JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Jaki zegarek GPS będzie najlepszy dla aktywnych dzieci?

Dzieci zwykle mają nadmiar energii i zwykle rzeczy, które kupujemy naszym dzieciom nie mają szansy zbyt długo przetrwać. Inaczej musi być w przypadku zegarka, który ma za zadanie zapewnić dziecku bezpieczeństwo. W takiej sytuacji potrzebny będzie sprzęt, który poradzi sobie z aktywnym trybem życia, który prowadzi Twoja pociecha. Zegarki od LOCON to solidność i sprawdzony design. Większość modeli jest wodoodpornych, co ma spore znaczenie, bowiem dzieci zwykle czerpiąc z życia i ciesząc się życiem nie zważają na opady deszczu, oblanie się wodą i wiele innych sytuacji, w których nasz zegarek mógłby zostać zalany.

Dobry zegarek dla dziecka oczywiście musi być nie tylko wodoodporny, ale również wytrzymać inne próby, przed którymi mimowolnie będzie stawiany przez dziecko. Zegarki LOCON są wykonane solidnie, z materiałów, które nie poddadzą się tak łatwo dziecięcej fantazji, a jednocześnie zachowują niesamowicie ciekawy styl i idealnie pasują do dziecięcego świata. Zarówno podstawowy zegarek GPS GJD.01 oraz smartwatche GJD.03 i GJD.06 to propozycje, które są wykonane na tyle solidnie, by sprostać wymaganiom rodziców i oczywiście dzieci, które takie zegarki będą nosiły na swojej ręce.

Zegarek z GPS to nie tylko zegarek

Zegarki takie w zasadzie jedynie umownie nazywane są w ten sposób. To znacznie bardziej skomplikowane urządzenie, którego zadania nie kończą się na pokazywaniu godziny. Mało tego. Nie kończą się one również na lokalizowaniu Twojego dziecka, ale potrafią o wiele więcej. Jak to możliwe? Nowoczesna technologia i połączenie możliwości technicznych zegarka z inteligentnym oprogramowaniem sprawią, że dostaniesz szereg powiadomień, a także zyskasz możliwości znacznie lepszej kontroli Twojego dziecka i sprawienia, by było ono bezpieczniejsze na co dzień. Do popularnych funkcji należy nasłuchiwanie otoczenia dziecka, a także zapisywanie historii jego lokalizacji, dzięki czemu nie będzie problemu ze sprawdzenie, gdzie w trakcie dnia Twoje dziecko przebywało i co robiło.

Zwykle do wyboru będziemy mieli zwyczajne zegarki z lokalizatorami lub też smartwatche. Te drugie oferują znacznie więcej funkcji, a często mają dotykowy ekran i są znacznie ciekawiej wykonane. O wiele lepiej współpracują również z wieloma aplikacjami na smartfony i nie kosztują wiele. Urządzenie takie umożliwi nam zwyczajną rozmowę głosową, jak w przypadku klasycznego telefonu. Do każdego zakupionego zegarka otrzymujemy kartę SIM z numerem, na który będziemy mogli dzwonić. Nasze dziecko również za pomocą zegarka będzie w stanie się z nami skomunikować głosowo pod warunkiem, że doładujemy kartę SIM znajdującą się w zegarku.

 

[product id="99, 51, 224" limit="3" slider="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium