Opieka nad seniorem

Funkcja Odwiedziny u seniora w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Czy wiesz, że w dzięki aplikacji Bezpieczna Rodzina możesz w dowolnym momencie podzielić się lokalizacją swoich rodziców lub dziadków z innymi osobami i członkami rodziny, którzy nie korzystają z naszej usługi? Wysyłając dokładne informacje o miejscu pobytu Twoich bliskich możesz im pomóc nawet wtedy, kiedy sam nie jesteś w stanie natychmiast przyjść im z pomocą.

Kiedy udostępniać lokalizację naszych bliskich innym osobom?

Jeśli Twoi rodzice lub dziadkowie na co dzień mieszkają sami, i potrafią samodzielnie funkcjonować — wyjście na zakupy, spacer, czy do lekarza nie stanowi dla nich większego problemu, a Ty mimo wszystko martwisz się o ich zdrowie i bezpieczeństwo, funkcja udostępniania lokalizacji w aplikacji Bezpieczna Rodzina bardzo Ci się przyda!

Kiedy Twoja mama, tata, babcia, czy dziadek źle się poczują, za pomocą inteligentnej opaski SOS dla seniora z GPS wyślą Ci alert SOS. 

Alarm możesz odebrać w każdej chwili, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w pracy.

Kiedy zobaczysz powiadomienie i okaże się, że nie masz możliwości, by szybko dotrzeć do swojego bliskiego, lokalizację seniora możesz od razu wysłać do innej osoby — swojego partnera, siostry, czy brata.

Co istotne, osoba, z którą dzielisz się lokalizacją seniora, nie musi korzystać z naszej aplikacji — po otwarciu linka z przesłanego przez Ciebie SMS-a, miejsce pobytu starszej osoby wyświetli jej się po prostu na mapie.

 

Kiedy powinieneś udostępnić lokalizację swojego bliskiego innej osobie?

Wyobraź sobie sytuację, kiedy będąc w pracy, nagle dostajesz na swój telefon powiadomienie SOS wysłane przez swojego rodzica z opaski marki Locon. Akurat nie masz możliwości wyjścia z biura, lub po prostu dzieli Cię z seniorem znaczna odległość.

Taka sytuacja nie musi wzbudzać w Tobie aż tak dużego niepokoju.

Możesz wysłać dokładną lokalizację rodziców lub dziadków do innych członków swojej rodziny lub innych osób, które wiesz, że są akurat w pobliżu seniora.

Zapewniasz swojemu bliskiemu pomoc nawet wtedy, kiedy Ty nie będziesz w stanie dotrzeć do starszej osoby tak szybko, jakbyś tego chciał. 

Opaska dla osób aktywnych Locon Life Plus

599,00 1098,00 

Zegarek GPS dla seniora Locon Life Plus to doskonały sposób na wsparcie rodziców i dziadków, którzy cierpią na choroby takie jak: nadciśnienie, choroby serca i układu krążenia, Alzheimer, Parkinson, demencja starcza i zaniki pamięci, nowotwory, cukrzyca. Monitorujesz stan zdrowia bliskich przez 24/7 wygodnie z aplikacji. Widzisz, jak czuje się chory, a w razie potrzeby jesteś w stanie szybko udzielić mu potrzebnej pomocy.

Opaska dla osób wymagających stałej opieki Locon Life

399,00 898,00 

Zegarek GPS dla seniora Locon Life to doskonały sposób na wsparcie rodziców i dziadków, którzy cierpią na choroby takie jak: nadciśnienie, choroby serca i układu krążenia, Alzheimer, Parkinson, demencja starcza i zaniki pamięci, nowotwory, cukrzyca. Monitorujesz stan zdrowia bliskich przez 24/7 wygodnie z aplikacji. Widzisz, jak czuje się chory, a w razie potrzeby jesteś w stanie szybko udzielić mu potrzebnej pomocy.