JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

GPS dla kota z kartą SIM

Lokalizator dla zwierzaka posiada wbudowaną kartę SIM. Urządzenie precyzyjnie namierzy Twojego kota, dzięki czemu Twój przyjaciel nigdy się nie zgubi

Najszybsza trasa

Jeżeli Twój kot się zgubi lub długo nie będzie wracał do domu, dzięki dokładnej lokalizacji Wi-fi, GPS, GSM oraz BTSw aplikacji poznasz najszybszą trasę dotarcia do Twojego czworonoga

Nasłuch

Dzięki dedykowanej aplikacji połączysz się z urządzeniem i posłuchasz otoczenia, w którym znajduje się Twój kot. Ułatwi Ci to ustalenie miejsca jego pobytu

Sygnał SOS

Kiedy ktoś znajdzie Twoje zagubione zwierzę, używając jednego guzika, wyśle Ci wiadomość SOS. Informacja z dokładną lokalizacją i trasą dotarcia natychmiast pojawi się na Twoim telefonie

Historia lokalizacji

GPS dla kota i dedykowana aplikacja pozwolą Ci na sprawdzenie historii lokalizacji, w których przebywał Twój zwierzak. Dowiesz się, które miejsca odwiedza najchętniej i poznasz trasy, którymi chodzi

Strefy bezpieczeństwa

W aplikacji Bezpieczne Zwierzę ustawisz własne strefy bezpieczeństwa. Kiedy Twój kot przemieści się bez Twojej wiedzy, natychmiast otrzymasz powiadomienie na swój telefon

Zlokalizujesz swojego kota

GPS dla psa i kota od Bezpiecznej Rodziny to pewność, że zawsze dokładnie wiesz, gdzie przebywa Twoje zwierzę. Urządzenie precyzyjnie namierzy Twojego pupila. Dzięki dedykowanej aplikacji szybko sprawdzisz, gdzie w danym momencie znajduje się Twój czworonożny przyjaciel oraz poznasz najszybszą trasę do Twojej zguby.

Posłuchasz otoczenia

Dzięki wygodnej funkcji nasłuchu oraz dedykowanej aplikacji Bezpieczne Zwierzę, połączysz się z lokalizatorem i posłuchasz tego, co dzieje się w otoczeniu Twojego kota. Sprawdzisz, czy Twój czworonożny przyjaciel przebywa w spokojnej okolicy, na głośnej ulicy, czy może został znaleziony przez obcą osobę i czeka na Ciebie w bezpiecznym miejscu.

GPS dla kota wysyła sygnał SOS

Nasz lokalizator dla kota wysyła sygnał SOS. Ta praktyczna funkcja sprawdzi się w momencie, kiedy Twój zwierzak zostanie znaleziony przez obcą osobę. Po użyciu tylko jednego guzika, powiadomienie z dokładną lokalizacją i najszybszą trasą dotarcia natychmiast pojawi się na Twoim telefonie komórkowym.

Własne strefy bezpieczeństwa

Jeżeli Twój kot zbyt często ukradkiem wymyka się z domu lub nagminnie przechodzi na posesję sąsiadów, wyznaczenie indywidualnych stref bezpieczeństwa ułatwi Ci sprawowanie kontroli nad swoim czworonogiem. W aplikacji ustawisz własne strefy bezpieczeństwa, o których przekroczeniu dowiesz się natychmiast, ilekroć Twój kot pojawi się lub opuści dane miejsce.

Historia lokalizacji

Aplikacja Bezpieczne Zwierzę gwarantuje Ci dostęp do wielu przydatnych funkcji. Jedną z nich jest możliwość sprawdzenia historii tras oraz lokalizacji, w których pojawiał się Twój kot. Umożliwi Ci to poznanie nawyków i przyzwyczajeń swojego czworonoga. Z łatwością też dowiesz się o miejscach, które Twój kot najchętniej odwiedza.

Wytrzymały i lekki GPS dla kota

Nasz lokalizator GPS jest wyjątkowo wytrzymały i lekki – waży zaledwie 22 gramy, dzięki czemu Twój kot nie poczuje, że ma dodatkowe urządzenie na swojej obroży. Jego niewielki rozmiar nie wpłynie na komfort Twojego zwierzaka, a gumowa obudowa zapewnia dodatkową ochronę przed zachlapaniem i czynnikami zewnętrznymi.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zaufało nam już ponad 1 milion Klientów! Sprawdź, dlaczego właściciele czworonogów, zatroskani o bezpieczeństwo swoich zwierząt, wybierają nasze urządzenia!

Aleksandra Mróz

Mój kot często spaceruje po naszym ogrodzie i zdarza się, że przez wiele godzin nie wraca do domu. Lokalizator i aplikacja pozwalają mi stale kontrolować miejsce jego pobytu. Nie martwię się już, kiedy zbyt długo przebywa na zewnątrz.

Damian Maj

Chociaż mieszkamy w bloku, często wyjeżdżamy na działkę za miasto. Zabieramy naszego kota na weekend już bez obaw, że się zgubi. Jeżeli tylko opuści działkę, od razu dostaję powiadomienie na telefon. Bardzo wygodne i praktyczne urządzenie godne polecenia.

Karolina Wojciechowska

Aplikacja bardzo intuicyjna, a lokalizator lekki i faktycznie kot nie odczuwa, że ma coś dodatkowego przy swojej obroży. Raz nawet zdarzyło się, że kicia zginęła, rozwieszaliśmy nawet ogłoszenia w okolicy w nadziei, że ktoś ją znajdzie. Po dwóch dniach na moim telefonie pojawiła się wiadomość SOS. Na szczęście kicia wróciła szczęśliwie do domu.

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji mobilnej na dowolnym urządzeniu.

zdjęcie telefonów komórkowych, tabletu, laptopa i monitora ze screenami aplikacja Bezpieczna Rodzina

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto
na swoim numerze telefonu.

strzałka

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium