Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Ponad MILION bezpiecznych użytkowników aplikacji

Spakuj swoje dziecko na kolonie! Postaw na sprawdzony lokalizator GPS z funkcją telefonu

Konieczność pozostania w pracy w czasie wakacji, często uniemożliwia rodzicom wyjazd z dzieckiem na dłużej niż kilka dni w trakcie trwania letniej przerwy od nauki. Warto jednak zapewnić synowi lub córce ciekawe atrakcje. Oprócz zwiedzania zabytków w najbliższym otoczeniu, dziecku przyda się także niezapomniany czas z rówieśnikami. Jeżeli zdecydujemy się wysłać naszego kilkulatka na wakacyjny obóz, z pewnością przyda mu się kilka gadżetów. Urządzenia takie jak telefon, lokalizatory GPS mogą okazać się doskonałym sposobem na pozostanie w stałym kontakcie i ochronę przed nieprzewidzianymi sytuacjami.

Lokalizator z telefonem - urządzenie co najmniej 2 w 1

Zegarek jak telefon, wyposażony dodatkowo w lokalizator GPS spełnia wiele ważnych zadań - zarówno z perspektywy dziecka, które jedzie na kolonie, jak i jego rodziców. Przede wszystkim można za jego pomocą dokładnie zlokalizować dziecko w dowolnym momencie. Mama czy tata wiedzą więc, czy ich pociecha dojechała na wakacyjny obóz, gdzie jest w danej chwili i nie tylko.

Dodatkowo lokalizator GPS z funkcją telefonu z kartą SIM umożliwi dzwonienie i odbieranie połączeń głosowych. Zdarza się, że na koloniach nie można mieć ze sobą smartfona. Zegarek, który dzwoni może rozwiązać ten problem. Bardzo ważne jest, aby zegarek z telefonem znajdował się pod kontrolą opiekunów, co zapewnia urządzenie Locon. To wielofunkcyjny lokalizator GPS, w przypadku którego świetnie funkcjonuje kontrola rodzicielska. Osoba dorosła może zdecydować i ustawić na urządzeniu, kto może zadzwonić na zegarek dziecka i do kogo może ono może wykonywać połączenia wychodzące.

Jaki powinien być zegarek z telefonem i GPS dla dziecka?

Kolonie dla dziecka to czas swobodnej zabawy i uczestnictwa w wielu atrakcjach. Często to pierwszy wyjazd całkowicie bez rodziców i pociecha może czuć się niepewnie. Chcesz, aby dziecko miło wspominało ten szczególny czas? Zegarek dla dzieci z GPS pozwoli poprawić bezpieczeństwo syna czy córki. Maluch będzie wiedzieć, że w razie sytuacji zagrożenia może zadzwonić do rodzica albo wysłać prosty sygnał S.O.S. już po naciśnięciu jednego przycisku.

Warto wybrać taki GPS dla dzieci, który będzie wodoodporny. Dzięki temu podczas mycia rąk nie zostanie uszkodzony i nie będzie trzeba go za każdym razem zdejmować z nadgarstka. Rodzic przebywający w pracy może być powiadamiany dzięki takiemu zegarkowi, że dziecko zdjęło go z ręki, a także może nasłuchiwać otoczenie za pośrednictwem specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne. GPS dla dzieci z funkcją dzwonienia musi mieć wytrzymałą baterię oraz być odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Taki lokalizator to pewność, że dziecko poczuje się lepiej na koloniach, z dala od rodziców, zaś rodzice będą spokojni o jego bezpieczeństwo i zawsze będą mogli się z nim skontaktować.

Więcej o odpowiedniej opiece nad dzieckiem dowiesz się z naszego artykułu Kontrola rodzicielska, a samodzielność dziecka. Sprawdź koniecznie!

Funkcje lokalizatora GPS dla dziecka

Zastanawiasz się, dlaczego Twoje dziecko powinno korzystać z lokalizatora? Nie wiesz jakie są zalety używania tego typu urządzenia?

  • Dzięki dedykowanej aplikacji, którą instalujesz na swój telefon komórkowy, w dowolnym czasie sprawdzasz miejsce pobytu dziecka. Wiesz, że kilkulatek przebywa w szkole, czeka na Ciebie w domu lub bawi się na placu zabaw. Nawet będąc w pracy możesz mieć pełną kontrolę nad bezpieczeństwem swojej pociechy.
  • Historia lokalizacji pozwala Ci sprawdzić, czy Twój syn lub córka nie wagarują i nie chodzą do miejsc, do których nie powinni. Widzisz, kiedy byli na dodatkowych zajęciach lub czy nie uczęszczają do szkoły trasą, która wzbudza Twój niepokój.
  • Kiedy nie możesz dodzwonić się do dziecka, w aplikacji uruchamiasz dyskretną funkcję nasłuchu. Upewniasz się, że kilkulatek jest na lekcjach, urodzinach przyjaciela, na placu zabaw lub przy ruchliwej ulicy. Wiesz dokładnie, czy Twojemu dziecku nic nie grozi, czy nie potrzebuje Twojej pomocy lub czy jest bezpieczny i nie musisz się martwić.
  • Powiadomienie SOS, które kilkulatek wysyła z lokalizatora GPS, przychodzi na Twój telefon już w kilka sekund. To bardzo ważne ponieważ jesteś w stanie szybko zareagować i udzielić dziecku potrzebnego wsparcia.
  • Kiedy jesteś w pracy i nie możesz odebrać od dziecka telefonu, jego lokalizator pozwoli mu na wysłanie Ci wiadomości głosowej, którą odsłuchasz w wolnej chwili.

Cztery kilkuletnie dziewczynki podczas kolonii na żaglówce

Czy warto mieć stale kontrolę, czyli jak znaleźć złoty środek

Bardzo często rodzice obawiają się, że zbyt nachalna kontrola może przynieść skutek w postaci buntu dziecka, kłótni i braku porozumienia. Nie ma co ukrywać, że nawet kilkuletnie szkraby mają potrzebę bycia samodzielnymi. Chłopcy i dziewczynki w wieku szkolnym nie chcą o wszystkim opowiadać rodzicom. Mają z koleżankami i kolegami swoje niegroźne sekrety, swoje sprawy i trzeba im na to pozwolić. Oczywiście wszystko ma swoje granice. Rodzice powinni znać przyjaciół swojego dziecka, być na bieżąco z sytuacją w szkole. Warto, by mieli numery telefonów do wychowawcy i innych rodziców. Do czego służy więc urządzenie takie jak smartwatch GPS? Posiadanie lokalizatora to możliwość dyskretnej kontroli i jednoczesne dawanie dziecku tak potrzebnej wolności.

Dyskretna kontrola dziecka za pomocą lokalizatora GPS

Dyskretna kontrola dziecka za pomocą lokalizatora GPS jest możliwa dzięki łatwej w obsłudze i intuicyjnej aplikacji Bezpieczna Rodzina. Niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, czekasz na swoją pociechę w domu, czy załatwiasz na mieście ważne sprawy, kiedy na ręku Twojego dziecka jest urządzenie z GPS, Ty zawsze masz dostęp do najważniejszych informacji z poziomu swojego smartfona. Najważniejsze powiadomienia otrzymujesz w formie SMS lub e-mail. Warto dodać, że kiedy bateria lokalizatora GPS spadnie do 15%, rodzic na swój telefon otrzymuje powiadomienie o konieczności naładowania urządzenia.

Szczególny czas wakacji, czyli dlaczego warto być z dzieckiem w stałym kontakcie

Pakując swoje dziecko na wyjazd, na pewno pamiętasz, by schować do jego bagażu ciepłą kurtkę, długie spodnie, czy wygodne buty. Jeżeli nie zapomnisz o spakowaniu lokalizatora, będziesz przez cały czas spokojny o to, czy Twoja pociecha jest bezpieczna. Inteligentne urządzenia sprawdzają się idealnie, kiedy dziecko jest daleko od rodziców. Bez względu na dzielącą ich odległość umożliwiają kontakt, poinformowanie, że wszystko w porządku lub zdarzyło się coś niespodziewanego. Czas, kiedy kilkulatek jest z dala od opiekunów nie musi kojarzyć się ze stresem.

 

 

 

[product id="99, 51, 224" limit="3" slider="true"]

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium