychodzić, czy uczęszczać na dodatkowe zajęcia, rodzice często mają z nimi utrudniony kontakt. Jednak dzięki nowoczesnym technologiom i urządzeniom, takim jak smartwatche, możemy być z dzieckiem w stałym kontakcie. Warto pamiętać, że nie tylko smartfon pozwoli na dodzwonienie się do syna lub córki. Zegarki z GPS i funkcją telefonu są coraz popularniejsze. Aby w pełni korzystać z ich możliwości wystarczy wybrać usługę Gdzie jest dziecko i lokalizację bliskich z Orange.

usługa gdzie jest dziecko, czyli mała dziewczynka o blond włosach pośród fioletowych kwiatów na łące

Orange GPS i Bezpieczna Rodzina

Często zastanawiasz się, Gdzie jest dziecko? Czy bezpiecznie dotarło do domu, czy tak jak mówiło, bawi się na placu zabaw lub jest na zajęciach dodatkowych? Jeżeli tak, doskonałym rozwiązaniem może okazać się smartwatch z GPS. Dzięki naszemu zegarkowi i usłudze, którą możesz aktywować z Orange, wysyłając jedynie SMS, już zawsze będziesz wiedział, gdzie jest Twoja pociecha. Aplikację należy pobrać ze sklepu Google Play lub App Store. Jest to szybki i wygodny sposób na sprawdzanie, gdzie jest dziecko o każdej porze dnia i nocy. Odpowiednie ustawienia, o których sam możesz decydować, pozwolą Ci na stałą kontrolę i monitoring miejsc, w których jest lub była Twoja pociecha.

[product id="99" limit="3" slider="true"]

Usługa Gdzie jest dziecko – możliwości

Usługa Gdzie jest dziecko umożliwia lokalizowanie telefonów za pomocą aplikacji mobilnej, www oraz wiadomości SMS. Oprócz pokazywania na mapie dokładnego położenia dziecka rodzic wyznaczy także własne strefy bezpieczeństwa. Co to oznacza? Za każdym razem, kiedy Twój syn lub córka opuszczą, lub pojawią się w danym miejscu (np. w szkole lub w domu), otrzymasz powiadomienie na swój telefon komórkowy. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Zostaniesz powiadomiony, kiedy dziecko po zakończeniu zajęć opuści teren szkoły. Kolejną informację otrzymasz w momencie pojawienia się Twojej pociechy w domu. Lokalizację na żądanie ustawisz wygodnie w swoim smartfonie. Oszczędzi Ci to niepotrzebnych nerwów i nie będziesz musiał co chwila dzwonić do dziecka, aby upewnić się, gdzie w danym momencie się znajduje. Wszystkie informacje masz zawsze w swoim telefonie komórkowym. Dzięki aplikacji masz pewność, że Twoja kontrola rodzicielska jest na jeszcze lepszym poziomie. Na Twój smartfon natychmiast przyjdzie wiadomość SOS, kiedy Twoja pociecha potrzebować będzie pomocy. Jeżeli dziecko poczuje się zagrożone, wystarczy, że wciśnie jeden przycisk na swoim zegarku! Tę samą funkcję mają także inne urządzenia Bezpiecznej Rodziny – smartwatche dla seniora, lokalizator dla zwierzaka, czy opaska dla osoby starszej.

kilkuletni chłopiec o ciemnych włosach ubrany w koszulę w kratkę i czerwony kaszkiet stoi z założonymi rękami i patrzy w bok

Jeszcze lepsza kontrola rodzicielska 

Urządzenie wraz z aplikacją to szereg możliwości gwarantujących jeszcze większe bezpieczeństwo Twoich bliskich. Weryfikacja historii lokalizacji, opcja SOS, czyli szybkie wezwanie pomocy przez syna lub córkę, kiedy poczuje się zagrożone. I oczywiście dyskretna lokalizacja, aby na bieżąco wiedzieć, gdzie jest dziecko. Jedna aplikacja daje opiekunowi szansę na jeszcze lepsze sprawowanie rodzicielskiej opieki. 

Orange GPS lub pakiet Bezpiecznej Rodziny

Warto zwrócić uwagę na fakt, że usługę do urządzeń lokalizujących, takich jak smartwatch z GPS dla dziecka, opaskę SOS dla seniora lub Zegarek z GPS dla osoby starszej, można zakupić nie tylko w Oragne, ale także na stronie Bezpiecznej Rodziny. Nasze pakiety umożliwiają korzystanie z nielimitowanych połączeń przychodzących, gwarantują lokalizację bez ograniczeń, pełen dostęp do wszystkich funkcjonalności naszych urządzeń, Premium Customer Service oraz, w zależności od wyboru pakietu na 1,6 lub 12 miesięcy – nawet do 60 minut na rozmowy wychodzące. 

Zlokalizuj telefon swojego dziecka

Jeżeli chcesz lokalizować telefon syna lub córki, możliwe jest to na kilka różnych sposobów. Pierwszy za pomocą aplikacji Gdzie jest dziecko. Dzięki temu, na mapie zawsze zobaczyć, gdzie znajduje się Twoja pociecha. Kolejny – przy pomocy dedykowanego serwisu gdziejestdziecko.pl. Kiedy jednak nie masz dostępu do sieci, lokalizację możesz sprawdzić za pomocą SMS-a. W takim przypadku należy wysłać wiadomość zawierającą numer telefonu syna lub córki na numer 8082. Po chwili na Twoim telefonie pojawi się odpowiedź z danymi dotyczącymi obecnego położenia Twojej pociechy. 

Lokalizacja bliskich z Orange — jak to działa? 

Każdy rodzic, dbając o bezpieczeństwo swojego dziecka, szuka rozwiązań pozwalających świadomą kontrolę syna lub córki. Lokalizacja bliskich z Orange to nic innego, jak pozostanie w stałym kontakcie z dzieckiem, z dodatkową wiedzą o jego teraźniejszym położeniu. Z prawnego punktu widzenia rodzic w trosce o swoje dziecko może ingerować w jego strefę prywatności. W przypadku bliskich przyjaciół i seniorów lokalizacja bliskich z Orange wymaga dobrowolnej zgody na ich lokalizację. Aby uruchomić usługę, należy:

  1. Wysłać SMS z bezpłatną aktywacją konta.
  2. Dodać do usługi osobę, którą chcesz zlokalizować poprzez SMS, e-mail, w aplikacji w telefonie lub przez stronę internetową, za pomocą prywatnego konta. 
  3. Czekać na wyrażenie zgody przez bliskiego lub seniora na lokalizowanie poprzez wiadomość SMS.
  4. Lokalizować za pomocą najwygodniejszej opcji wyboru.

Co zyskujesz?

Pierwszy miesiąc usługi Lokalizacja bliskich z Orange jest całkowicie bezpłatny, a rezygnacja z usługi może nastąpić w każdej chwili. W pakiecie standardowym masz możliwość: lokalizowania dwóch osób przez 30 dni, namierzania swojego telefonu, czy wykorzystania 30 lokalizacji na miesiąc. Oprócz tego wyznaczysz jedną strefę bezpieczeństwa dla Bliskich oraz skorzystasz z dwudniowego  zapisu lokalizacji. W pakiecie premium masz możliwość wyboru: lokalizacji 5 bliskich z Orange, namierzania swojego telefonu, czy wykorzystania 150 lokalizacji na tydzień. Wyznaczysz dwie strefy bezpieczeństwa i skorzystasz z pięciodniowej historii zapisu lokalizacji. Lokalizacja bliskich z Orange w pakiecie premium zapewnia ponadto aplikację S.O.S. dla Bliskich.

S.O.S dla Bliskich

 Aplikacja ta gwarantuje:

  • wezwanie pomocy w 3 sekundy do wszystkich bliskich, służb ratunkowych wraz z video, zdjęciem i obecną lokalizacją,
  • informację o stanie zdrowia (grupa krwi, lista leków, dane do opiekuna),
  • zapis wszystkich zgłoszeń,
  • mapę szpitali pod ręką.

Pamiętaj! Bezpieczeństwo to priorytet. Wybieraj usługi, które zagwarantują Tobie i Twoim bliskim spokój i komfort. 

Dlaczego wybrać Bezpieczną Rodzinę?

Wybierając produkty od Bezpiecznej Rodziny, masz pewność, że stawiasz na sprawdzone urządzenia. Samodzielnie stworzone przez nas rozwiązania dają Ci gwarancję bezpieczeństwa zarówno Twoich danych, jak i danych bliskich Ci osób. Zawsze możesz liczyć na pomoc naszych konsultantów oraz masz pewność, że w razie awarii Twój sprzęt zostanie wymieniony na nowy. Nasze urządzenia są już skonfigurowane i zawierają bezterminową kartę SIM. Dzięki naszym usługom masz możliwość lokalizowania jednocześnie zarówno telefonu, jak i zegarka z GPS, auta, zwierzaka oraz opcję podglądu swojego domu przez 24/7. Wszystko szybko i wygodnie z poziomu telefonu komórkowego. Chroń swoich bliskich z Bezpieczną Rodziną i usługą Gdzie jest dziecko.

[product id="99" limit="3" slider="true"]

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium