Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Wybierz aplikację, która sprosta Twoim wymaganiom

Często niepokoisz się o swoich bliskich? Zastanawiasz się, gdzie przebywają, czy sąbezpieczni i dlaczego nie odbierają telefonu? A może martwisz się o swojego pupila – psa lub kota, który często ucieka i nie zawsze potrafi samodzielnie znaleźć drogę do domu? Powodem stresu mogą być również rzeczy materialne, takie jak dom, mieszkanie, cenneprzedmioty lub samochód. Rozwiązaniem na wszystkie powyższe lęki, które przecież towarzyszą każdemu z nas, są aplikacje lokalizacyjne, które zdobywają coraz większą popularność. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie aplikacje lokalizacyjne pozwalają szybko i łatwo ustalić miejsce przebywania osoby lub rzeczy, na których Ci zależy. Aplikacja lokalizacyjna, która z pewnością sprosta Twoim wymaganiom, będzie zawsze pod ręką, a jednocześnie jest prosta i intuicyjna w obsłudze to aplikacja „Bezpieczna Rodzina”. Poznaj jej możliwości i przekonaj się, że dzięki niej chronisz to, co jest dla Ciebie najcenniejsze

Poznaj aplikację „Bezpieczna Rodzina”

„Bezpieczna Rodzina” to pierwsza i jedyna polska aplikacja lokalizacyjna pozwalająca monitorować bezpieczeństwo Twoich bliskich oraz Twojego mienia. Jest to możliwe dzięki funkcjom takim jak lokalizacja osób i lokalizacja cennych rzeczy. To aplikacja na smartfony i lokalizatory gps, która zapewnia sześć obszarów bezpieczeństwa. Za jej pomocą możesz monitorować na bieżąco, gdzie przebywa Twoje dziecko lub starsi członkowie rodziny. Zrobisz to dzięki funkcji lokalizacji w czasie rzeczywistym. W naszej aplikacji dostępna jest również opcja SOS, która pozwala zawiadomić odpowiednie osoby o zagrożeniu, jakiego może doświadczać bliska Ci osoba. Możesz również udostępniać własną lokalizację – dzięki temu Twoi najbliżsi zawsze będą wiedzieć, gdzie mogą Cię znaleźć.

Lokalizator dla każdego i dla wszystkich cennych rzeczy

Lokalizacja osób to nie jedyna funkcja, jaką posiada aplikacja „Bezpieczna Rodzina”. Dostępna jest również lokalizacja mienia oraz zwierząt. Dzięki odpowiednim nadajnikom GPS nie musisz się martwić w przypadku kradzieży samochodu, zgubienia cennej rzeczy, czy ucieczki Twojego czworonoga. Kamera umożliwi Ci też monitorowanie swojego domu lub mieszkania – zawsze będziesz wiedzieć, co dzieje się w środku, czy zgasiłeś światło i czy zamknąłeś wszystkie okna.

Wybierz aplikację, która sprosta Twoim wymaganiom

Bezpieczna Rodzina to pierwsa i jedyna polska aplikacja lokalizacyjna pozwalająca monitorować bezpieczeństwo Twoich bliskoch oraz Twojego mienia. Jest to możlwe dzięki funkcjom GPS, która zapewnia sześć obszarów bezpieczeństwa. Za jej pomocą możesz monitrować na bieżąco, gdzie przebywa Twoje dziecko lub starsi członkowie rodziny. Zrobisz to dzięki funkcji lokalizacji w czeasie rzeczywistym. W naszej aplikacji dostępna jest rónież opcja SOS, która pozwala zawiadomoć odpowiednie osoby o zagrożeniu, jakiego może doświadczać bliska Ci osoba. Możesz również udostępniać własną lokalizację - dzięki temu Twoi najbliżsi zawsze będą wiedzieć, gdzie mogą Cię znaleźć

Wszystko w telefonie – bo Twój spokój jest najważniejszy

Bezpieczeństwo wszystkich i wszystkiego, na czym Ci zależy, możesz mieć w jednym miejscu. Dzięki zintegrowanemu systemowi potrzebne dane znajdziesz w swoim smartfonie. Wystarczy, że uruchomisz aplikację, a wszystko, czego potrzebujesz, sprawdzisz na swoim telefonie. Aplikacja posiada prosty w obsłudze i intuicyjny interfejs użytkownika, więc z pewnością nie przysporzy Ci żadnych trudności.

Usługa dzięki której zawsze wiesz, gdzie jest Twój czworonożny przyjaciel. Jeżeli Twoje zwierzę się zgubi, w aplikacji z łatwością sprawdzisz jego aktualne miejsce pobytu.

Komfort dla Twoich rodziców, dziadków i innych seniorów. Pewność, że Twoi bliscy, dzięki naszej usłudze i urządzeniom, bez względu na porę, mogą liczyć na Twoją szybką pomoc.

Usługa dzięki której zawsze wiesz, gdzie jest Twój czworonożny przyjaciel. Jeżeli Twoje zwierzę się zgubi, w aplikacji z łatwością sprawdzisz jego aktualne miejsce pobytu.

Precyzyjne informacje o lokalizacji, przemieszczeniu auta, czy stylu jazdy kierowcy dostępne natychmiast na Twoim telefonie komórkowym w czasie rzeczywistym 24/7.

Stała kontrola i podgląd na to, co dzieje się w Twoim domu, czy biurze z dowolnego miejsca na świecie. Wygodny monitoring i ochrona mieszkania oraz najbliższych Ci osób.

Wszystkie cenne przedmioty i urządzenia pod Twoim czujnym okiem. Dzięki naszej usłudze, zgubiony bagaż, torba, czy klucze, nie będą stanowić już problemu.

Najlepsze warunki, sprawdź naszą ofertę!

Nasza aplikacja, usługi i urządzenia zostały stworzone z myślą o Twojej wygodzie i bezpieczeństwie Twoich bliskich. Zaufaj nam i jeszcze lepiej chroń to, na czym najbardziej Ci zależy.

Wszystkie produkty w naszej ofercie można skonfigurować w maksymalnie 3 krokach

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto

strzałka

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium