Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Jedyna na świecie APLIKACJA CHRONIĄCA CAŁĄ RODZINĘ

Uchwyt magnetyczny do telefonu i inne przydatne gadżety w Twoim aucie

Uchwyt magnetyczny do telefonu to jeden z tych gadżetów samochodowych, na które coraz częściej decydują się młodzi kierowcy. Jeśli ktoś jest właścicielem smartfona to jest to wręcz dla niego zakup obowiązkowy. Jako, że coraz więcej kierowców decyduje się na korzystanie ze smartfonów jako nawigacji, to uchwyt pozwala im na bezpieczne użytkowanie telefonu w celach informacyjnych. 

Uchwyt magnetyczny do telefonu - charakterystyka

Uchwyt magnetyczny do telefonu podobnie jak zestaw głośnomówiący sprawia, że można zobaczyć swoją lokalizację lub ważne punkty na trasie przejazdu bez konieczności odrywania się od widoku drogi. Stabilnie przymocowany uchwyt powoduje, że można sprawdzać ważne dla siebie punkty, korzystając z różnego rodzaju praktycznych aplikacji. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać do tego, że smartfon położony „luzem” na kokpicie nie jest bezpiecznym rozwiązaniem. Podczas wykonywania różnych manewrów na drodze może bowiem łatwo się rozbić, uderzając o dowolny element samochodu. 

Uchwyt magnetyczny do telefonu zamontowany na szybie przedniej samochodu

Rodzaje uchwytów magnetycznych do telefonu

Magnetyczne uchwyt dostępny jest w wersjach do montowania do szyby lub kokpitu za pomocą specjalnej przyssawki. Można też zaopatrywać się w uchwyt magnetyczny do telefonu możliwy do zamontowania na kratkę wentylacyjną. Wyposażone są one wtedy w specjalne zaciski. Dzięki temu, że uchwyty posiadają ruchomą głowicę, smartfona można zawsze ustawić w najbardziej wygodny dla siebie sposób. Wbudowana do uchwytu płytka magnesowa ma za zadanie przytrzymywać smartfona w nienaruszonej pozycji. Wystarczy zbliżyć telefon do uchwytu, by ten go „złapał”. Uchwyt magnetyczny do telefonu uchodzi za konieczne wyposażenie samochodu, jeśli chodzi o bezpieczeństwo własne, jak i urządzenia mobilnego. Warto zaznaczyć, że uchwyty magnetyczne nie wpływają negatywnie na działanie anteny, czy baterii w smartfonie. Można też zakupić inne gadżety, takie jak kamerka samochodowa i tym bardziej mieć pewność, że jest się dobrze zaopatrzonym. 

Dokładnie wyposażony samochód

Uchwyt magnetyczny do telefonu to nie jedyne przydatne urządzenie, podobnie jak kamerka samochodowa. Doskonale sprawdza się na przykład lokalizator GPS do samochodów firmowych, w jaki zaopatruje się coraz więcej przedsiębiorców. Tego typu lokalizator GPS do samochodów firmowych  pozwoli bowiem przedsiębiorcy sprawdzić, gdzie w danej chwili są pojazdy firmowe. Wszystkie powiadomienia otrzymuje się poprzez SMS. Dodatkowo, urządzenie takie pozwala zoptymalizować w przyszłości koszty firmowych przejazdów. Nowoczesny lokalizator GPS do samochodów firmowych  ma wiele zastosowań, wśród których najważniejsze jest podawanie istotnych parametrów nawigacyjnych. Udostępnione aplikacje dla firm są bardzo proste w obsłudze. Wystarczy dobrać pakiety i ustalić, z jaką częstotliwością dany gadżet ma być lokalizowany. W zakładce firma można też będzie znaleźć wiele innych urządzeń. Sam uchwyt magnetyczny do telefonu także uzupełni komplet akcesoriów. Później zostanie już tylko zaopatrzyć się w tak komfortowe gadżety jak mapę do samochodu, okulary dla kierowców, aby uprzyjemnić sobie podróż. Każdy osobiście powinien spersonalizować, na jakich dodatkach będzie mu najbardziej zależało.

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium