JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Wakacyjny urodzaj dla złodziei - zapobiegaj i wybierz kamery zewnętrzne!

Złodzieje okazują się wyjątkowo aktywni w okresach, kiedy większość z nas cieszy się wyjazdami - na święta, w czasie ferii, majówki czy wakacji. Kiedy my odpoczywamy na plaży, nie martwiąc się właściwie o nic, złodzieje mogą włamać się na naszą posesję. W okresie letnim włamania do domów i mieszkań są nagminne. W dużej mierze wynika to z lekkomyślności właścicieli. Nie pamiętamy, że nie wystarczy po prostu zamknąć drzwi na klucz, aby udaremnić kradzież z włamaniem.

Warto zainwestować i w inne elementy ochrony antywłamaniowej, jak alarm czy choćby kamery zewnętrzne, z których monitoring domu i posesji można będzie mieć z każdego miejsca na ziemi. Jak go zorganizować?

Kamery zewnętrzne elementem ochrony domu i ogrodu

Nawet będąc na wakacjach za granicą, można sprawdzać, czy w pobliżu naszego domu, w ogrodzie czy przy furtce, nie dzieje się nic niepokojącego. Wystarczy zamontować na domu kamery zewnętrzne, które mogą być elementem zabezpieczającym nasz dobytek przed włamaniem. Taki monitoring domu pozwoli wezwać odpowiednie służby, jeśli zdarzy się coś niepokojącego, a my będziemy z dala od domu.

Firma Locon oferuje kamery zewnętrzne, dostosowane do pracy na zewnątrz. Obraz z kamer można na bieżąco kontrolować w telefonie czy na tablecie. Wystarczy zainstalować na urządzeniu mobilnym aplikację „Bezpieczny Dom”.

 

 

Jak to działa? Kamera zewnętrzna - smart home

Kamerę zewnętrzną zamontowaną na budynku można nakierować na dowolny punkt, który chcemy obserwować, np. ogród przed bramą wjazdową i furtką. Kamera ma niewielkie wymiary i nie rzuca się w oczy. Żeby była przydatnym elementem ochrony domu, powinna nagrywać obraz w wysokiej jakości, nawet w nocy.  Ukryta kamera w naszym ogrodzie może okazać się często niezbędnym elementem w czasie wakacyjnych wyjazdów.  

Obraz z kamery pzesyłany jest na urządzenie z aplikacją „Bezpieczny dom”. Wcześniej trzeba ją aktywować, odbierając przesyłany do klienta mailowo kod aktywacyjny. Dedykowana aplikacja „Bezpieczny Dom” pozwoli śledzić w każdym momencie to, co dzieje się w ogrodzie przed domem.  Koszt nabycia kamery zewnętrznej nie jest wysoki, dlatego tym bardziej warto zainwestować w swój własny spokój i zwiększyć bezpieczeństwo dla swojego domu.

[product id="136, 134, 224" limit="3" slider="true"]

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium