Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Wielka premiera produktu! Lokalizator dla psa. Odbierz prezent!
Jedyna na świecie APLIKACJA CHRONIĄCA CAŁĄ RODZINĘ

Zmiany w aplikacji Bezpieczne Zwierzę – poprawa jakości lokalizacji

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów wprowadziliśmy w naszej aplikacji Bezpieczne Zwierzę zmiany mające na celu poprawę jakości usługi. 

Zmiany w aplikacji bezpieczne zwierze poprawa jakości lokalizacji czyli dłoń trzymająca telefon komórkowy z mapą na której zaznaczona jest lokalizacja zwierzaka oraz mapa z lokalizacją kota w tle

Dokładniejsza lokalizacja, która zapewnia bezpieczeństwo 

Chcemy, aby nasza usługa Bezpieczne Zwierzę w pełni pozwalała Ci zadbać o bezpieczeństwo Twojego czworonożnego przyjaciela. Zależy nam, abyś zawsze miał dokładną informację o tym, co dzieje się z Twoim zwierzakiem, kiedy zaginie, lub gdy zostaje sam w domu, czy na posesji.

 

Zmiany, które wprowadziliśmy w aplikacji to:

dokładniejsza lokalizacja, dzięki której zawsze dowiesz się, gdzie w czasie rzeczywistym znajduje się Twoje zwierzę,

powiadomienia o niskim stanie baterii w urządzeniu wysyłane w formie SMS-a na Twój telefon komórkowy.

 

Co Ci daje dokładna lokalizacja zwierzaka?

Po wyeliminowaniu wszystkich błędów i nieprawidłowości związanych z pomiarami, możesz w pełni cieszyć się doskonałą lokalizacją w aplikacji Bezpieczne Zwierzę. Oznacza to, że kiedy usługa wskaże Ci, że Twój czworonożny przyjaciel jest na posesji, w parku, domu, czy jakimkolwiek innym miejscu, masz pewność, że właśnie tam się znajduje. Zapewnia Ci to pełną kontrolę nad zwierzęciem i daje gwarancję szybkiego odnalezienia go, kiedy zwierzak zniknie Ci z oczu. 

Lokalizator dla zwierzaka przy telefonie komórkowym na którym widoczne jest powiadomienie o niskim stanie baterii w urządzeniu

Informacja o niskim stanie baterii w urządzeniu GPS na Twoim telefonie

Kolejną zmianą, którą wprowadziliśmy w celu ulepszenia jakości naszych rozwiązań, są powiadomienia o niskim stanie baterii znajdującej się w lokalizatorze dla zwierzaka. Teraz kiedy poziom naładowania urządzenia spadnie do 30%, na swój telefon komórkowy otrzymasz powiadomienie w formie wiadomości SMS z przypomnieniem o konieczności podłączenia nadajnika do prądu. Pamiętaj – rozładowane urządzenie nie pomoże Ci w ochronie Twojego pupila. Dzięki naszym powiadomieniom już nigdy nie zapomnisz o naładowaniu lokalizatora, a co za tym idzie, swojego zwierzaka zawsze będziesz miał na oku.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Twoja wygoda, satysfakcja oraz bezpieczeństwo tych, na których najbardziej Ci zależy, są dla nas najważniejsze. Zależy nam, byś w pełni był zadowolony z usługi Bezpieczne Zwierzę, dlatego jeżeli masz jakieś uwagi, którymi chcesz się z nami podzielić – zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail [email protected].

Pobierz aplikację Bezpieczne Zwierzę:

 Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium