JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Smartwatch jako prezent na komunię

Jeszcze poprzednie pokolenie dzieci na komunię dostawało obowiązkowo rower i zegarek. Dziś trochę się w tej kwestii zmieniło, ale nadal zegarki na komunię to prezenty jak najbardziej pożądane, ale trochę w innej formie. Obecnie zegarki te stały się mini centrum dowodzenia. To smartwatche dla dzieci, które dają im wiele możliwości korzystania z różnych funkcji. Zegarek spełnia oczywiście funkcję czasomierza, ale w wielu przypadkach staje się też telefonem komórkowym oraz nadajnikiem GPS, który pozwala w dowolnym momencie na zlokalizowanie dziecka.

Co jest ważne przy wyborze smartwatcha?

Smartwatch z GPS  dla dziecka powinien być odporny na uszkodzenia mechaniczne i najlepiej wodoodporny. Dzieci są cały czas w ruchu, bawią się, grają w piłkę, biegają na placu zabaw, nie raz skaczą w kaloszach po kałużach i cieszą się z padającego deszczu. Nie powinno to zagrażać bezpieczeństwu działania inteligentnego zegarka. Dlatego wodoodporny smartwatch będzie dobrym wyborem.

Prócz tego dobrze by było, aby czasomierz pokazywał jak najdokładniej, gdzie znajduje się w danym momencie dziecko. Powinien więc być synchronizowany z aplikacją na telefon rodzica i na żądanie pokazywać dokładnie miejsce pobytu dziecka. Wiele smartwatchy dla dzieci posiada też opcję dzwonienia i odbierania połączeń głosowych, dzięki czemu mamy telefon w zegarku, który zawsze jest pod ręką, a dziecko może szybko porozumieć się z rodzicem. Zegarki dla dzieci powinny być też atrakcyjne wizualnie dla nich samych. Dobrze by było, aby wybrany przez nas model po prostu podobał się dziecku.

Propozycja smartwatcha dla dziecka

W sklepie Bezpieczna Rodzina znajduje się kilka modeli takich zegarków. Smartwatch GPS dla dzieci z tego sklepu ma funkcję telefonu i pozwala na lokalizowanie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Poza tym posiada przycisk SOS, pozwalający dzieciom na wezwanie pomocy, kiedy zajdzie taka konieczność. Do zegarka idealna będzie dedykowana aplikacja Gdzie Jest Dziecko, w której można przeglądać historię lokalizacji.

Niezbędna do odbierania i wykonywania połączeń za pośrednictwem elektronicznego smartwatcha karta SIM jest dodawana w zestawie. Kolejny atut tego urządzenia stanowi funkcja nasłuchu otoczenia, alerty w aplikacji oraz wysyłane do rodzica za pośrednictwem SMS, na przykład wtedy, gdy dziecko opuści zdefiniowaną strefę bezpieczeństwa.

 

[product id="236, 238, 239" limit="3" slider="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium