Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Ponad MILION bezpiecznych użytkowników aplikacji

Mechanizm zegarka, czyli kupić dziecku smartwatch czy zegarek analogowy

Kupno pierwszego zegarka dla naszego dziecka to bardzo odpowiedzialne zadanie. Nie bez znaczenia jest tutaj zastosowany w urządzeniu mechanizm zegarka. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto sprawdzić jakie funkcje i możliwości daje nowoczesna technologia oraz czym różni się smartwatch dla chłopca od zegarka analogowego. Próbując rozwiać wszelkie wątpliwości stworzyliśmy poniższy artykuł. 

Mechanizm zegarka analogowego wspomnieniem z dzieciństwa

Rodzice przed kupnem pierwszego zegarka jako prezentu mają bardzo często duże wątpliwości. Z jednej strony wspomnienia z dzieciństwa oraz pewna tradycja zegarków analogowych a z drugiej nowoczesna technologia i możliwości jakie daje smartwatch dla chłopca. Analogowy mechanizm zegarka nie jest skomplikowany i nie daje wielu funkcji. Najczęściej oprócz godziny wskazuje bieżącą datę. Warto zwrócić uwagę na fakt, że ten rodzaj zegarka nie jest szczególnie lubiany przez dzieci ze względu na jego tarczę. Młodszym i starszym pociechom dużą trudność może sprawić odczytanie godziny z zegarka nałogowego co doprowadzić może do niepotrzebnych nieporozumień. Mechanizm zegarka nie jest więc bez znaczenia. 

Mechanizm zegarka analogowego

Smartwatch dla chłopca czy zegarek analogowy, co wybrać?

Smartwatch dla chłopca oprócz wielu przydatnych funkcjonalności jest również stosunkowo prosty w obsłudze, intuicyjny i co najważniejsze, wskazuje godzinę w formacie cyfrowym. Dla dzieci jest to bardzo duże ułatwienie. Ten mechanizm zegarka jest bardziej pożądany przez najmłodszych również przez wygląd i prezencję urządzenia. Wybierając smartwatch dla chłopca warto wyposażyć go w odpowiednie narzędzia dopasowane w wybranych pakietach. Bardzo ważna jest również aplikacja do smartwatch, która pozwala chronić nasze dzieci. 

Aplikacja do smartwatcha – jak z niej korzystać?

Jedną z największych przewag smartwatcha nad zegarkiem analogowym jest możliwość skorzystania z aplikacji Gdzie Jest Dziecko. Jej najważniejszą funkcjonalnością jest możliwość utworzenia bezpiecznych stref przebywania takich jak szkoła czy dom. W sytuacji pojawienia się dziecka w danej strefie lub jej opuszczenia aplikacja do smartwatch prześle nam stosowne powiadomienie. Dzięki temu nie tylko w szybki i bezpieczny sposób sprawdzimy, gdzie w chwili obecnej znajduje się nasze dziecko, ale również na bieżąco będziemy informowani, jeżeli opuści ono wyznaczone przez nas strefy. Aplikacja do smartwatch nie tylko poprawia bezpieczeństwo dzieci, ale również komfort życia rodziców. Na rynku jest kilka najpopularniejszych urządzeń posiadających ten mechanizm zegarka m. in. GJD.10, GJD.06 czy zegarek dla najmłodszych GJD.01. Bez względu na wybrany model warto zwrócić szczególną uwagę na jego funkcjonalności. Dla osób, które nigdy nie korzystały ze smartwatcha pomocna może okazać się instrukcja obsługi. Warto jednak pamiętać, że ten mechanizm zegarka jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze również dla dzieci.  Na koniec warto dodać, że w chwili obecnej dobrej jakości smartwatch można kupić w cenie zegarka analogowego. 

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium