JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Zegarek dla seniora BS.01
GPS | SOS | telefon | lokalizacja 24/7 | nasłuch | pulsometr | wodoodporny | głośny dzwonek | wytrzymała konstrukcja | polska aplikacja

Dostępność: na magazynie
Wysyłka w: 24 godziny / w dni robocze
Cena: 249,00 zł 379,00 zł 249.00
%
oszczędzasz 130 zł
+ pakiet Bezpieczna Rodzina od 16,58 mies.*
Dostępność: na magazynie
Wysyłka w: 24 godziny / w dni robocze
Cena: 249,00 zł 379,00 zł 249.00
%
oszczędzasz 130 zł
+ pakiet Bezpieczna Rodzina od 16,58 mies.*
W zegarku jest zainstalowana karta SIM z bezpłatnym pakietem minut na rozmowy i nielimitowanym transferem danych.
Nie musisz martwić się jaką kartę wybrać ani podpisywać dodatkowej umowy.
Wszystko zrobiliśmy za Ciebie. Karta jest aktywna, a zegarek gotowy do użycia.
Ups... Zapomniałeś o wyborze pakietu.

Korzyści Pakietu PLATYNOWEGO:

 1. Minuty na rozmowy
 2. Karta SIM w urządzeniu
 3. Lokalizacja i historia lokalizacji
 4. Telefoniczne wsparcie ekspertów
 5. Nielimitowany transfer danych
 6. Powiadomienia SMS, SOS
 7. Własne strefy lokalizacyjne
 8. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu
 9. Zniżka 10% przy kolejnym zakupie

Korzyści Pakietu ZŁOTEGO:

 1. Minuty na rozmowy
 2. Karta SIM w urządzeniu
 3. Nielimitowany transfer danych
 4. Powiadomienia SMS, SOS
 5. Własne strefy lokalizacyjne
 6. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu
Wstążka

Pakiet PLATYNOWY

+ 3 korzyści więcej

Korzyści Pakietu SREBRNEGO:

 1. Minuty na rozmowy
 2. Karta SIM w urządzeniu
 3. Nielimitowany transfer danych
 4. Powiadomienia SMS, SOS
Wstążka

Pakiet ZŁOTY

+ 2 korzyści więcej

Wstążka

Pakiet PLATYNOWY

+ 5 korzyści więcej

Cena urządzenia
249,00 zł 379,00 zł 249.00
- +

Opis

Zaufało nam
1 MILION
klientów

Zegarek dla aktywnego i samodzielnego seniora

Zegarek GPS – zalety i funkcje zapewniające bezpieczeństwo

Zegarek z pulsometrem wykonuje i odbiera połączenia

Nasz zegarek z pulsometrem to także zminiaturyzowany telefon, który wyposażony jest w kartę SIM. Dzięki Pakietowi Bezpieczna Rodzina, urządzenie odbiera i wykonuje połączenia do maksymalnie 10 kontaktów zapisanych przez Ciebie w dedykowanej aplikacji Bezpieczny Senior.

Dokładna i szybka lokalizacja

Lokalizator GPS precyzyjnie namierza seniora w aplikacji Bezpieczny Senior. Lokalizacja w smartwatchu działa przez całą dobę z dokładnością do 5-10 metrów w sieci GPS. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie określić miejsce pobytu Twoich bliskich wykorzystując także sieci Wi-Fi, GSM oraz BTS.

Nasłuch otoczenia

Jeżeli martwisz się, bo babcia, dziadek, czy inna bliska Ci osoba zbyt długo nie odbiera telefonu, wystarczy, że w aplikacji Bezpieczny Senior uruchomisz funkcję nasłuchu. Nasz zegarek z pulsometrem i pakietem Bezpieczna Rodzina umożliwi Ci wykonanie dyskretnego połączenia na smartwatch i nasłuchiwanie otoczenia, w którym znajduje się senior.

Natychmiastowe powiadomienie SOS

Jeżeli senior będzie potrzebować Twojej pomocy, przy użyciu jednego przycisku wyśle Ci sygnał SOS. Dzięki specjalnej bramce operatorskiej, w kilka sekund otrzymasz wiadomość SMS na swój telefon komórkowy. Daje Ci to możliwość natychmiastowej reakcji i udzielenia szybkiej pomocy. Nasz zegarek z pulsometrem to gwarancja bezpieczeństwa dla Twoich bliskich.

Zegarek z pulsometrem i strefy bezpieczeństwa

Aplikacja daje Ci możliwość ustawienia własnych stref, takich jak dom, czy przychodnia. Masz pewność, że otrzymasz powiadomienia, ilekroć Twój bliski opuści lub pojawi się w danym miejscu. Samodzielnie decydujesz o tym, z jaką częstotliwością lokalizowany ma być senior.

Wygodne przypomnienie o lekach

W aplikacji szybko i wygodnie ustawisz dni i godziny, w których Twój bliski powinien wziąć swoje lekarstwa. Dzięki temu, że informacja ta zapisana będzie w telefonie, zegarek z pulsometrem w konkretnym czasie, wyraźnym sygnałem dźwiękowym przypomni seniorowi o ważnych dla zdrowia tabletkach.

Zestaw zawiera

 • Smartwatch z funkcją lokalizacji i wbudowanym telefonem
 • Abonamentową kartę SIM*
 • Możliwość korzystania z aplikacji Bezpieczny Senior
 • Telefoniczne wsparcie ekspertów i gwarancję wymiany wadliwego urządzenia na nowe
 • Gwarancję na 24 miesiące
 • Kabel USB
*Karta SIM jest zainstalowana w urządzeniu. Karta jest już zarejestrowana na firmę Locon Sp. z o.o. i nie wymaga podpisywania żadnych dodatkowych umów.
Masz możliwość użycia własnej karty SIM. Należy pamiętać, że urządzenie nie będzie działać bez aktywnego Pakietu Bezpieczna Rodzina.
pudełko od zegarka z gps dla seniora z całym zestawem w środku

Obejrzyj nasz spot

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto
na swoim numerze telefonu.

strzałka

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji mobilnej na dowolnym urządzeniu.

zdjęcie telefonów komórkowych, tabletu, laptopa i monitora ze screenami aplikacja Bezpieczna Rodzina

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zaufało nam już ponad 1 milion Klientów! Sprawdź, dlaczego bliscy zatroskani o bezpieczeństwo seniorów wybierają nasze urządzenia!

Danuta Ignaszewska

Mój dziadek potrzebuje aby go doglądać ale jest bardzo ruchliwym starszym panem.Dzięki temu zegarkowi mam z nim ciągły kontakt.Ma duży wyświetlaćz mierzy puls, jest lokalizator. To bardzo wygodna rzecz. Jeśli chodzi o sama przesyłke to wszystko szybko dotarło.

Janek Kowalewski

Bardzo ładny zegarek z dużą iloscią funkcji. Lokalizator GPS namierza seniora w usłudze Bezpieczny Senior, lokalizacja w smartwatchu działa przez całą dobę co jest ogromnie istotne przy osobach starszych. Jestem o wiele spokojniejszy o moich bliskich

Urszula Michalska

Idealne do monitorowania seniora, tym bardziej jak u nas - osoby z problemami z pamięcią. Do tego dokładny pulsometr. Dziadek z chęcią go nosi bo wie że to dla jego bezpieczeństwa.

Nowoczesny zegarek z pulsometrem dla seniora

Osoby starsze coraz chętniej i coraz częściej korzystają z udogodnień, jakie dają im dzisiejsze nowe technologie. Nie tylko nie mają problemu z obsługą dedykowanych specjalnie dla nich urządzeń, ale także świetnie potrafią obsługiwać narzędzia o naprawdę zaawansowanym stopniu trudności. Co łączy zatem seniora nowoczesnego i takiego, który na nowościach technologicznych się nie zna? Wszyscy chcą być ważni dla swoich bliskich i czuć się komfortowo i bezpiecznie. A to zagwarantuje im smartwatch wyjątkowo prosty w obsłudze, czyli nowoczesny zegarek z pulsometrem dla seniora. Szukasz pomysłu na prezent dla babci na imieniny? A może nie wiesz, co kupić z okazji Dnia Babci lub Dnia Dziadka? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Intuicyjny i wytrzymały smartwatch z gps dla osoby starszej

Nasz nowoczesny zegarek z pulsometrem dla seniora to coś więcej niż zwykły czasomierz. To zminiaturyzowany telefon, który może zarówno wykonywać, jak i odbierać połączenia przychodzące. Najlepszej jakości głośnik gwarantuje najwyższą jakość podczas rozmowy oraz dyskretnego nasłuchu. Smartwatch z gps dla osoby starszej posiada bowiem, dzięki pakietowi i aplikacji Bezpieczny Senior, także funkcję słuchania otoczenia. Jeżeli Twój bliski zbyt długo nie oddzwania lub chcesz sprawdzić, czy bezpiecznie dotarł do celu, wystarczy, że uruchomisz odpowiednią opcję w swoim telefonie. Dzięki temu dyskretnie i bez wiedzy babci, dziadka, mamy, czy taty, sprawdzisz, czy wszystko jest w porządku. W każdym momencie możesz także poznać jego lokalizację. GPS wskaże Ci dokładne miejsce, w którym Twój bliski znajduje się w czasie rzeczywistym. Urządzenie umożliwi Ci także sprawdzenie historii miejsc, w których senior bywał w ostatnim czasie. Twój bliski kocha podróże? Sprawdź koniecznie, jakie gadżety sprawią, że wakacje seniora będą w pełni komfortowe i bezpieczne.

Zegarek z pulsometrem i funkcją SOS

Smartwatch od Bezpiecznej Rodziny jest wyjątkowo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Posiada guzik SOS, którego uruchomienie powoduje wysłanie komunikatu o potrzebie pomocy. Wiadomość taka pokazuje się na telefonie opiekuna już w kilka sekund. Dzięki temu możliwa jest szybka reakcja i udzielenie seniorowi niezbędnego wsparcia. To bardzo ważny krok ku bezpieczeństwu dla każdego seniora. Urządzenie pozwala zmierzyć także puls – może to zrobić zarówno właściciel zegarka noszący go na nadgarstku, jak i opiekun za pomocą aplikacji. Co więcej, lokalizator z GPS ma wytrzymałą obudowę, elegancki wygląd i nie trzeba zdejmować go na czas mycia rąk. Na Twoim telefonie pojawiać się będą ważne powiadomienia. Dowiesz zmianie wyjściu z danej strefy, czy o niskim stanie baterii. Nowoczesny zegarek z pulsometrem to pewność dla Ciebie, że Twój bliski jest bezpieczny, a dla osoby starszej gwarancja, że zawsze może liczyć na Twoje wsparcie. Pamiętaj! Możesz pomóc swojej Babci i swojemu Dziadkowi na wiele różnych sposobów – wygodne i praktyczne wnętrze, czy przydatne gadżety, to tylko niektóre ważne aspekty. Istotną sprawą jest z całą pewnością także opieka nad chorym seniorem, a tę z całą pewnością wspomoże smartwatch z GPS z funkcją telefonu od Bezpiecznej Rodziny.

Dane techniczne

Procesor MTK2503
Sposoby lokalizacji GSM + Wi-Fi + GPS
Dokładność lokalizacji GSM >200m
Dokładność lokalizacji Wi-Fi 20-100m
Dokładność lokalizacji GPS 5-15m
Zakres częstotliwości GSM 850/900/1800/1900 MHz
Standard karty SIM microSIM
Akumulator 450mAh
Sposób ładowania Gniazdo microUSB
Czas działania 1-3 dni
Czas ładowania 2h
Wyświetlacz Tak
Typ i rozmiar wyświetlacza OLED, monochromatyczny, 1,22"
Menu w języku angielskim Nie
Poziom wodoszczelności IP67 (odporność na przypadkowe zanurzenie na głębokość 1m)
Waga 40g
Materiał wykonania plastik, materiał skóropodobny
Dostępne kolory czarny, brązowy
Gwarancja 24 msc
Karta SIM Tak
Aparat Nie
Krokomierz Nie
Gra Nie
Latarka Nie
Pulsometr Tak
Czujnik zdjęcia z ręki Nie
Nasłuch Tak
Przycisk SOS Tak
Wykonywanie połączeń głosowych Tak
Odbieranie połączeń głosowych Tak
Czat głosowy (możliwość wysłania 15-sekundowej wiadomości) Tak
Blokada połączeń od nieznanych numerów Tak
Tryb "nie przeszkadzać" Tak

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (89)

6 marca 2018

Szybka realizacja. Zegarek elegancki, sprawdzil się jako prezent na Dzień Dziadka

8 marca 2018

duży wyświetlacz, prosta obsługa, mierzy puls

9 marca 2018

Fajny dla starszej osoby, jako telefon sie sprawdza, bo latwo odebrac i zawsze jest na rece.

11 marca 2018

Kupiłem zegarek dla Dziadka. Bardzo mu się spodobał. Używa go głównie do rozmów i badania pulsu. Duzy wyswietlacz. Bardzo elegancki, akurat kupiłem z brązowym paskiem.

12 marca 2018

Miesiąc temu kupiłem sobie brązowy. Koperta jest złota, a pasek jest dobrą imitacją skóry. Nic się nie pościerało, nie pękło. Długość paska akurat na męską rękę. Testowałem, można w nim brać prysznic i nic się nie dzieje. Zegarek jest lekki i ma duży, czytelny wyświetlacz, dla mnie bardzo przydatne. Nie korzystam z lokalizacji, ale używam go do mierzenia pulsu i jako telefonu. Jakość rozmów i obsługa, dla mnie, starszego pana, satysfakcjonująca :)

12 marca 2018

Zegarek pozyteczny szczegolnie dla aktywnych seniorów, babcia jest po chorobie, wiec musimy miec ja caly czas na oku, a to nam umozliwia to urządzenie. Szkoda tylko, że nie ma w ofercie bardziej kobiecego koloru.

29 marca 2018

Dostawa w dwa dni. Na plus. Dobrze wszystko zapakowane. Naszej babci nie musieliśmy przekonywać do noszenia tego. Nie jest w stanie sobie poradzić z normalnym telefonem - a to jest na maxa okrojona wersja tego telefonu. Nie ma z czym sobie nie poradzić. A co do lokalizacji - oby nie była nam potrzebna.

30 marca 2018

Zmyslnie zaprojektowali wygląd. kupiliśmy jeden lokalizator dla dziecka, drugi dla dziecka - wyglądają totalnie inaczej. ten dla dziadka jest faktycznie dziadkowy, ten dla córki - cukierkowy. pod względem działania jak na razie nie mam uwag. ta funkcja, na której nam najbardziej zależało czyli lokalizacja, działa bez zarzutów.

4 kwietnia 2018

bardzo mnie to cieszy, że lokalizator ma taki wygląd - inaczej byśmy nie przekonali dziadka to noszenia tego. co do samej lokalizacji - nie znam się, ale wygląda na to, że jest ona bardzo precyzyjna

6 kwietnia 2018

Zegarek już wielokrotnie zamoczony i nic złego się nie stało - normalnie działa. Lokalizacja dział, normalnie pokazuje drogę. Akurat w naszej sytuacji to był ratunek - chodzi o opiekę nad seniorem.

16 kwietnia 2018

zamówiłem lokalizator dla dziecka i dla seniora niby te same funkcje a wyglądają totalnie inaczej tzn. dopasowali to pod wiek korzystających

20 kwietnia 2018

można powiedzieć, że na razie ratuje nam życie. funkcja pulsometru w naszym przypadku też bardzo ważne. Lokalizator bardzo precyzyjny. Zrobiło się nam spokojniej w domu.

23 kwietnia 2018

SUper wykonanie pod seniora. wygl,ąda jak normalny zegarek - moja mama nie ma pojęcia co nosi a to było dla mnie najważniejsze

7 maja 2018

Wszystkie opcje, które były nam potrzebne, szczególnie z mierzeniem pulsu. Mamy więcej spokoju. Bateria długo trzeba, jest info jeśli jest bliska wyczerpaniu. wygląda to na normalny zegrek. ja polecam.

8 maja 2018

Sklep: konkretne wsparcie przed zakupem i po nim Produkt: działa tak jak mi opisywali w mailach i telefonicznie

9 maja 2018

Podoba mi się: wygląd sprawdzanie pulsu opcja sos Na razie specjalnych problemów nie zauważyliśmy.

10 maja 2018

Polecam. Moim zdaniem przy chorym seniorze jest to niezbędne.

14 maja 2018

Kupiłem go bo jako jedyny ze znalezionych ma takie funkcje jakich chcieliśmy.

15 maja 2018

Wszystkie opisane możliwości zgodne ze stanem faktycznym. miły kontakt i szybka dostawa.

16 maja 2018

Dzień dobry. Zamówienie zegarka GPS dla osób starszych realizujemy w ciągu 24 godzin. Przy zamówieniu złożonym do godziny 12.00 gwarantujemy dostawę następnego dnia roboczego. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny.

21 maja 2018

Przynajmniej na razie to rozwiązanie naszych problemów z seniorem.

22 maja 2018

wasz lokalizator ułatwił nam życie dziadek wychodzi sam, ale teraz wiemy gdzie jest. tylko czemu nie wiedzieliśmy o tym wcześniej...

23 maja 2018

Praktyczny i funkcjonalny. Przedkomentujący - mamy podobne odczucia. Problemy z seniorem od kilku lat.

24 maja 2018

Fajnie, że zadbaliście o wykonanie lokalizatora, w sensie - dopasowanie tego pod seniora pod względem wyglądu a funkcjonalnie wszytsko działa zgodnie z opisem.

28 maja 2018

+ kilka razu upadł i nic się nie stało + pulsometr + dokładność lokalizacji + seniorowy wygląd

30 maja 2018

ma wszystko czego potrzebowaliśmy do pilnowania chorego seniora bardzo przydatne rozwiązanie

1 czerwca 2018

Nam się najbardziej przydaje opcja dzwonienia, SMS i pulsometr. Z lokalizacji korzystamy rzadko. Lokalizator jako jeden produkt oceniam bardzo pozytywnie.

4 czerwca 2018

Najbardziej obawialiśmy się trwałości, a wygląda na to, że całość jest solidnie wykonana kiedy jak na razie próbowaliśmy lokalizacji to działała SOS również, to samo z historią trasy

5 czerwca 2018

Mega solidne rozwiązanie - bardzo użyteczne. Polecam.

6 czerwca 2018

Rewelacja - kupiłem to mojemu tacie. Nie chodziło mi o lokalizację tylko bardziej o funkcję telefonu i pulsometr. 2 telefony zagubione w ciągu 3 miesięcy, a ten lokalizator po prostu nosi na ręce. Jeśli chodzi o same funkcje to wszystko działa.

7 czerwca 2018

Widziałbym przy tym jeszcze inne funkcje, ale to co dostałem mnie satysfakcjonu powinno być nam nieco łatwiej z naszym ojcem wygląda na to, że wszystkie funkcje działają

11 czerwca 2018

trzy zaginięcie chorego seniora w ciągu miesiąca... i nagle problem rozwiązany jednym zegarkiem z lokalizatorem mamy trochę mniej na głowie

12 czerwca 2018

Funkcjonalny zegarek z dobrze działającą lokalizację i pokazującym realne info pulsometerem Ulżyło nam bo mieliśmy ogromne problemy z moim dziadkiem - gubił się. Teraz może chodzić sam, widzimy gdzie jest

14 czerwca 2018

Potrzebowaliśmy go do śledzenia babci i opcji sprawdzenia pulsu na odległość. Jest w pełni tego świadoma, że ma ten lokalizator - miewa napady choroby, po prostu mamy możliwość częsciowo sprawdzić co się z nią dzieje.

18 czerwca 2018

nasz dziadek wychodził sam w domu i nie wracał... od kiedy mamy lokalizator widzimy że większość dnia spędza w 3 miejscach niezliczoną ilość razy szukało go wiele osób a wyszło, że problem rozwiązaliśmy jednym lokalizatorem. Polecam

19 czerwca 2018

Moim zdaniem skrojone pod seniora - i pod względem wyglądu i funkcji Pulsometr zadziałał za każdym razem, lokalizacja też dosyć dokładna, jest też przebyta droga Powiedzmy że częściowo rozwiązuje to problemy

20 czerwca 2018

Idealne do monitorowania seniora, tym bardziej jak u nas - osoby z problemami z pamięcią. Do tego dokładny pulsometr. Dziadek z chęcią go nosi bo wie że to dla jego bezpieczeństwa.

2 lipca 2018

Wybrałem ten lokalizator na podstawie porównania ceny do funkcji i ten wypadał na tle branych pod uwagę najlepiej Przez 3 miesiące korzystania jeszcze nie zawiódł - wszystkie funkcje działają zgodnie z zapowiedzią

3 lipca 2018

Brawa za idealne dopasowanie tego zegarka pod osobę straszą - chodzi również o wygląd. Wszystkie funkcje działają. Akurat nam ten lokalizator naprawdę zdecydowanie ułatwił życie.

6 lipca 2018

Cóż mowę powiedzieć - faktycznie bezpieczny senior, kiedy nas nie ma. głownie chodziło nam o to, żeby wiedzieć, gdzie wychodzi lokalizator faktycznie wygląda jak normalny zegarek - wszystko w nim działa

9 lipca 2018

Z funkcjami wszystko się zgadza. Dobry materiał paska. Dziadkowi od razu przypadł do gustu. U nas bateria trzyma średnio 2 dni. Plus taki, że faktycznie po 2 godzinach jest już naładowana.

10 lipca 2018

Powiedzmy, że takie 9 na 10, bo wolałbym żeby bateria przetrwała 5-6 dni. ale o tym wiedziałem

12 lipca 2018

mamy duży problem z seniorem, który nie daje sobie pomóc - tzn. nie dawał. były obawy, że rozpozna co to jest, ale zrobiliście go w na tyle dziadkowym stylu że go nosi nawet nie wiecie ile mniej mamy problemów z szukaniem go - nie mieliśmy przez to życia teraz zawsze widzimy gdzie jest - jeśli w terenie to ta lokalizacja jest naprawdę dokładna

16 lipca 2018

moim zdaniem optymalny pod seniora przede wszystkim - prosta usługa, wszystko łatwo się ustawia, nie mieliśmy żadnych problemów i przyznaję, że ułatwia to opiekę nad seniorem

25 września 2018

Zegarek to świetny sposób na zadbanie o najbliższych. Jego funkcjonalność i prostota użytkowania to wielki plus. Uważam jednak, że powiązana usługa w sieci komórkowej, pozwalająca obsłużyć zegarek z poziomu aplikacji jest za droga. 25 zł na miesiąc to zdecydowanie duża kwota. Producent wymaga subskrypcji usługi Premium, aby móc korzystać z aplikacji i zegarka podczas gdy opcja standard kosztuje 6 razy mniej i w zupełności wystarczyłaby mi pod kątem ilości możliwych sprawdzeń lokalizacji zegarka.

28 listopada 2018

Genialny zegarek, wszystkie funkcje działają, no i wykonanie takie, że dziadek chce to nosić. Brawa za dopasowanie stylu.

4 grudnia 2018

Dobrze dopasowany pod seniora pasek. Jeśli chodzi o funkcje - pulsometr, lokalizacja i powiadomienia, czyli to co dla nas najważniejsze - działa. Jedynie szkoda, że nie ma większego wyboru kolorów.

13 grudnia 2018

całkiem spoko, tylko dajcie jakieś możliwości wyboru wyglądu zegarka, jeden wzór to zbyt mało

23 stycznia 2019

+ mierzenie pulsu + sos + historia lokalizacji - brak wyboru wyglądu zegarka

19 lutego 2019

Kupiony głównie dla pulsometru i lokalizacji - i te funkcje działają jak tego oczekiwaliśmy

27 lutego 2019

9/10 pozwólcie indywidualnie to dopasować seniorzy też mają różne wymagania

4 czerwca 2019

naprawdę fajny gadżet, nie jest trudny w obsłudze więc naprawdę starsze osoby sobie z nim radzą

5 czerwca 2019

Kupiłam dla mamy, nie byłam pewna czy da radę nosić i go obsługiwać ale nie jest trudny w ogarnięciu i świetnie sobie radzi :)

6 czerwca 2019

używamy jakieś 3 moze 4 miesiące, bardzo dokładnie mierzy puls co jest jego zaletą, do tego sprawdza się gps - mierzy dokładnie położenie

12 czerwca 2019

kupilam taki dla mojej mamy bo ma problemy ze zdrowiem, teraz mierzy sobie szybko puls, gps jest dokladny, jestem zadowolona z zakupu

20 czerwca 2019

kupilismy na prezent dla naszych ojców bo wyglada fajnie, ma duzo funkcji przydatnych i sprawnych. jest ok

6 września 2019

Zegarek kupiłam mamie, która ma ostatnie problemy z pamięcią. Teraz nie muszę martwić się, że wyjdzie i nie będzie wiedziała, jak ma wrócić do domu - zawsze, w razie czego będę mogła ją znaleźć i sprowadzić ją do mieszkania.

6 września 2019

Kupiłem zegarek jako prezent dla mojego taty. Jest nim zachwycony! Nie tylko dobrze wygląda, ale ma bardzo ważną funkcję - lokalizator. Jkao, że mój tata jest osobą chorującą, na pewno okaże się przydatny.

7 września 2019

Wolałam poczekać z moją opinią, żeby faktycznie się przekonać jak działa ten zegarek. Jestem pod wrażeniem, a kupiony był dla mojej babci. Funkcja mierzenia pulsu też się przydaje. Zdecydowanie to był udany zakup.

12 września 2019

Świetny zegarek dla starszej osoby;-) Kupiłem babci. Mega zadowolona.Babcia jest osoba aktywna ale wymaga troskliwej opieki.Dzięki temu zegarkowi mam poczucie że jest ona bezpieczna.

15 września 2019

Doskonały zegarek.Jestem bardzo zadowolona z zakupu jak i z obsługi w sklepie.Polecam

16 września 2019

Uważam, że w przypadku starszych osób ten zegarek jest niezastąpiony. Szczególnie, jeśli osoby te chorują na takie choroby jak demencja, czy alzheimer.

17 września 2019

Dobry zakup. Posiada ważne i przydatne funkcje, poza tym prosty w obsłudze. Wytrzymały też jest, raz mamie spadł i nic się nie stało.

24 września 2019

Bardzo ładny,wytrzymały i funkcjonalny zegarek.Kupiłam mojej babci ,dzieki niemu jestem bardziej spokojna gdy ona gdzieś się wybiera tym bardziej, ze ma problemy z pamiecia

27 września 2019

Sprezentowałam dziadkowi taki zegarek, spisuje się znakomicie. Dobrze, że są takie urządzenia.

27 września 2019

Dołączam swoją pozytywną opinię, nie spodziewałem się, że na żywo będzie tak dobrze wyglądał ten zegarek. Kupiony z pakietem bezpieczna rodzina. Dostawa max 40 godzin od zamówienia.

4 października 2019

przydatny zegarek dla starszej osoby,lokalizuje,bada puls.Idealny aby miec seniora pod ochrona. .Warto zakupić

11 października 2019

ładny zegarek ,który dzwoni,lokalizuje,bada puls,zapisuje lokalizację ma bardzo wytrwała obudowę.Jeśli chodzi o przesyłke to wszystko bardzo szybko dotarło.Dziekuję ;-)

19 października 2019

Mój dziadek potrzebuje aby go doglądać ale jest bardzo ruchliwym starszym panem.Dzięki temu zegarkowi mam z nim ciągły kontakt.Ma duży wyświetlaćz mierzy puls, jest lokalizator. To bardzo wygodna rzecz. Jesli chodzi o sama przesyłke to wszystko szybko dotarło.

23 października 2019

bardzo ładny zegarek z duża iloscia funkcji,lokalizator GPS namierza seniora w usłudze Bezpieczny Senior, lokalizacja w smartwatchu działa przez całą dobę co jest ogromnie istotne przy osobach starszych,teraz jestem o wiele spokojniejszy o moich bliskich

8 listopada 2019

Zegarek ładny. Można dzwonić i odbierać połączenia,wysyła s.o.s. Wszystkie funkcje sprawdziliśmy od razu po zakupie. Działa ok.

15 listopada 2019

Zegarek faktycznie ładny łączy nowoczesny design i funkcjonalność. Babci mega się podoba.Ciesze sie bo teraz będę mogła mieć częściej na nią oko.

18 listopada 2019

Zegarek ładny kupiłam mojej chrzestnej,bardzo jej przypadł do gustu. Ma GPS ,świetnie zastępuje telefon,starsza osoba może wysłac sygnał s.o.s

22 listopada 2019

Zegarek łatwy w obsłudze, z dużym ekranem co jest prostym sposobem aby mógł używac go senior. Posiada lokalizację ,można odbierać i wykonywać połączenia. To bardzo wygodne.

5 grudnia 2019

Kupiłam babci na mikołaja. Bardzo przypadł jej do gustu i cieszy się ze zastąpi jej telefon.

6 grudnia 2019

sprawdził się jako idealny prezent dla babci

11 grudnia 2019

Zegarek ładny ,funkcjonalny, z dużym wyświetlaczem.

15 grudnia 2019

Kupiłam dla rodziców. Duży wyświetlacz,łatwy w obsłudze, świetnie zastępuje telefon.

20 grudnia 2019

dziadek zadowolony, duży wyświetlacz,mnóstwo potrzebnych funkcji, w końcu wiem, gdzie wychodzi wieczorami :)

8 stycznia 2020

Prezent dla taty to strzał w dziesiątkę. Tata może nie wymaga jeszcze kontroli, ale lubi wyjść na spacer bez telefonu na kilka godzin, a potem każdy się martwi czy nic mu się nie stało. To jego nawyki i zmieniać ich nie będę, ale teraz mam podgląd i wiem gdzie jest, czy wszystko ok, a ostatecznie mogę i zadzwonić.

15 stycznia 2020

Mama stroni od telefonów i wszelkiej maści nowych technologi. Zegarek to trochę podstęp, bo mama myśli, że to zegarek, który trzeba częściej ładować, a ja mam podgląd na to gdzie jest i zawszę mogę zadzwonić awaryjnie. Sam zegar banalny w obsłudze, nawet dla tak oporowych osób jak moja mama.

22 stycznia 2020

Nie pierwszy zegarek tego typu jaki widziałam, ale ten po prostu mi się bardzo spodobał. To główny czynnik który pokierował moją decyzją zakupową. ładny i elegancki pasek sprawiają, że zegarek wygląda elegancko. Tato ma teraz zegarek z którego jest zadowolony, ma fajne funkcje jak przypominajka o lekach itp. Ja natomiast zawsze wiem gdzie jest tako i zawsze mogę awaryjnie zadzwonić.

25 stycznia 2020

Bardzo elegancki zegarek, prezent dla taty. Nowoczesny i elegancki. Mój syn dał mi mała podpowiedz, co kupić dziadkowi. Zegarek bardzo wyraźnie wyświetla godzinę, co u osób starszych jest ważne. Inna zaleta, to podgląd położenia taty. Ja tego nie obsługuje, ale jeśli martwię się o tatę, to mój syn w kilka minut może aplikacja namierzyć zegarek. Jestem zadowolony jak i tata.

27 stycznia 2020

To był jeszcze ubiegłoroczny prezent mikołajkowy, ale po tych kilku tygodniach mogę się wypowiedzieć. Nosi go moja mama, która mimo lat lubi ładne dodatki, a zegarek ten wygląda efektownie, na znacznie droższego niż jest. W dotyku również sprawia takie wrażenie na produkt z wyższej półki. Mama korzysta z samego zegarka oraz przypominaniu o lekach. Ja natomiast zdalnie namierzam mamę, gdy ta nie odbiera, co nie jest rzadkością. Czasem aplikacja się lekko przywiesi, ale jestem na to czuły, a większość osób pewnie nawet tego nie odczuje.

10 lutego 2020

Zegarek nosi moja mama już drugi miesiąc i jest super. Logon wygląda elegancko, nie jest za ciężki a ja mam powiadomienia, gdy mama oddali się poza strefę bezpieczeństwa, lub kiedy nie odbiera telefonu, szybko wiem, gdzie jest. dla mnie cena do funkcji w sam raz.

16 lutego 2020

Zegarek nosi mama, bo już lata swoje ma i potrafi się zapomnieć. Nie muszę dzwonić teraz by wiedzieć, gdzie jest, a mam i nasłuch, więc będę wiedzieć czy wszystko jest w porządku. Sam zegarek jest bardzo elegancki a sama bateria nie zmusza do ciągłego ładowania go.

17 lutego 2020

Zegarek od bezpiecznej rodziny kupiłem babci, bo po wielu miesiącach nie udało mi się jej przekonać do telefonu, a lata lecą i coraz bardziej z rodzicami chcemy ją na odległość pilnować. Ma ładny zegarek, wodoodporny z pulsometrem i możliwością wysłania sygnału sos jak coś się stanie, a my mamy możliwość podglądu gdzie obecnie jest, czy tam, gdzie deklarowała.

22 lutego 2020

Jestem zaskoczona zegarkiem, jego wykonaniem jak i działaniem. Tata mimo lat na karku obsługuje z łatwością zegarek, a ja mam podgląd na niego, kiedy nie odbiera i się martwię. Poleciła mi go koleżanka jako dobry prezent i teraz sama to potwierdzam.

25 lutego 2020

Jakiś czas temu przeglądając internet trafiłam na tez zegarek. Na tyle mi się spodobał, że go zakupiłam i pokazałam rodzicom. Tata chwile później miał go an ręku, mimo, że raczej unika technologicznych zabawek. Pulsometr, w awaryjnych sytuacjach telefon a do tego wodoodporny. Tata już ponad miesiąc go nosi i chwali go, a ja mam przy okazji funkcję namierzania, jakby długo nie pojawiał się w domu, co zdarzyło mi się raz.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium