Bezpieczne Zwierzę

GPS dla kota – bezpieczne zwierzę na spacerze

Pierwsze wyjście kota na dwór to bardzo ekscytujące wydarzenie nie tylko dla samego zwierzaka, ale i dla każdego właściciela. Często wymaga ono jednak wielu przygotowań. Przede wszystkim musimy zadbać o kocie zdrowie i zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria, takie jak chociażby lokalizator GPS dla kota. Oczywiście nie możemy zapominać o koniecznej profilaktyce, obowiązkowych szczepieniach i odrobaczeniu. Bardzo ważna jest regularna ochrona przeciwpasożytnicza. Warto wiedzieć, że nie musimy podawać kotu gorzkiej tabletki – dostępne są wylewki na kark, które doskonale radzą sobie z pasożytami przewodu pokarmowego. Dzięki temu mamy szansę uniknięcia zagrożeń jakie czyhają na nasze zwierzę na zewnątrz. Zwracajmy również uwagę na zachowanie kota, w tym miauczenie będące postawą komunikacji z człowiekiem. Zwierzęta wychodzące należy sterylizować ponieważ dzięki temu unikniemy długich nieobecności kota w domu, a często również chorób.

Jak działa GPS dla kota?

Nie każdy kot zadowoli się ciepłem i bezpieczeństwem w domu. Niektóre czworonogi mają mocno rozwinięty instynkt łowiecki i silną potrzebę zwiedzania. Wypuszczając kota na dwór nie wiemy, czy pupil wróci po kilku godzinach czy tygodniu. Jako odpowiedzialni opiekunowie czworonoga powinniśmy zakupić GPS dla kota lub lokalizator dla psa, który precyzyjnie namierzy naszego zwierzaka za pomocą dedykowanej aplikacji Bezpieczna Rodzina na Twoim telefonie. Dzięki temu będziemy wiedzieli gdzie aktualnie znajduje się nasz mały przyjaciel i sprawdzimy, czy ma swoje ulubione trasy. Urządzenie działa przez całą dobę, z dokładnością do 5 – 10 metrów.

Otrzymaj 10% zniżki na zakupy!
Zapisz się i odbierz rabat
GPS dla kota bezpieczne zwierzę na spacerze

Lokalizator dla kota posiada możliwość dyskretnego nasłuchu otoczenia i wyposażony jest w przycisk SOS. Jeżeli nasz pupil zagubi się i zostanie znaleziony przez obcą osobę, może ona jednym przyciskiem poinformować nas, skąd mamy odebrać zgubę. Nadajnik jest lekki, co sprawia, że kot nie odczuje jego obecności na szyi. Jest bardzo wytrzymały, a dzięki gumowej obudowie dobrze radzi sobie z błotem oraz innymi zabrudzeniami. Nie musimy się martwić, że urządzenie się rozładuje i przestanie nagle działać.

Aplikacja automatycznie wyśle ostrzeżenie, gdy poziom baterii w urządzeniu spadnie do 15 %. Dzięki tym nietypowym funkcjom właściciel ma spokój, a kot pełnię bezpieczeństwa.

Kiedy jeszcze może przydać się lokalizator GPS?

GPS dla kota może okazać się bardzo przydatne podczas wyjazdu na wakacje. Jeśli nawet nasze zwierzę wcześniej wychodziło samodzielnie na dwór, to w czasie wakacji musimy pamiętać, że będzie w nowym miejscu.

Nieznane otoczenie może być dużym zagrożeniem. Jeżeli posiadamy drugiego pupila warto zadbać również o jego bezpieczeństwo, zakupując GPS dla psa, by w razie ucieczki zwiększyć szansę szczęśliwego powrotu zwierzęcia do domu. Niezależnie od tego czy to wakacje z kotem czy organizujemy opiekę na czas naszego wyjazdu musimy być bardzo ostrożni oraz przygotować się na wszelkie możliwe scenariusze.

Bury kot w ogródku z lokalizatorem GPS dla kota Locon Cat

Lokalizator GPS dla kota — proste kroki do bezpieczeństwa

W aplikacji Bezpieczna Rodzina, z którą działa lokalizator GPS, przez 24/7 masz wgląd do informacji o miejscu pobytu zwierzaka w czasie rzeczywistym. To najprostsza droga do tego, aby Twój kot zawsze wracał do domu — nawet jeśli się zgubi, będziesz wiedzieć, gdzie go szukać.

Chcesz przygarnąć zwierzaka?

Pamiętaj, że posiadanie psa lub kota wiąże się z wieloma obowiązkami. Jeżeli dalej rozważasz zakup lub adopcję, przeczytaj koniecznie nasz poradnik – Pierwsze zwierzęta domowe – jak się przygotować? Pomoże Ci to w podjęciu odpowiedniej decyzji. Zastanów się, czy w razie wyjazdu służbowego lub wakacyjnego, ktoś z Twoich bliskich będzie w stanie zaopiekować się zwierzakiem. Upewnij się, że nie Ty lub Twoi bliscy nie macie alergii, która może być ogromną przeszkodą w posiadaniu czworonoga. Jeżeli jednak jesteś zdecydowany pamiętaj – zwierzak ofiaruje Ci szczerą i najprawdziwszą miłość.

Polecają nas
Świetne rozwiązanie dla mojego kota! Wreszcie nie muszę go szukać godzinami. Dzięki aplikacji krok po kroku dojdę za nim. Polecam
Ola
(4.5)
Przyjaciółka mi poleciła, wcześniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest - fajny i praktyczny
Lucy
(4.6)
Dla mojego Nera kupiłam lokalizator, czasem ucieka i nie można się jej dowołać. Dzięki karcie sim w obroży zawsze wiem gdzie się chowa.
Patryk
(4.9)