Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Aplikacja Bezpieczna Rodzina

zdalna opieka nad Bliskimi i kontrola cennych rzeczy w jednej, polskiej aplikacji

Bezpieczna Rodzina to pierwsza i jedyna polska aplikacja, dzięki której w bardzo prosty i szybki sposób będziesz mógł zarządzać wszystkimi urządzeniami – zarówno tymi przeznaczonymi do zdalnej opieki nad bliskimi – smartwatchem dla dziecka, opaską SOS dla seniora oraz lokalizatorem dla psa, a także tymi, których przeznaczeniem jest ochrona Twoich cennych rzeczy – kamerami wewnętrznymi i zewnętrznymi, nadajnikiem GPS do auta, czy lokalizatorem osobistym.

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto
na swoim numerze telefonu.

strzałka

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

Aplikacja umożliwia szybkie przełączanie się pomiędzy poszczególnymi profilami. Wystarczy, że założysz w niej konto, a będziesz mieć możliwość zdalnej ochrony wszystkiego, co dla Ciebie najważniejsze.

Dlaczego wybrać aplikację Bezpieczna Rodzina?

Precyzyjna lokalizacja

W naszych urządzeniach wykorzystujemy moduły takie jak GPS, GSM, Wi-Fi i BTS. Najnowsze rozwiązania, które stosujemy, powodują, że w swoim telefonie masz zawsze aktualne i precyzyjne dane dotyczące lokalizacji Twoich bliskich oraz cennych przedmiotów.

Zaufanie

Wieloletnie doświadczenie i dynamiczny rozwój spowodowały, że naszym usługom zaufało już ponad 1 Milion Klientów. Jako jedyni współpracujemy ze wszystkimi największymi operatorami GSM jak Orange, Play, T-Mobile, Plus.

Szeroki zakres funkcjonalności

Nasza aplikacja posiada szereg funkcji, które umożliwią Ci zdalną opiekę nad bliskimi. Historia lokalizacji, indywidualne strefy bezpieczeństwa, powiadomienia SOS, ważne alerty i wiele innych – z nami ochrona tych, którzy są dla Ciebie ważni, jest dużo łatwiejsza!

Bezpieczeństwo danych

Wszystkie najważniejsze informacje, dane Twoje i Twoich bliskich przechowywane są wyłącznie na polskich serwerach. Masz pewność, że nie dostaną się one w żadne niepowołane ręce. Aplikacja Bezpieczna Rodzina to także spokój o to, że na urządzenia Twoich bliskich nie będą dzwonić żadne obce osoby.

Innowacyjne rozwiązania

Bezpieczna Rodzina to już ponad 15-letnie doświadczenie. Od prawie dwóch dekad nieustannie rozwijamy się i inwestujemy w nowe rozwiązania. Bacznie obserwujemy rynek i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wszystko dla Waszego bezpieczeństwa!

Profesjonalna obsługa

Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy, którzy korzystają z aplikacji byli także zadowoleni z jakości naszej obsługi. W każdej sytuacji możesz liczyć na nasze wsparcie i wymianę wadliwego sprzętu na nowy. Towar wysyłamy bezpośrednio z Polski, który wcześniej zawsze jest dokładnie sprawdzony.

Pobierz aplikację

Jedna aplikacja, aż 6 obszarów ochrony

Bezpieczna Rodzina to unikalny ekosystem, który pozwala dbać o wszystkich i wszystko, co jest dla Ciebie najcenniejsze. Dzięki zintegrowanemu systemowi potrzebne dane zawsze znajdziesz w swoim smartfonie.

Lokalizacja 24/7, możliwość wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych, strefy bezpieczeństwa. Zawsze wiesz, Gdzie jest Twoje Dziecko.

Zawsze wiesz, gdzie jest Twój czworonożny przyjaciel. Jeżeli Twoje zwierzę się zgubi, w aplikacji z łatwością sprawdzisz jego aktualne miejsce pobytu.

Komfort dla Twoich rodziców, dziadków i innych seniorów. Pewność, że Twoi bliscy, bez względu na porę, mogą liczyć na Twoją szybką pomoc.

Precyzyjne informacje o lokalizacji, przemieszczeniu auta, czy stylu jazdy kierowcy dostępne natychmiast na Twoim smartfonie w czasie rzeczywistym 24/7.

Kontrola i podgląd na to, co dzieje się w Twoim domu, czy biurze z dowolnego miejsca na świecie. Wygodny monitoring i ochrona mieszkania oraz najbliższych Ci osób.

Wszystkie cenne przedmioty i urządzenia pod Twoim czujnym okiem. Dzięki naszej usłudze, zgubiony bagaż, torba, czy klucze, nie będą stanowić już problemu.

Wygląd aplikacji

Głównym widokiem aplikacji jest mapa, na której zobaczysz aktualną lokalizację bliskiego z naszym urządzeniem. Przyjemny interfejs i prosta obsługa – przekonaj się, jak wygodna może być zdalna opieka nad bliskimi.

Pobierz aplikację

Zaufało nam 1 MILION Klientów!

Bezpieczna Rodzina to unikalny ekosystem, który pozwala dbać o wszystkich i wszystko, co jest dla Ciebie najcenniejsze. Dzięki zintegrowanemu systemowi potrzebne dane zawsze znajdziesz w swoim smartfonie.

 
Podsumowanie
Ochrona całej Rodziny w jednej usłudze: dziecka, seniora, zwierzaka, domu, auta i cennych rzeczy
Bezpieczeństwo danych
Polskie serwery
Profesjonalna polska aplikacja
Natychmiast do użycia (konfiguracja one-click)
Karta SIM zainstalowana w urządzeniu
Telefoniczne wsparcie ekspertów
Pewna i precyzyjna lokalizacja
Wiarygodność
Ilośc funkcji w usłudze i aplikacji
Jakość urządzeń
Aplikacja SOS
Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu na nowy

Jedyna taka usługa i aplikacja w Polsce

Brak możliwości pobrania wrażliwych danych przez nieuprawnione osoby

Wrażliwe Dane pod pełną kontrolą

Jako firma informatyczna, specjalizująca się w aplikacjach BEZPIECZEŃSTWA dostarczamy na bieżąco najnowsze wersje oprogramowania

Natychmiastowy “Szybki Start”

Brak dodatkowych umów, urządzenie od razu gotowe do użycia. W pakiecie minuty na rozmowy i nielimitowany transfer danych

Jako firma specjalizująca się w ochronie Rodziny oferujemy Dedykowane Centrum Obsługi Bezpiecznej Rodziny

Jedyna w Polsce firma mająca dostęp do wszystkich masztów BTS (dajemy możliwość lokalizacji w miejscach bez GPS i dostępu do Internetu: np. w kinie, czy garażu)

Firma na rynku od 15 lat. Zaufało nam ponad 1 mln Klientów. Jako jedyni współpracujemy ze wszystkimi największymi operatorami, takimi jak Orange, Play, Plus i T-Mobile oraz partnerami takimi, jak: PZU, PGE, BNP Paribas

Jako firma informatyczna specjalizująca się w aplikacjach BEZPIECZEŃSTWA jesteśmy liderem w Polsce pod względem np. historii lokalizacji, powiadomień SOS, niskiego zużycia baterii oraz innych licznych funkcji

Każde urządzenie jest produkowane od podstaw. Zapewniamy produkty o optymalnym stosunku jakości/funkcji do ceny

W 3 sekundy Bliski dostanie alarm z Twoją dokładna lokalizacją GPS, a nawet krótki tekst, film lub zdjęcie. Opiekun przekazuje informacje ratownikowi Idealnie sprawdza się w górach, nad jeziorem, czy nad morzem. Przydatna dla chorych a Alzheimera i do przeciwdziałania mobbingowi w szkole.

Natychmiastowa wymiana sprzętu na nowy

 
 
Producenci zegarków z GPS
Markety
Chińska sprzedaż online
 
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium