JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Lokalizator z telefonem - urządzenie co najmniej 2 w 1

Zegarek z funkcją telefonu, wyposażony dodatkowo w lokalizator GPS spełnia wiele ważnych zadań - zarówno z perspektywy dziecka, które jedzie na kolonie, jak i jego rodziców. Przede wszystkim można za jego pomocą dokładnie zlokalizować dziecko w dowolnym momencie. Mama czy tata wiedzą więc, czy ich pociecha dojechała na kolonie, gdzie jest w danej chwili i nie tylko.

Dodatkowo lokalizator GPS z funkcją telefonu z kartą SIM umożliwi dzwonienie i odbieranie połączeń głosowych. Zdarza się, że na koloniach nie można mieć ze sobą telefonu. Zegarek z funkcją dzwonienia może rozwiązać ten problem. Bardzo ważne jest, aby zegarek z telefonem znajdował się pod kontrolą opiekunów, co zapewnia urządzenie Locon. To lokalizator GPS z funkcją telefonu, w przypadku którego świetnie funkcjonuje kontrola rodzicielska. Osoba dorosła może zdecydować i ustawić na urządzeniu, kto może zadzwonić na zegarek dziecka i do kogo może ono zadzwonić.

Jaki powinien być zegarek z telefonem i GPS dla dziecka?

Kolonie to czas swobodnej zabawy i uczestnictwa w wielu grach dla dziecka. Często to pierwszy wyjazd całkowicie bez rodziców i pociecha może czuć się niepewnie. Zegarek dla dzieci z GPS pozwoli poprawić bezpieczeństwo syna czy córki. Maluch będzie wiedzieć, że w razie sytuacji zagrożenia może zadzwonić do rodzica albo wysłać prosty sygnał SOS już po naciśnięciu jednego przycisku.

Warto wybrać taki GPS dla dzieci, który będzie wodoodporny. Dzięki temu podczas mycia rąk nie zostanie uszkodzony i nie będzie trzeba go za każdym razem zdejmować z nadgarstka. Rodzic może być powiadamiany dzięki takiemu zegarkowi, że dziecko zdjęło go z ręki, a także może nasłuchiwać otoczenie za pośrednictwem specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne. GPS dla dzieci z funkcją telefonu musi mieć wytrzymałą baterię oraz być odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Takie cechy lokalizatora GPS z funkcją zegarka i telefonu spowodują, że i dziecko poczuje się lepiej na koloniach, z dala od rodziców, zaś rodzice będą spokojni o jego bezpieczeństwo i zawsze będą mogli się z nim skontaktować.

Więcej o odpowiedniej opiece nad dzieckiem dowiesz się z naszego artykułu Kontrola rodzicielska, a samodzielność dziecka. Sprawdź koniecznie!

 

[product id="99, 51, 224" limit="3" slider="true"]

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium