JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:
Kategorie
Gdzie Jest Dziecko!
[product id="99" slider="false"]
Jak sprawdzić kto dzwonił do dziecka?

Jak sprawdzić kto dzwonił do dziecka?

Rodzice bardzo często chcą mieć pełną wiedzę na temat tego, co dokładnie, gdzie i z kim robi ich dziecko, w tym kto dzwonił do naszego malucha. W młodych ludziach nawet tych kilkuletnich, zazwyczaj wywołuje to bunt i poczucie braku zaufania ze strony opiekunów. Temat prywatności dziecięcej nie jest łatwy i z pewnością bardzo złożony – rodzic powinien wykazać się tutaj taktem i dużą dozą zrozumienia. Wszystko zależy także od tego, w jakim wieku jest nasz syn lub córka. Nastolatkek potrzebuje jednak dużo więcej przestrzeni niż choćby kilkulatek. Pełna kontrola nad tym, kto dzwonił do dziecka, jest jednak możliwa i tylko od rodzica zależy, w jakim stopniu chce ingerować w prywatność swojej pociechy. Aplikacja do kontroli rodzicielskiej może mieć jednak różne funkcje, nie tylko takie, które związane są z monitoringiem połączeń telefonicznych dziecka.

Kontrola rodzicielska w telefonie

Nowoczesne technologie umożliwiają dzisiaj rodzicom sprawowanie opieki nad dziećmi zupełnie inaczej, niż miało to miejsce jeszcze 10,20, czy 30 lat temu. Telefony komórkowe wyposażone w najróżniejsze aplikacje, nadajniki GPS, gadżety w postaci niewielkich lokalizatorów, które można wrzucić do szkolnego plecaka, zegarki z GPS – wszystkie te narzędzia mogą być solidnym zabezpieczeniem dla dzieci w XXI wieku. Pełnią one oczywiście także inne role – umożliwiają rozwój, uczą, ułatwiają kontakt. Dla rodziców jest jednak ważne to, w jakim stopniu ułatwiają sprawowanie jeszcze lepszej, bardziej odpowiedzialnej opieki nad pociechą. Kontrola rodzicielska w telefonie, czyli sprawdzenie kto dzwonił do dziecka to rozwiązanie, które staje się coraz bardziej popularne. Dzięki temu, że wiele informacji o tym, co robi i gdzie znajduje się dziecko, mama, czy tata ma w swoim smartfonie, opieka nad dzieckiem staje się dużo prostsza.

Uśmiechnięta kobieta sprawdza kto dzwonił do jej dziecka na telefonie

Czy wiesz, kto dzwonił do Twojego dziecka?

Aplikacja do kontroli rodzicielskiej od Bezpiecznej Rodziny jest kompatybilna ze smartwatchami dostępnymi w naszym sklepie. Ponieważ zegarki pełnią funkcję zminiaturyzowanych telefonów, a pieczę nad wszystkim dzięki aplikacji ma rodzic, to właśnie od niego zależy, jakie osoby zostaną wpisane do książki telefonicznej w dziecięcym smartwatchu. Zegarek z GPS odbiera połączenia od 10 kontaktów, które mama lub tata zapiszą w aplikacji. Oznacza to, że zawsze wiesz, kto dzwonił i kto ewentualnie może zadzwonić na smartwatch Twojego syna lub córki. Kontrola rodzicielska w telefonie nie musi być skomplikowana – wręcz przeciwnie. Może dawać dorosłym możliwość dyskretnego nadzoru nad dzieckiem.

Aplikacja do kontroli rodzicielskiej

Tego typu rozwiązanie może zostać połączone z zegarkiem z GPS (który przy okazji jest lokalizatorem, a aplikacja spełnia wtedy dużo więcej możliwości, takich jak chociażby ustawianie stref bezpieczeństwa, nasłuch, czy sprawdzenie historii lokalizacji) oraz z telefonem komórkowym dziecka. Ciekawą propozycją może być też aplikacja Rodzinne SOS. Nie daje ona co prawda możliwości, by dowiedzieć się, kto dzwonił do naszej pociechy, ale jest to także praktyczna i szybka kontrola rodzicielska w telefonie. Jeżeli nasz syn lub córka znajdą się w sytuacji zagrożenia i potrzebować będą pomocy, dzięki aplikacji wyślą do rodzica sygnał S.O.S. z lokalizacją, najszybszą trasą dotarcia, a nawet nagranym filmem.

Sprawdź, kto dzwonił i zlokalizuj swoje dziecko

Wygodna aplikacja do kontroli rodzicielskiej, daje opiekunowi wiele możliwości. Warto wybrać taką, która w połączeniu z nowoczesnym i designerskim dodatkiem dla dziecka, w postaci smartwatcha z GPS, umożliwia nie tylko wykonywanie połączeń i sprawdzanie, kto dzwonił do naszej pociechy, ale także lokalizuje, wysyła powiadomienia i jest narzędziem, które codziennie pozwala nam chronić tych, którzy są dla nas najważniejsi. Bezpieczeństwo to przecież priorytet.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium