Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49
do kasy suma: 0,00 zł

Nasi partnerzy

Orange
Play
T-Mobile
Plus

Jedna aplikacja MILION Bezpiecznych Rodzin

Precyzyjna lokalizacja

Wykorzystujemy możliwości GPS, Wi-Fi i BTS

Bez umowy

Nie podpisujesz żadnych umów

Bezpieczeństwo danych

Dane przechowywane są na polskich serwerach

Działa na terenie całej UE

Urządzenia i usługa umożliwiają kontakt za granicą

Profesjonalne wsparcie

Możesz liczyć na nasze Biuro Obsługi Klienta

Szybka dostawa

Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 24 godzin
Aktywni Użytkownicy naszej aplikacji
Zaufało nam ponad MILION klientów

Nowości w aplikacji

Funkcja Odebranie dziecka ze szkoły
09.09.2021 W aplikacjach

Nie możesz odebrać dziecka ze szkoły? Coś Ci wypadło i nie wiesz, czy zdążysz na czas? Z pomocą przychodzi nowa funkcja w naszej aplikacji!

Wysyłasz lokalizację dziecka do drugiego rodzica, dziadków lub opiekunki, a ci widzą, czy kilkulatek czeka pod szkołą, czy może samodzielnie idzie już w stronę domu. Widzą, gdzie dokładnie jest maluch.

A Ty, w jakiej sytuacji skorzystałbyś z funkcji Odbieranie dziecka ze szkoły?

Funkcja Odwiedziny u seniora
09.09.2021 W aplikacjach

Już teraz możesz w szybki i prosty sposób udostępnić członkom swojej rodziny, krewnym, pielęgniarce, czy opiekunce adres bliskiego Ci seniora.

Jeśli senior zasłabnie podczas spaceru, a Ciebie nie ma w pobliżu, możesz szybko udostępnić jego lokalizację opiekunce, czy innym członkom rodziny, którzy będą w stanie natychmiast pomóc starszej osobie.

A Ty, w jakiej sytuacji wysłałbyś swoim bliskim aktualne miejsce pobytu seniora?

Funkcja Zaproś na spacer
09.09.2021 W aplikacjach

Udostępniasz swoją lokalizację i zapraszasz na wspólny spacer zarówno swoich przyjaciół, czy bliskich, jak i innych właścicieli zwierzaków.

Ty i Twój pies poznajecie nowych przyjaciół — życzymy Wam najlepszej zabawy!

Posłuchaj naszych klientów

Córka jest zadowolona z zegarka, a ja wreszcie jestem spokojna. W aplikacji dokładnie widzę, gdzie jest, czy wróciła do domu, czy dotarła do szkoły. Bardzo wygodne rozwiązane godne polecenia! Karolina W.
Super rozwiązanie, dzięki któremu jestem spokojniejsza o babcię, a babcia lepiej się czuje wiedząc, że szybko może mnie wezwać na pomoc. Duże ułatwienie, ogromny komfort, aplikacja działa bez zarzutów. Grażyna
Mój pies zaginął podczas spacerów już dwa razy. Bardzo się martwiłam. Teraz on ma lokalizator, a ja w telefonie aplikację, dzięki której zawsze widzę, gdzie jest. Lokalizacja działa bez zarzutów. Spacery to wreszcie przyjemność! Ewa. M.

Twoja baza wiedzy - Inspiracje, porady, artykuły

Czerwiec 06, 2021 Opaska SOS z pulsometrem i czujnikiem upadku — poznaj nowość od Bezpiecznej Rodziny

Czujnik upadku, pulsometr, powiadomienia SOS i dokładna lokalizacja — nowa Opaska SOS BS.03 dla seniora daje Ci jeszcze więcej możliwości w codziennej trosce o Twoich bliskich. Chroń seniora z Bezpieczną Rodziną i nie martw się o jego zdrowie. Poznaj lepiej naszą nowość!

Czytaj więcej
Kwiecień 30, 2021 Nowy lokalizator GPS BZ.02 dla psa i kota — bezpieczeństwo zwierzaka to Twój spokój

Premiera! Poznaj nowy lokalizator GPS dla zwierzaka BZ.02 od Bezpiecznej Rodziny z super wytrzymałą baterią i sprawdź wszystkie jego zalety.

Czytaj więcej
Maj 13, 2020 Nowość w Bezpiecznej Rodzinie — smartwatch GPS Locon Watch Video z funkcją wideorozmów

Połączenia wideo, dwie gry, precyzyjna lokalizacja 24/7, szybkie powiadomienia SOS... i o wiele więcej! Nasz smartwatch doskonale łączy zabawę z bezpieczeństwem. Poznaj nowość od Bezpiecznej Rodziny — Locon Watch Video!

Czytaj więcej

Miliony naszych klientów korzystają z naszych usług, poniżej zebraliśmy najczęstsze pytania.

Nie podpisujesz żadnych umów — karta SIM, która znajduje się w urządzeniu jest już zarejestrowana na firmę Locon. Co więcej, z usługi możesz zrezygnować z każdej chwili, bez żadnych konsekwencji.
Bezpieczna Rodzina to pierwsza i jedyna w pełni polska aplikacja chroniąca wszystko, co dla Ciebie najcenniejsze. W jednej usłudze dbasz o bezpieczeństwo zarówno najbliższych Ci osób, jak i cennych rzeczy. Z łatwością chronisz dziecko, seniora, swojego zwierzaka, auto, czy dom. Lokalizujesz 24/7, odbierasz powiadomienia SOS, ustawiasz własne strefy bezpieczeństwa i wygodnie sprawdzasz historię lokalizacji. Jesteś spokojny, bo wszystko masz pod kontrolą.
Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności urządzenia i aplikacji, wykonywać połączenia, lokalizować, odbierać powiadomienia SOS, czy sprawdzać historię lokalizacji, niezbędne jest posiadanie pakietu Bezpieczna Rodzina. Pakiety dostępne są na okres 6 lub 12 miesięcy. Wybierz swój pakiet.
Aplikacja Bezpieczna Rodzina to w pełni polska usługa. Zapewnia ona pełne bezpieczeństwo danych, które znajdują się wyłącznie na polskich serwerach. Wszystkie komunikaty są jasne i czytelne, a w usłudze nie pojawiają się dodatkowe reklamy. Co więcej, w przypadku jakichkolwiek problemów, Bezpieczna Rodzina umożliwia kontakt z dedykowanym biurem obsługi. Inwestujemy w rozwój najnowszych technologii i stale ulepszamy wszystkie funkcjonalności. Inne aplikacje, najczęściej produkcji chińskiej, posiadają nieczytelne, tłumaczone przez translator komunikaty, przepełnione są reklamami, charakteryzują się niedokładną lokalizacją Wi-Fi bazującą na bezpłatnych mapach, a kontrolę nad naszymi danymi i danymi naszych bliskich posiadają chińscy producenci. W przypadku pytań, czy wątpliwości, nie ma możliwości kontaktu z producentem. Ponadto tego typu aplikacje charakteryzują się częstymi awariami i problemami związanymi z serwerami.
Cena całkowita zależy od urządzenia, z którym zdecydujesz się chronić swoich bliskich lub cenne rzeczy, oraz od wyboru pakietu na 6 lub 12 miesięcy. Ceny podane w naszym sklepie są całkowite i zawierają opłatę za urządzenie oraz pakiet — nie znajdziesz tu żadnych ukrytych kosztów!
Wybierając rozwiązania od Bezpiecznej Rodziny, nie musisz dodatkowo martwić się zakupem karty SIM. Znajduje się ona w urządzeniu — jest zarejestrowana i aktywna. Nie podpisujesz dodatkowej umowy. Na karcie SIM znajdują się także minuty na rozmowy wychodzące (ilość zgodnie z wybranym pakietem) oraz nielimitowany transfer danych na lokalizację.
Smartwatch dla dziecka pełni rolę nie tylko ciekawego gadżetu — jest także telefonem, który zarówno wykonuje, jak i odbiera połączenia. W urządzeniu znajduje się karta SIM, a w pakiecie Bezpieczna Rodzina otrzymujesz od nas minuty, które Twoja pociecha może wykorzystać na rozmowy z 10 osobami zapisanymi uprzednio przez Ciebie w książce telefonicznej inteligentnego zegarka. Rozmowa odbywa się przez tryb głośnomówiący. Wysokiej jakości głośnik oraz mikrofon to pewność, że podczas rozmowy z dzieckiem nic nie umknie Twojej uwadze.
Aby móc w pełni troszczyć się o bliskie Ci osoby, w aplikacji Bezpieczna Rodzina możesz wyznaczyć indywidualne strefy bezpieczeństwa, takie jak dom, szkoła, czy praca. Zrobisz to w kilku prostych krokach.
  • Uruchom aplikację Bezpieczna Rodzina i zaloguj się do niej przy pomocy numeru telefonu i hasła.
  • Z paska głównego wybierz opcję Strefa i dodaj strefę zapisując jej nazwę oraz podając adres.
  • Kliknij Zapisz i gotowe!
Teraz, kiedy Twój bliski pojawi się w danym miejscu, lub je opuści, otrzymasz na swój telefon odpowiednie powiadomienie.
Aby pobrać aplikację na telefon z Androidem, kliknij w link: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.locon.gjd&hl=pl

Aby pobrać aplikację na telefon z iOS, kliknij w link: https://apps.apple.com/pl/app/bezpieczna-rodzina/id433142827

Bezpieczna Rodzina — aplikacja, z którą chronisz wszystkich swoich bliskich

Bezpieczna Rodzina to jedyna w Polsce aplikacja, dzięki której możesz w pełni troszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych Ci osób. Niezależnie od tego, czy opiekujesz się dzieckiem, starszymi rodzicami, chcesz mieć na uwadze bezpieczeństwo partnera lub partnerki, lub chronić przed zaginięciem swojego zwierzaka, nasza aplikacja spełni Twoje potrzeby. Dzięki niej możesz monitorować wszystkich, którzy są dla Ciebie ważni — mieć dostęp do ich lokalizacji, odbierać powiadomienia SOS, czy wykonywać pomiary pulsu i ciśnienia zdalnie z poziomu swojego smartfona. Dzięki naszej aplikacji, wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Twoich bliskich masz zawsze przy sobie — w swoim telefonie komórkowym.

Locon Watch — smartwatche GPS dla dzieci najnowszej generacji

Zegarek z GPS dla dziecka to nie tylko ciekawy i modny gadżet dla kilkulatka — w połączeniu z aplikacją Bezpieczna Rodzina, urządzenie każdego dnia i o każdej porze daje Ci możliwość wygodnej, w pełni zdalnej kontroli rodzicielskiej. Na naszej platformie dostępne są 3 modele smartwatchy, dzięki którym na swoim telefonie lokalizujesz malucha, odbierasz wysłane przez niego alarmy SOS, ustawiasz indywidualne strefy bezpieczeństwa, czy przeprowadzasz wideorozmowy.

Zegarek z GPS Locon Watch Lite jest prosty w obsłudze, a dzięki funkcji zdalnego robienia zdjęć, możesz w szybki i prosty sposób przekonać się, czy Twoje dziecko z całą pewnością jest tam, gdzie powinno. Smartwatch z GPS Locon Watch Lite S to udoskonalona wersja pierwszego modelu, z nowym, kolorowym menu i dodatkową funkcją „Przyjaciel”, zaś zegarek z GPS LoconWatch Video to urządzenie, które umożliwia przeprowadzenie rozmowy Video. Wszystkie smartwatche posiadają wbudowaną kartę SIM, kolorowe, dotykowe ekrany i doskonale sprawdzają się w roli telefonu, ponieważ obierają i wykonują połączenia głosowe.

Locon Life — w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo seniorów

Opaski SOS dla seniora Locon Life i Locon Life Plus, łączą się z aplikacją Bezpieczna Rodzina i dają opiekunowi pełnię wiedzy o bieżącej i przeszłej lokalizacji starszej osoby. Opaska telemetryczna pomaga w ustaleniu samopoczucia naszego bliskiego i umożliwia mierzenie pulsu i ciśnienia zarówno osobie korzystającej z aplikacji, jak i właścicielowi urządzenia. Lokalizator GPS dla seniora Locon Life na swojej kopercie posiada dwa duże, czytelne przyciski — czerwony SOS do wzywania pomocy, oraz zielony do odbierania połączeń głosowych. Opaska SOS dla seniora Locon Life Plus natomiast, została wyposażona w monitor, na którym senior może sprawdzić datę, godzinę, czy ilość wykonanych danego dnia kroków. I jeden i drugi lokalizator dla seniora posiada czujnik upadku — bardzo ważną funkcję, która może nawet uratować życie naszego bliskiego. Jeśli senior się przewróci, opiekun otrzymuje alert na swój telefon z informacją o zdarzeniu.

Locon Dog i Locon Cat, czyli lokalizatory GPS dla zwierząt z wytrzymałą baterią

W aplikacji Bezpieczna Rodzina możesz bez trudu chronić także swoje zwierzaki. GPS dla psa Locon Dog i lokalizator GPS dla kota Locon Cat to urządzenia posiadające wyjątkowo wytrzymałą baterię — nadajniki działają nawet do 10 dni na jednym ładowaniu!

Lokalizator GPS dla psa i GPS dla kota wraz z naszą usługą, umożliwiają zarówno lokalizację zwierzaka przez 24/7, jaki i prześledzenie jego ulubionych tras z przeszłości. Oba urządzenia posiadają przycisk SOS, dzięki któremu obca osoba może dać nam znać, że znalazła naszą zgubę. W aplikacji wyznaczymy strefy bezpieczeństwa i uruchomimy nasłuch otoczenia — wszystkie te funkcje mogą okazać się nieocenioną pomocą, gdy zaginie nasz czworonożny przyjaciel.

Lokalizator GPS do samochodu

W Bezpiecznej Rodzinie znajdziesz także lokalizator GPS do auta BA.02. Urządzenie umożliwia szybkie zlokalizowanie pojazdu, a dzięki aplikacji, na Twój telefon przychodzić będą powiadomienia za każdym razem, kiedy auto ruszy z miejsca, lub gdy kierowca przekroczy dozwoloną prędkość. Lokalizator GPS do samochodu to wygoda i pewność, że masz swoją cenną rzecz zawsze na oku!

Zalety aplikacji Bezpieczna Rodzina

Aplikacja Bezpieczna Rodzina w łatwy sposób pozwoli Ci chronić bliskich. Intuicyjny interfejs, możliwość monitorowania lokalizacji wszystkich członków rodziny, natychmiastowe dane i dodatkowe funkcje, zwiększające bezpieczeństwo Twoich dzieci i seniorów to najważniejsze zalety naszej usługi. Nie zamartwiaj się dłużej – rozwiej swoje obawy i śpij spokojnie, dzięki naszej aplikacji. Bezpieczna Rodzina to jedyna na świecie aplikacja monitorująca bezpieczeństwo wszystkich Twoich bliskich.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium