O nas

BEZPIECZNA RODZINA

Zapewniamy bezpieczeństwo dla rodzin od ponad 25 lat!

Kluczowe kompetencje dzięki najlepszym specjalistom

Jesteśmy pewni, że dostarczamy w ten sposób jakość, sprawdzone rozwiązania i wieloletnie doświadczenie, które jest podstawą naszej działalności i skutecznej opieki na rzecz podopiecznych, pracowników i ich rodzin.

W obszarze technologii pracujemy kilkanaście lat, a z naszych usług korzysta ponad milion użytkowników. Kluczowe partnerstwa pozwalają nam na łączenie techniki z merytoryczną wiedzą i kompetencjami z obszaru medycyny oraz usług lokalizacyjnych.  Jesteśmy pewni, że dostarczamy w ten sposób jakość, sprawdzone rozwiązania i wieloletnie doświadczenie, które jest podstawą naszej działalności i skutecznej opieki na rzecz podopiecznych, pracowników i ich rodzin.

JEDNA USŁUGA W UNIKATOWEJ APLIKACJI

Z myślą o bezpieczeństwie Twoich najbliższych

1995
ROK ZAŁOŻENIA
1000000
KLIENTÓW
4
OPERATORZY SIECI GSM
2
BIURA
70
SPECJALISTÓW
1000
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA LOKALIZACYJNE

Dlaczego my?

Firma Locon — twórca i pomysłodawca aplikacji Bezpieczna Rodzina istnieje na rynku już od ponad 25 lat. W tym czasie z naszych rozwiązań skorzystało już ponad 1 MILION klientów. Nasze wysiłki, jakie wkładamy w rozwój dziedzin związanych z codziennym bezpieczeństwem oparte są na wiedzy i doświadczeniu wielu specjalistów IT.

Słuchając opinii klientów, bez przerwy wdrażamy nowe udoskonalenia do naszych projektów lokalizacyjnych. Wszystko po to, abyś mógł w pełni chronić tych, których kochasz i spokojnie dbać o komfort w ich codziennym życiu.

Firma Locon została wyróżniona tytułem Dobra Marka 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Wprowadzamy innowacyjne produkty w życie

Bezpieczeństwo Twoich najbliższych jest dla nas najważniejsze. Nasza usługa wykorzystuje precyzyjne dane lokalizacyjne GPS aby ich chronić przez cały czas.

Monitorowanie Twojego zdrowia

Dzięki opasce Locon, aplikacji i nadzorowi nasi pacjenci czują się pewnie, stan ich zdrowia jest pod stałą kontrolą.

Współpracujemy z największymi operatorami sieci GSM

operatorzy