JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Wodoodporny zegarek z telefonem i GPS GJD.02

Dostępność: na magazynie
Wysyłka w: 24 godziny / w dni robocze
Cena: 1,00 zł 1.00
- +

Opis

Zaufało nam
1 MILION
klientów

Kamera zewnętrzna do monitoringu

Kamera zewnętrzna BD.09 to z jakością obrazu Full HD to pewność, że zawsze wiesz, co dzieje się w okolicy Twojego domu. Wybierz nowoczesne urządzenie i obserwuj swój dobytek przez telefon – postaw na spokój i bezpieczeństwo.

Monitoring 24/7

W każdej chwili na swoim telefonie sprawdzisz, co dzieje się w czasie rzeczywistym na Twojej posesji

Ochrona domu

Skontrolujesz, czy nikt podejrzany nie kręci się na Twojej posesji

Pełna kontrola

Skontrolujesz pracę ekipy budowlanej na Twojej działce

Troska o bliskich

Jeżeli w telefonie zobaczysz, że dzieje się coś niepokojącego, na czas powiadomisz bliskich o potencjalnym zagrożeniu

Zdjęcia i filmy

W przypadku włamania, przy pomocy telefonu i aplikacji zrobisz zdjęcie lub nagrasz sprawców

Ochrona cennych rzeczy

Jeszcze lepiej ochronisz swoje auto i inne cenne rzeczy

Stały monitoring domu 24/7

Nowoczesne rozwiązania zyskują coraz większą popularność. Coraz częściej decydują się na nie nie tylko firmy, ale i osoby prywatne, którym zależy na jeszcze lepszej ochronie swojego mienia oraz poprawie komfortu swojego i swoich bliskich. Jednym z takich praktycznych narzędzi jest kamera zewnętrzna do monitoringu domu. Urządzenie w połączeniu z aplikacją daje możliwość stałej obserwacji i podglądu na żywo tego, co dzieje się w naszym najbliższym otoczeniu.

Jakość Full HD

Dzięki kamerze zewnętrznej BD.09 monitoring domu jest prosty i dokładny. Obraz w jakości Full HD – wysoka rozdzielczość, opcje zmian odcienia, jasności, kontrastu, saturacji, czy ostrości pozwalają uzyskać szczegółowość na wysokim poziomie. Dzięki temu, w swoim telefonie o każdej porze, w dowolnym momencie, dokładnie zobaczysz, co dzieje się w pobliżu Twojego domu.

Dedykowana aplikacja

Aby zapewnić Ci pełen komfort, umożliwić jeszcze lepszy monitoring domu i ułatwić korzystanie z kamery, stworzyliśmy aplikację Bezpieczna Rodzina. Korzystanie z niej jest wyjątkowo proste i intuicyjne. Dzięki niej będziesz mógł sterować kamerą i nakierować obraz na konkretny punkt z poziomu swojego telefonu komórkowego. Co więcej, aplikacja umożliwi Ci korzystanie ze wszystkich funkcjonalności, jakie daje kamera zewnętrzna BD.09.

Detekcja ruchu

Nasza kamera BD.09 posiada bardzo przydatną i zwiększającą poczucie bezpieczeństwa funkcję detekcji ruchu. Jeżeli na Twojej posesji zdarzy się cokolwiek niepokojącego, urządzenie wyśle automatyczne powiadomienie o wykryciu zagrożenia na Twój telefon komórkowy. Gwarantuje Ci to możliwość natychmiastowej reakcji, a w razie włamania, zdążysz powiadomić odpowiednie służby.

Monitoring domu w dzień i w nocy

Dzięki wbudowanemu w kamerze czujnikowi ciemności oraz diodzie podczerwieni masz stałą kontrolę nad swoim domem nie tylko w dzień, ale także w nocy. Podgląd na żywo, kiedy dookoła jest już ciemno, gwarantuje Ci pełen komfort i daje pewność, że w porę dostrzeżesz potencjalne zagrożenie, o którym powiadomisz odpowiednie służby. Wszystko dokładnie zobaczysz na swoim telefonie komórkowym.

Nagrywanie filmów i zdjęcia

Kamera zewnętrzna BD.09 nie tylko umożliwia stały monitoring domu i podgląd na żywo w dzień i w nocy. Urządzenie nagrywa także filmy i robi zdjęcia. Jeżeli zobaczysz, że wokół Twojego domu dzieje się coś niepokojącego, wystarczy, że w aplikacji w swoim telefonie uruchomisz funkcję nagrywania lub wykonasz fotografię. Taki materiał może okazać się wiarygodnym i ważnym dowodem, który przedstawisz na policji lub w sądzie.

Zestaw zawiera

  • Kamerę zewnętrzną HD Wi-Fi BD.09
  • Możliwość korzystania z aplikacji Bezpieczna Rodzina
  • Telefoniczne wsparcie ekspertów i gwarancję wymiany wadliwego urządzenia na nowe
  • Gwarancję na 24 miesiące
  • Zasilacz
  • Kabel sieciowy

PAKIETY BEZPIECZNA RODZINA

Pakiety pozwolą Ci na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności urządzenia. Wybierz swój Pakiet i ciesz się w pełni produktami od Bezpiecznej Rodziny.

 
NASZE PAKIETY

Pakiet Bezpieczna Rodzina jest uniwersalny, możesz go użyć do wszystkich urządzeń kupionych w naszym sklepie

Dedykowana polska aplikacja
Pełen dostęp do wszystkich funkcjonalności urządzenia
Telefoniczne wsparcie ekspertów
Podgląd na żywo (także w trybie nocnym)
Automatyczne nagrywanie przy wykryciu ruchu
Nielimitowane powiadomienia SOS, SMS i e-mail
Nagrywanie filmów, robienie zdjęć z możliwością pobrania
Archiwum nagrań (72 godziny)
Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu
Dodatkowe zniżki
Wstążka
PLATYNOWY

12 miesięcy

16
58
zł/mies.
(199 zł/rok)
Oszczędzasz 40 zł
2 miesiące GRATIS
 
 
Bez ograniczeń
 
 
 
 
 
Przez rok
-10% przy kolejnym zakupie
Wstążka
ZŁOTY

6 miesięcy

18
16
zł/mies.
(109 zł/pół roku)
 
 
6 miesięcy
 
 
 
 
 
6 miesięcy
-
Wstążka
SREBRNY

1 miesiąc

19
90
zł/mies.
 
 
1 miesiąc
 
 
 
 
 
Tylko pierwszy miesiąc
-
 

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto
na swoim numerze telefonu.

strzałka

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji mobilnej na dowolnym urządzeniu.

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Monitoring domu z kamerą zewnętrzną

Kamery zewnętrzne niekoniecznie kojarzyły nam się do tej pory z monitoringiem domu. Najczęściej używane były do obserwacji obiektów handlowych, budynków publicznych, czy innych miejsc związanych z użytecznością miejską. Rozwój nowoczesnych technologii sprawił jednak, że coraz chętniej sięgamy po innowacyjne rozwiązania, by wykorzystać je w najbliższym otoczeniu. Monitoring domu za pomocą kamery zewnętrznej i telefonu komórkowego nie stanowi już skomplikowanej czynności. Wręcz przeciwnie – obsługa tego typu urządzeń jest wyjątkowo intuicyjna i prosta, a co za tym idzie, coraz bardziej popularna.

Zalety kamer przydomowych

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz mieć oko na dom, działkę budowlaną, rekreacyjną, garaż, czy bramę wjazdową – kamera zewnętrzna zagwarantuje Ci świadomość, że wszystko masz pod kontrolą. Zwiększy poczucie bezpieczeństwa wśród bliskich, poprawi Twój komfort i zapewni spokój. Dlaczego? Ponieważ dzięki niewielkiemu urządzeniu, którego montaż nie wymaga angażowania specjalistów oraz dedykowanej aplikacji Bezpieczny Dom, to, co dzieje się w Twoim otoczeniu sprawdzisz na swoim telefonie o każdej porze dnia i nocy. Podgląd na żywo przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca na świecie to pewność, że Twój dobytek jest bezpieczny. Alarmy o wykryciu ruchu i zagrożeniu, możliwość obserwacji nie tylko w dzień, ale i w nocy sprawiają, że monitoring domu to praktyczne i przydatne narzędzie niewymagające ogromnych nakładów finansowych.

Monitoring domu – najważniejsze funkcje kamer

Oprócz podglądu na żywo, trybu nocnego i automatycznych alarmów po wykryciu ruchu, nasza kamera zewnętrzna posiada inne, równie przydatne funkcje. Urządzenie nie rzuca się w oczy, a wysoka rozdzielczość, opcje zmiany odcienia, kontrastu, czy saturacji gwarantują najwyższą jakość obrazu Full HD. Z naszym urządzeniem widzisz dokładnie, kto kręci się wokół Twojego domu i kto odwiedza domowników. Po zainstalowaniu naszej aplikacji możesz na bieżąco, w swoim telefonie, kontrolować, co dzieje się w Twoim najbliższym otoczeniu. Monitoring domu z Bezpieczną Rodziną jest szybki, prosty i nie wymaga ogromnych nakładów finansowych, a nagrany film lub zrobione zdjęcie mogą okazać się ważnym dowodem w sprawie ewentualnego włamania czy rozboju.

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium