JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:
Małe ciche kamery – gdzie w domu zamontować monitoring?

Małe ciche kamery – gdzie w domu zamontować monitoring?

Skuteczny podgląd domu to ten, o którym wiedzą tylko jego mieszkańcy. Dla osób postronnych monitoring powinien być niezauważalny – tylko wtedy będzie mógł zagwarantować najlepszą ochronę przed włamywaczami. Podpowiadamy, gdzie najlepiej zamontować małe ciche kamery do domowego monitoringu.

Stały podgląd domu – najlepszy sposób na bezpieczeństwo

W dzisiejszych czasach metody, którymi kierują się przestępcy stają się coraz bardziej kreatywne i niejednokrotnie trudne do przewidzenia. Podczas włamań na prywatne posesje często dochodzi do zniszczenia systemów alarmowych, a także kamer monitoringujących. Jak zatem zabezpieczyć swój dom przed pechowymi sytuacjami? Najlepszym rozwiązaniem będą małe ciche kamery, które w razie niebezpieczeństwa nie tylko zarejestrują wizerunki sprawców, ale i powiadomią o włamaniu właściciela domu.

Mężczyzna ubrany w jeansy i niebieską koszulę w kratkę siedzi na jasnej podłodze z kobietą ubraną w jeansy i bluzkę w paski oraz kilkuletnim chłopcem w niebieskiej koszuli w paski i robi im selfie z tableta

Małe ciche kamery – jakie sprawdzą się najlepiej?

Poszukujesz kamer domowego użytku, które będą działać skutecznie, a zarazem dyskretnie? Sprawdź ofertę sklepu Bezpieczna Rodzina – znajdziesz tam wiele urządzeń służących do niezawodnego podglądu domu. Aby kompleksowo zabezpieczyć swoją posesję, warto zwrócić uwagę na:

Kamery zewnętrzne do monitoringu posesji

 • Niewielkie urządzenia o cichym trybie pracy i minimalistycznym designie bez problemu zamontujesz nawet w najbardziej niepozornych zakątkach swojej posesji. Kamery zewnętrzne są odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu mogą służyć do podglądu domu praktycznie przez cały rok.
 • Obrotowe kamery nagrywają obraz w wysokiej jakości HD, co sprawia, że w razie wtargnięcia niepowołanych osób na posesję będzie łatwiej je rozpoznać. Urządzenia rejestrują czysty obraz również nocą, dzięki specjalnemu trybowi.
 • Poza tym, że kamery zewnętrzne nagrają to, co dzieje się wokół Twojego domu, w razie wykrycia ruchu na posesji od razu wyślą powiadomienie na Twój telefon. Wystarczy, że zainstalujesz kompatybilną z urządzeniem aplikację Bezpieczna Rodzina. To udogodnienie pozwoli Ci w porę zareagować i wezwać na miejsce odpowiednie służby.
 • Kamerą zewnętrzną do podglądu domu możesz sterować zdalnie, jednocześnie nagrywając rejestrowany obraz i wykonując zdjęcia.

Małe ciche kamery wewnętrzne

Jeśli chcesz być spokojny o swój dobytek podczas nieobecności w domu, warto zadbać o podgląd domu w postaci kamer wewnętrznych. Dzięki ich niewielkim rozmiarom bez kłopotu wkomponujesz je w otoczenie tak, by nikt ich nie zauważył.

 • Kamery wewnętrzne, podobnie jak te do użytku zewnętrznego nagrywają obraz w bardzo wysokiej jakości – również nocą.
 • Funkcja detekcji ruchu pozwala powiadomić właściciela domu o wszelkich, podejrzanych zdarzeniach. Nawet, jeśli będziesz wiele kilometrów dalej, w razie zagrożenia kamera wyśle powiadomienie na Twój telefon. Dzięki temu w razie zagrożenia będziesz mógł wezwać policję na czas.
 • Coś szczególnie Cię zaniepokoiło? Nagraj film lub zapisz zdjęcia za pomocą aplikacji na telefon.

Gdzie zainstalować dyskretny podgląd domu?

Aby monitoring domu spełniał swoją rolę, nie powinien przykuwać niczyjej uwagi. By sprawnie ukryć kamery do podglądu domu, warto wykorzystać najbardziej niepozorne elementy jego otoczenia.

 • Kamery zewnętrzne możesz zainstalować na takich elementach posesji, jak ogrodzenie czy latarnie. Innym rozwiązaniem jest montaż małej cichej kamery tuż nad wejściem do domu. Kamery najlepiej ukryjesz, korzystając z obiektów takich, jak roślinność ogrodowa czy różnego rodzaju ozdoby posesji. Najlepiej, jeśli kolor kamery będzie zlewał się z pobliskimi detalami.
 • Małe ciche kamery do użytku wewnętrznego można ukryć praktycznie wszędzie. Aby nikt nie zwracał uwagi na urządzenie, możesz zainstalować je tuż za bujną rośliną, nad wysokim regałem, czy za monitorem komputera. Niewielkie rozmiary i stonowana kolorystyka kamer do podglądu domu pozwala wtopić je w otoczenie bez większych problemów.

Podgląd domu z kamerami – inne zastosowania

Czy wiesz, że małe ciche kamery mogą okazać się przydatne nie tylko do zabezpieczenia domu przed włamaniem? Ten sprzęt może okazać się nieocenioną pomocą w wielu innych sytuacjach!

 • Dzięki kamerom wewnętrznym do podglądu domu możesz monitorować pracę osób takich, jak niania czy pomoc sprzątająca. Chcesz być spokojny o uczciwość osób, które zatrudniasz? Małe ciche kamery rozwieją wątpliwości.
 • Często nie jesteś pewien, czy wyłączyłeś światło lub żelazko przed wyjściem z domu? Wystarczy, że sięgniesz po smartfona i sprawdzisz, co dzieje się w Twoim domu. Kamery pomogą Ci uniknąć zbędnego stresu.
 • Dzięki dwukierunkowej komunikacji głosowej, jaką oferują kamery ze sklepu Bezpieczna Rodzina będziesz mógł ostrzec przed niebezpieczeństwem swoich bliskich – nawet, jeśli będziesz daleko od domu.
 • Dedykowana aplikacja Bezpieczny Dom daje Ci pewność, że możesz obserwować swój dobytek z dowolnego miejsca na świecie.

Małe ciche kamery w mieszkaniu czyli eleganckie biało szaro czarne wnętrze ze stołem, cegłą na ścianie i jasną sofą z ciemnymi poduszkami

Małe ciche kamery, na co zwrócić uwagę 

W dzisiejszych niepewnych czasach, każdy pragnie zadbać o spokój i bezpieczeństwo w swoim domu lub mieszkaniu. Małe ciche kamery to najlepsze rozwiązanie, aby mieć pewność, że nasze domostwo jest chronione. Przed zakupem warto jednak zadać sobie kilka pytań. Pierwsze z nich, to w jaki sposób chcemy przesyłać dane z kamer do rejestratora. Najlepszym rozwiązaniem chroniącym nasze ściany i estetykę przed wieloma metrami kabli są kamery bezprzewodowe z wbudowanym WiFi. Pozwalają na swobodne rozmieszczenie w domu, są małe i ciche, a obraz przesyłany jest na żywo na urządzenia mobilne. Z poziomu telefonu możemy obserwować rzeczywisty obraz w domu, niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujemy. Kolejną kwestią nad którą warto się zastanowić to jakość obrazu oraz możliwość nagrywania w nocy. Wybierając małą, cichą kamerę do naszego mieszkania należy sprawdzić czy posiada diody IR umożliwiające nagrywanie obrazu w nocy oraz czy jakość obrazu będzie odpowiednia. Najlepsze kamery posiadają jakość Full HD i przekazują obraz w rozdzielczości 1920x1080, dodatkowo mają wysoki kontrast i duże zagęszczenie pikseli. Dodatkowe funkcję, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze małych cichych kamer wewnętrznych to:

 • detekcja ruchu pozwala na stałą kontrolę sytuacji w domu, w przypadku wykrycia ruchu, włamania kamera wysyła automatyczne powiadomienie na telefon z obrazem na żywo,
 • horyzontalny kąt widzenia dostępny w kamerach obrotowych pozwala na sterowanie kamerą w pionie (120 stopni) i poziomie (355 stopni) a swoim zasięgiem obejmuje prawie każdy zakątek domu
 • dwukierunkowa komunikacja głosowa w przypadku niepokojącego zachowania seniora lub dziecka można z poziomu telefonu skontaktować się z domownikami lub w przypadku włamania skutecznie odstraszyć włamywacza.
 • wysyłanie automatycznych powiadomień dostępne w dedykowanych aplikacjach, pozwala na ustawienie powiadomień SMS, PUSH, e-mail wysyłanych czasowo lub w razie wykrycia ruchu, uruchomienia innego czujnika w domu itp.

Małe ciche kamery – sposób na spokój i bezpieczeństwo

Podgląd domu w postaci kamer to znakomity sposób na ochronę dobytku przed przestępcami, ale i zapewnienie sobie spokoju w wielu innych, codziennych kwestiach. Wybierając dobrej jakości urządzenia i instalując je w dyskretnych miejscach będziesz mógł mieć pewność, że Twój dom i bliscy zawsze będą bezpieczni.

 

[product id="42, 101, 224" limit="3" slider="true"]

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium