Lokalizatory dla zwierząt

Konsumencki Lider Jakości 2021 dla Locon Dog i Locon Cat

Konsumencki Lider Jakości 2021 dla Locon Dog i Locon Cat

Jeśli korzystacie z naszego lokalizatora GPS dla psa lub kota, mamy dla Was świetną wiadomość! 

Za nasze urządzenia, otrzymaliśmy właśnie nagrodę Konsumencki Lider jakości 2021 w kategorii Debiut Roku!

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat

Certyfikat Locon Dog konsumencki lider jakości, czyli pies z nadajnikiem GPS marki Locon

Jakie są najważniejsze funkcje lokalizatora GPS dla psa Locon Dog i nadajnika GPS dla kota Locon Cat?

Urządzenia dla zwierząt marki Locon od Bezpiecznej Rodziny charakteryzują się najwyższą jakością i funkcjami, które sprawdzają się w codziennej opiece nad czworonożnymi przyjaciółmi.

Lokalizacja

Nadajnik GPS w połączeniu z naszą autorską aplikacją to pewność, że zawsze wiesz, gdzie jest Twoje zwierzę. Jeśli podczas spaceru Twój pies się od Ciebie oddali, lub Twój kot po całym dniu spędzonym na zewnątrz nie wróci do domu, wystarczy jedno spojrzenie na mapę! Już w kilka sekund sprawdzisz miejsce, w którym znajduje się Twoje zwierzę i nie będziesz miał problemu z najszybszą trasą dotarcia do zguby – mapa wszystko Ci podpowie!

Wytrzymała bateria

Wodoodporny lokalizator GPS Locon Dog i lokalizator GPS Locon Cat zostały wyposażone w solidną baterię, która na jednym ładowaniu wytrzymuje aż do 10 dni! Jeśli poziom naładowania akumulatora spadnie do 15%, otrzymasz na swój telefon odpowiednie powiadomienie. Nigdy nie zapomnisz o tym, aby w porę podłączyć nadajnik do prądu, a co za tym idzie, możesz być spokojny o to, że zawsze zlokalizujesz swojego czworonożnego przyjaciela. 

Lokalizator GPS i Funkcja Zaproś na spacer

Nasza aplikacja Bezpieczna Rodzina daje Ci możliwość wygenerowania linka z lokalizacją Twoją i Twojego zwierzaka, kiedy jesteście na spacerze. Taką informację możesz wysyłać zarówno do swoich bliskich, czy przyjaciół, jak i udostępniać ją w swoich kanałach social media, na forach, czy grupach dla zwierzolubów.

Dzięki temu do Twojego spaceru mogą przyłączyć się inne osoby, a jak wiadomo — nie ma nic lepszego niż miła przechadzka w świetnym towarzystwie! Więcej o naszej funkcji Zaproś na spacer, dowiesz się z naszego artykułu

Powiadomienia SOS

Nie martw się o czworonożnego przyjaciela, jeśli ten zaginie! Każdy nasz Lokalizator GPS dla zwierząt wyposażony jest w guzik SOS. Jeśli obca osoba znajdzie Twojego zwierzaka, wystarczy, że naciśnie jeden przycisk, a powiadomienie alarmowe z lokalizacją Twojego pupila natychmiast pojawi się na Twoim telefonie! Lokalizator GPS dla psa Locon Dog i Lokalizator GPS dla kota Locon Cat to ogromna wygoda dla wszystkich, których zwierzęta czasem chodzą własnymi ścieżkami.

Strefy bezpieczeństwa

Twój zwierzak nagminnie przechodzi na posesję sąsiadów i nie wiesz, w jaki sposób możesz kontrolować tę sytuację? Lokalizator GPS z funkcją stref bezpieczeństwa będzie doskonałym rozwiązaniem! Ustaw w aplikacji wirtualne ogrodzenie — dom, ogród, podwórko i odbieraj powiadomienia za każdym razem, kiedy Twój pupil pojawi się w danym miejscu, lub kiedy je opuści!

 

 

Wybierz wodoodporny lokalizator GPS marki Locon i bądź spokojny o swojego zwierzaka. Pamiętaj, jesteś jego całym światem — dbaj o to, aby Twój czworonożny przyjaciel był zawsze bezpieczny!

Dlaczego moje zwierzę powinno mieć wodoodporny lokalizator GPS?

Lokalizator GPS dla psa Locon Dog i dla kota Locon Cat od Bezpiecznej Rodziny na jednym ładowaniu wytrzymuje nawet 10 dni, co znaczy, że produktu nie musisz codziennie podłączać do prądu, a na spacery możesz wychodzić ze spokojną głową.

Aby chronić swojego czworonożnego przyjaciela musisz patrzeć na ten temat szeroko. Nie tylko zabezpieczać go odpowiednimi szczepieniami u weterynarza. Przyda się też aplikacja z mapą i najszybszą trasą dotarcia do zwierzaka, kiedy ten ucieknie.

Czy lokalizator GPS powinien być wodoodporny?

Wodoodporny lokalizator GPS dla zwierzaka to jeszcze większe bezpieczeństwo. Nasze pupile uwielbiają przecież zabawę w kałuży, czy bieganie w deszczu. Wodoodporny lokalizator GPS daje pewność, że nawet w przypadku zachlapania urządzenia, będzie ono nadal działać i wysyłać sygnał GPS na Twój telefon.

Polecają nas
Świetne rozwiązanie dla mojego kota! Wreszcie nie muszę go szukać godzinami. Dzięki aplikacji krok po kroku dojdę za nim. Polecam
Ola
(4.5)
Przyjaciółka mi poleciła, wcześniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest - fajny i praktyczny
Lucy
(4.6)
Dla mojego Nera kupiłam lokalizator, czasem ucieka i nie można się jej dowołać. Dzięki karcie sim w obroży zawsze wiem gdzie się chowa.
Patryk
(4.9)