JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Zaufało nam 1 milion Klientów!

 
Podsumowanie
Ochrona całej Rodziny w jednej usłudze: dziecka, seniora, zwierzaka, domu, auta i cennych rzeczy
Bezpieczeństwo danych
Polskie serwery
Profesjonalna polska aplikacja
Natychmiast do użycia (konfiguracja one-click)
Karta SIM zainstalowana w urządzeniu
Telefoniczne wsparcie ekspertów
Pewna i precyzyjna lokalizacja
Wiarygodność
Ilośc funkcji w usłudze i aplikacji
Jakość urządzeń
Aplikacja SOS
Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu na nowy

Jedyna taka usługa i aplikacja w Polsce

Brak możliwości pobrania wrażliwych danych przez nieuprawnione osoby

Wrażliwe Dane pod pełną kontrolą

Jako firma informatyczna, specjalizująca się w aplikacjach BEZPIECZEŃSTWA dostarczamy na bieżąco najnowsze wersje oprogramowania

Natychmiastowy “Szybki Start”

Brak dodatkowych umów, urządzenie od razu gotowe do użycia. W pakiecie minuty na rozmowy i nielimitowany transfer danych

Jako firma specjalizująca się w ochronie Rodziny oferujemy Dedykowane Centrum Obsługi Bezpiecznej Rodziny

Jedyna w Polsce firma mająca dostęp do wszystkich masztów BTS (dajemy możliwość lokalizacji w miejscach bez GPS i dostępu do Internetu: np. w kinie, czy garażu)

Firma na rynku od 15 lat. Zaufało nam ponad 1 mln Klientów. Jako jedyni współpracujemy ze wszystkimi największymi operatorami, takimi jak Orange, Play, Plus i T-Mobile oraz partnerami takimi, jak: PZU, PGE, BNP Paribas

Jako firma informatyczna specjalizująca się w aplikacjach BEZPIECZEŃSTWA jesteśmy liderem w Polsce pod względem np. historii lokalizacji, powiadomień SOS, niskiego zużycia baterii oraz innych licznych funkcji

Każde urządzenie jest produkowane od podstaw. Zapewniamy produkty o optymalnym stosunku jakośći/funkcji do ceny

W 3 sekundy Bliski dostanie alarm z Twoją dokładna lokalizacją GPS, a nawet krótki tekst, gilm lub zdjęcie. Opiekun przekazuje informacje ratownikowi Idealnie sprwadza się w górach, nad jeziorem, czy nad morzem. Przydatna dla chorych a Alzheimera i do przeciwdziałania mobbingowi w szkole.

Natychmiastowa wymiana sprzetu na nowy

 
 
Producenci zegarków z GPS
Markety
Chińska sprzedaż online
 

Aplikacja Bezpieczna Rodzina

Często niepokoisz się o swoich bliskich? Zastanawiasz się, gdzie przebywają, czy są bezpieczni i dlaczego nie odbierają telefonu? A może martwisz się o swojego pupila – psa lub kota? Często myślisz, czy uda Ci się go odnaleźć, jeśli ucieknie? Powodem zmartwień mogą być również rzeczy materialne – samochód, dom, mieszkanie, czy cenne przedmioty. Rozwiązaniem na wszelkie tego typu obawy, które przecież towarzyszą każdemu z nas, są aplikacje lokalizacyjne.

Usługi lokalizacyjne zdobywają coraz większą popularność. Jednak należy pamiętać, że nie wszystkie tego typu aplikacje pozwalają szybko i łatwo ustalić miejsce przebywania osoby lub rzeczy, na których Ci zależy. Aplikacja lokalizacyjna, która z pewnością sprosta Twoim wymaganiom i jest zawsze pod ręką to taka, która jest intuicyjna, łatwa w obsłudze i daje pełne spektrum możliwości monitoringu. Taka właśnie jest aplikacja Bezpieczna Rodzina.

Dlaczego warto wybrać Bezpieczną Rodzinę?

Bezpieczna Rodzina to pierwsza i jedyna polska aplikacja lokalizacyjna pozwalająca jednocześnie monitorować bezpieczeństwo Twoich bliskich oraz wszystkiego, co jest dla Ciebie ważne i cenne. Działająca z dostępnymi w naszym sklepie urządzeniami usługa jest gwarantem Twojego spokoju i komfortu. Decydując się na nasze rozwiązania, zyskujesz ochronę całej rodziny w jednym programie – informację o tym, co dzieje się z Twoim dzieckiem, bliskim seniorem, zwierzakiem, autem, domem i cennymi rzeczami masz zawsze w jednym miejscu, pod ręką – w swoim telefonie komórkowym.

Wiarygodność, rozwój, jakość

Bezpieczna Rodzina to bezpieczeństwo Twoich danych i pewność, że wszystkie informacje znajdują się na polskich serwerach. Nasza firma istnieje na rynku od 15 lat i cały czas rozwija się, inwestując w innowacyjne rozwiązania związane z bezpieczeństwem. Naszym usługom zaufało już ponad 1 Milion Klientów. Jako jedyni współpracujemy ze wszystkimi największymi operatorami, takimi jak Orange, Play, Plus i T-Mobile oraz profesjonalnymi i solidnymi partnerami takimi jak PZU, PGE, czy BNP Paribas. Wybierając nasze rozwiązania, otrzymujesz gwarancję natychmiastowej wymiany sprzętu na nowy oraz wsparcie Dedykowanego Centrum Obsługi Bezpiecznej Rodziny.

Mocne strony aplikacji Bezpieczna Rodzina

Precyzyjna lokalizacja GPS, GSM, Wi-Fi i BTS to pewność, że zawsze poznasz dokładne miejsce pobytu swoich bliskich. Dotyczy to nie tylko osób znajdujących się na otwartej przestrzeni, ale także tych, przebywających w budynkach – szkole, przychodni, kinie, czy na parkingu podziemnym galerii handlowej. Jeżeli ktokolwiek z Twojej rodziny potrzebować będzie pomocy, nieocenione okażą się natychmiastowe powiadomienia SOS. Informacja o zagrożeniu już w kilka sekund pojawi się na Twoim telefonie komórkowym. W aplikacji z łatwością o każdej porze, z dowolnego miejsca na świecie nie tylko upewnisz się, czy bliskie Ci osoby i cenne dla Ciebie przedmioty są bezpieczne – sprawdzisz także historię lokalizacji i przebytych tras, uruchomisz dyskretną funkcję nasłuchu, czy wyznaczysz własne, indywidualne strefy bezpieczeństwa. Czytelny i prosty w obsłudze interfejs naszej usługi ułatwi Ci kontrolę nad wszystkim, co jest dla Ciebie ważne. Pozwól, że zajmiemy się bezpieczeństwem Twojej Rodziny!

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – 6 obszarów ochrony tego, co dla Ciebie najcenniejsze

Bezpieczna Rodzina to unikalny ekosystem, który pozwala dbać o wszystkich i wszystko, co jest dla Ciebie najcenniejsze. Dzięki zintegrowanemu systemowi potrzebne dane zawsze znajdziesz w swoim smartfonie.

Lokalizacja 24/7, możliwość wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych, strefy bezpieczeństwa. Zawsze wiesz, Gdzie jest Twoje dziecko.

Komfort dla Twoich rodziców, dziadków i innych seniorów. Pewność, że Twoi bliscy, bez względu na porę, mogą liczyć na Twoją szybką pomoc.

Zawsze wiesz, gdzie jest Twój czworonożny przyjaciel. Jeżeli Twoje zwierzę się zgubi, w aplikacji z łatwością sprawdzisz jego aktualne miejsce pobytu.

Precyzyjne informacje o lokalizacji, przemieszczeniu auta, czy stylu jazdy kierowcy dostępne natychmiast na Twoim smartfonie w czasie rzeczywistym 24/7.

Kontrola i podgląd na to, co dzieje się w Twoim domu, czy biurze z dowolnego miejsca na świecie. Wygodny monitoring i ochrona mieszkania oraz najbliższych Ci osób.

Wszystkie cenne przedmioty i urządzenia pod Twoim czujnym okiem. Dzięki naszej usłudze, zgubiony bagaż, torba, czy klucze, nie będą stanowić już problemu.

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto
na swoim numerze telefonu.

strzałka

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium