Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Robimy wszystko abyś otrzymał przesyłkę na następny dzień. Dzięki współpracy z magazynem centralnym Inpost dostarczamy paczki nawet w soboty i niedziele, praktycznie do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.

DOSTARCZAMY SZYBKO, TAKŻE W WEEKENDY

Wysyłka towaru z magazynu

Zakupiony przez Państwa towar w przypadku płatności przelewem elektronicznym wysyłamy w ciągu 24 godzin lub następnego dnia roboczego. W przypadku płatności online:

  • Zamówienia opłacone w dni robocze do godziny 12.00 zostaną wysłane tego samego dnia.
  • Zamówienia opłacone w dni robocze po godzinie 12.00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.
  • Zamówienia opłacone w weekend lub inne dni wolne od pracy będą realizowane pierwszego dnia roboczego.

Wysyłka podana przy urządzeniu to czas potrzebny nam na zrealizowanie zamówienia i przekazanie go do firmy kurierskiej. Oznacza to, że należy zsumować wysyłkę + czas dostawy, aby wiedzieć ile czasu zajmie, aby przesyłka dotarła do odbiorcy.

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie – czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych. Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Nie pracujemy w soboty i ustawowe święta, ale wiemy że nasi kurierzy dostarczają w weekendy!

Szybka realizacja dostawy

Czas wysyłki, który podany jest na stronie danego przedmiotu, to czas niezbędny do zrealizowania zamówienia i przekazania go w ręce firmy kurierskiej. Należy więc zsumować czas dostawy oraz wysyłkę, by dowiedzieć się, kiedy przesyłka powinna dotrzeć do odbiorcy.

Dostarczaniem zakupionych towarów zajmuje się profesjonalna firma kurierska – czas realizacji zamówienia zależy od przewoźnika, adresu dostawy, a także rodzaju przesyłki. Zazwyczaj zajmuje to do 1-2 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, by czas ten był jak najkrótszy, należy jednak pamiętać, że wybierając płatność przelewem internetowym, może on ulec wydłużeniu. Aktualizacje związane z wysyłką, Klient zawsze otrzymuje na podany przez siebie adres e-mail.