JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:
Jaki prezent dla taty by czuł się bezpieczny?

Jaki prezent dla taty, by czuł się bezpieczny?

Aktualnie seniorzy są bardzo aktywni i nie dziwi już nikogo to, że chcą oni wykorzystywać nowe technologie na co dzień. Warto wobec tego pomyśleć o tym, jaki sprawić prezent tacie, który jest starszy, ma już jakieś choroby, a na dodatek mieszka dalej od nas. Na pewno zostanie to docenione. 

Prezent dla taty – smartwatch z wieloma funkcjonalnościami 

Wybierając prezent dla taty warto sugerować się jego użytecznością. Świetnym pomysłem jest zakup nowocześnie zaprojektowanego zegarka z lokalizatorem GPS. Wtedy zawsze można sprawdzić, czy tata czuje się bezpieczny. Szczególnie, że smartwatch dla seniora wyposażony jest w opcje takie jak: mierzenie pulsu, funkcja nasłuchu albo możliwość wyznaczenia tras jakie senior często przemierza. Zegarek z lokalizatorem jako prezent dla taty daje gwarancję, że osoba obdarowana będzie zadowolona. Można wykorzystać dedykowaną aplikację, pozwalającą zawsze sprawdzać, gdzie znajduje się ojciec. Idealnym rozwiązaniem jest to, że można ustawić przypomnienie o tym, jakie lekarstwa ma zażywać senior. To ma znaczenie, gdy tata skarży się, że parę razy zapomniał przyjąć lekarstwa o wyznaczonej godzinie. Zegarek z lokalizacją może jako prezent dla taty sprawdzić się perfekcyjnie. To, że wyposażony jest on w nasłuch pozwala zawsze sprawdzić, w jakim miejscu przebywa senior. Jeśli tata ma już pierwsze problemy z orientowaniem się w terenie, to będzie to bardzo ważne. 

Prezent dla taty

Prezent dla taty – jaki model smartwatcha wybrać?

Prezent dla taty jakim jest smartwatch może być wręczony z okazji urodzin lub świąt podobnie jak opaska z lokalizatorem to upominek coraz częściej wybierany, ponieważ ludzie stają się coraz bardziej świadomi tego, jak ważne jest bezpieczeństwo. Dobrze prezentuje się model BS.01, pozwalający zlokalizować starszą osobę przez całą dobę. Donośny dzwonek pozwoli ojcu od razu usłyszeć, gdy ktoś będzie chciał się z nim skontaktować. Specjalna opaska z lokalizatorem, BS.02 jest również polecana, ponieważ odbiera połączenia od 10 wpisanych numerów. Można dzięki niej również zlokalizować osobę starszą. Z kolei tata może wysyłać powiadomienia SOS, gdy poczuje się zagrożony. 

Opaska dla seniora i zegarek dla seniora

Opaska SOS i model smartwatcha BS.01 to najlepsze pomysły na upominek wśród nowoczesnych gadżetów. Można do nich dobierać aplikacje, takie jak Bezpieczny Senior. Działają one na wszystkich urządzeniach mobilnych i są proste w obsłudze. Na smartwatch można też założyć folię ochronną z działu akcesoria, a przed uruchomieniem zegarka z lokalizatorem sprawdzić pakiety obsługi, wskazujące na możliwość wybrania określonych parametrów. Taki prezent dla taty będzie z pewnością trafiony i zagwarantuje rodzicowi poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Im więcej informacji zdobędzie się na temat oferowanych gadżetów, tym większa będzie pewność, że odpowiednio dobrano konkretny sprzęt. Smartwatche dla seniorów są skonstruowane w taki sposób, by spełniać ich oczekiwania oraz dopasowane do ich umiejętności. To oznacza, że z ich obsługą nie będzie problemu. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium