Aplikacja

Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE TWOICH NAJBLIŻSZYCH

Usługa, która niezawodnie łączy Was ze sobą

Precyzyjna lokalizacja

W naszych urządzeniach wykorzystujemy moduły takie jak GPS, GSM, Wi-Fi i BTS.

Szeroki zakres funkcjonalności

Zdalną opiekę nad bliskimi, historia lokalizacji, indywidualne strefy bezpieczeństwa, powiadomienia SOS, ważne alerty i wiele innych.

Zaufanie

Jako jedyni współpracujemy ze wszystkimi największymi operatorami GSM jak Orange, Play, T-Mobile, Plus.

Frame 39775
ZAINSTALUJ APLIKACJĘ BEZPIECZNA RODZINA

Ponad 1 milion użytkowników aplikacji Bezpieczna Rodzina

Nasza aplikacja posiada szereg funkcji, które umożliwią Ci zdalną opiekę nad bliskimi.  Bezpieczna Rodzina to już ponad 15-letnie doświadczenie. Od ponad dwóch dekad nieustannie rozwijamy się i inwestujemy w nowe rozwiązania. Dołącz do nas!

Dlaczego wybrać aplikację Bezpieczna Rodzina?

Zawsze miej informację o lokalizacji swoich Bliskich. Chroń ich bez względu na to gdzie są, w domu, w pracy czy na wakacjach.
1. Aplikacja Gdzie Jest Dziecko
Możesz lokalizować, sprawdzać miejsca, w których w przeszłości przebywała Twoja pociecha, ustawiać strefy bezpieczeństwa, a także odbierać alerty SOS. Aplikacja Gdzie Jest Dziecko pomoże Ci zachować spokój i jednocześnie mieć nad wszystkim kontrolę.
2. Strefy Bezpieczeństwa
Wyznaczasz własne strefy (dom, szkoła) i odbierasz powiadomienia o ich opuszczeniu lub powrocie osoby do danego miejsca. Kiedy monitorowana osoba opuści dane miejsce, lub do niego wróci, natychmiast otrzymasz alert na swój telefon.
3. Powiadomienia S.O.S.
Wezwanie SOS trafi do Ciebie oraz do wszystkich wskazanych wcześniej osób. Do zgłoszenia dołączone zostanie video lub zdjęcie i lokalizacja.

Korzystanie z powiadomień OK i SOS jest możliwe po zainstalowaniu bezpłatnej aplikacji Rodzinne SOS na telefonie Bliskiego.

4. Lokalizacja 24/7
Na mapie w swoim telefonie widzisz dokładne miejsce pobytu dziecka w czasie rzeczywistym. Precyzyjna lokalizacja możliwa jest dzięki źródłom takim jak GPS, GSM, Wi-Fi i BTS.

Jedna aplikacja, tak wiele możliwości

Dzięki niej możesz nieustannie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, monitorować stan zdrowia bliskich Ci osób zarówno tych młodych jak i starszych, a także pilnować, czy w ich otoczeniu nie dzieje się nic, co zagrażałoby ich bezpieczeństwu.

1.

Dokładna lokalizacja GPS

Wiesz, gdzie jest Twój bliski, bo precyzyjnie widzisz go na mapie w swoim telefonie

2.

Monitoring zdrowia

Monitorujesz stan zdrowia osób w Twojej rodzinie, w tym starszych rodziców lub dziadków

3.

Natychmiastowa pomoc

Natychmiast dowiadujesz się, że członek Twojej rodziny potrzebuje pomocy

4.

Wsparcie bliskich

Jesteś wsparciem dla bliskich jednocześnie nie ograniczając ich samodzielności

Opinie użytkowników

Nasi klienci zostają z nami na dłużej! Poniżej przedstawiamy kilka opinii od stałych użytkowników aplikacji.

Aplikacja Gdzie Jest Dziecko - informacje

Czy wiesz, że przy pomocy nowoczesnych technologii możesz w pełni chronić swoje dziecko? Wystarczy odpowiednie urządzenie — smartwatch GPS dla malucha oraz dedykowana aplikacja, którą jako rodzic pobierasz na swój smartfon. Spokojna opieka rodzicielska jest na wyciągnięcie ręki. Możesz lokalizować, sprawdzać miejsca, w których w przeszłości przebywała Twoja pociecha, ustawiać strefy bezpieczeństwa, a także odbierać alerty SOS. Aplikacja Gdzie Jest Dziecko pomoże Ci zachować spokój i jednocześnie mieć nad wszystkim kontrolę.

Pragniesz jeszcze lepiej sprawować kontrolę rodzicielską? Chcesz, by Twoi bliscy zawsze byli w Twoim zasięgu? Chcesz ze spokojem troszczyć się o swoje dziecko? Pomyśl o nowoczesnych rozwiązaniach takich jak aplikacja ze smartwatchem GPS. Wybierając inteligentny zegarek dla dzieci z funkcją lokalizowania, pamiętaj, aby zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Przyjrzyj się nie tylko specyfikacji technicznej, dodatkowym funkcjom i jakości wykonania, ale weź pod uwagę także to, od kogo kupujesz smartwatch z GPS dla swojej pociechy. Zwróć koniecznie uwagę na to, czy aplikacja do ochrony dziecka, z której będziesz korzystać, została stworzona w Polsce i czy Wasze dane na pewno będą przechowywane na polskich serwerach. W przypadku Bezpiecznej Rodziny, nie musisz mieć żadnych wątpliwości. Nasza platforma to gwarancja bezpiecznych zakupów i pewność, że wybierasz najnowsze i intuicyjne rozwiązania. Ułatwią Ci one sprawowanie rodzicielskiej opieki i zwiększą poczucie bezpieczeństwa Twoich bliskich.

Aplikacja z lokalizatorem dziecka od Bezpiecznej Rodziny gwarantuje Ci najwyższą jakość. Nasza usługa to pewność, że Ty i Twoja pociecha możecie korzystać ze wszystkich funkcjonalności urządzenia. Smartwatch dla kilkulatka lokalizuje, dzwoni i wysyła powiadomienia SOS. Dzięki wodoodporności na poziomie IP67, nie trzeba zdejmować go podczas mycia rąk. Posiada krokomierz, grę logiczną, a najnowsze modele pozwalają na przeprowadzenie wideorozmowy. Twój kilkulatek zyskuje więc modny i ciekawy gadżet, który z przyjemnością może codziennie nosić na swoim nadgarstku. Ty, jako rodzic, otrzymujesz dostęp do usługi, w której masz możliwość lokalizowania swojej pociechy w dowolnym momencie, przez 24/7. W aplikacji na swoim telefonie ustawiasz strefy bezpieczeństwa, sprawdzasz historię lokalizacji i korzystasz z nasłuchu otoczenia. Odbierasz też ważne powiadomienia, w tym SOS, kiedy dziecko potrzebuje pomocy.

Aplikacja ze smartwatchem GPS gwarantuje Ci stały kontakt z kilkulatkiem. Ponieważ zegarek z GPS wykonuje i odbiera połączenia telefoniczne, swobodnie porozmawiasz ze swoją pociechą. Jeśli nie chcesz dzwonić, aplikacja z lokalizatorem dziecka umożliwi Ci szybkie zlokalizowanie kilkulatka. Smartwatch, który posiada wbudowane moduły GPS, GSM i Wi-Fi wyśle do usługi na Twoim smartfonie szczegółowe dane — w kilka sekund sprawdzisz, gdzie jest Twoja pociecha. Ustalisz, czy znajduje się w szkole, czeka na Ciebie w domu, czy spędza czas z przyjaciółmi na placu zabaw. Po ustawieniu w aplikacji własnych stref bezpieczeństwa, o tym, co robi Twój kilkulatek, będziesz informowany automatycznie. Usługa wyśle do Ciebie powiadomienie za każdym razem, kiedy maluch opuści dane miejsce, lub do niego powróci. Nie musisz dzwonić do swojego dziecka po kilka razy dziennie z pytaniem, co aktualnie robi. Wszystko dyskretnie skontrolujesz na swoim smartfonie.

Nasza aplikacja ze smartwatchem GPS to gwarancja jakości i pewność, że w pełni troszczysz się o tych, których bezpieczeństwo jest dla Ciebie ważne. Bezpieczna Rodzina to jedyna w Polsce usługa, w której możesz zdalnie opiekować się swoimi najbliższymi. Wybierając nasze rozwiązania wiesz, że wszystkie Twoje dane są odpowiednio chronione na polskich serwerach. Zawsze możesz też liczyć na pełne wsparcie naszego Działu Obsługi. Aplikacja z lokalizatorem dla dziecka powinna być intuicyjna, łatwa w obsłudze i niezawodna — taka właśnie jest Bezpieczna Rodzina.

Jednym z naszych rozwiązań, z których korzysta już wielu rodziców, jest aplikacja Gdzie Jest Dziecko. Z jej pomocą jesteś w stanie lokalizować także telefon swojego dziecka. Jeśli Twój kilkulatek posiada własny smartfon, ale chcesz mieć pod kontrolą jego lokalizację i umożliwić mu wezwanie Cię natychmiast na pomoc, koniecznie sprawdź naszą propozycję! Aplikacja ze smartwatchem GPS i aplikacja do lokalizowania telefonu od Bezpiecznej Rodziny Cię nie zawiedzie!

Nie wszystkie dzieci są na tyle duże, by mieć własne smartfony. Z kolei te, które posiadają swój telefon, nie zawsze mogą go używać. Warto więc wybrać smartwatch dla dzieci z gps, który to ten telefon zastąpi. Nasz lokalizator posiada także wygodną opcję nasłuchu – jeżeli Twoja pociecha nie odbiera, możesz dyskretnie, bez jej wiedzy posłuchać tego, co dzieje się w jej otoczeniu. Wszystkie te udogodnienia gwarantuje Ci aplikacja z lokalizatorem dziecka oraz pakiet Bezpieczna Rodzina. Naszą usługę bez trudu pobierzesz na telefon zarówno z systemem Android, jak i iOS. Aplikacja ze smartwatchem GPS zaprojektowana jest tak, abyś mógł szybko i wygodnie sprawdzać w niej istotne dla Ciebie informacje. Czytelny interfejs i intuicyjna obsługa sprawią, że korzystanie z niej nie będzie stanowić dla Ciebie żadnego problemu.

Miliony naszych klientów korzystają z naszych usług, poniżej zebraliśmy najczęstsze pytania

Pytania i odpowiedzi

Czym jest tak naprawdę Bezpieczna Rodzina?

To aplikacja na telefon, która została zaprojektowana tak, żeby pozwolić Ci zadbać o tych najmłodszych i najstarszych w Twojej rodzinie. W sytuacjach bardzo codziennych i tych niecodziennych. Możesz sprawdzić, gdzie są oraz szybko potwierdzić, że wszystko jest OK. A do tego powiadomienia SOS, które pozwalają na natychmiastową reakcję. Całość została stworzona w bardzo intuicyjny sposób. Dla Ciebie i dla całej rodziny.

Czy muszę mieć kartę SIM?

Tak. Ta karta jest niezbędna do wykonywania i odbierania połączeń, określania poprawnej lokalizacji, wysyłania powiadomień o wyjściu i wejściu do strefy, a także do tego, żeby wysłać SOS. Nie musisz jednak podpisywać żadnych dodatkowych umów. Karta SIM jest zainstalowana w urządzeniu i zarejestrowana na firmę Locon SP. z o.o. po prostu wyjmujesz urządzenie z pudełka i zaczynasz używać.

Po co mam wybrać 1 z 3 pakietów? Po co mi pakiet?

Pakiet umożliwi Ci wykonywanie bezpiecznych połączeń, korzystanie z funkcji SOS czy ustawianie powiadomień. Da Ci także możliwość lokalizowania, czyli podstawową funkcjonalność zegarka. Pakiet to też gwarancja pomocy naszych doradców, serwisu oraz pewność, że przechowywane dane są całkowicie bezpieczne.

Jak dodać strefy?

Zaloguj się do aplikacji i z manu wybierz „Strefy”. Następnie dodaj strefę, nazwij ją i wpisz adres. Możesz go wybrać też na mapie. Wielkość strefy zaznaczasz suwakiem. Zapisz swoją strefę i określ częstotliwość powiadomień. I gotowe!

Gdzie mogę znaleźć więcej pomocy?

Dysponujemy obszerną bazą wiedzy, która jest dostępna w górnym menu „BAZA WIEDZY”. Tam znajdziesz wszystkie pytania i mnóstwo odpowiedzi!