JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:
Kategorie
Gdzie Jest Dziecko!
[product id="99" slider="false"]
Przybory szkolne – radzimy co może przydać się dziecku

Przybory szkolne – radzimy co może przydać się dziecku

Pierwsze chwile w szkolnej ławce są dla dziecka szczególnie ważne. Przygotowanie do roku szkolnego nieodłącznie wiąże się z kompletowaniem wyprawki dla ucznia. Jakie przybory szkolne – poza standardowymi – warto wrzucić do plecaka, aby nauka była jeszcze większą przyjemnością?

Przybory szkolne – tradycyjne i nowoczesne

Książki, zeszyty, przybory do pisania, malowania i rysowania – te elementy szkolnej wyprawki zna praktycznie każdy. W zależności od szkoły, wymagane wyposażenie uczniów może się między sobą nieznacznie różnić. Coraz więcej rodziców decyduje się na urozmaicenie szkolnej wyprawki, wyposażając malucha w nowoczesne gadżety, które usprawniają naukę, a także zwiększają jego bezpieczeństwo podczas godzin spędzonych poza domem. Jakie przybory szkolne warto zaproponować dziecku wraz z rozpoczęciem nowego semestru nauki?

Przybory szkolne dla dziecka, czyli rozłożone na niebieskim tle kolorowe gadżety do szkoły dla dzieci, w tym czerwony notes ze srebrnym długopisem, limonkowy notes, niebieski zegarek, ekierka, zielona linijka, kolorowe flamastry, lupa, spinacz, pendrive i inne

Funkcjonalne gadżety szkolne dla każdego dziecka – TOP 8

Akcesoria elektroniczne oraz ciekawe gadżety coraz częściej okazują się cenną pomocą w zdobywaniu nowych umiejętności, a także wsparciem w trosce o bezpieczeństwo maluchów. Już kilkuletnim dzieciom można podarować funkcjonalne przybory szkolne, które okażą się niezastąpione w wielu sytuacjach. Przedstawiamy nasz subiektywny ranking najciekawszych gadżetów dla ucznia!

Zegarek z telefonem – czyli sposób na stały kontakt

Jeśli stale martwisz się o bezpieczeństwo swojej pociechy podczas, gdy ta przebywa w szkolnych murach, najlepszym sposobem na jej kontrolę będzie zegarek z telefonem. Czasomierz w postaci nowoczesnego smartwatcha z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku, a jednocześnie umożliwi utrzymywanie stałego kontaktu z rodzicem. Zegarki z telefonem dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina posiadają nie tylko opcję łączności, ale i wysyłania błyskawicznych alarmów w razie zagrożenia, a także lokalizacji GPS. Za pomocą intuicyjnej aplikacji w swoim smartfonie w dowolnym momencie sprawdzisz, gdzie spędzało czas Twoje dziecko, a także gdzie znajduje się w aktualnym momencie. Smartwatch GJD.06, GJD.10, czy GJD.11 wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji, takich jak krokomierz, budzik, czy gra logiczna. W razie niebezpieczeństwa, dziecko wyśle Ci sygnał SOS, który natychmiast odbierzesz w formie SMS-a. Taki zegarek to świetny gadżet dla dziecka i spokój o pociechę dla każdego rodzica!

Tablet edukacyjny – praktyczny przybór szkolny

Z pewnością nie brakuje przeciwników używania tabletów przez dzieci. Trzeba mieć jednak na uwadze, że nie muszą one służyć wyłącznie do przeglądania internetu i grania w gry. Na rynku znajdziesz sporo tabletów ukierunkowanych na edukację, oferujących m. in. aplikacje do nauki języków obcych. Takie urządzenie maluch bez problemu będzie mógł zabrać ze sobą do szkoły i wykorzystać podczas lekcji.

Przybory szkolne na matematykę – dobry kalkulator

W pierwszych latach nauki matematyki dzieci rzadko korzystają z kalkulatorów – chodzi w końcu o to, by umiejętność liczenia opanować samodzielnie. Jednak w późniejszym czasie nic nie stoi na przeszkodzie, aby podarować uczniowi dobrej jakości kalkulator kieszonkowy.

Smartband z funkcją liczenia kroków

Innym rodzajem zegarka z telefonem, który z pewnością zainteresuje dziecko jest sportowy model monitorujący aktywność. Zegarek liczący kroki może sprawdzić się doskonale np. podczas lekcji WF-u. Poza tym – jak inne urządzenia tego rodzaju – umożliwi monitorowanie bezpieczeństwa dziecka.

Powerbank – praktyczny przybór szkolny

Coraz więcej dzieci zabiera ze sobą do szkoły urządzenia takie, jak telefony czy zegarki z telefonem. Aby mieć pewność, że dziecko pozostanie z Tobą w stałym kontakcie spakuj mu do plecaka naładowany powerbank. Wówczas nie usłyszysz już wymówki: „mamo, rozładował mi się telefon!”.

Kubek z tabliczką mnożenia – sposób na szybką powtórkę materiału

Nauka tabliczki mnożenia nie idzie Twojemu dziecku najlepiej? Jednym ze sposobów na jej utrwalenie jest umieszczenie tabliczki wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe! Uczniowi warto podarować np. kubek z nadrukowaną tabliczką mnożenia, dzięki któremu będzie mógł powtarzać ją przy każdym śniadaniu.

Pendrive – przybór szkolny na informatykę

Zajęcia z informatyki często wymagają wykonania pewnych prac w domu. Aby swobodnie „przenosić” dane pomiędzy komputerem szkolnym, a domowym, niezbędny okaże się pojemny pendrive.

Przybór szkolny dla miłośnika geografii – podświetlany globus

Poznawanie nowych zakątków świata nie obędzie się bez dobrego globusa. Obecnie na rynku znajdziesz modele wyposażone w ciekawe i pomocne funkcje, takie jak podświetlenie, a nawet głosowe przedstawienie najciekawszych informacji o danym państwie. Dobre globusy interaktywne mogą łączyć się z komputerem, aby za pomocą specjalnego programu uczyć dziecko jeszcze efektywniej.

Kilkuletnia dziewczynka z rudymi włosami i dwoma małymi kokami na głowie, w których doczepione są kredki, ubrana w białą koszulę, szarą marynarkę i granatową spódnicę, stoi w sklepie z akcesoriami szkolnymi, trzymając w rękach niebieskie zeszyty i patrząc na kartkę jednego z otwartych notesów

Przybory szkolne dla bezpieczeństwa i szybszej nauki

Jak widać, nie warto demonizować elektronicznych gadżetów – wśród nich znajdziesz te, które okażą się bardzo cenną pomocą dla dziecka na każdym poziomie nauki. Warto pamiętać, że maluchy darzą dużym zainteresowaniem wszelkie interaktywne akcesoria – to świetny sposób na zachęcenie ich do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Jednocześnie gadżety takie, jak zegarki z telefonem i lokalizacją zadbają o bezpieczeństwo ucznia poza domem, a także i o spokój rodziców.

 

 [product id="258, 224, 99" limit="3" slider="true"]

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium