JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:
Opieka nad wnukami – jak ją usprawnić?

Opieka nad wnukami – jak ją usprawnić?

Niezależnie od tego, czy są wakacje, czy trwa rok szkolny, każdy rodzic docenia najważniejszą i najukochańszą instytucję dziadków. Pęd życia i obowiązki zawodowe zmuszają młodych rodziców do  znalezienia opieki nad swoimi pociechami. Opieka nad wnukami dla dziadków to czysta przyjemność. Babcia wykorzysta każdą okazję, do przygotowania czegoś pysznego na obiad, a dziadek zostanie odkrywcą największych przygody właśnie z wnuczkami. Kto jak nie wnuczki pozwalają dorosłym być przez chwilę “dużymi dziećmi”.

kobieta z siwymi włosami ubrana w czerwoną długą sukienkę i jasne buty, siedzi na jasnym fotelu i obejmuje stojącą obok niej szeroko uśmiechającą się kilkuletnią wnuczkę, która jest ubrana w bordową bluzkę i czerwono-pomarańczową tiulową spódniczkę, białe korale i białe rajstopy oraz złote buciki 

Opieka nad dziećmi – odpowiedzialność i zabawa

Opieka nad wnukami to nie tylko zabawa. Dziadkowie biorą pełną odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo. I chociaż na pewno posiadają dar przewidywania pewnych sytuacji w domu, to jednak nie są w stanie uprzedzić wielu wydarzeń, zwłaszcza, kiedy dzieci wybierają się na boisko, plac zabaw, czy wspólną zabawę do przyjaciół. Aby pozostać w stałym kontakcie z wnuczkami warto swojemu synowi lub swojej córce sprezentować zegarek z gps dla dzieci. Odporne zegarki z GPS dla aktywnych dzieci to idealny prezent dla rodziców, którzy będą mogli razem z dziadkami sprawdzać, co dzieje się u ich pociech. Nadajnik gps namierza zegarek w każdym możliwym miejscu: w lesie, w kinie, na placu zabaw czy na boisku. Kolejną funkcją jest ustawienie bezpiecznej strefy. Może nią być dom, szkoła, dom dziadków, basen czy najbliższy plac zabaw. Jeżeli dziecko opuści tę strefę, zegarek za pomocą aplikacji Bezpieczna Rodzina prześlę wiadomość sms, e-mail lub notyfikację push.

GPS dla dzieci – sprawdzona pomoc na każdy czas

Lokalizator gps posiada funkcję zapisu przebytej trasy przez użytkownika. Jeżeli dziecko wyjdzie za daleko lub się zgubi, dzięki zegarkowi i dedykowanej aplikacji możemy szybko sprawdzić jego ostatnią lokalizację i udać się w tym kierunku. Zegarek posiada funkcję SOS – jeden przycisk wysyła powiadomienie o potrzebnej pomocy.  GPS to również zminiaturyzowany telefon. Dzięki temu, dziadkowie, jak i rodzice pozostają w stałym kontakcie z dzieckiem. Jeżeli wnuczek nie odbiera telefonu, istnieje możliwość dyskretnego podsłuchu i sprawdzenia, co dzieje się w jego otoczeniu. Wodoodporność smartwatcha sprawdzi się  przy zabawie w deszczu, śniegu, czy na plaży. Zegarek z gps to duża pomoc w opiece nad wnukami, nie ograniczająca ich zabawy i planów.

Opieka nad wnukami, czyli babcia ubrana w jasny sweter i niebieską spódnicę w kwiaty oraz dziadek w jasnym swetrze, z białym kaszkietem i plecakiem na spacerze z wnuczką i jej mamą w parku

Jak pomóc seniorom w bezpiecznej opiece nad wnukami?

W okresie letnim dziadkowie często wybierają się z wnukami na wakacje. W zimowym czasie jeżdżą wspólnie na narty, a podczas roku szkolnego odbierają z zajęć. Wspólny czas jest świetną okazją do zabawy i odpoczynku na świeżym powietrzu. Wycieczki jednodniowe, czy dłuższe podróże wymagają odpowiedniego przygotowania i zabrania ze sobą kilku niezbędnych rzeczy. Warto, aby wśród nich był zegarek z gps.  Ten mały, niepozorny zegarek może uratować dziadków i rodziców w wielu kryzysowych sytuacjach i ograniczyć stres do minimum. Kiedy dziadkowie opiekują się wnukami w mieszkaniu, na pewno warto zadbać o bezpieczny dom. Pamiętajmy – nowoczesne technologie mają za zadanie pomóc nam i ograniczyć stres o zdrowie i bezpieczeństwo bliskich zniwelować do minimum. Warto pomyśleć o tego typu rozwiązaniach w naszym otoczeniu.

Bezpieczny senior

Powierzając opiekę nad dzieckiem dziadkom, warto rozważyć także zakup urządzenia, które pomoże nam skontrolować stan zdrowia osoby starszej. Samodzielny senior również wymaga, aby od czasu do czasu sprawdzić, czy z jego formą wszystko w porządku. Wychodząc na spacer z wnukiem, starsza osoba może nie pamiętać o zabraniu ze sobą telefonu. Kiedy będzie mieć na ręku zegarek z GPS mamy pewność, że skontaktujemy się z nią w dowolnym momencie. Elegancki smartwatch dla seniora daje mu wiele korzyści, a podarowany jako prezent, z pewnością sprawi wiele radości. 

 

 [product id=" 258, 99,224" limit="3" slider="true"]

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium