JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Lokalizator z kartą SIM

GPS dla psa posiada wbudowaną kartę SIM. Urządzenie precyzyjnie namierzy Twojego czworonoga. Dzięki temu Twój przyjaciel nigdy się nie zgubi

Najszybsza trasa

Jeżeli stracisz swojego psa z pola widzenia, dzięki dokładnej lokalizacji Wi-fi, GPS, GSM oraz BTS, w aplikacji poznasz najszybszą trasę dotarcia do Twojego zwierzaka

Nasłuch

Dzięki dedykowanej aplikacji połączysz się z urządzeniem i posłuchasz otoczenia, w którym znajduje się Twój pies. Ułatwi Ci to ustalenie jego miejsca pobytu

Sygnał SOS

Jeżeli ktoś znajdzie Twojego psa, używając jednego guzika wyśle Ci wiadomość SOS. Informacja z dokładną lokalizacją i trasą natychmiast pojawi się na Twoim telefonie.

Historia lokalizacji

Funkcja ułatwi Ci poznanie nawyków Twojego psa. Dowiesz się nie tylko, które miejsca odwiedza najchętniej, ale także przekonasz się które trasy są jego ulubionymi.

Strefy bezpieczeństwa

W aplikacji ustawisz własne strefy bezpieczeństwa. Kiedy Twój pies przemieści się bez Twojej wiedzy, natychmiast otrzymasz powiadomienie na swój telefon

Obejrzyj nasz spot

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zaufało nam już ponad 1 MILION Klientów! Sprawdź, dlaczego właściciele czworonogów, zatroskani o bezpieczeństwo swoich zwierząt, wybierają nasze urządzenia!

Marta Nowak

Urządzenie znakomicie sprawdza się na spacerach z moją Sunią. Często zdarza się tak, że moja suczka znika mi z oczu. Dzięki lokalizatorowi z łatwością mogę ją odnaleźć i dalej cieszyć się zabawą ze swoim pupilem. Polecam lokalizator każdemu zatroskanemu właścicielowi czworonogów.

Iza Wiśniewska

Kupiłam to bo w mojej okolicy giną psy. Sprawdziłam na kilka sposobów, w różnych miejscach i działa. Oscar nawet nie zauważył, że go nosi.

Andrzej Malinowski

Nasłuch, lokalizacja, historia - wszystko działa w porządku co istotne - obawiałem się, że pies to zniszczy, a tak naprawdę przez 3 miesiące nic złego się nie wydarzyło.

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji mobilnej na dowolnym urządzeniu.

zdjęcie telefonów komórkowych, tabletu, laptopa i monitora ze screenami aplikacja Bezpieczna Rodzina

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto*
na swoim numerze telefonu.

strzałka

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

* współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, T-Mobile i Play
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium