Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Ponad MILION bezpiecznych użytkowników aplikacji

Który z naszych zestawów Smart Home wybrać

 Najtańszy spośród wszystkich oferowanych w sklepie Locon zestawów Smart Home to Smart Home Security. Jego funkcjonalności sprawdzają się w większości mieszkań. 

Smart Home Security


Dostępny jest on w cenie 329 zł. Za takie pieniądze klient otrzymuje zestaw składający się z takich elementów, jak:

  • Inteligentna Centralka BD.101, z portem USB, odpowiadająca za szybką komunikację pomiędzy urządzeniami a użytkownikiem w aplikacji;
  • Inteligentny Czujnik Dymu BD.301, który od razu wykryje zagrożenie pożarem dzięki detektorom przeciwpożarowym; współpracuje on z systemem inteligentnej ochrony Locon Bezpieczna Rodzina i z centralką;
  • Inteligentny Czujnik Zalania BD.305, który wykryje nieszczelną zmywarkę czy wodę wydobywającą się spod pralki lub cieknącą z uszkodzonego kranu, co pozwoli na uniknięcie poważnych strat w sytuacji wystąpienia zalania domu lub mieszkania – swojego lub sąsiednich.

 

Smart Home Safe

Nieco droższy od zestawu Smart Home Security jest zestaw Smart Home Safe, dostępny w sklepie Locon za 369 zł. Składa się on z Inteligentnej Centralki, a ponadto obejmuje:

  • Inteligentny Czujnik Gazu BD.304, wykrywający ulatniający się gaz, współpracujący z centralką i systemem inteligentnej ochrony Locon Bezpieczna Rodzina;
  • Inteligentny Czujnik Dymu BD.301.

 

Smart Home Protect

Cena zestawu Smart Home Protect wynosi 439 zł. W zamian uzyskujemy podobnie jak i we wcześniejszych zestawach inteligentną centralkę do montażu w dowolnym miejscu w domu. Oprócz tego zestaw obejmuje Inteligentny Czujnik Gazu i Inteligentny Czujnik Czadu, wykrywający ulatniający się czad, który jest bezbarwny i bezwonny. Współpracuje z centralką i systemem inteligentnej ochrony Locon Bezpieczna Rodzina.

 

Smart Home Comfort

W cenie 579 zł można nabyć ze sklepu firmy Locon zestaw Smart Home Comfort. W skład zestawu wchodzą:

  • Inteligentna Centralka BD.101,
  • Inteligentny Czujnik Dymu BD.301,
  • Inteligentny Czujnik Gazu BD.304,
  • Inteligentny Czujnik Czadu BD.302.

Wszystkie elementy systemu Smart Home Comfort obsługiwane mogą być na odległość, za pośrednictwem aplikacji w smartfonie czy przez komputer.

 

Smart Home Premium

Najdroższy, ale i najbardziej kompleksowo chroniący nasze mieszkanie lub dom zestaw Smart Home Premium kosztuje 689 zł. Składa się z Inteligentnych Czujników: dymu, zalania, gazu i czadu. Oprócz tego w zestawie znajduje się najmniejsza na rynku Inteligentna Centralka BD.101.

[product id="222, 223, 224" limit="3" slider="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium