JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:
Kategorie
Gdzie Jest Dziecko!
[product id="99" slider="false"]
Telefony komórkowe i smartwatche – jak dyskretnie kontrolować dziecko?

Telefony komórkowe i smartwatche – jak dyskretnie kontrolować dziecko?

Rodzice dzieci w wieku szkolnym oraz nastolatków na pewno martwią się o swoje pociechy, kiedy te wchodzą w nowe relacje, zaczynają uczęszczać na zajęcia dodatkowe, albo po prostu coraz więcej czasu spędzają poza domem. Żeby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo, można je kontrolować, oczywiście – w dyskretny sposób - telefony komórkowe i smartwatche mogę w tym pomóc.

Telefony komórkowe a innowacyjny sposób na kontrolę dziecka

Żeby dowiedzieć się, gdzie znajduje się dziecko w danej chwili można wykorzystać innowacyjne rozwiązanie jakim są telefony komórkowe w połączeniu z GPS. Są to komfortowe gadżety, pozwalające bez utrudnień sprawować władzę rodzicielską na odległość, bez większych ograniczeń. Jeśli tylko rodzic chce zobaczyć, czy dziecko jest w szkole, albo czy bezpiecznie dotarło na trening po lekcjach, to nowoczesny smartfon mu w tym pomoże. Takie telefony komórkowe pozwalają na śledzenie dziecka w nienachalny sposób. Co ciekawe, dostępne są w takiej formie, że nie trzeba się przejmować o reakcję dziecka. Gadżet na rękę, często wyposażony w gry jest atrakcyjny dla dzieci szkolnych i w okresie dojrzewania. W zegarkach z telefonem wbudowana jest karta SIM, przekazująca i wykonująca połączenia głosowe. Ponadto, dzieci mają możliwość wysłania sygnału SOS, wtedy gdy nie czują się w jakimś miejscu bezpiecznie. Wtedy rodzic otrzymuje SMSa. Rodzice mogą też ustalić sfery bezpieczeństwa, w jakich przebywa dziecko. Na bieżąco będą dostawać informacje o tym, kiedy dziecko pojawi się w danym miejscu lub kiedy je opuści. Można także sprawdzić historię lokalizacji przez takie telefony komórkowe z GPS, aby sprawdzić jak przemieszcza się dziecko. Najlepsze smartwatche są specjalnie zaprojektowane po to, aby spełniać wymagania rodziców i dopasować się do gustu dzieci. 

Telefony komórkowe na stoliku w kawiarni u dziewczyny

Telefony komórkowe plus GPS – sprawdź gdzie jest dziecko 

Specjalna aplikacja do lokalizacji, jaką można sprawdzić w dziale aplikacje dostępna jest na wszystkich urządzeniach mobilnych i cechuje ją bezawaryjna praca. Pośród modeli smartwatch dla dzieci warto wybrać chociażby GJD.11 – model wodoodporny wyposażony w krokomierz, sprawdzający gdzie i w jakim czasie przemieszcza się pociecha. Polecany jest także model GJD.03, z uwagi na imponującą interaktywność.

Idealnym rozwiązaniem może też być smartwatch gps model GJD10, posiadający opcje takie jak:

  • budzik,
  • latarka,
  • wodoodporność,
  • dziecięcy design.

Są to zegarki i telefony komórkowe w jednym, które podobają się dzieciom i spełniają oczekiwania rodziców nawet w przypadku prezentów urodzinowych. Można także zaopatrzyć się w akcesoria jakimi są folie ochronne albo wymienne paski. Służą one zabezpieczeniu smartwatcha, jak i mogą polepszyć jego wygląd. 

Dyskretna kontrola dziecka za pomocą smartwatcha

Jeszcze przed zakupem dobrze będzie przejrzeć pakiety powiązane z lokalizacją. Dyskretna kontrola dziecka za pomocą smartwatcha i telefonu komórkowego jest w tej chwili coraz częściej wybieranym przez rodziców rozwiązaniem. Dlatego nie jest dziwne, że powstają modele, które są coraz lepsze pod kątem funkcjonalności. Rodzice chcą być spokojni o to, gdzie znajduje się ich dziecko. I mogą to zrobić dzięki obecnie dostępnym na rynku gadżetom. To dla nich duże ułatwienie. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium