Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Jedyna na świecie APLIKACJA CHRONIĄCA CAŁĄ RODZINĘ

Mapa samochodowa a mapa GPS. Co wybrać?

Mapa samochodowa to podstawowe wyposażenie każdej firmy transportowej. Należy bowiem zadbać o to, aby firmowa flota pojazdów była jak najlepiej wyposażona. Kierowcy, którzy przemieszczają się po Polsce, Europie, czy innych międzynarodowych drogach muszą zadbać o to, aby być zawsze dobrze przygotowani. Dokładniej, jest to obowiązkiem ich pracodawców. 

Mapa samochodowa – podstawa do dobrego GPS

Mapa samochodowa w formie tradycyjnej już dawno nie jest wyposażeniem jedynym w kabinie kierowcy zawodowego. Oczywiście, nadal warto mieć ją przy sobie, jednak coraz częściej kierowcy inwestują w mapy GPS. Tym bardziej, że są to urządzenia nowocześnie zaprojektowane, niezawodne i wielofunkcyjne. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się kierowca, może sprawdzić, gdzie zatankować, zaparkować, czy zjeść. Ponadto, może też sprawdzać, czy przemieszcza się w dobrym kierunku. Jeśli dla kogoś więc prowadzenie firmy transportowej jest podstawowym zajęciem, to musi on zadbać o to, aby kierowcy byli odpowiednio wyposażeni. Mapa samochodowa to podstawa, natomiast trzeba też pamiętać o nowoczesnych lokalizatorach GPS. 

Mama samochodowa w formie tradycyjnej

GPS do samochodu z mapą GPS

Wyjątkowo wyróżnia się nadajnik GPS BA.02 wyposażony w opcje takie jak: śledzenie GPS, GSM, lokalizator, kontrola prędkości, możliwość wysyłania powiadomień SMS, opcja alarmów, historia tras, szybki montaż. GPS do samochodu BA.02 jest prosty w obsłudze i łatwy w zamontowaniu. Tego typu GPS jest bardzo praktyczny, ponieważ można dzięki niemu sprawdzić najszybszą trasę dotarcia do samochodu, gdy znajduje się w parkingu w obcym mieście. Można też sprawdzać kontrolę prędkości, aby sprawdzić jak porusza się samochód. Przedsiębiorca dzięki BA.02 może sprawdzić, jak porusza się samochód i zapoznać się z historiami przejazdów. Ta nowoczesna mapa samochodowa dla osoby zarządzającej firmą taką jak własna firma transportowa jest więc wyposażeniem podstawowym. 

Mapa samochodowa a nowoczesne aplikacje

Wszystkie aplikacje, jakie obsługują tak nowoczesne lokalizatory są praktyczne, komfortowe i podnoszą poziom bezpieczeństwa – kierowcy oraz samochodu wchodzącego w skład floty firmowej. Warto wybrać najlepsze pakiety, dopasowane do profilu działalności danej firmy. Zawsze można będzie bez problemu zlokalizować samochód. W zakładce firma można zaznajomić się z tym, jakie opcje są dostępne. Warto też zdecydować się na tak praktyczne gadżety jak prędkościomierz GPS. Jest to licznik podróży, wskazujący na maksymalną albo średnią prędkość. Licznik podróży dokładnie mierzy i dostosowuje pomiary do stylu jazdy konkretnego kierowcy. Można za jego pomocą sprawdzić także czas i odległość konkretnej przejażdżki, gdyż licznik wszystko rejestruje przed całą trasę. Co więcej, kiedy kierowca chce, to w dowolnej chwili może wstrzymać podróż oraz powrócić do funkcji licznika podróży. Istnieje wiele urządzeń GPS, które warto wykorzystywać do firmowych zastosowań. Na pewno można dzięki temu sporo zyskać. Ich posiadanie sprawi, że flota firmowa będzie jak najlepiej wyposażona. W asortymencie kierowcy ważna jest zarówno mapa samochodowa jak i mapa gps. Przedsiębiorcy firm transportowych muszą więc o to zadbać.

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium