Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Ponad MILION bezpiecznych użytkowników aplikacji

Zegarek GPS dla seniora to gwarancja niezawodnej ochrony bliskich!

Aktywności, które są bezpieczne dla seniora jest naprawdę sporo. Rower, nornic walking, czy nawet zwykły spacer – każda inicjatywa powoduje lepsze samopoczucie i zwiększenie sił witalnych. Cieszysz się, że Twoja mama lub babcia, tata, czy dziadek mają dużo energii, ale jednocześnie obawiasz się tego, że może im się coś stać? Jeżeli chcesz jeszcze lepiej zatroszczyć się o bliskie Ci osoby, zarówno te w kwiecie wieku, jak i trochę młodsze, koniecznie sprawdź zegarek z GPS, model BS.01. Ten smartwatch dla seniora to coś więcej niż zwykły czasomierz. Oprócz dokładnej lokalizacji, którą bez problemu o każdej porze sprawdzisz na swoim telefonie, instalując dedykowaną aplikację, sprzęt da Ci możliwość zbadania tętna Twojego bliskiego! Nasz GPS dla seniora może pełnić także rolę telefonu. Dzięki funkcji nasłuchu dyskretnie skontrolujesz otoczenie, w którym w danym momencie przebywać będzie bliska Ci osoba. Prześledzisz historię przebytych tras, a w razie zagrożenia, wystarczy, że Twój bliski wciśnie jeden przycisk, a powiadomienie S.O.S natychmiast pojawi się na Twoim telefonie!

 

Opaska ratunkowa dla seniora – Twoi bliscy poczują się bezpiecznie

Każdy senior zasługuje na bezpieczne wakacje! Warto zadbać o swoich najbliższych i dać im poczucie, że nawet w przypadku zagrożenia, będą z Tobą w stałym kontakcie. Starsza osoba, nawet ta najbardziej uważna, zawsze może znaleźć się w sytuacji, którą ciężko przewidzieć. Ale na takie niespodziewane momenty można się odpowiednio przygotować. Inteligentna opaska dla seniora S.O.S BZ.02 to wygodne urządzenie lokalizujące, które oprócz wzywania natychmiastowej pomocy, pełni także funkcję telefonu. Produkt posiada tylko dwa duże przyciski, dlatego jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Szukając sposobów na podniesienie komfortu życia seniora, z pewnością warto poznać nowoczesne produkty, które gwarantują jeszcze większy spokój.

GPS dla seniora to świetna opieka nad bliskimi

Bezpieczeństwo w wakacje jest wyjątkowo ważnym tematem. Aktywny senior spędzający więcej czasu na dworze narażony jest na najróżniejsze sytuacje – może zostać okradziony, może się zgubić lub zasłabnąć. Warto mieć pewność, że dajemy naszym bliskim poczucie, że są pod stałą opieką i w razie jakiegokolwiek niebezpieczeństwa, zawsze mogą na nas liczyć.

 

[product id="54, 107, 223" limit="3" slider="true"]

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium