Aplikacja Bezpieczna Rodzina

Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE I ZDROWIU NAJBLIŻSZYCH

Najbardziej zaawansowana na rynku aplikacja łącząca ze sobą funkcje geolokalizacji i monitoringu zdrowia

Teleopieka

Zdalny pomiar pulsu, ciśnienia, temperatury i saturacji. Możliwość powiadomienia służb ratunkowych i opiekunów w przypadku zagrożenia życia. Najbardziej rozwinięta usługa teleopiekuńcza w Polsce.

Szeroki zakres funkcjonalności

Zdalna opieka nad bliskimi, historia lokalizacji, strefy bezpieczeństwa, alarmy SOS i Teleopieka.

Lokalizacja

Możliwość dodania wielu urządzeń w jednej aplikacji. W każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie jest Twoje dziecko, senior, zwierzę, lub auto. Jako jedyni oferujemy lokalizację BTS.

Zaufanie

Prawie 20 lat na polskim rynku i ponad milion zadowolonych klientów. Twoje dane są w pełni bezpieczne i przechowywane na polskich serwerach.

phones1
JEDNA APLIKACJA, WIELE MOŻLIWOŚĆI

Bezpieczna Rodzina - Twoje centrum zdrowia i bezpieczeństwa

To, jak wykorzystasz naszą aplikację, zależy tylko od Ciebie. Przeprowadzisz zdalnie analizę zdrowia swoich bliskich sprawdzając puls, ciśnienie, czy temperaturę ciała. W sytuacji zagrożenia życia bliskiej osoby, otrzymasz powiadomienie, które pozwoli Ci w porę zareagować. Możesz w niej sprawdzić lokalizację swojego dziecka, gdy wraca ze szkoły. Namierzysz czworonoga, który zniknął Ci z oczu podczas spaceru.
To Ty decydujesz o bezpieczeństwie swoich bliskich, a Bezpieczna Rodzina sprawia, że masz wszystko pod kontrolą. Zainstaluj i sprawdź wszystkie możliwości.

Dlaczego wybrać aplikację Bezpieczna Rodzina?

Zawsze miej informację o lokalizacji swoich Bliskich. Chroń ich bez względu na to gdzie są, w domu, w pracy czy na wakacjach.
1.Monitorujesz stan zdrowia swoich bliskich
Dzięki aplikacji informacje o samopoczuciu swoich rodziców i dziadków masz zawsze w zasięgu ręki. Możesz zdalnie wykonać szybkie badanie ciśnienia, pulsu, saturacji i temperatury by przekonać się, jak w danym momencie czują się Twoi bliscy.
2. Wiesz, kiedy potrzebują pomocy
Jeśli członek Twojej rodziny ulegnie wypadkowi, lub wydarzy się coś, co będzie zagrażać jego życiu lub zdrowiu, otrzymasz alert o upadku lub alarm SOS, jeśli senior naciśnie guzik na swoim urządzeniu.
3. Otrzymujesz dokładną lokalizację
Wiedza o tym, gdzie są nasi bliscy to klucz do naszego spokoju! Mamy tego świadomość, dlatego gwarantujemy precyzyjną lokalizację GPS, Wi-Fi i BTS.
4. Ustawiasz własne strefy bezpieczeństwa
Z naszą aplikacją możesz spokojnie wrócić do pracy, czy zająć się swoimi obowiązkami. Usługa powiadomi Cię, kiedy Twój bliski pojawi się w określonym miejscu, lub kiedy je opuści.
phones2

Jedna aplikacja, tak wiele możliwości

Dzięki niej możesz nieustannie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, monitorować stan zdrowia bliskich Ci osób zarówno tych młodych jak i starszych, a także pilnować, czy w ich otoczeniu nie dzieje się nic, co zagrażałoby ich bezpieczeństwu.

1.

Dokładna lokalizacja GPS

Wiesz, gdzie jest Twój bliski, bo precyzyjnie widzisz go na mapie w swoim telefonie

2.

Monitoring zdowia

Monitorujesz stan zdrowia osób w Twojej rodzinie, w tym rodziców lub dziadków

3.

Natychmiastowa pomoc

Natychmiast dowiadujesz się, że członek Twojej rodziny potrzebuje pomocy

4.

Wsparcie bliskich

Jesteś wsparciem dla bliskich jednocześnie nie ograniczając ich samodzielności

Opinie użytkowników

Nasi klienci zostają z nami na dłużej! Poniżej przedstawiamy kilka opinii od stałych użytkowników aplikacji.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina — informacje

Czy wiesz, że przy pomocy nowoczesnych technologii możesz w pełni chronić swoje dziecko, swoich rodziców, dziadków, inne, bliskie Ci osoby, a także ukochane zwierzęta?

Wystarczy jedno z naszych urządzeń i nasza dedykowana aplikacja na Twój telefon. Z nami praktyczne i wygodne rozwiązania masz na wyciągnięcie ręki! W usłudze lokalizujesz bliskich, sprawdzasz miejsca, w których w przeszłości przebywali, ustawiasz strefy bezpieczeństwa, odbierasz alerty SOS, powiadomienia o upadku i wykonujesz pomiary funkcji życiowych.

Chcesz jeszcze lepiej sprawować kontrolę rodzicielską? Pragniesz na bieżąco monitorować stan zdrowia rodziców lub dziadków? A może potrzebujesz mieć pewność, że jeśli Twoje zwierzę się zgubi, będziesz w stanie szybko je znaleźć? Pomyśl o nowoczesnych rozwiązaniach, takich jak aplikacja z urządzeniem GPS. Wybierając tego typu narzędzia do lokalizowania, pamiętaj, aby zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Przyjrzyj się nie tylko specyfikacji technicznej, dodatkowym funkcjom i jakości wykonania, ale weź pod uwagę także to, od kogo kupujesz dany produkt. Zwróć uwagę, czy aplikacja została stworzona w Polsce i czy Wasze dane na pewno będą przechowywane na polskich serwerach. W przypadku wyboru Bezpiecznej Rodziny nie musisz mieć żadnych wątpliwości. Nasza platforma to gwarancja bezpiecznych zakupów!

Aplikacja z urządzeniem od Bezpiecznej Rodziny gwarantuje Ci najwyższą jakość. Nasza usługa to pewność, że Ty i Twoi bliscy możecie korzystać ze wszystkich funkcjonalności urządzenia, takich jak rozmowy telefoniczne i video, pomiary zdrowotne, lokalizacja 24/7, historia lokalizacji, strefy bezpieczeństwa, czy wszelkie powiadomienia alarmowe. Co ważne, nasza aplikacja jest jedyną taką dostępną na rynku usługą, do której możesz podpiąć kilka urządzeń! Zegarek GPS dla dziecka, opaska życia dla seniora, lokalizator GPS dla zwierzaka — wszystkie najważniejsze informacje masz zawsze pod ręką — wystarczy jedno spojrzenie w telefon by wiedzieć, że Twoi bliscy są bezpieczni.

Jeśli Twoi bliscy mają problemy ze zdrowiem i chcesz na bieżąco monitorować ich funkcje życiowe, w aplikacji Bezpieczna Rodzina masz taką możliwość! Usługa umożliwia zdalne zbadanie ciśnienia krwi, pulsu, saturacji i temperatury. Wszystkie wyniki pomiarów są zapisywane, co zdecydowanie przydaje się przy późniejszej diagnostyce i podczas wizyt lekarskich.

Miliony naszych klientów korzystają z naszych usług, poniżej zebraliśmy najczęstsze pytania

Pytania i odpowiedzi

Czym jest tak naprawdę Bezpieczna Rodzina?

To aplikacja na telefon, która została zaprojektowana tak, żeby pozwolić Ci zadbać o tych najmłodszych i najstarszych w Twojej rodzinie. W sytuacjach bardzo codziennych i tych niecodziennych. Możesz sprawdzić, gdzie są oraz szybko potwierdzić, że wszystko jest OK. A do tego powiadomienia SOS, które pozwalają na natychmiastową reakcję. Całość została stworzona w bardzo intuicyjny sposób. Dla Ciebie i dla całej rodziny.

Czy muszę mieć kartę SIM?

Tak. Ta karta jest niezbędna do wykonywania i odbierania połączeń, określania poprawnej lokalizacji, wysyłania powiadomień o wyjściu i wejściu do strefy, a także do tego, żeby wysłać SOS. Nie musisz jednak podpisywać żadnych dodatkowych umów. Karta SIM jest zainstalowana w urządzeniu i zarejestrowana na firmę Locon SP. z o.o. po prostu wyjmujesz urządzenie z pudełka i zaczynasz używać.

Po co mam wybrać 1 z 3 pakietów? Po co mi pakiet?

Pakiet umożliwi Ci wykonywanie bezpiecznych połączeń, korzystanie z funkcji SOS czy ustawianie powiadomień. Da Ci także możliwość lokalizowania, czyli podstawową funkcjonalność zegarka. Pakiet to też gwarancja pomocy naszych doradców, serwisu oraz pewność, że przechowywane dane są całkowicie bezpieczne.

Jak dodać strefy?

Zaloguj się do aplikacji i z manu wybierz „Strefy”. Następnie dodaj strefę, nazwij ją i wpisz adres. Możesz go wybrać też na mapie. Wielkość strefy zaznaczasz suwakiem. Zapisz swoją strefę i określ częstotliwość powiadomień. I gotowe!

Gdzie mogę znaleźć więcej pomocy?

Dysponujemy obszerną bazą wiedzy, która jest dostępna w górnym menu „BAZA WIEDZY”. Tam znajdziesz wszystkie pytania i mnóstwo odpowiedzi!

Jak aktywować subskrypcję?

Subskrypcję można aktywować w aplikacji Bezpieczna Rodzina. Należy kliknąć rozwijane menu w lewym górnym rogu, w zakładkę „Moje pakiety”, zjechać na sam dół, kliknąć „więcej” przy urządzeniu i „Mam kod i chcę aktywować”, lub wysyłając smsa na numer 8082 z kodem aktywacyjnym.

Czy subskrypcja jest konieczna?

Tak, subskrypcja jest integralną częścią urządzenia. Bez wykupionej usługi urządzenie nie będzie funkcjonowało. To dzięki wykupionemu pakietowi możliwa jest lokalizacja, wykonywanie połączeń głosowych, pomiary pulsu, ciśnienia, saturacji i temperatury, czy korzystanie z funkcji czujnika upadku.

Czy można korzystać z własnej karty SIM bez wykupywania subskrypcji?

Nie, nie ma takiej możliwości. Opłata za subskrypcję nie sprowadza się tylko do użytkowania karty SIM. To wykupiona usługa umożliwia korzystanie z funkcji urządzenia.

Jak działa urządzenie i lokalizacja bez subskrypcji?

Bez wykupionej subskrypcji urządzenie traci możliwość korzystania ze wszystkich funkcji, t.j. wykonywania i odbierania połączeń, wykonywania pomiarów parametrów życiowych, czujnika upadku czy lokalizacji. Urządzenie będzie nieaktywne do kolejnej aktywacji usługi.

Jak przedłużyć usługę?

Usługę możesz przedłużyć wchodząc na stronę https://bezpiecznarodzina.pl/pakiety-bezpieczna-rodzina/. Wystarczy, że wybierzesz urządzenie, z którego korzystasz Ty, lub Twój bliski i wybierzesz interesującą Cię subskrypcję.
Możesz też skontaktować się z nami pod numerem telefonu 91 469 60 49 — nasi konsultanci z Biura Obsługi Klienta są zawsze do Twojej dyspozycji.

Czy aplikacja jest płatna?

Pobranie aplikacji Bezpieczna Rodzina ze sklepu Google Play i App Store jest bezpłatne.

Czy użytkownik zegarka/opaski musi mieć aplikację?

Właściciel zegarka/opaski nie musi mieć aplikacji na swoim telefonie – wystarczy, że zainstaluje ją opiekun. W przypadku, kiedy kupujemy opaskę dla siebie i sami chcemy wykonywać pomiary i sprawdzać ich wyniki – aplikacja jest konieczna.

W jaki sposób można wykonywać pomiary seniorom?

Osoba, której chcemy wykonać pomiar musi mieć prawidłowo założoną opaskę na swój nadgarstek. Aby sprawdzić jej ciśnienie, puls, saturację lub temperaturę, należy uruchomić aplikację i z menu wybrać interesujące nas badanie, a następnie kliknąć “Rozpocznij pomiar”. Po zakończeniu, wynik badania pojawi się na ekranie telefonu.

Czy wykonywanie pomiarów jest dodatkowo płatne lub limitowane?

Wykonywanie pomiarów nie jest dodatkowo płatne. Nie ma także limitu ilości pomiarów, które możesz wykonać. Subskrypcja gwarantuje nielimitowany dostęp do monitoringu zdrowia.

Co daje subskrypcja?

Subskrypcja jest niezbędna do prawidłowego działania urządzenia. Umożliwia ona także nielimitowane korzystanie z funkcjonalności w aplikacji, takich jak lokalizacja, pomiary zdrowotne, strefy bezpieczeństwa, czy otrzymywanie alertów SOS i o upadku.