JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:
Prędkościomierz GPS – dla kogo i czemu warto mieć go w aucie?

Prędkościomierz GPS – dla kogo i czemu warto mieć go w aucie?

Polscy kierowcy coraz większą uwagę przywiązują do tego, jakie mają gadżety w samochodzie. Przede wszystkim, zwracają uwagę na bezpieczeństwo jazdy. Dlatego bardzo często zaopatrują się w akcesoria z GPS takie jak prędkościomierz GPS, wyposażone w dodatkowe funkcje.

Prędkościomierz GPS – nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne

Prędkościomierz GPS zalicza się do nowoczesnych urządzeń wielofunkcyjnych, które coraz częściej można znaleźć w polskich samochodach. Liczniki podróży, bo tak popularnie są nazywane prędkościomierze GPS pozwalają na precyzyjne wyświetlenie wszystkich danych powiązanych z konkretną podróżą. Niezależnie od tego, czy chodzi o maksymalną prędkość, czy średnią prędkość, licznik podróży dokładnie mierzy i dostosowuje pomiary do stylu jazdy. Można też sprawdzać czas i odległość konkretnej przejażdżki, ponieważ innowacyjnie opracowany odbiornik GPS pozwala na znalezienie tego typu informacji. Kierowca musi jedynie pamiętać o tym, że prędkościomierz GPS musi być załączony przez cały czas, żeby licznik mógł wszystko dobrze zarejestrować. Jeśli kierowca chce, to w dowolnym momencie może też wstrzymać podróż oraz powrócić do funkcji licznika podróży. Trzeba więc przyznać, że jest to bardzo dogodne rozwiązanie dla wszystkich kierowców, również jako gadżet dla młodych kierowców. 

Prędkościomierz GPS w samochodzie wyścigowym z białymi tarczami

Pomiar szybkości jazdy kierowcy

Kierowca, który jedzie za szybko zostanie od razu poinformowany o tym przez urządzenie. Dokładniej, w dziale aplikacje wybierze dla siebie odpowiednią. Alarm prędkości GPS pozwoli na bieżąco kontrolować parametry jazdy. Nadajnik GPS do samochodu, gps do samochodu BA.02 wyposażony w aplikację Gdzie Jest Auto to urządzenie praktyczne i wielofunkcyjne, które na pewno sprawdzi się na polskich drogach. Każdy kierowca, który chce mieć pewność, że porusza się zgodnie z przepisami powinien więc posiadać BA.02, a na dodatek będzie też mógł skontrolować, czy jego samochód jest bezpieczny na tym parkingu, na jakim został pozostawiony. Model BA.02 to dokładny prędkościomierz GPS, a z nim aplikacja, która go obsługuje dokonuje wszystkich pomiarów w czasie rzeczywistym zdalnie chroniąc auto, a ponadto kierowcy mogą zapoznawać się z historią wcześniejszych przejazdów. 

Prędkościomierz GPS – dla kogo? 

Nowocześnie opracowany lokalizator samochodu dedykowany jest przede wszystkim tym kierowcom, którzy sporo podróżują. Ponadto, jest to dobre rozwiązanie dla osób poruszających się samochodami firmowymi. Jeśli dane przedsiębiorstwo często deleguje swoich pracowników w podróże służbowe, to powinno zainwestować w tak sprawdzone urządzenie jak prędkościomierz GPS, a na pewno nie będzie problemów, jakie mogłyby się pojawić podczas podróży pracowniczych. Wystarczy sprawdzić, jakie są dostępne opcji pakiety oraz ustalić, z jaką częstotliwością prędkościomierz GPS ma zapisywać prędkości oraz z jaką częstotliwością ma zapisywać dane. Żeby jeszcze bardziej usprawnić samochód firmowy, wystarczy przejść do zakładki zakładki firma, aby dobrać dodatkowe gadżety. Sam prędkościomierz GPS można bardzo łatwo zainstalować. Wynika to z faktu, że jest to nowoczesne urządzenie Plug&Play. Z aplikacji można swobodnie korzystać na różnych urządzeniach mobilnych. 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium