TELEOPIEKA NAD SENIOREM

TELEOPIEKA OD A DO Z:

Urządzenie pomiarowe + Aplikacja + Opieka Centrum Ratownictwa i Monitoringu. Pacjent objęty ochroną jest monitorowany za pomocą opaski na ręku. W przypadku alarmu o zbyt niskim lub wysokim ciśnieniu, upadku czy wezwaniu pomocy SOS, natychmiast zostaje powiadomione centrum ratownictwa medycznego.

Dyżurujący ratownik podejmuje decyzję o natychmiastowym wysłaniu karetki pogotowia w celu udzielenia pomocy w sytuacji zagrożenia życia.

NATYCHMIASTOWA POMOC:

Opaski Locon Life oraz Locon Life Plus umożliwiają wykonanie pomiarów zdalnie w aplikacji oraz bezpośrednio z urządzenia. Posiadają wbudowany telefon z dostępem do nielimitowanych minut, czujnik upadku oraz przycisk SOS do wzywania pomocy. Dzięki wbudowanemu, precyzyjnemu modułowi GPS umożliwiają lokalizację 24/7. Działający w tle system monitoringu (pomiar ciśnienia, pulsu, saturacji tlenu) natychmiast powiadomi Centrum Ratownictwa Medycznego w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia.

Opaska SOS z wyświetlaczem Locon Life Plus

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 459 zł
429,00 1137,00 

Opaska SOS Locon Life

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 399 zł
349,00 1057,00 

MONITORING ZDROWIA

ZDALNY POMIAR PULSU I CIŚNIENIA:

Nasi pacjenci zmagają się z chorobami układu krążenia, chorobami płuc czy takimi, które dotykają osoby starsze. Dlatego skupiliśmy się na pomocy osobom z problemami sercowo-naczyniowymi (np. nadciśnieniem, arytmią, niewydolnością mięśnia sercowego) grożącymi ich przedwczesną śmiercią, której mogliby uniknąć.

NAZWIĄZANIE POŁĄCZENIA Z OPASKĄ:

Oferowane przez Locon urządzenia oferują możliwość nawiązania dowolnej ilości nielimitowanych połączeń telefonicznych z pacjentem przez opaskę na nadgarstku przez osobę bliską lub zespół ratownictwa (opcjonalnie).

WYKRYCIE UPADKU I LOKALIZACJA INCYDENTU:

W takim przypadku natychmiast otrzymasz powiadomienie na swój telefon komórkowy, a opcjonalnie może zostać wezwane Centrum Ratownictwa Medycznego. Nasze urządzenie wykrywa upadek np. w wyniku zawału lub omdlenia i przekazuje lokalizację GPS pacjenta.

NATYCHMIASTOWA POMOC:

Opaski posiadają wbudowany przycisk SOS umożliwiający wezwanie pomocy przez samego pacjenta w razie jakichkolwiek niepokojów. Działający w tle system monitoringu (pomiar ciśnienia, pulsu, saturacji tlenu) natychmiast powiadomi odpowiednie osoby w razie nieprawidłowości.

Opaska SOS z wyświetlaczem Locon Life Plus

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 459 zł
429,00 1137,00 

Opaska SOS Locon Life

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 399 zł
349,00 1057,00 

BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA

LOKALIZOWANE DZIECKA W SZKOLE:

Na mapie w swoim telefonie widzisz dokładnie miejsce pobytu dziecka w czasie rzeczywistym. Precyzyjna lokalizacja możliwa jest dzięki źródłom takim jak GPS, GSM, Wi-Fi i BTS. Historia lokalizacji pozwala sprawdzić gdzie przebywało Twoje dziecko na przestrzeni osi czasu.

POŁĄCZENIA TELEFONICZNE Z ZEGARKIEM:

Zegarek jak telefon! Wygodne i szybkie wykonywanie i odbieranie połączeń wyłącznie od najbliższych osób. Książka telefoniczna pozwala na przyjmowanie telefonów tylko i wyłącznie od zaufanych osób. Usługa pozwala na prowadzenie videorozmów w wysokiej jakości bezpośrednio ze smartwatchem Twojego dziecka.

STREFY BEZPIECZEŃSTWA:

Wyznaczasz własne strefy (dom, szkoła) i odbierasz powiadomienia o ich opuszczeniu lub powrocie dziecka do danego miejsca. Bądź na bieżąco kiedy dziecko zbacza z wyznaczonej trasy i reaguj zanim będzie za późno.

POWIADOMIENIE S.O.S.:

Wezwanie SOS trafi do Ciebie oraz do wszystkich wskazanych wcześniej osób. Do zgłoszenia dołączone zostanie video lub zdjęcie i lokalizacja.
To tylko jeden przycisk, ale w trudnej sytuacji – najważniejszy. Coś się dzieje i niemal natychmiast wiesz o tym. Bo wiemy, że liczy się każda sekunda. Funkcjonalność przydaje się w szkole w przypadku niemiłych incydentów.

Czarny
Niebieski
Oliwkowy
Pomarańczowy
Różowy

Smartwatch Locon Watch Lite

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 199 zł
249,00 477,00 
Granatowy
Niebieski
Różowy

Smartwatch Locon Watch Video

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 299 zł
329,00 557,00 

LOKALIZATORY GPS DLA PSÓW I KOTÓW

WYRZYMAŁA BATERIA:

Bateria w naszym lokalizatorze (Locon Dog Max oraz Locon Cat Max) trzyma nawet do 10 dni na jednym ładowaniu.

LOKALIZACJA GPS 24/7:

To, gdzie aktualnie znajduje się Twoje zwierzę widzisz w aplikacji na swoim telefonie. Dzięki temu, swojego czworonoga masz zawsze na oku!

FUNKCJA SOS:

Jeśli obca osoba znajdzie Twojego zwierzaka, powiadomi Cię o tym używając guzika SOS, który znajduje się na lokalizatorze.

MONITOROWANIE W OBRĘBIE STREF:

Po zaznaczeniu w aplikacji stref bezpieczeństwa otrzymasz powiadomienie zawsze, kiedy zwierzak pojawi się w danym miejscu lub je opuści.

Lokalizator GPS dla psa Locon Dog Max

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 189 zł
199,00 427,00 

Lokalizator GPS dla kota Locon Cat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 189 zł
199,00 427,00 

LOKALIZOWANIE AUT PRYWATNYCH I SŁUŻBOWYCH

HISTORIA PRZEJAZDÓW:

W aplikacji na swoim telefonie wygodnie sprawdzisz historię tras, którymi poruszał się Twój samochód. Jeśli pożyczasz auto bliskim przekonasz się, jakie miejsca odwiedzają i upewnisz się, czy wybierają najbezpieczniejsze trasy. Najważniejsze informacje masz zawsze w jednym miejscu, w jednej aplikacji na smartfonie.

NAGŁA ZMIANA LOKALIZACJI:

Jeśli Twoje auto nagle i niespodziewanie zmieni swoją lokalizację, na Twoim telefonie komórkowym natychmiast pojawi się odpowiednie powiadomienie. Nawet jeżeli ktoś będzie chciał ukraść Twój samochód, dowiesz się o tym natychmiast!

CAŁODOBOWA LOKALIZACJA POJAZDU:

Dzięki precyzyjnym źródłom lokalizacji GPS i GSM w aplikacji na swoim telefonie dokładnie widzisz, gdzie w czasie rzeczywistym znajduje się Twój samochód. Co więcej, w aplikacji sprawdzisz prędkość, z jaką porusza się auto, a także zostaniesz natychmiast powiadomiony, jeżeli kierowca będzie jechał za szybko!

Lokalizator GPS do samochodu BA.02

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 299 zł
249,00 477,00