JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Wodoodporny zegarek z telefonem i GPS GJD.02

3.7
Cena: 1,00 zł 1.00
- +

Opis

GPS do samochodu

Lokalizator GPS do auta

Niewielkie urządzenie typu Plug&Play do samodzielnego montażu, pasujące do aut wyprodukowanych po 2000 roku. Praktyczne rozwiązanie dla każdego kierowcy, który chce jeszcze dokładniej dbać o swój samochód.

Aplikacja Gdzie Jest Auto

Precyzyjna lokalizacja, najważniejsze powiadomienia, alert o przekroczeniu dozwolonej prędkości. Wygodne rozwiązanie dla każdego kierowcy i właściciela samochodu.

Lokalizacja
24/7
Czujnik
demontażu
Wbudowana
bateria
Przekrocznie prędkości
Gniazdo
OBD
Geo
Strefa

Praktyczny lokalizator dla Twojego auta

GPS do samochodu – postaw na bezpieczeństwo

Śledzenie auta

Z łatwością przeanalizujesz historię tras, a także sprawdzisz, do jakich miejsc podróżowali bliscy Twoim samochodem.

Lokalizacja 24/7

Źródła lokalizacji takie jak GPS i GSM zapewnią Ci bezcenną wiedzę, gdzie w danej chwili znajduje się Twoje auto.

Przekroczenie prędkości

Jeżeli pożyczasz auto bliskim, szybko dowiesz się, czy jeżdżą zgodnie z przepisami kodeksu ruchu drogowego.

Nagła zmiana lokalizacji

Na Twój telefon komórkowy natychmiast przyjdzie powiadomienie, kiedy Twoje auto nagle zmieni lokalizację, np. w przypadku kradzieży.

GPS do samochodu – dodatkowe zabezpieczenie Twojego auta

GPS do samochodu od BA.02 to niewielkich rozmiarów urządzenie typu Plug&Play. Bezproblemu zainstalujesz je samodzielnie w każdym samochodzie wyprodukowanym po 2000roku. Jego montaż nie wymaga wizyty u mechanika, czy innego specjalisty. Lokalizatorgwarantuje precyzyjną lokalizację pojazdu, a w razie przekroczenia przez kierowcęprędkości, informacja z wykrytą nieprawidłowością natychmiast pojawi się na telefoniewłaściciela auta. Oznacza to, że chronisz nie tylko swój samochód, ale także podróżującenim bliskie Ci osoby.

GPS do samochodu BA.02 – zestaw zawiera

W pudełku znajdziesz wszystko, co umożliwi Ci wygodny monitoring Twojego auta

  • GPS do samochodu BA.02
  • Abonamentową kartę SIM* z nielimitowaną transmisją danych nalokalizowanie w aplikacji
  • Możliwość korzystania z aplikacji Gdzie Jest Auto
  • Telefoniczne wsparcie ekspertów i gwarancję wymiany wadliwego urządzenia na nowe
  • Gwarancję na 24 miesiące
  • Kabel USB
*Karta SIM Orange jest zainstalowana w urządzeniu. Karta jest już zarejestrowana na firmę Locon Sp. z o.o. i nie wymaga podpisywania żadnych dodatkowych umów.
Masz możliwość użycia własnej karty SIM. Należy pamiętać, że urządzenie nie będzie działać bez aktywnego Pakietu Bezpieczna Rodzina.

Aplikacja Gdzie Jest Auto

Jedyna w Polsce na smartfon monitorująca lokalizację samochodu w czasierzeczywistym. Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji na dowolnym urządzeniu. Dlaczego warto kupić GPS DO SAMOCHODU Z APLIKACJĄ?

  • Zyskujesz ochronę i kontrolę auta w jednej usłudze
  • Otrzymujesz precyzyjną lokalizację pojazdu przez 24/7
  • Dostajesz kartę SIM zainstalowaną w urządzeniu i aktywację one click
  • Masz gwarancję dostępu do profesjonalnej polskiej aplikacji

Pobierz aplikację:

GPS do samochodu z aplikacją

Urządzenie działa z łatwą w obsłudze aplikacją Gdzie Jest Auto

Historia przejazdów

W aplikacji szybko i wygodnie zweryfikujesz miejsca, w których znajdowało się Twoje auto oraz sprawdzisz trasy, którymi poruszał się Twój samochód w przeszłości.

Dokładne położenie

Dzięki dedykowanej aplikacji, o każdej porze, przez 24/7, zawsze dowiesz się, gdzie w czasie rzeczywistym znajduje się Twój samochód.

Analiza prędkości

W aplikacji sprawdzisz prędkość, z jaką porusza się auto i zostaniesz powiadomiony, jeżeli kierowca będzie jechał za szybko.

Przegląd AC/OC

Nie zapomnisz o zbliżających się przeglądach. Informacje o ubezpieczeniach wygodnie zapiszesz w swoim telefonie.

Pobierz aplikację

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Klienci kupili również

[product id="48, 258, 56, 259, 107, 99" slider="true"]

Bezpieczne auto z GPS do samochodu

Profesjonalny GPS do samochodu, to szereg korzyści związanych zarówno z bezpieczeństwem Twojego auta, jak i spokojem o zdrowie i bezpieczeństwo Twoich bliskich. To także oszczędność pieniędzy oraz pewność, że masz kontrolę nie tylko nad swoim prywatnym pojazdem, ale także samochodami służbowymi. Chroń swoje auto przed kradzieżą, sprawdzaj historię przejazdów i kontroluj prędkość, z jaką porusza się kierowca. Wszystko to umożliwi Ci jedno, wygodne urządzenie. Sprawdź największe zalety lokalizatora GPS do auta od Bezpiecznej Rodziny, połącz urządzenie z aplikacją i ciesz się wygodą oraz komfortem!

Lokalizator do auta – praktyczne rozwiązanie dla każdego kierowcy

GPS do samochodu to urządzenie, które samodzielnie zainstalujesz we wnętrzu swojego pojazdu. Jego montaż jest na tyle prosty, że nie wymaga dodatkowych narzędzi, ani pomocy profesjonalnego mechanika. Lokalizator do auta to szereg wyjątkowo przydatnych funkcji, zarówno kiedy mowa o użytku prywatnym, jak i wykorzystaniu go w autach służbowych. GPS do samochodu to wygoda i oszczędność. To również spokój o najbliższych, którym powierzamy swoje auto. Dowiedz się, jak nie dopuścić do kradzieży auta i postaw na nowoczesne i praktyczne rozwiązania!

Dlaczego warto wybrać GPS do samochodu?

Jeżeli chcesz poznać sposoby na zadbanie o bezpieczeństwo swojego samochodu, GPS jest jednym z nich. Lokalizator do auta to urządzenie, które w połączeniu z dedykowaną aplikacją Gdzie Jest Auto, wskaże Ci dokładne położenie Twojego pojazdu. Funkcja ta szczególnie przydaje się podczas wakacyjnych wyjazdów lub podróży do innych miast. Nie znając okolicy, łatwo zapomnieć drogę powrotną do samochodu. Jeżeli natomiast zdarza się, że Twoim autem jeżdżą Twoi bliscy, dokładną informację o ich położeniu, trasie oraz prędkości, również poznasz, uruchamiając aplikację w telefonie. GPS do samochodu również umożliwi Ci poznanie historii tras, którymi się poruszali, używając Twojego pojazdu. Jeżeli natomiast ktoś będzie chciał ukraść Twoje auto, powiadomienie o zmianie jego lokalizacji natychmiast otrzymasz na swój smartfon bez względu na porę dnia i nocy. Jeżeli jeszcze nie wiesz, jak namierzyć auto, nasze cenne porady oraz profesjonalne urządzenie na pewno Ci się przydadzą!

Ekonomia i bezpieczeństwo

GPS do samochodu to idealne rozwiązanie dla firm z własną flotą. Dzięki temu prostemu urządzeniu dokładnie sprawdzisz, czy Twoi pracownicy używają służbowego samochodu również do własnych, prywatnych podróży. Lokalizator do auta pozwoli Ci na dokładne zapoznanie się z trasami oraz porami, w których inni korzystają z Twoich samochodów. Przekonaj się, że GPS do samochodu to zadbane i bezpieczne auto o każdej porze, przez cały rok. Dowiedz się więcej o praktycznym GPS-ie i nigdy więcej nie zastanawiaj się, gdzie jest Twój pojazd.

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium